Hledám náhradní babičku

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá skušenosti s náhradní babičkou.Hledáme s kluky hodnou babičku má rodina je moc daleko a s přítelem jsem se dnes rozešla a klukum babička chybí. ☹

babickynehlidaji
5. srp 2014

Zjistila jsem, že hodná babička na hlídání je dar ne povinnost, a každá taková by zasloužila svatozář. Poslední dobou také závidím milující hlídací babičky a dědečky naše babičky jsou obě starší 60 let. Bohužel moji rodiče i když bydlí od nás jen 5 km, tak nechtějí moc hlídat naše 2 děti. Přitom u nich doma bydlí má sestra, která má postiženého syna a pro toho by se rozkrájeli ☹ o zdravá vnoučata zřejmě nestojí ☹ Ze strany muže je babička dost vytížená, ještě dopoledne prodává v obchodě, ve kterém podnikají s jejím manželem a čas, který ji zbývá věnuje svým 90 letým rodičům, o které pešuje. Můž se s mým tchánem nestýká, protože mají v mnoha směrech odlišné názory na život. Občas se stane, že si k sobě pozveme moji babičku, tedy vlaste prababičku, která jediná se dětem aktivně věnuje, tráví s nimi čas, tak nám také pomáhá, že je i někdy hlídá. Kdyby toho nebylo, tak už mě po 6 letech doma s dětmi asi odvezou... Nemám zbytečné finance na to, abych si platila hlídání dětí. Dokonce jsem i jeden čas přemýšlela o tom, že bychom si k sobě do domku vzali nějakou náhradní babičku, která by tu bydlela zdarma, jednu jsem i přes inzerát oslovila, ale nakonec se ji nechtělo stěhovat mimo Prahu. Vysloveně se těším až bude září, a konečně obě děti odvedu do školky, a konečně si udělám, co je v domě potřeba, bez toho abych se obávala, kde jsou děti, co dělají, atd. OBĚTAVÝCH BABIČEK A DĚDEČKŮ JE POTŘEBA SI VÁŽIT. BABIČKA JE NAD ZLATO 😉

tadeas311
29. srp 2014

@zoologocka Dobrý den, našla jsem zde Váš starší inzerát asi už jste někoho našla, že? Děkuji Romana

zoologocka
30. srp 2014

@tadeas311 ne,bohuzel,nikdo o babicku nestoji

zoologocka
4. zář 2014

ahoj vsem,prosla jsem si tady vase prispevky,asi jsem uz stara,ale nektere fakt nechapu,shanite babicku,ale na druhou stranu byste sve deti cizi osobe asi nesverili,proc?ja prozila nadherne detstvi,ae bohuzel ne s rodici,ale jen s babickou a dedou,byla jsem s nimi kazdy vikend,kazde volno,nejezdili jsme nikam na dovolene,chodili jsme jen do lesa,na prochazky,vecer nam vypravela nebo cetla pohadky,pozdeji nas ucila varit,ale presto to byly krasne roky,takhle ja si predstavuji babicku,ja bych taky rada poznala nejakou rodinku,ktere bych babicku mohla nahradit,ale silne pochybuji o tom,ze na tehle strankach se da najit,chapu,ze sverit deti nekomu,koho moc neznam na cely den,nebo vikend,ale co to nechat na detech,verte mi,ze deti velice dobre poznaj,kdo o ne stoji,kdyz posilate deti na tabory,treba i primestske,taky nevite,kdo se o ne postara,skoly skolky,to je to same,porad jsou to pro deti i pro vas cizi lidi,a presto jim deti sverujete,co krouzky a jine,zamyslete se co doopravdy chcete,babicku se vsim vsudy,s duverou,nebo jen dalsi osobu,ktera bude po ruce,je hodne osamelych lidi a hodne smutnych deti,dejte jim sanci

maminka1000
11. zář 2014

Ahojky taky hledam babicku .Moje maminka umrela kdyz bylo malemu 5 tydnu a otec maleho odesel.Jeste jsem se nastehovala do Jablonce a nemam tady nikoho.Pokud by jste o nekom vedeli napiste mi na mejlik.D 🙂 ekuji

mikisek
3. říj 2014

Zdravim vsechny babicky! Nasla by se tu nejaka nahradni babicka? Mame 17 mesicniho chlapecka a prave jsme se prestehovali ze Zlina do Brna. Manzel je z Portugalska, takze jednu super babicku mame 3 500 km daleko a druhou sice bliz, ale hodne zaneprazdnenou, takze bychom byli moc radi, kdybychom mohli nejakou adoptovat 🙂

zofinkaz
28. pro 2014

Hezký večer, tak nevím, zda-li je toto téma aktuální. Taktéž s 3 letým prckem sháníme hodnou a milou babičku, bohužel jedna je daleko a druhou už nemáme. ☹. Budu ráda za tipy či zájem, díky.

nabidka
9. led 2015

@zofinkaz Dobrý den, právě jsem si přečetla váš inzerát. Hledáte ještě babičku? Jsme starší manželé od Kladna a takový 3lety chlapeček by nám jisté prinesl mnoho radosti. 🙂
Mate-li zájem, napište na albez@seznam.cz.

rioko
9. led 2015

Taky by se nám moc hodila náhradní babička. Bydlím v Brně, odešla jsem od manžela a mám dvě děti - 7 měsíců a 5 let, bohužel jedna babička nemá zájem a druhá zase čas. A děti by byly moc rády

janina76
12. led 2015

Dobry den, jsme stastna rodina se dvemi detmi. Chlapec 4.5 a holcicka 2.5 roku. Vracim se do prace a mam problem s hlidanim, hlavne o prazdninach. Skolky nefunguji, jak bych potrebovala a nase babicky jsou daleko.

janina76
12. led 2015

Jeste dodavam, ze bydlime ve vesnici u Olomouce. Je mozne deti nebo babicku vozit. Jezdi sem i vlak jednou za hodinu 😉

punkerka89
25. led 2015

@zoologocka ale ano stoji co my bysme dali za hodnou babicku ktera by treba i pohlidala a mela deti rada ale vzhelem ke stari vasi nabidky asi uz ste nekoho nasla

punkerka89
26. led 2015

ahoj moc nam chybi hodna babicka na povidani,hrani i obcasne hlidani plzen,rokycany,okoli

ivikko
2. únor 2015

Čtu tady řádky od maminek, které by rády našly náhradní babičku. Jsem z Mostecka,pracující na směny,ale děti mi vyrostli a já nemám s kým dovádět.

lidaccc
23. únor 2015

@alifinda DObrý den, je inzerát stále aktuální?? Děkuji za odpověď

lidaccc
23. únor 2015

@kasparkovci Podařilo se najít? Funguje to? Děkuji

alifinda
23. únor 2015

Bohužel, již tuto funkci nenabízím. Změnilo se hodně věcí v mém životě, které musím přednostně řešit. Děkuji všem za pochopení.
Alifinda

kasparkovci
23. únor 2015

@lidaccc Ne. Aktivně jsem to nezvládla. Radeji jsem si nasla studentku speciální pedagogiky. Syn má zdravotní potíže -receptivni poruchu řeči jako základní dg.a přidružené jako autismus a poruchu pozornosti s hyperaktivitou v strednetezke úrovni. Takže to ta starší generace nezná a mladí mají více energie a ochotu se učit novým věcem. Využívám odlehcovaci služby,kde hlídá syna asistent a platím sice 90 kč/hodinu a ted nám to snad bude platit nadace a více si odpočinu. Moje matka vydrží se synkem 2-3hodiny a pomalu se učí,jak ho zvládat.

slunickomartina
21. bře 2015

Dobrý den,nabízím hlídání dětí.(Týn nad Vltavou a Č.Budějovice) Časově jsem přizpůsobivá.Mám vysokoškolské vzdělání pedagogického směru.A středoškolské vzdělání zdravotní sestra.(několik let jsem pracovala jako zdravotní sestra) Je mi 39 let a mám dvě dcery.Děti miluji.Kdo by měl zájem, ozvěte se na email:martinka185@post.cz.hezký den.Martina

patty1
6. dub 2015

Dobrý den, našla by se nějaka babička nebo děda nebo teta v okolí Turnova, Liberce, v Severních Čechách? Hledáme spíš skutečně někoho, s kým bychom se mohli vídat, občasné výlety, návštěvy, kdo má rád malé děti (dcera 4 roky). Za eventuelní hlídání bychom určitě platili. Děkuji za reakci.

kaczuska
14. dub 2015

Hledám paní na hlídání Brno 🙂

sunshine125
16. dub 2015

Taktez hledam hodnou babicku,ktera by si nas " adoptovala" predevsim nasi 3letou dceru 🙂 region Strakonice (nejlepe Blatna)

nija9
28. kvě 2015

Také sháním babičku na víkendy, moje matka je alkoholička, a já potřebuji někoho, komu můžu svěřit své štěstí . Poblíž nikoho nemám, a proto občas potřebuji pomoc, abych mohla vydělávat penízky. Za každou odpověď budu vděčná. Prosím jen spolehlivé.

misellkamb24
30. kvě 2015

Dobrý den, hledame nahradni babicku z Brna. Na obcasne pohlidani. Prosime jen slusne pani. Děkuji

anusticka
2. čer 2015

Zdravím moc všechny babičky z okolí Rumburku co by si přály vnoučátko a žádné nemají. Našemu klučíkovi je 20 měsíců a bohužel žádnou babičku, která by s ním chtěla aktivně trávit čas nemá. Rádi bychom s babičkou jezdili na výlety a procházky, a aby měl náš prcek ještě někoho s kým se může potěšit. Děkujeme za nabídky a moc se babičko těšíme 🙂

anusticka
2. čer 2015

@zoologocka škoda, že jste z Plzně, hned bych Vás brala mezi nás, i kdybyste chtěla jezdit na víkendy. Nemám mamku, tak i já bych byla šťastná, že si můžu popovídat se starší paní. telefon na mě je 608310397 kdybyste chtěla, rádi Vás vezmeme mezi sebe. Jsme z Rumburku

ivikko
2. čer 2015

Čtu tady řádky od maminek, které by rády našly náhradní babičku. Jsem z Mostecka,pracující na směny,ale děti mi vyrostli a já nemám s kým trávit volný čas ...

vlastinda31
3. čer 2015

Ahojky , hledáme touto cestou náhradní babičku..Okolí Slaného.. Já mám jedno dítě holčičku 2,5 roku. Babičky máme, ale daleko a pracují. Prosím ozvi se..

vlastinda31
3. čer 2015

@ivikko škoda,že tak daleko 😒

anusticka
3. čer 2015

A odkud jste? Na víkend by to šlo 🙂 u nás byste měla svůj pokojík 🙂