Chci být náhradní babičkou

marie66
7. únor 2018

Čtu tady řádky od maminek, které by rády našly náhradní babičku,jsem kousek od Tišnova,mám doma nemohoucí dceru a hledám maminku s dítkem, chtěla bych mít někoho ráda

kladpol
7. únor 2018

To je moc krásné, myslím že určitě někoho najdete 🙂, my jsme daleko.

priefi
8. únor 2018

@marie66 Budu drzet pesti, at se nekdo ozve 😊

marie66
autor
8. únor 2018

@kladpol Děkuji

eviknufik
8. únor 2018

Dobrý večer, můžete mi o sobě napsat více info do soukromé zprávy?

mixitka25
Autor odpověď smazal
Zobraz
marie66
autor
15. únor 2018

@eviknufik
@eviknufik Dobrý den,jmenuji se Marie,je mi 51 roků,mám doma nemohoucí dceru,je jí 18 let,vychovávali jsme naši 7 letou vnučku a její matka nám ji vzala a odstěhovala se s ní do Německa,je nám smutno a hledám touto cestou někoho koho můžeme mít rádi a být i babičkou a dědou nejenom po telefonu.Napíšete mi něco o sobě.Mějte se hezky Marie

hlasimse
15. únor 2018

@marie66 Chudák vaše dcera, copak jí je? A ta druhá dcera se o svou dcerku nestarala a museli jste vy, a pak si pro ni přijela?

marie66
autor
15. únor 2018

@eviknufik Pokud by jste chtěla posílám emailovou adresu jurickovamarie@centrum.cz
@eviknufik

marie66
autor
15. únor 2018

@hlasimse Dcera po naočkování černého kašle dostala epilepsii,bohužel se špatnou prognózou,dnes jí bude 18 roků a bohužel se nepodařilo záchvaty zastavit,nechodí,nemluví,v podstatě zůstala ve vývoji asi na 3 měsících.Starší dcera u nás s vnučkou bydlela,ale 3 roky na 3 dny odjížděla do práce,nikdy jsme se nedozvěděli kde pracuje,potom začala chodit do školy,tak ze 3 dnů bylo 5 dní,kdy jsme se o vnučku starali a najednou se rozhodla ona,že chce do Německa,ale že vnučka nechtěla ji nezajímalo,je nám smutno a proto,bych ráda uvítala mamču s dítkem,které by jsme mohli vídat a mít rádi.

hlasimse
15. únor 2018

@marie66 To je mi líto ☹ Ona dcera asi chtěla studovat aby třeba dala dítěti lepší život, a je samozřejmé, že když rodič někam jede, tak dítě jede s ním - nikdo se dítěte neptá a je to tak správně. Já jsem jako malá taky jela do zahraničí a nejdřív se nám se sestrou nechtělo, ale pak jsme hned otočily, protože život v zahraničí nám toho spoustu dal - nové zkušenosti, kamarády, poznání světa a hlavně angličtinu. Tak se na to můžete zkusit dívat tak, že třeba se vnučce bude v zahraničí dařit lépe... Doufám aspoň, že to tak bude! 🙂 Držím vám palce!

marie66
autor
15. únor 2018

@hlasimse já tohle vše vím,jenže školu nedodělala,právě proto,že šla do Německa,jenom vnučka není človíček,který má rád změny a každý telefon,který má dovolený pláče,že chce domů,že se jí tam nelíbí,je tam sice s matkou,ale s ní si nikdy moc nerozuměla,nesvěřila se jí s tím co potřebovala,tak nevím

hlasimse
15. únor 2018

@marie66 Aha ☹ Tak to doufám, že si tam aspoň najde nějakou dobrou práci a bude se o svou dcerku starat ☹

marie66
autor
15. únor 2018

@hlasimse tomu by člověk chtěl věřit,ale

babicka_dady
8. črc 2021

ahojky rada bych se stala nahradni babickou jsem z Brna a dedecka mam taky

anika7777
20. srp 2023

@babicka_dady Dobry den, rada bych Vas poznala. Muzeme se setkat? Ozvete se mi, prosim. Jsem z Bystrce. anika77@email.cz