Má vztah pro svobodnou maminku přes seznamku vůbec cenu?

mufiska
3. črc 2016

Nechci tady rozebirat cely pribeh, ale ve skratce jsem pres rok sama s 2letym chlapeckem, cekam na rozvod a protoze Uz jsem dlouho sama pr s seznamku, jsem si pred 2 mesici nasla "pritele". Davam to do uvozovek, protoze si nemyslim, ze je uplne vhodne to tak nazyvat 🙄 Uz pri prvni schuzce to mezi nami dost zajiskrilo,ale narovinu mi sdelil,ze ma 8let pritelkyni. Nechtela jsem v tom pokracovat, ale rekl mi, ze Jim to neklape (nikdy se pry o nej nestarala, nevari mu a jediny co ji zajima jsou drahe darky a penize...to tvrdi ON..jeji verzi neznam 😉) a jsou spolu Jen kvuli bytu a co neni muze byt...vidame se Jen po nocich, kdyz ma pracovni cestu do zahranici a ja zajistene hlidani. Takze max. Tak 2x tydne protoze je hodne pracovne vytizeny..ma vlastni firmu ( noo a nebo se vymlouva). Zatim maleho nevidel, bojim se a nechci to uspechat,ale kupuje mu I me darky, I kdyz to odmitam a nikdy jsem to po nem nechtela. Nekdy mluvi o nasi spolecne budoucnosti a ja jsem z toho vseho zmatena, protoze ji jeste neopustil a kdo vi jestli to vubec udela...kdyz jsme spolu tak by me pomalu laskou snedl, vola mi skoro kazdy den (Krome vikendu 🤔) a pritom se kazdy den vraci k ni....ani nevim jestli spolu spi, neodpovedel mi na to primo..Uz jsem byla pripravena to ukoncit, ale zase me presvedcil..proste ta touha po nem je tak obrovska, ze rozum naprosto selhava...to co prozivam s nim, jsem nikdy nezazila a nedokazu to utnout. Rekl mi, ze kdyz jsem psala ze je konec, tak ho to natolik dostalo, ze z toho byl cely rozhozeny...a kdybych to opravdu ukoncila, tak by ho to hodne mrzelo,ale chapal by to...porad mi rika, ze mi nechce ublizit a ze je mu semnou dobre, ze me ma rad...vzdycky se pta na maleho, jak se mu dari,ale nikdy nic neudelal proto, aby dodrzel sliby a mi tak podnikli neco spolecne....vzdy jen sliby a pak skutek utek..a to dela hodne casto (je dost nespolehlivy)..vikendy jsou tabu, jak jsem psala ...to mi ani nenapise, natoz aby volal..prijde mi ze se akorat trapim a budu nestastna a pak to akorat prenasim na maleho 😠.Nevim jestli moje touha mu poridit noveho tatinka neni moc prehnana, ale kazda svobodna maminka me snad chape..trha mi to srdce, kdyz vidim uplne rodiny a ja ji malemu nemuzu dat..Ja v nem zrejme vidim tu oporu a chlapa co bych chtela mit po svem boku, ale ma to vubec smysl? kde mam jistotu ze ukonci 8 lety vztah kvuli me? Na chlapy se nema tlacit..jenze ta nejistota a to ze ho chci mit u sebe me Uz pomalu dohani k silenstvi....(taky musim dodat, ze svuj profil na seznamce ma porad aktualni..ja uz smazany,ale prisahal,ze zadnou dalsi nema..podotykam, ze jsem strasne podezirava a vetsinou lez odhalim,ale u nej mam pocit,ze mi opravdu rika pravdu)...holky,co by jste delaly vy na mem miste?? Je to preci jenom znamost pres seznamku,kde vetsina chlapu hleda Jen jedno..😠🤔

makak21
3. črc 2016

Ukončit a přestat blaznit kvůli nekomu takovému. Řekni si upřímně, jestli bys chtěla někoho tak nespolehliveho k synovi. Takových "... neklape nam to" uz tu bylo... Mas urcite skvelyho syna a mas na víc 😉

bajana
3. črc 2016

@mufiska je uplne jedno, ci je to cez seznamku, to nie je problem...problem je, ze vyzera ako notoricky klamar, do vztahu s nim by som sa v ziadnom pripade nehnala a uz vobec by som do neho netahala dieta...vobec sa nepoznate, co o nom vobec vies? Ste spolu 2m, takze ste sa stretli mozno 10x?

mufiska
autor
3. črc 2016

Presne tak 12x max..nepocitala jsem to. Ale je to malo a pres den se nevidame vubec..on prave vuuuubec nevypada jako lhar a o to je to horsi...vim,ze bych to mela ukoncit,ale jak? Neco me k nemu strasne tahne a ja nejsem schopne udelat racionalni rozhodnuti 😠V tom bude ten nejvetsi zadrhel...

sisinka74
3. črc 2016

Nic není snadnějšího, než si založit nový profil a na seznamce ho nenápadně oslovit DDDD
Takový jsem já malý detektiv DDD

Jinak bych mu taky nevěřila. Ale těžko se to vykládá někomu, kdo je dlouho sám. A taky vím, jak je ti líto, když potkáváš na hřišti, procházkách a všude kolem plné rodiny. Ale opravdu musíš v první řadě myslet na svého chlapečka. Už teď píšeš, že to na něj přenášíš. Zaslouží si to? Vykašli se na něj a žij naplno pro své dítě. Nejsi sama svobodná matka a spousty rodin, co znám, tak jsou jen spolu kvůli dětem, nebo mají jiné průsery......takže možná působí na venek jak idylická rodinka a ve skutečnosti je to pravý opak.

luccy556
3. črc 2016

Mám takhle v okolí dvě ženy co si našly muže s hroznými manželkami a neklapajícím vztahem, nakonec když došlo na lámaní chleba, tak se rozhodli vztah s hroznou manželkou zachovat a milenku pustit k šípku. U jedné šlo o skoro roční vztah, znal i její dceru. Muže jít o výjimku, ale jsem skeptická....

urtica
3. črc 2016

Vztah přes seznamku může vyjít, ale obávám se, že tento konkrétní vztah ne.
Oni ti zadání a ženatí mají vždycky příšerné partnerky a manželky....a tyto jsou tak strašné a děsné, že s nimi ti chudáci chlapi klidně tiše trpí a stráví s nimi celý život (nebo s nimi zůstanou alespoň do doby, než jim na to milé dámy přijdou a vyprovodí je samy).
Je mi líto, zažila jsem a už bych nevěřila.

Asi tak - pokud jste schopná to brát je jen jako povyražení a románek bez jakýchkoliv očekávání, pak - proč ne. Ale pokud jste se zamilovala, čekáte od toho něco víc, radila bych jít spíš od toho. Případně, pokud se tomu bráníte zuby nehty - sdělit dotyčnému, že budete k mání, až on bude volný.
A určitě bych držela stranou tohoto vzahu Vaše dítko, mohlo by mu to hodně ublížit.

verusky
3. črc 2016

@mufiska no devce, vem rozum do hrsti... ja mam přes seznamku oba tatínky pro me ctyri deti. takze nejde chlapum jen o sex... ale oba byli nezadani (co tedy chtěl, flirt nebo vazne seznameni???).
zkusenosti- oba si nejak na me v nouzi honili ego a pak pro me spatne- mam v sobe schopnost, ze se do me chlapi desne zamiluji, ale asi spis jen do predstavy, nebo si na něco hraju... proste priste uz ne. pokud me někdo nebude chtit v realu, seznamku nevyuziji...
Tvůj pribeh mi trosku pripomina zamilovani do toho mého druhého (se kterym mam sestimesicni a skoro dvoulete dite). byla jsem zamilovana az po usi... a nevidela signály, které jsem videt mela...
takze bud se smíříš s tim, ze budes ta druha a ze nevis, jesti to ještě nehraje na vicero stran. anebo chces byt ty ta sikovna jedna pro jednoho, ale tenhle to mozna nebude...
radim nebyt tak citove zaujata... nebo to radsi vzdat, když není nic jasného... jo kdyby te moc, moc chtěl, ono by se to pak projevilo...
jinak Te chápu.............................

eviicka
3. črc 2016

Holky souhlasím, nejde o seznamku, tam se dá opravdu najít i chlap pro život (mám ve svém okolí takových příběhů celkem dost), ale tento případ, to nebude ono.

@mufiska je to těžké, ale jak psala @makak21 máš na víc 😉.

soyevita
3. črc 2016

@mufiska Rok je krátká doba,dala bych tomu ještě čas.Nehroť to.Alespoň si všechno srovnáš v hlavě.
Ano,určitě i na seznamce můžeš najít fajn chlapa.Ale pokud má někdo partnerku,tak bych do toho nešla.Budeš nejspíš jen milenkou.A jak píše @urtica pokud jste schopná to brát jen jako povyražení a románek bez jakýchkoliv očekávání, pak - proč ne.
Ale pokud chceš chlapa pro život pro sebe a pro Tvého synka,tak bych s tímto pánem neztrácela čas 😉

lv
3. črc 2016

vztah přes seznamku - jo, pár jich znám. Ale tohle to není..po nocích/večerech, ne o víkendu - má se jako král, doma stálou, na výjezdech povyražení (tebe).

verusky
3. črc 2016

ano, jako pise o příspěvek vys- bud to brat jako romanek a nedělat si nadeje nebo od chlapa pryc. neztrácet cas, energii a city...
takze srovnat v hlave, co chces 🙂 a protože si myslim, ze jsi citliva holka, myslim, ze byt jen milenka nechces, takze ruce pryc, dodáme Ti tady silu, neboj, preboli to, mas synka a chces synkovi sikovneho náhradního tatu .-)

urtica
3. črc 2016

@verusky Ono se to na seznamce dá, ale je fakt, že člověk musí být dvojnásob opatrný - na jedné straně se tam kumulují zadaní a ženatí muži hledající povyražení a na straně druhé chlapi (ale asi i ženy) nějakým způsobem problémoví, patologičtí, vztahově nevhodní nebo nebezeční....já se tak seznámila dvakrát a první případ byl právě z kategorie "vztahově nebezpečných" - spělo to k domácímu násilí. Naštěstí jsem včas prohlédla a vzala nohy na ramena.
Podruhé jsem byla už hodně opatrná a myslím, že tentokrát to byla trefa do černého.
Nicméně chce to opravdu velkou obezřetnost...no a taky trochu toho štěstí 🙂.

lenkalenulka
4. črc 2016

@mufiska jelikoz jsem na seznamce asi dva roky byla dost aktivni ( byla jsem stale v praci jeste bezdetna) tak jsem se hooodne seznamovala.. A reknu ti ze jsi pripad jako ja 😀. Mela jsem ovsem tri chlapy co to takhle meli se mnou ( jeden jezdil na sluzebky z jihlavy do ostravy tam mel me sex, pekne kecy a odjel pak sms a domluva na dalsi schuzku i kecy o vztahu..utla jsem to po case, druhy mi lhal ze nikoho nema pak jsem ho potkala s jeho zenou a prckem - verila jsem spalila se... Treti - to byla laska jako tram takovou co sem zazila jednou byli jsme jak dva zamilovani pubertaci a bylo na nadherne ovsem mel 6 let pritelkyni taky jsem slysela jak moc jim to neklape jaka je ona jak on se snazi atd.. Nejhorsi bylo to jak sem byla zamilovana tak jsem mu to jakoby chtela verit schuzky tesne po jeho praci, nebo kdyz sel jakoze do posilovny.. Vedli jsme se za ruce a ona mu volala a on lhal a lhal.. To mi uz bylo trapne.. Prisel den kdy byl u me seznamil se s mamkou a rekl mi ze ji napsal ze je konec na to mu volala ze si jde podrezat zily a vezme si prasky atd. No drzel se par minut a nakonec sel.. Pry ji slibil kdyz ji umrela mamka ze se o ni vzdycky postara- jel za ni.. Samozrejme ze se nepodrezala ..ja to ukoncila pres jeho veskere snahy.. Lhal a byl posera.. ) proto se mi libi ze to vidis i racionalne.. Nemaluj si krasne predstavy( i kdyz po tom kazda touzime kor kdyz jsi sama s malym) ale v tomhle jsou chlapi jeden jako druhy potrebuji si stale neco dokazovat vedet ze je o ne stale zajem ( u vice zen) neumi dlouho lhat a kdyz prijde na lamani chleba tak "stahnou ocas " ja jsem se s mym pritelem ocitla na te druhe strane ( zijem spolu osm let za tu dobu jsem mu prisla na ctyri mlade stihle a naivni holciny) mozna dobre mi tak aspon vim jake to je z druhe strany ale reknu ti i u meho platilo jakmile jsem na to prisla( bylo to vzdy driv nez se neco vic stalo) a chtela jsem at si sbali kufry tak zas najednou vedel o co by prisel s milenkou vztah vzdy ukoncil a me skakal kolem zadku... Takovi oni jsou.. Moc bych ti prala aby to v tvem.pripa
de takto nebylo ale dokud on neukonci vztah jsi jen povyrazeni( kecy kolem budoucnosti rikaj vsichni protoze vi ze jsme naivni 😉) a hlavne ti nikdy nezaruci ze to co dela ted za zady te sve nebude po par letech s tebou delat tobe.. Musela jsem ti pisnout i kdyz bys asi radeji cetla povzbudivejsi radky.. Opatruj se a mysli predevsim na sveho malickeho " muze' ten ti neublizi a bude pri tobe stat cely zivot.. Partnera bych hledala takoveho co te bude brat hlavne jako maminku chlapecka nez jako milenku to by na dlouhy vztah nebylo.. <3

martinal08
4. črc 2016

@mufiska tak takových kecalů,co má přítelkyni a fakt jim to neklape,protože on je úplný borec a ona čůza, je spousta.Pošli ho k vodě a hledej nezadané muže,protože všechno se ti vrátí jako bumerang.

mandala
4. črc 2016

Dala bych mu nůž na krk, bud ukončí vztah on se svojí přítelkyní, nebo ty s ním, ono se pak ukáže. Jako že je s ní kvůli bytu, to se teda obětuje a do smrti bude s někým, s kým mu to nefunguje ? Tomu snad sama nevěříš, pokud buděš v tomto vztahu za těchto podmínek i nadále pokračovat, troufám si tvrdit, že pro tebe to dobře nedopadne ☹

mufiska
autor
4. črc 2016

Holky ja vam vsem moc dekuju, at Uz za rady nebo vase nazory a prestoze jsem do nej opravdu zblbla ( otevrene to priznavam 😊) tak vim, ze mate vsechny pravdu...podvedome to nejak vim.. bohuzel city prevladaji pred rozumem. Clovek chce porad verit a mit aspon malinkou nadeji, ze to dopadne happyend-em. Takze kdyz to neskoncim dostanu zrejme poradnou nakladacku a nebo bych musela obrnit city a Jen si uzivat (coz ja cita asi dlouho nedam 😒)...At je jaky je, tak me dokaze vzdycky rozesmat a podrzet (nejsem zrovna v nejlepsi situaci) a kdyz me obejme a rekne,ze nenecha nikoho aby mi znovu ublizil , tak chapete,ze jsem v koncich...v ten moment mam pocit, ze to rika od srdce a mysli to vazne..ja jsem hrozna naivka a chlapi toho zneuzivaji..😠...vubec nevim co budu delat..asi to necham osudu..🤔

angel456
4. črc 2016

Užívej si to taky, sice nikdy nebude tvůj, nikdy nebude "tatínke" pro tvé dítko, ale máš obdiv, máš dárečky, máš se na co těšit, to o co jde, žij a užívej si synka a s tímhle si užívej ty... proč ne, ale nečekej, že bude tvůj, že bude s tebou slavit vánoce... ale rostě si to užívej jako si to užívá on... 😉 myslím to dobře, sama mám v okolí x kamarádek svobodných matek, které jsou sami s dětmi a mají takový externí vztah, nikdo jim nekecá do výchovy, po nikom neuklízejí... dárečky... mají... dětem nikdo nemotá hlavinky....

angel456
4. črc 2016

Kdyby si ho měla doma, musela by si mu prát žehlit, vařit přemýšlela by si kde asi je, jestli je fakt na školení... UŽÍVEJ SI TO S ROZUMEM...

urtica
4. črc 2016

@angel456 Jenže na tohle prostě každý nemá náturu...

urtica
4. črc 2016

@mufiska Dokáže Tě rozesmát, ale z toho, co jsi napsala, nemám pocit, že Tě dokáže podržet. Říká, že nikoho nenechá, aby Ti ublížil a přitom Ti ubližuje on sám. Není důležité co říká, ale co dělá.

mr_falko
4. črc 2016

no a ja na seznamce natrefila na sveho nastavajiciho....v dobe prvniho rande prislo oznameni o rozvedeni manzelstvi s jeho ex a za 14 dni se bereme...o seznamce to nebude. Ale je pravda, ze tech hledajicih jen povyrazeni je tam bohuzel vetsina...

cherris
4. črc 2016

holky, vám vážně přijde normální užívat si s někým, o kom víte, že má jinde vztah, že někoho podvádí? žádná jste nezmínila jeho současnou partnerku, když píšou podváděné, tak se všichni sesypou s nadávkama na milenku, ale tady je to samé - užívej si. Je mi z toho trochu smutno a lituju přítelkyni v nevědomosti. navíc si myslím, že kdo dokáže podvést jednu, udělá to i druhé, potom bude ještě nešťastnější...

dannyblakely
4. črc 2016

Hele, víš.. Já jsem poznala manžela před asi 13 lety na seznamce, ale on je úplně jiný. Pokud by se choval tak, jako ten tvůj, tak bych ho kopla do zadku. Teda tehdy ještě třeba ne, když jsem neměla malou, ale přece chceš, aby měl syn šťastnej život a s takovým chlapem o tom dost pochybuju. Kor když dokáže podvádět přítelkyni, kde máš jistotu, že by to samé jednou nedělal tobě. Utíkala bych od něj co nejdál.

mr_falko
4. črc 2016

@cherris nemyslim si,ze podvadeni je chronicke....

urtica
4. črc 2016

@cherris @mr_falko Já ano, myslím si, že podvádění chronické je (snad až na případy nepromyšleného jednorázového uklouznutí), v tomto případě určitě. Chlap na mě působí jako typ hráče, a ten se bude chovat ve všech vztazích stejně.

Co se týká morální stránky věci, tam by to bylo na delší lokte, ale z mého pohledu tu tazatelka tu není v pozici někoho, kdo vstupuje do jiného vztahu jako narušitel.

lv
4. črc 2016

@cherris ne, přijde mi to špatně, jako tobě.. doma sedí ženská, které ubližuje.
Píšeš, že je nespolehlivý, z mého pohledu tě využívá, z toho ti štěsrí, opora nekouká a typ drsné milenky - pojď užijem si hezké tajné chvíle nejsi.. nalítla jsi mu pěkně..
Chápu to, za příjemná slova, pohlazení, objetí - když je duše po tom vyhladovělá.

mr_falko
4. črc 2016

@urtica podvadeni dlouhodobeho charakteru je proste jen hledani neceho lepsiho ( kolikrat clovek nenajde) taky jsem se tak chovala v drivejsich vztazich, nez jsem nasla neco, kde jsem spokojena a bohudik nemam ani myslenku na to, abych hledala neco lepsiho - nic takovyho neexistuje. O jednorazovym uklouznuti neni rec....a nemyslim si, ze by se clovek nemohl napravit nebo takovyho "zlozvykuů zbavit....staci si proste uvedomit, ze kvalitni vztah za takovyhle veci nestoji....a verim, ze jsou lidi ve vztazich nespokojeni a nestastni a neni jich malo....to by pak kazdej druhej zustal tam kde je a celej svet by sel pomalu a jiste do prcic...

urtica
4. črc 2016

@mr_falko Mám na nevěru jiný názor (souvisí to i s tím, že si myslím, že jádro - příčina ženské a mužské nevěry se liší) ale bylo by to na dlouhou diskuzi a dovolená mi končí... 🙂

mr_falko
4. črc 2016

@urtica mas pravdu, bylo by to na dlouho....my proste vice pouzivame mozek a vsechno souvisi se vsim, chlapi vetsinou jen hledaji to,co jim doma chybi.. 😉

soyevita
4. črc 2016

@mr_falko No není tomu tak vždycky,i když mají spokojené manželství a sexu dostatek,tak zahýbají.Někdo to prostě má v krvi a nezmění se.Jejich ženy by to ani ve snu nenapadlo,že se něco takového děje........