Hledám náhradní babičku

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá skušenosti s náhradní babičkou.Hledáme s kluky hodnou babičku má rodina je moc daleko a s přítelem jsem se dnes rozešla a klukum babička chybí. ☹

simonice1111
3. zář 2016

@hejsa jj, děkuji za upozornění, neuvědomila jsem si, že nejsem na regionálním chatu.

simonice1111
3. zář 2016

@simonice1111 České Budějovice

haseki2705
14. zář 2016

@babana123
@babana123 Jsem svobodná mami nka 2-letého syna. Budeme rádi za hodnou babičku

haseki2705
14. zář 2016

Ahoj, jsem svobodná maminka se 2-letým synem. Rádi bychom poznali hodnou babičku. Jsme z Karviné. Budeme rádi za každou odpověď.

petrik2015
17. zář 2016

Dobry vecer hledame hodnou babicku okoli Mostu. Jsme mlady par a mame rocniho chlapecka Petříka. Bohuzel nemame tak aktivni babicku ktera by nam treba cas od casu maleho pohlidala. Nebo jen tak zasla s nama na prochazku atd atd... nevim jestli se nekdo ozve vetsinou nahradni babicky hledaji uz starsi deti 🙂 tak uvidime budu se tesit na jakoukoli odpoved 🙂 Kacka

dancicka
26. zář 2016

Jsme ze Slaného a nám by se hodila náhradní babička na vyzvedávání ze školky a na vodění do kroužků 😉 My bychom jí naoplátku brali na různé výlety, prodloužené pobyty a třeba i na dovolenou k moři. Synovi je 5 let a za rok půjde do školy. Je bystrý, milý a sportovně nadaný. Jsme sami. Babičky máme hrozně daleko, takže je nemáme šanci moc využít. ☹

bboorruuvvkkaa
24. říj 2016

@babana123 Dobry vecer,pokud je Vas inzerat aktualni,rada Vas poznam a povime si vice.

kadylek
29. říj 2016

@ludmili Dobrý den, už je to nějaký čas, co jste psala, že byste se ráda seznámila s rodinkou s malými dětmi. Platí to ještě? Jsme rodina se třemi dětmi - holčička 7 let, dvojčátka (páreček) 4 roky. Všichni jsou hodní, šikovní a troufám si říci velice bystří, užila byste si s nimi mnoho legrace 🙂 Péči o ně jsme doposud zvládali, nyní už přes rok i při plném pracovním úvazku obou rodičů, ale je to opravdu náročné a sami na sebe / jeden na druhého nemáme vůbec čas. Babičky vůbec nefungují, ačkoli bydlí nedaleko a kvůli práci to také úplně není - především (asi ovlivněné tím, že jsou dlouholeté / vysloužilé učitelky) nemají k trávení času s našimi dětmi ten správný vztah. Je nám to líto, ale to nezměníme. Jsme z Hostivic, hezkého městečka na Praze-západ v přímém sousedství Prahy (Praha 6, letiště, Řepy...) a jsme mobilní, není problém, abychom si pro naši babičku dojeli po Praze-západ, do Prahy, Kladna,...nebo naše děti přivezli. Tedy pokud ještě Váš zájem platí, ozvěte se nám na e-mail kadylek@post.cz. Krásný den přejeme, Lucie a František (Ozvat se případně může i babička, která tyto řádky objeví a zaujmou ji.)

mi2ja
30. říj 2016

Ahoj babičko a dědečku, volám sa Tobiášek, mám 3 roky a moja malá sestrička Emka má 1 rok,sme z Olomouca. Keďže jednu babičku máme na Slovensku a ešte pracujúcu, tak sa veľmi často nestretávame a tú druhú babičku síce máme priamo v Olomouci, ale veľmi častos ňou v kontakte nie sme (má kamarátky a lekárov). Tak touto cestou hľadám pre Emičku a seba babičku a dědečka, ktorí by sa s nami hrali a stískali nás a boli tu pre nás a sem-tam aj pre naších rodičov. 😀

ludmili
30. říj 2016

@kadylek
Dobrý den,
máte pravdu, že řádky jsem již psala dosti dlouho a neměla jsem dobré zkušenosti.
Vaše odpověď mě ale velmi zaujala - bydlím také v Hostivicích. Pracuji jako zdrav. sestra v Praze. Bydlím tu asi 4 roky ,jinak pocházím z Moravy, kde je i část mé rodiny.
Pokud budete chtít, ráda se s Vámi setkám.
S pozdravem Ludmila

janaz37
4. lis 2016

Dobrý den,
Hledáme hodnou babičku z Trutnova a blízkeho okolí.Mám 3,5 letého andílka a babičky máme hodně daleko.Bydlíme v Trutnově.Za odpovědi děkuji.S pozdravem Jana

markytaj
8. lis 2016

Dobrý den, hledám hodnou babičku na vyzvedávání syna ze školy 2x v týdnu. Škola je v Praze. Blíže sz. Pokud o byste o někom věděli, budu ráda za info a za odpověď. Těšíme se na babičku a vzájemnou pomoc.

julia2009
11. lis 2016

@avro Dobrý den, bydlíme kousek od Mladé Boleslavi a máme 7letou dcerku a malého synka, Pokud ještě hledáte kamarádku pro svou vnučku i mé dcerce chybí babička.Děkuji za odpověď,posílám email pro lepší spojení evikoo@seznam.cz

bruckner
11. lis 2016

Nenašla by se hodná babička v Brně nebo okolí? Máme roční holčičku a babička nám moooc chybí😀, vlastní babičky bohužel nefungují, jedna je daleko a druhá nemá moc zájem. Chtěli bysme občas na procházky, navštěvovat se, hrát si, prostě tak jak to má být. Sašenka s maminkou😃

punkerka89
22. lis 2016

dobry den najde se nahradni babicka z ROKYCAN,BLOVIC okoli tak 30km ktery chybi vnouce radi bysme ji potesily-navstevy spolecne prochazky atd

zuzineckah
23. lis 2016

Tak koukám, že poptávky hromada, ale nabídka téměř žádná :(

punkerka89
23. lis 2016

@zuzineckah to jo no uz hledam dlouho☹

kackakatka
2. pro 2016

Dobrý večer, jsme rodina se 3 kloučky (12 let, 3 roky a 1 rok) z Českého Brodu, které taky moc chybí babička. Bydlíme v domečku, máme auto, takže pro nás není problém cestovat. Snažíme se dát dětem v rámci možností co nejvíc, ale chybí nám někdo, kdo by se stal součástí naší rodiny. Dětem občas přečetl pohádku, jel s námi na výlet, koho bychom mohli navštívit. A i my vám dle našich možností můžeme vypomoct. Pokud tady někdo takový bude, moc uvítáme kontakt 🙂 Katka

kackakatka
2. pro 2016

Dobrý večer, dovolím si oslovit případné náhradní babičky z Prahy východ, Českého Brodu, Úval, Nymburka nebo směru na Kolín. jsme rodina se 3 kloučky (12 let, 3 roky a 1 rok) z Českého Brodu, které taky moc chybí babička. Bydlíme v domečku, máme auto, takže pro nás není problém cestovat. Snažíme se dát dětem v rámci možností co nejvíc, ale chybí nám někdo, kdo by se stal součástí naší rodiny. Dětem občas přečetl pohádku, jel s námi na výlet, koho bychom mohli navštívit. A i my vám dle našich možností můžeme vypomoct. Pokud tady někdo takový bude, moc uvítáme kontakt 🙂Katka

krsja
9. led 2017

Milé maminky, milé babičky! Charitní organizace rozjíždí na Třebíčsku projekt pracovně nazvaný "adoptivní babička, dědeček". Prosím, pokud by byla ze strany kterékoliv generace potřeba či touha navázat nové mezigenerační vztahy, ozvěte se mě. Pokud bude nabídka i poptávka, zprostředkujeme zdarma setkání a zajistíme služby, které napomohou bezpečně navázat kontakt. Vše nejlepší do roku 2017!

excelsior
15. led 2017

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že máme moc rádi malé děti, ale sami jsme se vlastních vńoučátek nedočkali, hledáme tímto rodinku s dětmi, kterým bychom mohli dělat babičku i dědečka.
Nejlépe by bylo, aby to byla rodina s vlastním domem, abychom mohli u nich i bydlet. Rádi vypomůžem nejen s dětmi, ale i chodem celé domácnosti a starosti o celý dům i zahradu.
Jsme spolehliví a zajímáme se o zdravý životní styl. Máme rádi i zvířata a přírodu. Těšíme se na novou rodinku🙂

michelein
24. únor 2017

@ivikko Dobry den, shanime babicku pro nase dcerunky 3roky a 1rok. Prosim o kontaktovani na cislo 608747441, pokud jste jeste na strankach aktivni a stale hledate nekoho,kdo Vam zpestri dny 🙂. Dekuji Misa 🙂

dorrys
28. únor 2017

@excelsior odkud jste??

dorrys
28. únor 2017

Jste aktivní důchodkyně nekuřačka? Máte ráda přírodu a zvířata? Chybí Vám dcera,syn, vnoučata? Měla byste chuť a čas občas pohlídat malé děti, přijet k nám na vesnici na víkend, na pár dní, odpočinout si na zahradě, dát si dobrý oběd, zasmát se, popovídat si, zajít na procházku do lesa, zajet na chalupu na hory? Ozvěte se 🙂 moravskoslezský kraj

lenka055
13. bře 2017

Dobrý den, hledám babičku, synkovi je 5 let, rádi bychom navázali hezký vztah, nebudu nic zatloukal, potřebujeme pomocí s pohlídáním, když je nemocný a nemůže do školky, což je bohužel často, maminka mi umřela před 2 roky, moc nám chybí... jen to píšu a brečím, čas nějak ránu nezaceluje. Jak jsme se spolu nasmály i si poplakaly, všichni známí mi záviděli, jak máme krásný vztah.. je to pryč.. kéž by se nám povedlo vytvořit podobné pouto a být si oporou. Praha 10, Děkuji Lenka. Email. Lenka.055@seznam.cz

tedyn
25. bře 2017

dobrý den hledám pro svého 3letého syna hlídací babičku...okoli Vyškov...muj mail je jnula@seznam.cz..
těšíme s Ondráškem na novou babičku

sedlajda27
3. dub 2017

BRNO Ahoj. Mám 2 děti dcera 5 let, syn 3 roky a jsem na ně sama. Mám babičku, ale ta je moc zaměstnaná a tak bych ráda našla ještě jednu "náhradní babičku". Jsem z Brna - Vinohrady. Najde se některá paní, co už má čas , je sama a chtěla by si občas pohrát s "vnoučátka" . Odpovědi, prosím na mail sedlackova.ucto@seznam.cz nebo tel.775651907

kackakatka
10. dub 2017

Dobrý den všem, můžu se zeptat, jestli už se tady někomu podařilo propojit rodinu s nějakou náhradní babičkou? 🙂 My hledáme už cca 9 let někoho, kdo by se chtěl stát potřebným náhradním členem naší rodiny a i přes pár pokusů, to zatím nikdy nedopadlo úspěšně...Nechceme nikoho využívat, ale rádi bychom přivítali do rodiny někoho osamělého, kdo je na tom podobně jako my ...🙂 Kdo by se chtěl s námi radovat z běžných všedních dní...a nechce se nám věřit, že nikomu neschází třeba i náhradní rodina...P.S. jsme z Českého Brodu 🙂

babana123
19. dub 2017

Dobrý večer,
hledá nějaká maminka z Karvinska náhradní babičku ?
Chtěla bych mít náhradní vnoučátko a být mu hodnou babičkou a mít Vás jako vlastní.
Budu se těšit na odpověď. 🙂

marluk
20. dub 2017

@babana123 jé to je škoda, my hledáme babičku jako sůl a z Orlové jsem se přistěhovala do Olomouce :( , jezdím tam za sestrou