Hledám náhradní babičku

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá skušenosti s náhradní babičkou.Hledáme s kluky hodnou babičku má rodina je moc daleko a s přítelem jsem se dnes rozešla a klukum babička chybí. ☹

babana123
10. bře 2016

babana123 Dobrý den,ráda bych byla náhradní babičkou pro dítě nebo děti a kamarádkou pro jejich maminku,mám sice vlstní vnuky ,ale nemám možnost je vidět.Chybí mi dětské objetí a pusinky,také popovídání s jejich maminkou .jsem z okr,karviná.Těším se na Vás.Janka.

babana123
10. bře 2016

@katerinalis babana123 Dobrý den,ráda bych byla náhradní babičkou pro dítě nebo děti a kamarádkou pro jejich maminku,mám sice vlastní vnuky ,ale nemám možnost je vidět.Chybí mi dětské objetí a pusinky,také popovídání s jejich maminkou .jsem z okr,karviná.Těším se na Vás.Janka.

babana123
10. bře 2016

@srdcebabana123 Dobrý den,ráda bych byla náhradní babičkou pro dítě nebo děti a kamarádkou pro jejich maminku,mám sice vlastní vnuky ,ale nemám možnost je vidět.Chybí mi dětské objetí a pusinky,také popovídání s jejich maminkou .jsem z okr,Karviná.Těším se na Vás.Janka.

katerinalis
10. bře 2016

@babana123 dobré ráno četla sem si váš příspěvek a docela mě potěšil, 🙂

babana123
11. bře 2016

@katerinalis Dobré ráno.Koukla jsem že jste z Prahy,jestli chcete můžeme si napsat na meil,nebo zavolat,jakpak se tam máte holky?

petra0906
14. bře 2016

Ahoj rady by sme poznali náhradní babičku z Brna. .ta naše loni bohužel odesla. .takže je nám smutno. .a nemáme skym trávit volny čas. .pište babičko na mail..budeme se moc těšit

nowczus
15. bře 2016

Ahoj Holky a nebo babicky 🙂 chtela bych se zeptat,jsem z Usti nad Labem a byla bych rada za nahradni babicku. Kdyby se tu nahodou nejaka hodna babicka nasla v Usti nebo okoli budu ta nejstastnejsi holka pod sluncem 🙂 . 😀 Nasla jsem pres net agenturu na hlidani a chteji zaplatit 5tis za zprostredkovani 🙄 jsme s pritelem sami ,nemame zadnou babicku a obcas je to opravdu potreba. Ozve se mi nekdo ?

katerinalis
15. bře 2016

@babana123 dobrý večer nebyla sem tady nak sem neměla čas ale určitě můžeme budu jen ráda děkuji že jste se ozvala

katerinalis
16. bře 2016

@babana123 tak už asi máte vnoučatko :(

janabalounova
20. bře 2016

Ráda budu vaší babičkou, ale zapomněla jsem napsat, že bych chtěla být součástí vaší rodiny- to znamená i u vás bydlet.

janabalounova
20. bře 2016

@pajinka111 Ráda budu vaší babičkou, chtěla bych být součástí vaší rodiny- to znamená i u vás bydlet.

mijave
20. bře 2016

Dobrý den, byla by tu nějaka babička z Prahy nebo okolí ? Náš syn teda jednu má ale nemocnou, takže ji vlastně nezná a nikdy spolu nic nezaziji . ☹ a vzhledem k tomu, že jinou rodinu nemá tak je stále jen s námi a to není dobře. Je to hodny kluk , v létě mu budou tři roky.

honeyhan
11. dub 2016

Dobrý den, i my hledáme babičku...dcerka 10, synové 7 a 2roky. Bydlíme kousek od Mladé Boleslavi. Doufáme, že někoho najdeme 🙂

avro
22. dub 2016

@srdce69
napiš, máme stejně starou vnučku, ale chybí jí kamarádka, když je u nás...............určitě bychom nalezly cestu, jak oběma dětem dát to, co jim chybí!!!
Bydlím na Mělnicku

avro
22. dub 2016

Ahoj všem, kdo hledá.............jsem babičkou skoro 17ti leté a 8mi leté vnučky. S tou 17ti letou chodíme čas od času na muzikály, jinak má svého kluka a jiné zájmy 🙂, což chápu, protože si vzpomínám i na svých 17 🙂. Ta osmiletá k nám jezdí moc ráda, ale nemá tu kamarádky nebo kamarády. Bydlíme totiž trošku mimo vesnici. Jezdíme s ní na výlety, do divadla, na zámky a hrady, do různých zábavných parků a na spoustu dětských akcí. apod. A proč tu jsem a proč to píšu? Rádi bychom nabídli totéž i dalším dětem, kteří by též stály o takové výlety a kterým chybí babička a dědeček a sedmiletá kámoška....v případě zájmu a dotazů napiš na mail.

srdce69
24. dub 2016

@avro Dobrý den dostala sem od vás vzkaz byla bych moc ráda moje dcera stále brečí že nemá babičku nechceme babičku na chvilku moje dcera se ráda mazlí pokud chcete můžeme někde dohodnout schůzku já bydlím nad Slavií ve Vršovicích to je Praha 10 hezký den Kateřina

lalinkaxx
26. dub 2016

Dobrý den, i když poptávka po babičkách asi stonásobně převyšuje nabídku.. zkusím i já.. hledám babičku z Olomoucka nebo Bruntálska pro moje dvě děti (2,5 roku a 8 měsíců) 🙂 Tak kdyby se někdo našel, budeme moc rádi!

hariska
15. kvě 2016

Babičky jsou potřeba. Moje matka se po rozvodu nestara o mě ani moji 3 letou dceru a to je jedina babička, takže smůla. Màm ještě prababičku a ta tolik malé dala. Je mi to hrozně kvůli malé líto, tak jsme měli chůvu jako babičku, ale za 100,- za hodinu a jak jsou v tom peníze, tak ten vztah vůbec nefungoval. Taky hledame babičku na vytvořeni nezištneho vztahu, jestli se ještě v této době najde.

hariska
15. kvě 2016

A kdybyste si maminky občas potřebovaly odpočinout, tak pohlidam Vaše dítko u mě s naší 3l holčičkou - Praha - Chodov. Taky bych si šla někdy zaběhat a nemám hlídání:o(.

3janca
20. čer 2016

Jak bych zacala asi tim nejdulezitejsim mame tri deti 8,3,2 ctvrte cekame ale je to v zacatcich . Hledam nekoho koho by mely radi deti a i mi a samozrejmne i obracene. Ja maminku nemam a od manzela nema cas deti by si moc prali babicku tetu a i ja nekoho komu bych se mohla sverit . Najdeme nekoho korouhev

jajina47
25. čer 2016

děkuju za nabídku která mě těší stačí jen napsat odkud jste já bydlím v CB na Husovce 🙂

babana123
10. črc 2016

babana123 Dobrý den,ráda bych byla náhradní babičkou pro dítě nebo děti a kamarádkou pro jejich maminku,mám sice vlstní vnuky ,ale nemám možnost je vidět.Chybí mi dětské objetí a pusinky,také popovídání s jejich maminkou .jsem z okr,karviná.Těším se na Vás.Janka.

berkutka
19. črc 2016

Ahoj,
jak se všichni máte? Podnikla jsem již mnoho kroků k tomu, abych našla pro naše děti adoptivní babičku. Dědeček je též vítán. Bohužel jsem vždy narazila na stejný problém....naše bydliště. Jsme mimo velká města jako je Praha, Brno, Liberec atd.
Bydlíme v Pardubickém kraji a hledáme babičku pro dva rarášky. Dceři je 6 let a synovi jsou 3 roky. Manželova maminka je hodně nemocná a mí rodiče již nežijí. Najde se nějaká spřízněná duše v tomto kraji, která by ráda věnovala našim dětem trochu pohlazení a pár rad zkušené ženy? 🙂

sindy92
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hejsa
1. srp 2016

Sluníčko - pište,z jakého města jste...

sindy92
1. srp 2016

Jé....to je, ale hezké oslovení. Bydlíme Sedlec-Prčice , je to mezi Táborem a Benešovem. 🙂

mi2ja
12. srp 2016

Ahoj babičko a dědečku, volám sa Tobiášek, mám 3 roky a moja malá sestrička Emka má o týždeň 1 rok,sme z Olomouca. Keďže jednu babičku máme na Slovensku a ešte pracujúcu, tak sa veľmi často nestretávame a tú druhú babičku síce máme priamo v Olomouci, ale veľmi častos ňou v kontakte nie sme (má kamarátky a lekárov). Tak touto cestou hľadám pre Emičku a seba babičku a dědečka, ktorí by sa s nami hrali a stískali nás a boli tu pre nás a sem-tam aj pre naších rodičov. Nepotrebujeme hlídaní, na to máme maminku a tatínka.

simonice1111
30. srp 2016

Hezký večer, ráda bych poznala příjemnou paní, která by se se mnou a mým 4 letým synem ráda spřátelila a tak trošku nám nahradila babičku, která nám moc chybí. Moc děkuji za reakce

valdav5
2. zář 2016

Dobrý den, rádi bychom se seznámili s hodnou babičkou /klidně i s dědečkem/ z okolí Prahy 4 Braníku pro všední i nevšední chvíle. Náš chlapeček Tobiáš bude mít dva roky a pravou babičku máme bohužel daleko ☹

hejsa
2. zář 2016

@simonice1111 Vždy je dobré dávat údaj o bydlišti,případně čtvrť - starší lidé nejsou moc ochotni dojíždět daleko.Jen upozornění.