Hledám chůvu, máte zkušenost s agenturou?

mairas
14. črc 2014

Dobrý den,
chci si nechat poradit. Potřebuji několik krát do týdne chůvu, která by se starala o moji 4 letu holčičku. Kamarádka má kladné zkušenosti vždy jenom s agenturou, protože se vždy o všechno postarali a je to i jistější. Proto se chci zeptat na Vaše názory, zdali máte zkušenosti s agenturou, která by zprostředkovala chůvy? Byli jste spokojeni? Je lepší zaplatit jeden zprostředkovatelský poplatek, nebo si nechat zasílat faktury? Protože je dnes těch agentur spousta i poplatek za zprostředkování se pohybuje v širokém rozpětí, znáte agentury i s nižšími cenami? Na co je třeba dát si pozor při výběru agentury?

Děkuji předem za každou radu.

gwennie
14. črc 2014

Já si našla takhle občasnou výpomoc bez agentury.... Sjela jsem inzeráty v avízu, sama ho tam podala, taky jsem se dívala na hlidacky.cz a našla a jsem úúúplně spokojená. Většinou se z komunikace přes mail leccos pozná, plus jsem dotyčné vždycky sjela fejsbuk 😀 A při první "otrkávací návštěvě jsem se s ní bavila o běžných věcech, abych si udělala obrázek o tom, jak dotyčná uvažuje, jaké má názory....Ne se jí ptát jen na zkušenosti s dětmi, tam si navymýšlí leccos 🙂 A hlavně velký tester byla pak moje dcera - té se jen tak někdo nelíbí 🙂 ...
Ale je pravda, že ji využívám občas, nepravidelně, pokud bych chtěla někoho, kdo by ke mně chodil každý týden několikrát, asi bych šla přes agenturu - tam už se ta investice vyplatí.

mairas
autor
14. črc 2014

Děkuji za názor.
Taky tak přemýšlím, pokud by to mělo být několik krát do týdne, tak raději přes agenturu...
Jenomže zprostředkovací poplatky se pohybují kolem 6000 až 10 000 Kč. Zdá se to jen mně hodně?

blondynka400
14. črc 2014

@mairas za mne určit ne přes agenturu, hlavně když to člověk potřebuje dlouhodobě a pravidelně... Je to zbytečně drahé a za mne zdaleka ne tak kvalitní (co mám zkušenost jde jim spíš o peníze než o děti). Jedinou výhodu to má, že když "tvoje" chůva nemůže nebo je nemocná, pošlou ti někoho jiného, to tedy když platíš přímo agentuře za hodinu. Když jedeš na zprosředkovací poplatek, zaplatíš za to, co si můžeš udělat bez problémů sama (inzerát na jobs nebo prace je jako brigáda zadarmo, jsou i další servery), různé reference a další věci si taky můžeš ověřit sama, jenom to za tebe udělá agentura a ty jsi bez práce. Garanční doba 3m je pro mne taky relativně málo (za bezplatnou výměnu)
Za mne je to zbytečný postředník co stojí spoustu peněz, stejně jako personální agentury....

gaborka185
14. črc 2014

já až to budu řešit, tak zkusím nejdřív po vesnici maminy, co jsou třeba nezaměstnané a pak budu dávat inzerát a zkoušet to sama... ty poplatky jsou právě dost velký, dle mého... protože jdu do práce dřív a potřebuju hlídání, protože nemám peněz na zbyt... zatím jsem ve fázi hledání práce... 😉

xsenova
14. črc 2014

hlidacky.cz su super. Ja som nasla chuvu tam

domim
14. črc 2014

Za mne take hlidacky.cz, taky jsme tam nasli. Bohuzel nam po 2 mesicich odjela na Slovensko, ale byli jsme maximalne spokoneni. Mila maminka, vzdy i uklidila, pozehlila, strasne hodna, chodila k nam na 2-3 dny v tydnu. Tech 200 kacek za tu registraci stalo rozhodne (chtela 100 Kc na hodinu).

mairas
autor
14. črc 2014

Dekuji, vsem!

karolinakubova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jirnov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katarinka1987
9. lis 2018

Máte problém s hlídáním ? Nemáte kam dát děti ? Chcete si odpočinout ?
Jsem hlídací teta a tohle je můj kamarád Tony 🙂 má rád děti jako já a taky si s nimi moc rád hraje .
S dětmi máme spoustu zážitků a dobrodružstvi 🌞🌞.
Hlídáme přes týden, o víkendu , přes noc...
Chcete aby i Vaše děti byli spokojené a vy se nemuseli bát ?
Napište nám a koukňete na naše stránky Ratolesti ( fotka s krtečkem).
Budeme se na Vás těšit.
Ostrava - Bělsky les