Dala bych vše za náhradní babičku, máte tip?

nikous07
6. kvě 2014

Jsem sama se 7letým synem a cítím, že už dál nemůžu. Mí blízcí mě opustili a moc mi chybí babička, která by nás měla ráda a my ji. Nehledám materiální zázemí, ale lásku, pochopení a zázemí pro syna a sebe. Jsem soběstačná, na nikom závislá a pracuji . Potřebuji pochopení, objetí a úsměv se slovy, že vše bude zase fajn. Jsem člověk s velkým srdcem a kdybych i já mohla rozesmát smutné srdce člověka, který je sám a dát mu smysl života třeba díky nám, budu opět šťastná. Děkuji za každý tip na babičku.N.

nikous07
autor
6. kvě 2014

zapomněla jsem říci, že jsem z Hradce Králové.

jancip
6. kvě 2014

@nikous07 Brněnské Centrum pro rodinu má projekt, který zprostředkovává kontakt s náhradní babičkou http://www.crsp.cz/rodiny-s-detmi/161-trojlistek-2 Asi jen v okolí Brna, ale zkus zapátrat, třeba něco takového bude i u vás a nebo jim zkus napsat, zda o něčem takovém neví oni.

nikous07
autor
6. kvě 2014

Děkuju za tip, vážím si jej. Tam jsem volala, čekám na telefon on paní, která má tento projekt na starosti. 🙂

uztotakbude
6. kvě 2014

Budeme jednou ve stejné situaci. Z jedné strany není ani babička ani dědeček. Z druhé strany je dědeček co nemá ani kde bydlet a babička, která děti nemá ráda. :( Budeme na vše sami. Trošku nás to děsí....nu co už...třeba se najde nějaká hodná postarší sousedka.

nikous07
autor
6. kvě 2014

Tohle je prostě smutné. Přitom věřím, že je někde nějaká hodná paní , které také chybí rodina jako nám ...stále věřím. Nosila bych ji na rukou.

zoologocka
14. čer 2014

ahoj,je mi 50let a hledam mladou maminku s detmi,ktere bych rada vypomohla s detmi,vlastni vnoucatka nemam,rokycany,plzen

nikous07
autor
18. čer 2014

@zoologocka ... Dobrý den,
taková škoda, že jste až z Plzně ......taková.....

tadeas311
9. črc 2014

@zoologocka Dobrý den, už jste někoho našla? Pokud ne, jakou máte představu? děkuji za odpověď Romana

zoologocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nahradnibabicka
16. črc 2014

Dobrý den,také máme problém s babičkou,hledám ke svým třem dětem,babičku,která je bude mít opravdu ráda,nebude falešná,bude spolehlivá,hlavně je bude mít ráda jako vlastní vnoučata,třeba se najde nějaká hodná paní,co má ráda děti a nechce být sama,..babičko,budeš si s náma hrát a povídat nám pohádky?Ozvi se..Jsme z Ostravy

nabidka
26. črc 2014

@nikous07 jestli ještě nemáte babičku a chtěla by jste babičku od Kladna, napište . . .

katkadarenova
13. srp 2014

Dobrý den,jsme mladá rodina s 2letým prckem z Kladna.Hledáme hodnou dušičku která by chtěla patřit do naší rodiny.Babičky nám nebyly souzeny.Tak zkouším touto cestou nějakou hodnou babičku najít.Slavit svátky,jezdit na výlety atd...

zofinkaz
3. led 2015

Dobrý den, tak vidím, že tento "problém" řeší více maminek... Taktéž hledáme hodnou bábinku se srdcem na dlani pro mého 3 letého andílka. Společné výlety, oslavy, klábosení, radování se ze všeho....zkrátka krásně žít. Jsme Praha-západ. Budem rádi za odpovědi.

xiter
2. bře 2015

zdravím a nebudu se příliš lišit s tím co hledám, nehledám ale "jen" babičku nebo chůvu, ale i pro sebe takovou náhradní mamku, která mi celý život chyběla, spřízněnou duši a moudrou ženu s velkým srdem v jednom, která by mohla mít ráda mě i mého syna (6měsíců), někdy i manžela 😉 jsme z Prahy-východ

kaczuska
14. dub 2015

Hledám paní na hlídání Brno 🙂

ivikko
9. čer 2015

@xiter 🙂

majkali
10. čer 2015

@xiter Pokud byste našla nějaké stránky, kde se taková babička najde nebo jich našla víc a měla jednu volnou, hlásím se. 🙂 Jsme taky z Prahy-východ a toužím najít svým chlapečkům prarodiče. Své už nemáme. Ale chtěla jsem někoho, kdo by bydlel blízko, abychom se mohli navštěvovat.

Hledala jsem na netu, ale žádné kloudné stránky nenašla, buď to jsou hlídací agentury nebo seniorská centra daleko od nás.

jajina47
6. říj 2015

které mamince schází babička na hlídání či jinou pomoc jsem tady stačí napsat,jsem už po třetí babičkou ale bohužel nemám možnost je vidět či pomoci v hlídání tak to zkouším i takhle.bydlím v CB 🙂

vilian
24. pro 2015

jsme starší manželé, jsme z Karviné.Jsme docela sami,dost nám schází vnoučata.A tak hledáme rodinu,která má zájem o náhradní babičku a dědečka. Mejlujte 161620seznam.cz

kuratkol
24. pro 2015

Taky nám schází taková babička, jak se píše v úvodním příspěvku ☹

lnika
21. led 2016

Dobrý den,
také hledáme náhradní babičku ke třem dětem, ale taky trochu chůvu na hlídání, budu muset do práce. Jsme z Kuřimi.

linaevelina2
11. únor 2016

Dobrý den, také hledáme náhradní prarodiče, ideálně babičku i dědečka. Já i děti bydlíme nedaleko HK, děti - dcera 4 roky a syn 6 let, škola i školka v HK. Máme rádi výlety, tvoření, vaření, povídání, čtení, zvířátka, divadlo.

vilian
11. únor 2016

@nikous07 děkujeme že jste se ozvaly.Jsme oba rádi Jsme z Karviné a jsme oba v důchodě. Ale děda ještě stále učí..Vede hudební kroužek. Já se zajímám o vše co se děje v kultuře.Roky jsem dělala vedoucí masnách.Děda má dvě vysoké školy.,Jedna je DAMU a druhá práva. Budeme jen rádi když se s námi někdo spojí a budeme vědět že nejsme sami. Bude li zájem,můžeme dát i tel.číslo a tak si víc popovídat.
Tak budeme čekat. Jarča a Vilda

babana123
9. bře 2016

Dobrý den,ráda bych byla náhradní babičkou pro dítě nebo děti a kamarádkou pro jejich maminku,mám sice vlstní vnuky ,ale nemám možnost je vidět.Chybí mi dětské objetí a pusinky,také popovídání s jejich maminkou .jsem z okr,karviná.Těším se na Vás.Janka.

babana123
9. bře 2016

@nikous07 Ráda bych Vám pomohla,jsem sice z Karvinska,ale hluboce mě oslovil Váš inzerát.Sama jsem byla v mnoha nelehkých situacích a dovedu si představit jak Vám je,Nebojte Vše bude dobré, čas smutek obrousí ,hlavně atˇjste s klučinou oba zdraví.Já hledám osamělou dušičku jako jste Vy, abych jí mohla pomoci a jejímu dítěti být babičkou,dát jim svou lásku a pohlazení,pokud chcete napište,Posílám Vám aspoň na dálku pohlazení a přeji hodně síly holčičko.

sindy92
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xiter
5. srp 2016

@sindy92 to je placená služba ??

sindy92
5. srp 2016

Ano, je....

hejsa
11. srp 2016

😵 Nikousko,jsem daleko,ale třeba by to nemusela být zrovna babička - můžeš si najít kamarádku a pomáhat si a může jich být i několik! Nějak tady vyvěsit téma - hledám kamarádky pro radost a pomoc a ,myslím,že by to mohlo zafungovat.Třeba je vás z 1 města víc.....jen se najít! 🙂 /jen nápad/Samozřejmě babička a děda jsou super!!!!!

hejsa
11. srp 2016

@hejsa Omlouvám se,je tady téma - Hledám náhradní babičku,.... 😵