Dala bych vše za náhradní babičku, máte tip?

nikous07
6. kvě 2014

Jsem sama se 7letým synem a cítím, že už dál nemůžu. Mí blízcí mě opustili a moc mi chybí babička, která by nás měla ráda a my ji. Nehledám materiální zázemí, ale lásku, pochopení a zázemí pro syna a sebe. Jsem soběstačná, na nikom závislá a pracuji . Potřebuji pochopení, objetí a úsměv se slovy, že vše bude zase fajn. Jsem člověk s velkým srdcem a kdybych i já mohla rozesmát smutné srdce člověka, který je sám a dát mu smysl života třeba díky nám, budu opět šťastná. Děkuji za každý tip na babičku.N.

jajina47
11. srp 2016

stačí dát vědět odkud jste a jak staré děti máte a neni problém 🙂

hejsa
14. srp 2016

@uztotakbude - skupina Náhradní babička - zkus zadat takovou poptávku...

ninafilipi
29. lis 2016

Dovoluji si oživit téma, hledáme náhradní babičku z Ostravy

ninafilipi
29. lis 2016

Pěkný den, jsem z Ostravy a hledám pro svoje dětičky 3,5 Emička a 1,5 let Šimůnek babičku. Ta jejich nemá zájem a druhá babička bydlí 100km.
S dětmi mi nikdo nepomůže, krom manžela jak přijde večer z práce. A nemáme možnost si třeba večer zajít ani do divadla, či na večeři.
Děti by taky uvítaly výlet, či procházku 🙂

evuleen
12. pro 2016

Dobrý deň, sme z Ostravy a tiež hladáme milú a priatelskú babičku. Mám syna, ktorému budú 3roky a dcerku, ktorá bude mať rok. Babičky sice máme, ale jedna býva na opačnom konci republiky a nechce za nami jazdiť a tá druhá má stále veľa práce a na nás málo času a tiež býva daleko (na Slovensku). Výchovu detičiek zvládáme s manželom bezproblémov, chýba nám len pre deti nejaká kamarátska babička, ktorá by detičky naučila rozne věci na ktoré ja nemám čas. Babička ozvi sa nám!!! Tešíme sa na teba!!! Eva

katerina294
14. led 2017

Mám přání najít milující babičku pro své dvě dcerky,6 a 9 let.Jsem s holčičkami sama a babička nám moc schází.Naše babička bydlí 120 km daleko a nikdy nebyla tou opravdovou babičkou.Já sama jsem měla úžasnou babičku,která mi toho do života dala moc.A já ji moc milovala.Nechci,aby holčičky byly o toto ochuzené.Starší holčička má diagnostikované postižení,ale je naprosto úžasná,je to takové naše sluníčko.Samozřejmě uvítáme i dědu,toho holčičky nikdy nepoznaly.Prarodiče jsou pro děti velmi důležití.
Jsme z Prahy-východ,tak kdyby byla nějaká hodná a laskavá bytost v blízkém okolí,které schází vnoučátka a se kterou bychom se vzájemně obohacovali,tak budu moc vděčná.Kateřina

excelsior
17. led 2017

@evuleen

Ahoj Evičko a děti. Jmenuji se Viktoria a bydlím 15 min. od Ostravy v RD se zahradou. Ráda bych byla náhradní babička/mám i hodného dědečka/ a předala dětem nejen lásku a přátelství, ale i nějaké praktické zkušenosti do života. Tak pokud ještě máte zájem, napište na na emal: freeveget@seznam.cz.
Moc se na Vás těším🙂

dorrys
28. únor 2017

Jste aktivní důchodkyně nekuřačka? Máte ráda zvířata a přírodu? Chybí Vám vnoučata, dcera, syn, rodina? Měla byste občas chuť a čas pohlídat děti, přijet na víkend na starý dům na vesnici, na pár dní, dát si dobrý oběd, zajít na procházku, popovídat si, zasmát se, zajet na chalupu na hory? Ozvěte se nám 🙂 moravskoslezský kraj (Třinec, Frýdek Místek a blízké okolí)

eberuska
14. črc 2017

@nikous07 našla jste prosím? Pokud ne, napište, o něčem bych věděla☺

vanillenka
26. lis 2017

@zoologocka Dobrý den, nevím jestli jste stále aktivní, ale chci se přesto zeptat jestli byste se chtěla poznat s mladou rodinou, která sice babičky má, ale jsou stále buď pracovně vytížené, nebo jsou prostě dál od nás. Moc by se nám hodila babička navíc, která by nám naši 2,5 letou princeznu občas pohlídal, jelikož začala chodit do školky a častěji marodí ☹ Jestli ano, budu ráda když mi napíšete. Děkuji Lenka.

niikollla
28. lis 2017

Dobrý den, také velmi stojíme o to, najít babičku. Vlastní už bohužel nemáme a opravdu nám chybí. Mě hlavně... Dědečky máme na štětí oba, ale jsou od nás daleko. Bydlíme v bytě s dvěma pejsky a je u nás hodně živo a veselo, až moc někdy 🙂 Syn Adrianek, je pěkné číslo, je to usměvavý kluk, který miluje každou lumpačinku, ale umí se i krásné pomazlit 🙂 V srpnu mu byl rok. Táta pracuje v zahraničí a domů jezdí jen jednu za 14 dní na víkend. Takže jsem na všechno prakticky sama. Kdyby jsme našli hodnou babičku z okolí Rosic, Ivančic nebo i Brna, byli bychom moc šťastní. Můj email je nikolettka@seznam.cz
Děkuji Nikola

kamste
28. lis 2017

zajímavý web https://www.seniorum.cz/seznamtese/896-babicka-...
Přeji, ať najdete

123babi
20. dub 2020

@nikous07 Já hledám náhradní rodinu co mě bude mít ráda když moje zklamala je mi šedesát starala jsem se o vnučky asi jsem neměla

nazka
20. dub 2020

@123babi příspěvek je už 6 let starý, ale doufám, že najdete někoho nového. Spousta lidí by babičku brala vsema 10 🙂

123babi
21. dub 2020

@linaevelina2 už inzerát asi není aktivní jsem z HK

eberuska
13. srp 2020

@123babi píšu zprávu 😊

olly77777
24. kvě 2021

@nikous07 Ahoj.Ještě platí váš inzerát?Pokud ano,ozvěte se.Olga.

olly77777
24. kvě 2021

Jsem šťastně vdaná mladistvá skoro šedesátnice a ráda bych nějaké mladé ženě nahradila mamku či babičku jejím dětem.Jsem z Prahy,na chalupu jezdím do Jižních Čech.
Olga.

babicka_dady
29. čer 2021

@nikous07 a odkudste ja z brna