Co uvařit dětem na 2 dny?

29. dub 2022

Hezký páteční den všem ☀️ Omlouvám se za anonym ale snad to všichni pochopí. Ocitla jsem se v nepříjemné situaci a potřebovala bych poradit,co uvařit hlavně pro dvě děti ve věku 1,5r a 2,5r ( o mě ani tak nejde,já se spokojím s málem). Mám doma špagety,mrkev,brambory krupicku a puding. Je možné z toho něco vymyslet na dva dny pro ty prcky? Za každou radu nebo nápad moc děkuji ❤️☀️

lucii732
29. dub 2022

Špagety s mrkvovou omáčkou. Polévku z brambor a mrkve. Maso na mrkvi s bramborem, zapečený brambory.

levandule_k
29. dub 2022

Nevím odkud jsi, ale zkus se obrátit na místní charitu, charity mývají potravinovou banku.
Kdybys měla mléko, můžeš udělat na večeři krupici.

Pokud bydlíš na vesnici, dá se udělat "špenát" z medvědího česneku. Vařením se srazí ta aromatická chuť. Na chleba se dají dát květy sedmikrásek. (10-15 ks za den/ dospělá osoba). Do polévky z brambor a mrkve se dá použít bršlice kozí noha, chuťově je neutrální. Bylinky se mají sbírat na čistém místě v přírodě, ne v prachu u cest, nebo parku. https://www.vegmania.cz/divoke-byliny/

autor
30. dub 2022

Děkuji za odpovědi. Nějak jsme se s tím poprali,včera ty špagety,na večeři krupička. Dneska zapečené brambory. Byla jsem trochu v šoku,tak jsem se v tom docela placala. Díky moc ☀️