Jsem zralá na psychiatra. Manžel mimo ČR, těhot. + dítě

artikula
24. dub 2009

Ahoj holky,
jeste nikdy jsem se tu nesverovala se svym soukromim az tak, jak asi ted ucinim. Mam ted ale manzela na tri mesice ve Spanelsku a tezce to nesu, nebot tehotna a se svou dvouletou Sofinkou cestujeme sem a tam, nebot nemame kde byt. U jednoho dedecka s babickou me tak vytocili, ze uz k nim asi nikdy nepujdu a druha babicka je hystericka, nemocna(bere i na to prasky). Mesic jsem ted bydlel u kamaradky, ktera ma tez dvouletou holcicku, ale ty uz nechci dele otravovat, pac vim, jak je dulezite vlastni rodinne soukromi. K tomu mam pred statnicemi, ktere jsem kvuli mimodeloznimu tehotenstvi pred rokem nedodelala. Manzel chce, abych statnice udelala ted, ale ja to vidim nemozne, nebot hlidani Sofinky nefunguje, kdyz jedna babicka je furt na prasky a s druhou nemluvime...JSem k tomu desne nastvana na manzela, ze mne do tohohle stavu privedl, ze si odjel a ostatni se starejte!!! Jemu se to rekne, kdyz oni reknou: co bychom se starali? Udelali jste si rodinu, tak se o ni starejte sami. Ma se o vas starat manzel a tata....Kazdy ma sve problemy.

Kdybych aspon nebyla tehotna...mam strach, ze to nase druhe dite bude vsim poznamenany. Uz mi bylo parkrat tak, ze jsem fakt brecela a myslela, ze se mnou bude konec..

Jste na tom nekdo podobne?

lucia283
24. dub 2009

:(ja na tom tak niesom ale je mi ta luto a viem o com hovoris...ja som to vdaka ocovi v dectve nemala lahke a mamka sa o nas bala aby nas to nepoznacilo...no bala sa s nim rozist aby sme neprislo o strechu nad hlavou...mas pravdu v tom,ze chlap si vie nabucht a dalej sa nestarat....taktiez mamina sestra je uz stastne rozvedena...tomas ju nabuchal a mal na haku videl len svoje starosti a kedze sa mu nechcelo starat o decko tak sa jednoducho zobral do spanielska a mne dokonca zakazal chdit pomahat k malemu aby sa ona nemohla vraj flakat....debil...no na druhej strane neboli sme na tom nikdy tak,ze sme nemali strchu nad hlavovu:( keby som byvala blizko teba tak by som ta vzala k sebe....drzim palceky aby sa to nejako poriesilo

artikula
autor
24. dub 2009

Lucia, dakujem!

s tou nasi strechou nad hlavou je to trochu komplikovane...My mame byt, ale ten jsme meli v pronajmu a majitele se do nej chteji nastehovat, pac se trochu vice rozrostli(maji dvojcata). Kdyz manzel odjel do Spanelska, nechtelo se mi zustavat v Nemecku a myslela jsem, ze budu u mamky(bydlime v Drazdanech). Ted uz ten byt zacinaji predelavat, tak tam nemohu prakticky ani byt...

Jinak manzel me nikdy nastesti neuhodit. Sice na me parkrat zarval, ale to ja na nej taky 😉 . My mame jen proste posledni dobu smulu, ze nemuzeme byt spolecne kvuli jeho studiu v zahranici, ktere ma povinne...

kitty68
24. dub 2009

a kde budete bydlet az se vrati?

jabber
24. dub 2009

Tak 3 měsíce se dají vydržet, to uteče jako voda 😉 S tím bydlením je to horší - já bych asi zatím zkusila být u té hysterické babičky, třeba to vypadá horší než to je a nějak to půjde 😅 Mimochodem, na to že chce abych udělala státnice teď bych se tak akorát vyprdla - když s ničím nepomůže, tak nechápu jak může ještě něco takhle chtít 😅 🙄
Držím pěsti!

kyri
24. dub 2009

hele, arti, to teda nemáš lehký ☹ ve španělsku s manželem být nemůžete?
anebo, pokud máte alespoň pár peněz - zkuste si najít podnájem. sice to není zrovna laciný, ale apsoň je to rychlý řešení - garsonka nebo 1+1 jsou skoro kdekoli k mání okamžitě. já bych si na to snad i radši někde půjčila. než takhle ztrácet nervy - hlavně kvůli mimču je to hodně důležitý. to potřebuje tvoji ochranu nejvíc. a na státnice bych se rozhodně teď vybodla.
a manžela teda trochu přitlačila ke zdi - ať se o vás líp postará. však on si je ve španělsku akorát sám se sebou. to má fakt pohodlný - zatímco ty tu máš na starosti celkem 3 lidi a nemáš k tomu vůbec podmínky. to se nedá srovnávat 😝 😝
ať vám aspoň peníze na normální bydlení pošle (všek při studiu tam si něco přivydělat může, ne? anebo má stýpko.)

tohle vážně není fér vůči tobě i dětem... ☹

lucia283
24. dub 2009

tak to je fajn,ze ta nuhodil...co ja viem tak moj otec ano..a ked si vypil tak lietali pohare a taniere...neraz bola polievka po celej stene a komplet byt roztrepany....jedine do deckej nikdy nesiel a tam sme sa pred nim schovavali...ked sa narodili surodenci tak sa trochu ukludnil ake ked sa nastve tak nikdy to nieje prijemne aj ked uz dlho nebol cely byt teraz uz dom rozbyty...akurat viem,ze raz som sa mamke nemohla dovolat,pretoze sla so surodencmi do lesa,lebo ju vyhodil a aj veci vyhadzal von oknom...no na druhej strane vzdy nam splnil vsetko co sme chceli a vzdy sa o rodinu postaral..nikdy sme netrpeli hladom....no netrpeli ako deti v afrike...ked siel do anglicka tak polievku mamak spravila tak,ze v kauflande odtrhla listok z kaleraba,mrkvy a podobne...za to sa neplatilo...boli tazke casi aj lepsie.....viem co to je...a vazne ti to nezavidim....no mozno by si mal vazne skusit aspon babycku na praskach uz len koli dietatu,alebo nejaky podnajom....aspon docasne...ked uz ma to spanielsko povinne....dolezite je to,ze si to 3mesiace a nie 3roky...verim ,ze to zvladnes a statnicou si nepridavaj stresy....zena nieje kon ale clovek!

soanpe
25. dub 2009

artikula
na to, aby bylo počato dítě jsou zapotřebí dva, takže tvoji větu: ".JSem k tomu desne nastvana na manzela, ze mne do tohohle stavu privedl, " fakt nechápu.
Snad jste oba dostatečně inteligentní na to, abyste věděli, co je pro vás únosné a co už je nad vaše síly.
Já být tebou, tak kašlu na státnici, manžílkovi "přiloží kudlu na krk" ať se o vás postará .
Není tvůj choť tak trochu sobec???