Hledám náhradní babičku

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá skušenosti s náhradní babičkou.Hledáme s kluky hodnou babičku má rodina je moc daleko a s přítelem jsem se dnes rozešla a klukum babička chybí. ☹

miladda
29. pro 2015

Ahoj, teď na to koukám, že tam jsou xxxx.tak se po Novém roce domluvíme a sejdeme se. 🙂 Laďka

anusticka
5. led 2016

Holky nenašla by se tu babička z Prahy 9? Zůstala jsem se synem sama v azylovém domě, je nám strašně smutno, chybí nám někdo na kus řeči a procházku. Já ocením názor staršího, je velké prázdno ☹ Malému jsou dva a čtvrt roku, je to šikula a je s ním legrace, se mnou za normálních okolností taky. Snad se nám to konečně podaří. Sama jsem ochotná kdykoliv a s čímkoliv pomoct. Snad jednou budeme mít štěstí a najdeme Tě tady babi. Anička

anusticka
5. led 2016

@bnavrt Dobrý den, my jsme na Praze 9, kéž by nám to s Vámi vyšlo. Telefon na mě je 608 310 397, budu moc ráda, když se nám ozvete 🙂 Anička a Vítek

zuzkaaterezka
1. únor 2016

ahojky nejaka babicka okres Svitavy?

suele
9. únor 2016

Dobrý den, ráda bych touto cestou našla hodnou a aktivní paní, která miluje děti, ale nemá možnost se žádnému věnovat, a které by udělalo radost, pokud by se mohla stát babičkou / tetou mé dvouleté dcerce. Brno (Lesná)

milikt
10. únor 2016

Dobrý den, hledám touhle cestou babičku a dědečka, kteří by měli zájem se seznámit s mladou rodinou, která má dvě malé děti, holčičku (2 roky) a půlročního chlapečka. Chybí nám někdo, s kým bychom vyrazili na procházky, chvíli se pohrál s dětmi, hlavně zatím s naši malou holčičkou, nebo bychom jen tak popovídali u kafe. Moji rodiče bydlí moc daleko a z manželovo strany nejeví o děti moc zájem. A já bych byla moc ráda, kdyby dětičky poznaly někoho, komu přinesou radost, upřednostňujeme dlouhodobé přátelství. Jsme z Prahy 8 (ale není to podmínkou), budeme moc rádi, když se ozvěte.

babcazdenca
15. únor 2016

ahojky všem, hledám touto cestou někoho, kdo postrádá někoho ze starší generace.Mě zase chybí kontakt s dětmi, sice nemohu být hlídací babička, pracuji, je mi 56 a jsem z českolipska a mám spoustu tvořivých nápadů.Ráda bych poznala spřízněné dušičky k občasným vzájemným návštěvám a společným aktivitám.Budu se těšit. Zdena

yvka67
17. únor 2016

Dobrý den, po roce nás opustila náhradní babička - narodila se vlastní vnoučata, a jsme opět sami. Není nějaká další v Brně, která by nás měla ráda a my jí také...? Děkuji a fajn večer. Yva

cinz
22. únor 2016

@patty1 to přeci není venčení psa 🙂 i to je dražší

patty1
23. únor 2016

@cinz asi to byl omyl, uz jsem prispivala do teto diskuze pred straasne dlouhou dobou, a nevim, ze bych uvadela jakoukoli castku, tak to asi nebylo na me, ze?

cinz
23. únor 2016

patty psala:Ahojky, jeste jsem nasla http://www.hlidacibabicka.cz, to je pro okoli prahy a liberec.kraj, takze bychom tam spadly, ale uprimne receno cena mi prijde trosku vyssi, zvlast na to, ze nehledam uplne hlidani, ale spis nekoho, kdo si prijde s malou trosku pohrat a ja budu doma. Maji 90 kc za hod za pravidelne hlidani ve stejnou dobu nebo 100 za hod +50 Kc za narazove hlidani..tak asi budu stale hledat..

🙂já pročítala tento příspěvek... a data jsem si vůbec nevšimla 🙂

mainkata
23. únor 2016

Též bych se přidala k smršti inzerátů. Hledáme babičku z Děčína a okolí. Babičky máme tedy kousíček od sebe, ale bohužel o vnoučata nejeví žádný zájem. Na veškeré žádosti o hlídání či návštěvu odpovídají s nechutí a nelibostí. Jsem velmi zklamaná "funkcí" prarodičů. Vždycky jsem si myslela, že je to radost a že se o ty naše poklady budou rvát, ale vždy je něco důležitějšího. Moc mě to mrzí, a tak bych touto cestou našla někoho, kdo by k nám pravidelně chodíval na kafíčko...popovídaly bysme, pohrály s dětičkama...zkrátka navázaly vztah milující babičky a vnoučátek. Mám pokládky 4 a 1 rok 🙂 Těšíme se na tebe. Kdyby se náááhodou někdo takový našel, tak pište na e-mail. pa Lenka

hermanecka
23. únor 2016

holky ještě mě napadá co takhle zkusit se pozeptat v domovech seniorů ve vašich krajích? požádat ředitelku o pomoc..třeba sestřičky-pečovatelky, které tyto klientky dobře znají budou mít tip na nějakou hlídací babi,která je čiperná, pohodová, jen o této možnosti neví,že by mohla být náhradní babi prostě neví.-))..Kousek od nás v Brně takový domov je a vídávám při pěkném počasí sedávat babičky venku..nemají ani co dělat..moje 2letá holčička se u nich vždy zastaví a chvíli poplkáme co nového🙂..určitě najdete!! nebo poprosit ředitelku, jestli na nástěnku nevyvěsí letáček s tím, že hledáte babi pro dítko na nějaká odpoledne??

pajinka111
23. únor 2016

Dobrý den,taky se připojuji ke hledání náhradní babičky 🙂
Bydlíme na starém statku,máme 3 děti,z toho 16 let dcera, 5 let syn a 2 roky poslední dcerka.
Doma máme už spoustu let, 2 staré jezdecké koníky a několik pejsků,nějaké papoušky ,takže plno radosti a starostí doma i na dvorku..🙂
Nehledáme výpomoc na domácí práci,nebo na jinou práci,ale pouze prarodiče,kteří třeba nemají svou rodinu a chtěli by se stát náradními prarodiči náhradním vnoučátkům 🙂
Naše děti téměř vůbec neví co je babička a dědeček..
Moji rodiče nás sice jako děti vychovali dobře,věnovali se nám ,jezdili snáma na výlety,ale jak jsme vyletěli z hnízda,začali si žít svůj život a vnoučátka nikdy žádné nehlídali,ani něměli na víkend,nebo prázdniny
Sice vztahy máme docela normální,ale naši mi vždycky prostě řeknou,že na to hlídání a malé děti prostě nejsou..Bydlí sice v jiném kraji,ale rozhodně né nijak daleko,sice se ptají na vnoučátka,posílají peníze na dárky,sem tam občas přijedou na narozeniny,nebo vánoce,ale to jim prarodiče nenahradí..
Všichni příbuzní bydlí v jiném kraji,takže už 15 let tu nemám žádné přibuzné a s rodinou se vidíme pouze párkrát do roka..
Druhá babička je hodně nemocná a je po těžkých operacích a ikdyž by hodně chtěla,má starosti hodně sama ze sebou,takže děti vídá,pouze když jedeme na návštěvy.
Takže děti jsou jen a pouze s náma,ikdyž své prarodiče znají,neví vůbec jaké to je mít prostě babičku a dědečka..
Takže by jsem moc rádi uvítali náhradní prarodiče,nebo jestli víte o jiných babičkách co třeba nemají rodinu a uvítali by náhradní vnoučátka 🙂

Moc děkuji za odpověd ,hezký večer

lennus
23. únor 2016

Manželova kolegyně má dobré zkušenosti s webem hlidacibabicky.cz

pajinka111
23. únor 2016

ještě jsem zapoměla napsat,že bydlíme JM kraj - Boskovicko a okolí 🙂

pajinka111
24. únor 2016

Funguje to tady nějak?našel vůbec někdo náhradní babičku?

cinz
24. únor 2016

uvažuji už nějakou dobu o provozování klubu pro děti 0-5-taková miniškolka,bydlím v pěkném prostředí se zahradou v Praze,hledám někoho,koho by to zajímalo ve smyslu povolání a ráda bych věděla,zda by do takového klubu děti maminky přivedly.Mám v úmyslu nabídnout celoden.péči po dohodě i stravu,zkrátka se mi ta myšlenka moc líbí a ráda bych znala názor.
Moc děkuji

katyinova
26. únor 2016

Ahoj. Žiju sama se synem. Jsou mu 4 roky a je divoch. Sama ho moc nezvládám, protože být na vše sama je hodně vyčerpávající. Proto touto cestou hledám babičku či dědečka nebo obojí. Naše babička nefunguje. Myslím, že dítě potřebuje víc, než jen maminku. Na chůvu nemám prostředky a ani mi to nepřipadá dobré. Proto doufám a hledám.

petyna1234
28. únor 2016

@domdan
@domdan
@domdan dobrý den chtěla bych pro svého 7 letého syna babicku.hodně trpí ze obě babičky bohužel už nejsou mezi nami

patty1
28. únor 2016

@cinz Ahoj, nevim, kolik stoji venceni psa, mozna je to i jinou lokalitou, ale i po letech mi tato cena prijde za neco, co jsem popisovala, tedy ne hlidani ditete, proste vyssi. Coz je logicke, ten web je provozovan jako hlidani deti na zavolani. Hledala jsem zde spise nahradni babicku, klidne za uplatu, logicky by clovek mel potrebu to nejak kompenzovat, treba i pomoci v domacnosti te babicce apod, ale ne 100Kc za hod.

janabalounova
3. bře 2016

Dobrý den,

měla bych zájem hlídat Vaše děti. Využít svůj potenciál - lásku, trpělivost, pečlivost, ochotu pečovat a starat se, pomáhat. Umím plést, šít, starat se o dům, zahradu. Ráda bych byla dobrá babička se zázemím v rodině, ve které bych byla i ubytovaná.Věřím ve vzájemné porozumění, podporu a vstřícnost.
Přeji krásný den a věřím v kladnou odezvu

babička
Jana Balounová, Domažlice

cinz
3. bře 2016

@janabalounova Dobrý večer,je možné se o Vás dozvědět více?Věk,vzdělání,povolání?
Vělmi děkuji
Lucie

janabalounova
4. bře 2016

Dobrý den,

v současné době už mám nabídku. Neuskuteční-li se toto hlídání dětí s ubytováním, tak Vás budu kontaktovat.

Jana Balounová

bulis
4. bře 2016

Dobrý den, jsme manželé on 50 let, ona 45 let a hledáme touto cestou rodinu, které chybí babička s dědou. Máme tři dospělé děti a proto, že vlastní vnoučátka jsou v nedohlednu, rádi bychom poskytli hřejivou náruč adoptivním vnoučátkům. Žijeme na jihovýchodním okraji Prahy a jsme mobilní.
Děti nám moc chybí a pokud i Vašim dětem chybí babička a děda budeme rádi když se nám ozvete na e-mail.
Ivo a Katka

anusticka
5. bře 2016

@bulis Dobrý den Ivo a Katko, žiji se synem v azylovém domě na Praze 9, museli jsme odejít z domu a babičky ani dědy nemáme už dávno. My bychom byli moc šťastní kdyby nám to s Vámi vyšlo. Touto cestou hledám již dlouhou dobu a zatím se mi to bohužel nezdařilo. kdybyste ještě nikoho neměli, dejte prosím vědět, byli bychom za dědu a babičku nadšení. Anička a Vítek (2,5 roku)

bulis
5. bře 2016

@anusticka Dobrý den Aničko a Vítku, pošlete nám prosím na Vás kontakt. Ivo a Katka

srdce69
7. bře 2016

Dobrý den hledám pro moji malou dceru babicku nejlepé i dědu ale babička chybí dcera chodi do první trídy deti ríkají jak jezdí k babičce a moje dcera noci brečí že už žádnou nemá je to hrozné noc co noc jí chybí babicka včera mi rekla at ji zabiju aby byla s babičkou už nevím co mám dělat tohle mně napadlo doufám že mi nějaká babička napíše

srdce69
7. bře 2016

@bulis srdce69 Dobrý den hledám pro moji malou dceru babicku nejlepé i dědu ale babička chybí dcera chodi do první trídy deti ríkají jak jezdí k babičce a moje dcera noci brečí že už žádnou nemá je to hrozné noc co noc jí chybí babicka včera mi rekla at ji zabiju aby byla s babičkou už nevím co mám dělat tohle mně napadlo doufám že mi nějaká babička napíše

katerinalis
10. bře 2016

dobrý den hledáme z dcerkou Nikolkou babičku z dědou, nebo třebas jenom babičku, vlastní babcu nemá, ráda bych poznala.. která by s námi něco podnikla jsem spolu furt sami, holčička má dva roky je hravá a hodná občas 🙂 pokud by se našla babička nebo děda který chybí vnoučatko budeme moc rádi