Jsem s malou stále sama a znovu těhotná. Jak ji zabavit?

lusinek12
16. zář 2018

Dobry den holky jdu se k vam vyspovidat jelikoz si nemam.skym.poradne pokecat tak to vse dusim.v sobe pritel porad v praci a vraci se az pozde vecir... takze se spolu.nevydime jsem porad sama s 3letou holcickou a cekame dalsi prirustek do rodin jsem ve 33tt ale jelikoz mala.se tlaci hodne ma spodek a vse me boli tak jsme prevazne doma s malou snazim se vymyslet nejake aktivty abych ji zabavila... obcas zajdem na hriste nebo na nejakou akci pro deti co se tu ve emste kona.. taky to ma.nektera tak.ze jste porad s maou sama a uz vam z toho uprimne hrahe... rodinu mam.pres 150km daleko takze si snimajen.volam jednou do roka prijedem na par dni aby si take.uzila rodice a sestru.. jinak kamaradku zadnou nemam s kterou bych travila cas nebo sni chdoila ven.. :( jsem se sni.nevydela pomalu dva mesice a nwm vo s stalo

nicol22
17. zář 2018

Manžel je doma jenom o víkendech. Já jsem na všechno sama celý týden...rodinu mám 300 km daleko. Mám klid, dělám si věci po svém. Když chci, mám volno a manžel ne, sednu se synem do auta a jedu za rodinou. Vyhovuje mi to. Já jsem byla vždycky spíš samotář, takže mi úplně stačí, že s lidmi pracuju. 😃 Víkendy a dovolené si užíváme naplno i s manželem. Každý to prostě cítí jinak...pro mě bylo zase těžké, když byl doma každý den, to jsme se dost hádali i kvůli úplným blbostem...teď jsme šťastnější, jsme si vzácní, těšíme se na sebe...

klea81
17. zář 2018

@frne To je teda nezáviděhodný rodinný život :/

kristousenecek
17. zář 2018

@michalelka mazec,;(,a jak se jinak máte ;)

michalelka
17. zář 2018

@kristousenecek malej se rozhodl, že asi nikdy nebude spát, takže lehce vyčerpaně 😅😅😅 Jinak dneska byl manžel pro změnu doma, což bylo super. A co ty, jaký jsi měla den? 🙂

kristousenecek
17. zář 2018

@michalelka no to mi malá dělá přes den nechápu kde bere tu energii ;),no ten můj jako má raní ,ale máme dneska výročí a zas mě vytočil ;D ,...prý já vím ,ale není čas slíbil že o víku si na nás udělá konečně čas ! Bude snami tak si vzjedava jak to dopadne ;),...ale dneska den docela fajn ,jen bych se potrebovala výspat ;)*stačilo by mi 8hod kuse bez stavani ;)