Hledám náhradní babičku

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá skušenosti s náhradní babičkou.Hledáme s kluky hodnou babičku má rodina je moc daleko a s přítelem jsem se dnes rozešla a klukum babička chybí. ☹

jaaro
12. kvě 2013

@slunicko. budu náhradní babičkou a třebas i tobě maminkou..nic není nemožné a nebud smutná...

leniiis
12. kvě 2013

Tak to přeji při hledání hodně štěstí 🙂 a třeba na někoho fajn narazíte..ale nevím jestli zrovna tady ..

sarino
7. čer 2013

Také bychom brali náhradní babičku. Babičku sice máme, ale je moc nemocná a pomáhat nám zatím nemůže. Měla nám hlídat tříletého synka o prázdninách, ale bohužel to padlo a tak akutně nějakou sháníme, protože se vracím od prvního července do práce. Pokud někdo o nějaké opuštěné babičce, nejlépe z Jihočeského kraje víte, budu moc ráda. Jsme z Bavorova

patty1
15. čer 2013

Ahojky, take jeste zkusim, zda se nekdo nenajde v okoli Turnova, klidne i sirokem okoli, kdo by se rad poznal s mou 2letou dcerou, mnou i manzelem, mohli bychom se vzajemne obcas navstevovat, vyrazit na vylet apod. Nehledam ani prilis nikoho na hlidani, ale opavdu na ten normalni babickovsky kontakt 🙂 , aby dcera poznala i nekoho jineho nez nas a par kamaradu, komu by na ni zalezelo. Rodinu mame daleko a nedavno jsme se sem pristehovali.
Tak pokud se najde nejaka babicka, nebo starsi rodinka, tak se budeme tesit.

tmejka
17. čer 2013

ahoj tak koukam ze v tom nejsem sama,taky sem uz premyslela o nahradni babicce.ja rodice nemam a pritelovy sou kazdej jinde,a daleko.no u nas ve mestecku neznam nikoho tak jak bych si predstavovala.tak zatim na to kaslu,ale treba na nekoho narazim,kdo vi.no 😖

lenzam
17. čer 2013

Dobrý večer nabízím hlídání v dobe 15.7-19.7 a 22.7-25.7 termín je takhle přesný protože hlídám již v jedné rodině už čtyři roky rodina jede na dovolenou.více info na zamyslicka.lenka@seznam.cz okolí dobřichovice revnice černošice vsenory praha.

princessj
28. čer 2013

@ladiskova Dobry den,ja jsem na tom uplne stejne a taky bych moc rada babicku pro syna.Preju vam at najdete nekoho mileho a hodneho 🙂

ladiskova
28. čer 2013

Dobrý den,byla by jsem síce za babču ráda-vzpomínám,jak to s ní bylo fajn...dnes jsem již ve fázi kdy jsi říkám,že to tolik nevadí...jsou děti bez rodičů atp....hlavně,že mají nás..i když je ty srandy s nimi až moc 😉 😉 ...s mrňaty)))
@princessj

veru6
11. črc 2013

Babičko naše nová, kde jsi? Hledáme hodnou paní, která má velké srdce, spoustu elánu, a především čas, který by ráda věnovala osmileté cácorce. Naše babičky ho moc nemají, a nebo se věnují jiným vnoučatům a aktivitám, a tak je smutná, a já zas kvůli ní, že nemá babičku, která by si s ní trpělivě povídala, chodila na procházky, na zmrzlinu, a nebo jí kdykoliv čekala doma, s otevřenou náručí. Jaké to je třeba být u babičky na prázdniny, zná jen z mého vyprávění nebo to viděla v televizi. Je mi z toho smutno a proto hledám touto cestou babičku náhradní, jak pro ni, tak pro naše plánované miminko, tudíž by bylo fajn, těšit se společně na další štěstí, a vytvářet vztah už od narození.
Tak babičko, napiš nám, když budeš mít pro nás i dědečka, tím lépe, s nimi je legrace 🙂
Budeme se moc těšit na společné psaní, první setkání, poznávání se a na první společné zážitky a obohacení života nás všech 🙂 Babi piš, už se nemůžu dočkat ! ..vzkazuje dcerka a plánuje namalovat první obrázek pro novou babičku. Prosím ozvi se, čekáme každým dnem 🙂 ...jsme kousek od Benešova
wewerNBE@seznam.cz

vendullka
11. črc 2013

Zrovna aktuální téma u nás... Také by jsme rádi poznali náhradní babičku. Já už maminku nemám a tchýně má "lepší" zábavu, a naše mrňata by byla za náhradní babičku určitě velmi ráda. Jsme z Napajedel, takže kdyby se nějaká hodná babička našla, byly by jsme moc rádi.

elvira
11. črc 2013

Taky bych nějakou šikovnou babičku brala - moji rodiče nežijí, tcháni nezájem.
Spíš pokukuju po okolí, po nějaké čupr babičce, kterou bych aspoˇˇn trochu znala, my bychom jí byli ochotní pomoct třeba na zahradě a pod.
Je to těžké hledání...

jaaro
22. črc 2013

Ahoj, jsme z boskovicka a rádi uvítáme maminku s dětmi, kterým prarodiče chybí. Pomohu se vším. s.jaro@atlas.cz 🙂

martynne1
22. črc 2013

Hledáme náhradní babičku, která by nám vypomohla s hlídáním chlapečka, případným vyzvedáváním ze školky občas po obědě. Jsme z čelákovic a školku máme v Brandýse nad Labem. Naše babička občas nemůže a druhá babička zatím není v důchodu a je daleko. Rádi bychom tak našli další babičku na střídání, hlavně pokud bude náš Matýsek nemocný. Pokud je zde nějaká hodná a spolehlivá paní, která má čas, ráda by si něco přivydělala a ráda se stala dalším milým členem naší rodiny, budeme moc rádi za tuto pomoc. Předem díky Martina, Jirka a Matýsek

nabidka
6. srp 2013

Pokud by někdo potřeboval babičku pro své malé děti, budu ráda, když napíše. Bydlím na vesnici u Kladna, bude mi 54 let, jsem nekuřačka. Vnoučátka zatím ještě žádná nemám a já už bych si tak moc ráda hrála s malými dětmi a těšila se na ně, že přijedou.,,, Těším se na vaši odpověď. Alena

hanka65
7. srp 2013

Hledáme náhradní babičku(může být i děda jako bonus) pro naše 3 děti ve věku 13-19 let.. Nehledáme babičku na úklid, vaření apod.(zvládáme sami), ale opravdu babičku, která touží po vnoučatech (třeba nemá své vlastní děti nebo vnoučata), jejich lásce, sdílení s nimi jejich dětského světa, vzájemném porozumění, která by s nimi mohla jít ven, na zmrzlinu a podobně.
Jsme z Liberce. Moc se na Tebe,náhradní babičko, těšíme.

darecek4
20. zář 2013

Ahoj,
prosím nevíte někdo o náhradní babičce (či babičce a dědečkovi) z Hradce Králové? Jsem s malým (4roky) úplně sama - partner(tatínek) nám zemřel a babičky a dědečky máme strašně moc daleko. Strašně mu chybí širší rodina . Já ještě k tomu dojíždím do práce do jiného města, k tomu se přidaly zdravotní problémy, tak je toho na mě moc. Děkuju za tipy, informace a nabídky. Moc by nám to pomohlo.

darecek4
20. zář 2013

darecek4 Ahoj,
prosím nevíte někdo o náhradní babičce (či babičce a dědečkovi) z Hradce Králové? Jsem s malým (4roky) úplně sama - partner(tatínek) nám zemřel a babičky a dědečky máme strašně moc daleko. Strašně mu chybí širší rodina . Já ještě k tomu dojíždím do práce do jiného města, k tomu se přidaly zdravotní problémy, tak je toho na mě moc. Děkuju za tipy, informace a nabídky. Moc by nám to pomohlo.

darecek4
20. zář 2013

@nabidka Dobrý den,
můžu se zeptat, z kterého města jste? Byli by jsme se synem moc rádi za babičku 🙂

nabidka
22. zář 2013

@darecek4
Dobrý den,
bydlíme na vesnici nedaleko Kladna. A kde vy?

ingrid36
24. říj 2013

Najdeme hodnou babičku z Brna???? Hledám pro svoje dvě děti, kluka 6 let a holčičku 4 roky, hodnou babičku, na kterou se budeme moci obrátit v době nemoci, prázdnin nebo třeba jen tak o víkendu?

mimule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
snezenka123
29. pro 2013

Dobrý den, hledám náhradní babičku...nemám rodiče a stávající babička-děda z manželovi strany se po našem rozvodu o děti moc nezajímají☹česká lípa a blízké okolí..moc děkuji 😵

domdan
6. led 2014

Dobrý večer čtu tady řádky od maminek které by rády našly náhradní babičku náhodou jsem narazila na tyto stránky jsem z Nového Jičína a ráda bych někomu občas pomohla z hlídáním . Jestli máte zájem tak mi napište 🙂 🙂

aja12345
16. led 2014

@domdan Dobrý den,přečetla jsem si Váš příspěvěk,jsem z Kopřivnice a hledáme náhradní babičku na občasné pohlídání naší 4leté Andrejky a časem i Markétky(teď má 7 měsíců)Moje maminka má zdravotní problémy a holky by nezvládla a druhá babička už bohužel není,ostatní v rodině nemají zájem☹Holkám babička chybí a nám by občas pomohlo hlídání,hlavně v osobním životě,už 4roky nevíme co je kino nebo ples,ale to samozřejmě až časem a ne moc často🙂
Ozvěte se prosím na email lidkazelenkova@seznam.cz děkuji Lidka

opatrovani
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaaro
9. únor 2014

Rádi bychom poznali samotnou maminku s malými dětmi, kterou bychom měli jako dceru s vnoučaty a trávili bychom společně dovolené, víkendy třebas u nás na chatě. Bydlíme v Boskovicích.

s.jaro@atlas.cz

275hanka
10. únor 2014

Chtěla bych najít matku samoživitelku, která nemá babičku. Ráda bych vypomohla a těšila se s vnoučátkem.

275hanka
10. únor 2014

@darecek4
jsem z Prahy

275hanka
10. únor 2014

@elvira Já jsem z Prahy a děkui za odpověď.
Hanka Jelínková

mar06
17. únor 2014

Pokud by se našla nějaká babička, popř. i děda, kterým chybí vnoučátka, a jsou z Prahy, budeme moc rádi za kontakt. Máme sice obě babičky naživu,ale jedna bydlí strašně daleko a nemůže za námi téměř jezdit a druhá upřednostňuje často jiné zájmy. Dcerkám moc chybí babička,která by jim několikrát týdně dokázala dát pohlazení, hrát si s nimi apod. Každý den poslouchám starší 4-letou dcerku,jak moc jí chybí babička a když k nám nějaká přijede,tak moc pláče,že nechce,aby odjela. Je neskutečně šťastná,když je tady babička jen pár dnů,o to větší bolest prožívá,když pak odjede např. na půl roku. Chybí nám milující babička,která by se stala součástí naší rodiny, taková,kterou jsem kdysi měla já a která se mi opravdu věnovala, vyzvedávala mě ze školky a se kterou jsem se viděla často. Můžeme hodně nabídnout, a to nejen lásku dvou malých dětí. Budeme se těšit na odpověď.