Mám 6 dětí, připadám si na všechno sama

zuzanalamacova
25. zář 2013

mám přítele nežijeme spolu a budoucnost reálnou nevidím i tak si případám sama , na všechno , finančně se taky starám o vše sama.. jsem takový bojovnik přijede si jen když on chce a relaxuje ve svém bytě.. a takže život na prdd.. je tu maminka takhle z dětičkama

ilaura100
11. únor 2015

@luj89 Ne, fakt netusim, byt jsem vdana patnact let, jestli mne muz nepodvede.Co ale vim a pracuji na tom je, ze sve deti uzivim i bez nej.Co je na tom k nepochopeni?Holt to asi nikdy nepochopi ten, ktery nikdy nepracoval a RD ma jako zamestnani.Na stat se ma clovek obratit v pripade tezkeho urazu, postizeni, vazne nemoci atd. nicmene stat neni povinen resit nase neuvazena rozhodnuti a zivit nase deti, stat nam je neudelal.

zuzana_ka
11. únor 2015

@marsrutka Ted cituji Váš příspěvek výše... "marsrutka normální muž si nezačne nic s ženskou, která má 6 dětí, to bez debaty..." ne opravdu z toho necítím, že by jste obdivovala😀

barusak1
11. únor 2015

@ilaura100 omlouvám se, ale vy jste fakt husa. Nad vašimi komentáři kroutím nevěřícně hlavou. Moralizujete a přitom celá diskuze byla o něčem jiném
A paní Zuzaně přeji spokojenost a pevné nervy s některými pisatelkami. Obdivuji ženu co má hodně děti a všechno zvládá. Já čekám své druhé a myslim, že i poslední dítko.

zuzana_ka
11. únor 2015

@luj89 Ámen sestro 🙂

ilaura100
11. únor 2015

@barusak1 Husa je clovek, ktery zije za sve?Tak to je lichotka 😀 .
Ja povazuji za husu spise tebe a tve nazory....

zuzana_ka
11. únor 2015

@ilaura100 Já beru rodičák, tudíž žijeme na půl za své, jsem pak asi taky husa😀

ilaura100
11. únor 2015

@zuzana_ka Diskuze neni o RP, ale o tom jestli tech sest deti uzivi i bez jinych soc. davek.

marsrutka
11. únor 2015

@zuzana_ka ale co je na tom k obdivu? já obdivuji na světě jiné věci, než to, že někdo jde do šesti dětí, neodsuzuju ani neobdivuji, je to její rozhodnutí, nic víc, nic méně, já dělám v mužském kolektivu, takže vím, že když chlap hledá ženu pro život, chce tak max dvě děti a samy ženy přiznávají, že muži nechtějí vychovávat cizí děti, máme si tu lhát snad???

barusak1
11. únor 2015

@ilaura100 a tady někdo psal, že nemá za co krmit děti???? A bylo to myšleno obecně ... právě jsem urazila husy

zuzana_ka
11. únor 2015

@marsrutka Takže podle vás max dvě děti a pak sama ženská se třemi dětmi má s chlapama útrum?

marsrutka
11. únor 2015

má 6 dětí x3 roky mateřská, vlastně od dvaceti rodí a je doma s dětma, nechtěla bych takový život, opravdu ne, nikam si ani nemůže zajet, poznat svět s dětmi, profesionálně vlastně to má taky zabité po tak dlouhé době doma, je na děti sama, celkem je mi jí líto

marsrutka
11. únor 2015

@zuzana_ka opakuji, zkuste napsat inzerát, že máte šest dětí , kolik chlapů se jich ozve i s průměrným IQ asi každý vytuší výsledek

ilaura100
11. únor 2015

@barusak1 Tak pokud nechapes rozdil mezi tim udelat si z rozeni deti zamestnani a praci...a opravdu neverim, ze jen z RP bez jinych davek uzivi sest deti.Deti ma za co krmit prave proto.Opravdu neni bezne mit co ctyri roky dite a ve skoro ctyriceti mit jako jedinou kvalifikaci rodicka, to je dalsi dlouhodobe nezamestnany.

berenika39
11. únor 2015

@marsrutka je to tvůj život? tipuju, že ne. proč to řešíš?

marsrutka
11. únor 2015

@berenika39 jen reaguju na výpady
@zuzana_ka , je to diskuze, že?

zuzana_ka
11. únor 2015

@ilaura100 at se dají uživit nebo nee, nám je po tom prdlajs 😉

ilaura100
11. únor 2015

@zuzana_ka Neni, na davky jdou i nase dane a pak se treba resi, proc se na nemocne deti musi poradat sbirky.
A fakt me nijak nepohorsuji vicecetne rodiny, naopak je obdivuji, pokud oba rodice pracuji a nespolehaji, ze to za ne stat vyresi.

zuzana_ka
11. únor 2015

@marsrutka svým názorem jste úplně mimo a nikoho nezajímá co chcete a co ne 🙂

marsrutka
11. únor 2015

@zuzana_ka vy jste jste všichni? Vaše drzé chování je neuvěřitelné, jestli vy chcete žít jako socka, prosím, já ne, mám poněkud vyšší cíle v životě, nespoléhám se na stát, vše jsem si vybudovala sama

zuzana_ka
11. únor 2015

@ilaura100 Nikdy nevíte co se vám může stát a kdy VY budete potřebovat pomoc státu, tak tu neřešte z čeho žijou!

barusak1
11. únor 2015

@ilaura100 znáte ji osobně? A znám 2 maminky, které mají 5 děti a pracovaly z domova. I když mají dost děti, tak neseděly na prdeli a dělaly. Nevidím nemožného uživit více děti. Pokud je člověk šikovný. Ale podle vás je každá špatná co nemá váš názor. A jsou výjimky připouštím!!! A bohužel i takové znám.

marsrutka
11. únor 2015

děti jsou budoucnost, takže klidně ať má maminka třeba deset dětí, neřeším, že to stojí stát peníze, vždyť se to jednou vrátí, ale jak píše zakladatelka, kluk se odstěhoval, měl dost těsných podmínek a v malém bytečku sedm lidí, není divu, že chtěl pryč a žít jinak

zuzana_ka
11. únor 2015

@marsrutka Nevím proč píšete o sobě?

ilaura100
11. únor 2015

@zuzana_ka Ja myslim, ze situaci, kdy je pomoc statu na miste, ta uz tu byla resena.

@barusak1 Nikde jsem nepsala, ze neni moznost uzivit vice deti, ale uzivit sest deti praci z domova, kdyz dotycna nema zadnou kvalifikaci atd., to je v dnesni dobe, pokud neni spickovy manager s moznosti home office, temer nemozne.

marsrutka
11. únor 2015

mám přítele nežijeme spolu a budoucnost reálnou nevidím i tak si případám sama píše zakladatelka a s takovým si pořídí šesté dítě, kde nechala zodpovědnost???

barusak1
11. únor 2015

@ilaura100 a jak víte, že ji nemá? Znáte celý příběh autorky?

zuzana_ka
11. únor 2015

@marsrutka Gratuluju, tak tohle je fakt příspěvek roku.

Sama nemáte pořádného chlapa a ještě radíte?

Tak to je moc cool 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ilaura100
11. únor 2015

@barusak1 Je to marne..zakladatelka evidentne neni top manager 😉 a to se ji nechci jakkoliv dotknout.Pokud znas domaci praci, ktera plne zajisti rodinu se sesti detmi, dej ji do placu, zdejsi maminky ti jiste budou vdecne.

tajemna30
11. únor 2015

Vidím tuto diskusi na skle, tak jsem si přečetla posledních pár příspěvků, hlavně zakladatelce přeji at vše zvládá, se 6 dětmi to nemá opravdu jednoduché.
Ale naprosto nechápu některé příspěvky co tu řeší něco, do čeho jim nic není např. @marsrutka" má 6 dětí x3 roky mateřská, vlastně od dvaceti rodí a je doma s dětma, nechtěla bych takový život, opravdu ne, nikam si ani nemůže zajet, poznat svět s dětmi, profesionálně vlastně to má taky zabité po tak dlouhé době doma, je na děti sama, celkem je mi jí líto "
Ale neuvědomuješ si, že ne každý má nastavený život tak jako ty, ty paní zakladatelku znáš, žiješ její život, že víš že zrovna ona touží poznat svět, že jsou pro ni dny doma zabité? Nemyslíš že někdo může být spokojený prostě i bez poznávání celého světa? Já nevím jak to paní má - může ji to chybět, nemusí. Ano mám také jinak postavený život než zakladatelka - ale to mi nedává právo někoho odsuzovat, kritizovat, řešit její život - když ho nežiju.

Přeji všem hezký večer - mě stačilo nakouknout do diskuse, více budu věnovat čas smysluplnějším věcem, než řešení něčeho o co se nikdo neprosil .... diskuse už přece byla založená před x měsíci.

barusak1
11. únor 2015

@marsrutka a co když ty děti nejsou jeho? Může být rozvedena a mít s přítelem to poslední. Myslím, že kolik děti s přítelem má nepsala. Možná jsem přehlídla.

marsrutka
11. únor 2015

@zuzana_ka citace to byla ohledně zakladatelky- měla jsem to dát do uvozovek, ne můj život! Milá paní musím Vás zklamat, můj manžel je obětavý, pracující a pečující chlap, takže Vaši předčasnou radost musím zchladit, jak jste neuvěřitelně trapná 😉 ve svém výsměchu ke mně, ale mne těší, že bohužel Vás nepotěším 😀