Jsi taky na vše sama?

xuan
4. únor 2009

Ahoj maminky, jsem maminkou 7 mesicni Natalky. Mame i tatinka ale ten pracuje v obchode a domu jezdi az kolem 20 hod. Mame na sebe malo casu. Vse musim zvladat sama, nemam vubec na nic jineho cas 🙄 Tak pokud mate stejny problem, napiste. Budu rada.

egrzuz
4. únor 2009

Ahojky xuan, já jsem taky sama, manžela mám na misi v Afganistánu na půl roku, je voják.

No my ženský to zvádáme né? 😀

xuan
autor
4. únor 2009

Tak to ti nezavidim, jsi na tom snad hur nez ja!!!!!Nemas o nej strach????Ty mas dvojcatka???? Nechces si psat pres ICQ????

egrzuz
4. únor 2009

IP 🙂

lennetfrigg
4. únor 2009

Ahoj holky🙂, vezmete mě k Vám? Mám ročního čertíka a zůstali jsme sami dva. Rodinu mám celkem daleko, navíc né úplně perfektní vztahy, takže bojujem jak se dá. Ale klučina je smíšek a čertík, tak mě zaměstná na plný úvazek.🙂

egrzuz
4. únor 2009

Lennet, pojď k nám opuštěným 😉 🙂 Odkud jsi?

lennetfrigg
4. únor 2009

Momentálně bydlím v Havířově, ale jsem z Písečné. Dědinka v okrese Frýdek-Místek.

Egrzuz a kdy se manžel vrátí? Snad nevadí, že se ptám?🙂 A odkud pak seš Ty?

xuan
autor
4. únor 2009

no jak to vidim moc nas neni .hlavne ze mame nase male zlaticka ja jsem z okresu KM.

lennetfrigg
4. únor 2009

Xuan, ja myslím, že mamky se ještě přidaj.🙂 Jo, jo, zlatička naše.🙂 Někdy bych potřebovala pauzu. Aspoň si zajít do kadeřníka.🙂🙂 Ale zatím to nejde. Špuntík s nikým nechce být, protože jsme fakt jen sami. Ale zase je to aspoň mazlík. A vidíte holky, málem bych zapomněla na naše 2 kočičky.

evicka7
4. únor 2009

No já si myslím, že těch mamin, co jim drahé polovičky chodí domů jen přespat je až až, horší je to s těma taťkama na misích - egrzuz tě obdivuju, mě by kleplo, jsem ráda, že tatínka vidíme aspoň v noci, když se malá vzbudí na kojení

xuan
autor
4. únor 2009

Posilam vam moje ICQ431626181 A pokud bde mit nekdo zajem, muzem si psat. Nas tatinek nepije, nekouri, ale je porad vpaci, asi vyte, jak to chodi mezi Vietnamcama. Porad jen prace a prace, ach jo.

j.a.n.u.s.
4. únor 2009

xuan...vypni si caps lock 🙂 🙂 🙂

egrzuz
5. únor 2009

Lennet, vrací se asi v červnu, ještě není přesný termín ☹ jsem z Liberce ( v pase 😀 )
Jéé v Havířově mám známého

Evi, taky mám někdy popcit, že mě klepne 😒