Kde najde svobodná maminka partnera? Přes seznamku?

m.ajka
26. lis 2007

Ahojte maminy i nemaminy, zajímalo by mě čistě teoreticky 😎 kde asi má hledat svobodná maminka potencionálního partnera, když akorát chodí s mimčem na procházky, na rehábka, na plavání a tak, a pro svůj soukromý život nemá čas. Snad seznamka? Máte s ní některá zkušenost? Nebo kam jít, když s mimčem se skoro nikam jít nedá.

musko
26. lis 2007

Ja som toho mojho našla na nete - asi som mala šťastie - a nemenila by som ho za nič! 😉

lendy1
26. lis 2007

my jsme s manželem taky netový - hned na 1.pokus a 1. schůzku. Ale tenkrát to bylo o něčem jiném než je to na netu teď. Teď se tak "seznamuje" kde kdo a spoustu lidí z toho má akorát srandu-to není moje zkušenost 😀 ale lidiček kolem mě.
Nebo zkus Kačenku dát na hlídání babičce a vyraž s kamarádkama "na lov" 😀
Je fakt, že s mimčem to je asi těžký 😒 těch možností opravdu moc není...

m.ajka
autor
27. lis 2007

Včera večer mi to nedalo a dala jsem si inzerát na seznamku. Zatim se ozvali takový divný lidi, ale já odpověděla na jeden a ten se mi docela zamlouvá, to jsem zvědavá co z toho vyleze 🙂
To mě těší že jste tady dvě netový, jak dlouho trvalo než jste si dali první rande? Je to takový divný, naslepo...

lendy1
27. lis 2007

m.ajka, u nás to bylo tak, že jsme si vyměnili asi 3 e-maily, pak mi napsal, že musí jet služebně do Egypta (jsem si říkala, co by tam dělal, že se mě chce asi zbavit), pak přijel a rovnou jsme si dali spicha (takže tak cca. 1měsíc od seznámení). Říkala jsem si, to jsem zvědavá, co tam dorazí (nevyměnili jsme si ani fotky) a když ten člověk bude děsnej, tak dám kafe a mažu domů no a hned když jsem ho uviděla, tak si říkám, hm, sympaťák, tak uvidíme co bude dál a pak jsme kecali několik hodin, zjistili jsme, že je to fajn a tak jsme spolu zůstali. Manžel si myslel, že si z něj prý dělám srandu, že nemám zapotřebí se seznamovat přez inzerát a bylo těžké ho přesvědčit.
Jinak na net jsem si zadávala inzerát já, přišlo mi několik desítek odpovědí (některé byli úplně zcestné-jeden týpek mi poslal dopis jak A4 a vyjmenoval co bych měla umět a jaká bych měla být a co umí a jaký je on a jestli nejsem dle bodů co sepsal, ať mu ani neodepisuju-no magor), někdo se dělal hrozně zajímavým, ale na manželovu odpověď jsem odpověděla hned, psal jen pár řádků, tak normálně, obyčejně, ale mezi těmi mamlasy mě to právě zaujalo.
Tak hodně štěstí. L.

anatanka
29. lis 2007

Ja si myslim, ze internet je celkem pohodlnej zpusob pro maminku s ditetem. Kamaradka - v te dobe teda bezdetna si taky nasla manzela pres net a je s nim extra spokojena. Chlapu se ji tenkrat ozvalo asi 70, tak udelala rychlou cistku a zbylo jich cca 10 a mezi nima byl prave ten jeji 🙂 Sesla se s nim asi jako se tretim, tak ty dalsi uz pak ani nevidela...

m.ajka
autor
29. lis 2007

Lendy, hezkej příběh, taky bych si přála aby mi to dobře dopadlo. Musím říct že odpovědi ve stylu : Ahoj, tadi Jarda,napyš.... apod mě zaujaly, ovšem jinak, no a ten jeden jak jsem o něm psala...s tím si dva dny píšu na icq a už jsme byli i na procházce. První dojem? Výborný 🙂 . To jsem zvědavá co se z toho vyklube

terezkaaa
30. lis 2007

majka, jinak já si myslím, že i na procházce můžeš narazit na nějakého mužskýho,bacha teda na úchyly 😀 Mě už takhle kolikrát nějakej muž oslovil a nebyli to úchyláci-kolikrát jsem si i s nima chvíli povídala 🙂 ten jeden to vyloženě zkoušel tak okatě, kde máme jako tatínka a tak🙂)))Připadá mi to jako nejpřirozenější způsob seznámení 🙂 Jnak nic proti inzerátům 🙂

anatanka
30. lis 2007

Terez: Dlouhovlasy, dlouhonohy blondyny s kocarkem jsou pro chlapy totiz hrozne rajcovni!!! To jsem se od kluku dozvedela uz nekdy na stredni 😀

johanda
30. lis 2007

Já bych teda s kočárem asi neuspěla 🙂. Většinou jsem chodila dopoledne a to se většinou chlapi venku moc neprocházejí. Jo, nejsem ale blondýna, takže nejspíš s děckem moc nerajcuju 😀 .
Ale nezavrhovala bych ani tuhle možnost. V parcích, ZOO a různých dětských hernách je celkem dost rozvedených tátů, co tráví s dětmi víkendy. Taky zkus, Majko, vyrazit někam s kamarádkou, na diskotéku, koncert, do divadla, s partou do hospody, podle toho, co preferuješ. Kačenku ti nikdo nepohlídá, je už celkem velká?
Internet je taky fajn, kamarádka - mimořádně chytrá holka - vědkyně, která do svých 28 let s nikým nechodila si takhle našla super muže.
Tak hodně štěstí

terezkaaa
30. lis 2007

anatanka a ještě prdelatý-jsi zapomněla dodat 🙂 Ale to už asi tak nerajcuje 😀
Jinak já si myslím, že to ani není tak o vzhledu, ale o tom, jak působíte na ostatní lidi kolem.Každopádně na diskotéce jsem NIKDY nenarazila ještě na normálního chlapa a to jsem se celkem dost nachodila.Divadlo je sice fajn, ale na chlapa se tam taky asi nenarazí-málokerý chlap chodí do divadla sám
😖
Já bych to viděla na ty procházky,nic neřešit a ono to pak hezky nečekaně přijde samo.
Já na toho svýho narazila u rybníka, kde jsem se chodila opalovat a pořád jsme tak po sobě pokukovali několik dní,pak se mě nečekaně zeptal, jestli si nepůjdu s ním zaplavat-mě to strašně zaskočilo a nevím proč-vysoukala jsem ze sebe akorát,že se bojím plavat tak daleko, co plave on 😀 😀 😀 on se tak zarazil a šel do vody sám.Pak za chvíli dorazil můj kamarád-s ním jsem plavat samozřejmě šla a on si prý v duchu říkal-tak na tebe ser* ,s jiným jdeš a se mnou nechceš,už se na tebe tady ani nepodívám.(To mi zrovna nedávno líčil co si tenkrát myslel)To léto už si mě fakt ani nevšiml.Až příští rok,opět jsme se na tom samém místě náhodně sešli.Ono by to bylo hrozně na dlouho to celé popisovat.Prostě nás dali dohromady ti místní od vody-byla to tam taková parta, ale bylo to vážně všechno moc hezký a vždycky, když na to vzpomínám tak u toho brečím 😢 🙂

johanda
30. lis 2007

Já jsem se s manželem seznámila právě na takové oldies dýze. V životě by mě nenapadlo, že se tam vyskytují i normální chlapi a jeden se teda vyskytl 😀. Až později jsem zjistili, že dokonce chodíme na stejnou školu.
Jinak hledání partnera bych taky nechala volný průběh. Řekla bych si, chci fajn chlapa a fajn tátu pro prcka, ale nedržela bych se toho nějak křečovitě, jakože jinak se mi zhroutí svět. Však on přijde ten pravý, tomu jsem vždycky věřila.

anatanka
30. lis 2007

No tak my se s manzou zrovna na diskotece potkali... 🙂
Jinak ostatni seznameni probehla vetsinou pres zname, u vody taky nekolikrat, v hospudkach, v praci, jen tak na ulici, v autobuse...

Ja myslim, Majko, ze jestli na vas nekde ten pravy ceka, tak ho urcite potkate a je jedno, kde to bude. Jestli tomu chces ale prece jenom trochu pomoct, tak vidim jako nejpristupnejsi moznost ten internet.

musko
1. pro 2007

m.ajka - držím Ti palce! Kým sme sa našli s mojím mužom, tak som absolvovala stretnutie atelefonáty s cca 5 chlapmi.... Takže nejaká selekcia byť musí, ale s manželom preskočila iskra hneď no a potom ma už ukecal 😀 . A malý to má po ňom 😀 😀 . A fakt som mala a mám šťastie - je to partner do nepohody - dokáže podržať a vždy ma niečím prekvapí 😉 . Opatruj sa!

m.ajka
autor
3. pro 2007

Děkuju holky, zítra mam už třetí rande s tím samým mužským, je rozvedenej a mádvě děti. Je fajn, tak uvidíme jak se to bude dál vyvíjet. Přeskočila jiskra!!! 🙂

johanda
3. pro 2007

Držím pěsti!!!!

kristi
3. pro 2007

Majko,to je moc fajn. Tak at to vyjde..bylo by hezke byt na svatky treba spolu.. 😵 😵 😵

musko
4. pro 2007

majka, to je fajn! Držím palce! 😉

betka007
9. pro 2007

my sme sa s manzelom zoznamili cez internet 🙂

vikvik
9. pro 2007

my jsme taky napul internetovi 🙂 a mam kolem sebe spoustu paru, co se seznamili pres net a jsou stastni jak blechy. jen jak jste psaly, je treba poradne filtrovat a brat to emailovani s nadhledem.
majko drzim palce!

macik
9. pro 2007

my se taky našli na netu, ale oba jsme psali do rubriky "jen vážně"....manža byl až moje rande číslo sedm, předtím jedno dobrý, dvě neutrální a zbytek hrůza...když mi předtím poslal fotku, tak jsem si řela-hmm, tak za dvě hoďky jsem doma, jako obvykle...a ono ne...doma jsem byla až za dvanáct hodin a manža rovnou se mnou (už se neodstěhoval 🙂 )...někdy to holt chce trpělivost, mně se třeba na to rande s manžou po předchozích zkušenostech šíleně nechtělo 🙂

vikvik
9. pro 2007

macik ja sla na rande s tim mym po 12hod v praci, totalne unavena, nechtelo se mi vubec, ale pak jsem si rekla "tak se aspon zadarmo najim" ;o) jezis este ze jsem byla tak nenazrana!!!! :o))))

m.ajka
autor
27. pro 2007

Teda, to koukam kolik vás tu je netových, já toho jednoho možnýho tam našla, ale má nějaký problémy s bejvalkou, tak mědíc si jen píšem...měla jsem další tři rande a byla to hrůza a děs.....existujou ještě normální chlapy? No, ž to nebudu hrotit, necham tomu volno, ale být s malou sama je hrozný....smutno 😔

betka007
28. pro 2007

majka my sme sa zoznamili nahodou, manzel si tyzden predtym urobil profil a ja som ho nasla vo vyhliadavaci podla kriterii- teda tych chlapov tam bolo viac, vybrala som si 3 a napisala im, vseci sa ozvali, ale dvaja pisali mail v zmysle, ze hladaju nejake pobavenie, alebo robit garde ked idu von... vies mi to pripadalo, ze si chcu uzit a nazdar, manzel pisal tak normalne, ako nejaky kamarat. s njim jedinym som sa stretla. stale to mam pred ocami... stal oprety o auto pred branou mojej prace a ja som sla cez parkovisko, volali sme, si lebo nez som vysla, chcela som vediet, kde parkuje..tak som k nemu kracala, on sa otocil a ked sa nase kukacky stretli- bolo to jasne, lenze cely vecer sme si nedali najavo ziadne sympatie, len sme kecali o zivote, nikto z nas na seba nic sukromne neprezradil... a ako som neskor zistila, tak aj jeho stvalo, ze si nebol mnou isty. po stretnuti mi este napisal sms,ale to ja uz som bola v hlbokom spanku a snami o nom 😀 . zobudila som sa az na obed, lebo som predtym bola po 2 nocnych totalne grogy... tak som mu na obed odpisala a to by si videla tu bleskovu odozvu na sms 😀 .

Myslim si, ze to ride samo a nehrot to nejako, ze za kazdu cenu niekto musi byt. Urcite existuje nejyaky dobry chlap, ktory je tu pre teba a a tvoju kacenku 😉

navi
29. pro 2007

maji my jsme s manžou taky netoví 🙂 Jednou jsme si s kamarádkou daly inzerát, spíš z legrace a ono mi přišlo 27 odpovědí, ale jen jedna se mi fakt líbila, tak jsem se na ty ostatní vykašlala a napsala jen tomu jednomu. No a ani ne za rok jsme se vzali, teď máme Lukýska a jsme spolu fakt max. spokojení 😀
Ségra, když vyděla jak mi to přes net klaplo, tak to zkusila taky. Ale prvních pár setkání nedopadlo dobře a sestra akorát ztratila seběvědomí, kterého i tak moc neměla 😖 Tak jsem jí vtloukala do hlavy, ať to nebere tak vážně, zkusí to znovu a každý to rande bere spíš jen jako zábavu, ze který možná bude vztah a když ne, tak se svět nezboří. Naštěstí dala na moje rady a teď plánují se svým netovým přítelem stavět a začali se snažit o mimčo 😵

Takže hlavně to nevzdávej, každý má někde tu svoji polovičku, jen se musí najít 😉

karotky
30. pro 2007

Já jsem se seznámila s manželem přes inzerát v BRAVu.Bylo mi tenkrát 19let. 😀
Jinak bych pro svobodné maminky doporučovala dát si inzerát do časopisu Vlasta apd. 😉
Je tam hodně svobodných chlapů,kterým by nevadila ani maminka s 2.dětmi. 🙂

pattie
4. únor 2008

My jsme se taky seznámili přes internetovou seznamku, už je to skoro 9 let. ALe tenkrát měli k netu přístup většinou jen vysokoškoláci, doma měl internet málokdo (já sama chodila tajně do počítačový učebny na ČVUT, kam mě propašoval kamarád). Dala jsem si inzerát spíš tak ze zvědavosti a ozvali se mi samý ucha - matfyzáci a ČVUTáci... Bylo to strašný, ale ten poslední byl fajn. Šla jsem na to rande už dost znechucená (další technický ucho, který bude vykládat o lásce k matematice - ach jo) a ten jistý mě překvapil 😉 SIce má pořád počítač jako lásku č. 1, ale dá se s tím naučit žít 😀

pattie
4. únor 2008

m.ajka: To je fakt, karotka má pravdu, ve Vlastě je spousta inzerátů. Nebo nějakej podobnej časopis (teď mě napadá, jestli chceš např. kutila tak nějakej Chatař chalupář atd.). Proč ne? Kamarádka s dítětem se takhle seznamovala přes stránky krestan.cz (nebo tak nějak) a pár rande taky měla, ale je věřící...
Klasická seznamka.cz už je asi dost pasé, nějak to prý není co bývalo...

smidatka
6. únor 2013

Nechci tu moc odrazovat,taky by mně zajímalo,kde se dá sehnat NORMÁLNÍ chlap, ale já se s "manželem" seznámila přesně tak,že jsem si podala inzerát....Nevím,proč jsem si vybrala zrovna jeho,zaujal mně sice nejvíc,ale v současnosti trpím a nejen já...Bohužel se prokázalo,že není psychicky v pořádku a navíc mám zhruba 2km parohy...Mám s ním naneštěstí dceru 2,5roku,ke které se neumí chovat...Soužití s ním se bohužel projevuje na dcerce,takže plánuju brzský odchod,ale není to vůbec jednoduché,jelikož máme společné dluhy..Vůbec netuším,jak to dopadne, jsem doma 2,5roku a mám ze všeho strach,nikam jsem se nikdy nedostala....Tak držím palce,ať je chlap uplně normální m.ajka

smidatka
6. únor 2013

Ježiš,až teď jsem si všimla,že jsem napsala hodně s křížkem po funuse 🙂)). Tak snad jste paní m.ajka uspěla dobře 🙂

west72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz