Mám 6 dětí, připadám si na všechno sama

zuzanalamacova
25. zář 2013

mám přítele nežijeme spolu a budoucnost reálnou nevidím i tak si případám sama , na všechno , finančně se taky starám o vše sama.. jsem takový bojovnik přijede si jen když on chce a relaxuje ve svém bytě.. a takže život na prdd.. je tu maminka takhle z dětičkama

polaks
11. únor 2015

Pani zakladateľka nikde nepíše,že nemá peniaze,ani že sa majú zle,napísala,že všetko financuje sama,nie že na to nemá...Napísala,že sa cíti byť osamelá,lebo jej partner bojuje sám za seba a nie za ňu a svoje deti...je jedno koľko má deti,to je jej voľba,určite nepočítala s tým,že sa partner zachová tak,ako sa zachoval.-a to sa môže stať každému.. Odsudzovať ženy,ktoré majú viac deti a myslieť si,že sú všetky pre to blbé a nejaké socky je teda úbohé a nefér...Vy do žiadnej z tých domácnosti nevidíte,tak nesúďte...pani sa posťažovala a vy ju idete ubičovať!! A prečo by chlapi necheli viac detí?? Viete koľko deti by chcel môj manžel so mnou mať? 7!!! (to neplánujem,ale snívali sme o tom za mlada) A nieje to žiadny úbožiak,či nevzdelaná socka s priemerným IQ... Manžel je šikovný a inteligentný chlap,čo sa vie postarať..
Takže nesúďte prosím nikoho,koho osobne nepoznáte a nemáte rukolapné dôkazy o svojích tvrdeniach..
A že sa nedá spoznávať svet s deťmi? Za 1. nie každý o to stojí... a za 2. dá sa poznávať svet s deťmi.
A dá sa aj profesne vyvíjať,šikovným praje svet,šikovný môže byť tak človek čo 15 detí,ako aj ten čo má 1.

luj89
11. únor 2015

@ilaura100 Podle vašich komentářů to vypadá, že máte přehled o příjmech zakladatelky. Napište nám je sem, prosím.

ilaura100
11. únor 2015

@luj89 Staci si precist jeji clanek.Pise, ze diky nedostatku financi, se nikam nepohne..jeji slova.

marsrutka
11. únor 2015

@polaks jenže Váš manžel chce ty děti s Váma, to je snad velký rozdíl, než když muž pozná ženu a má děti s jinýma chlapama, proboha..

sarriku
11. únor 2015

Ahoj zakladatelko. Chci tě podpořit.
Jsem z pěti děti a moje maminka byla asi 18 let na rodičovské. Divím se, že jí z toho nehráblo, ale moc ji obdivuji. Myslím, že ji to naplňovalo vidět nás vyrůstat, moct ovlivnit naši výchovu a osobnost, hrát si s námi.
Nemůže si to teď vynachválit, protože už jsme dospělí a pořád říká, jak je ráda, že nás má a že je nás tolik, že si nedokáže představit, že třeba já nebo můj nejmladší bratr by jsme tady nebyli. Někdy to bylo opravdu těžké a kolem žádné hlídací babičky neměla. Nejhorší, když jsme byli nemocný.
Pak se nechala zaměstnat v denním stacionáři pro seniory a momentálně dělá obchodní zástupkyni, vykvalifikovala se u lišky, tak teď běhá po klientech.
Myslím, že můžeš navštěvovat i s dětmi nějaká mateřská centra, nemáte nějaká ve městě?🙂 Maminkovský klub nebo tak. Mohla bys přednášet o tom, co to je zač i z logistického hlediska vychovávat šest dětí.

polaks
11. únor 2015

@marsrutka no áno,chcel ich mať so mnou,ale je veľa chlapov čo sú neplodní a kľudne by sa radi postarali aj o 6 cudzích detí...

marsrutka
11. únor 2015

jasně vemte šest dětí do kina a na zmrzlinu a kde nějaký výlet nebo hrad, když už jsme u toho poznávání, nemusím tyhle lži

marsrutka
11. únor 2015

@polaks jistě a ještě další pohádku, fakt tohle číst je opravdu něco...22:19

ilaura100
11. únor 2015

@polaks Nezlob se, ale tohle je sci-fi.Klidne uverim, ze tri deti by nebyly zavadou, ale sest?

luj89
11. únor 2015

@ilaura100 Tak jestli z takovéto poznámky dokážete rozklíčovat jaké má zakladatelka příjmy (myslím tim jaké soc. dávky, kolik si sama vydělá atd.), tak se vám klaním, hluboce omlouvám za jakýkoliv nesouhlas s vašimi názory a poníženě prosím za odpuštění 😀.

zuzana_ka
11. únor 2015

@ilaura100
@marsrutka
Vy dvě jste úplně mimo.
jedna řeší že se děcka nedají nikam vzít a druhá řeší, že šest děcek musí být živeno ze sociálních dávek.
Pár ženských tu má normální názory a nikoho nemoralizujou a nepoučujou, ale tyhle dvě jsou fakt k pobavení 😀 😀 😀

ilaura100
11. únor 2015

@zuzana_ka Tak se bav, ja se bavim nad jinymi nazory 😉.
Mmch predpokladam, ze za tu normalni povazujes, jak skromne😀, sebe, ze?

zuzana_ka
11. únor 2015

@ilaura100 Bylo by hloupé kdybych sama sebe považovala za nenormální, že?

luj89
11. únor 2015

@zuzana_ka Někdy si říkám, že někteří lidi musí být fakt nešťastní a nespokojení se svým životem, když tak strašně moc (až úchylně moc) řeší životy jiných lidí, aniž by znali jejich osud. A taky když neumí pochopit, že se někdo dívá na svět jinak. Na tom, že má někdo víc dětí přece není nic protizákonného.

ilaura100
11. únor 2015

@zuzana_ka Je jen otazkou, jestli tvuj nazor sdili i ostatni.
No nic, diskuzi jsem venovala vice casu, nez by bylo zahodno.

helabella
11. únor 2015

Máme známé, kde pán si vzal paní s 8 dětmi a ještě mají 4 další 😀 😀 Nejstarší už mají samozřejmě svoje rodiny, ale když se brali, tak ještě všech 8 žilo doma.

zuzana_ka
11. únor 2015

@luj89 pro někoho je to protizákonné, protože bere soc dávky 😀
Já jsem holt stará mladá škola a všem velkým rodinám i neúplným fandím🙂

luj89
11. únor 2015

@zuzana_ka A já zase fandím všem, kteří umí přijmout jiné lidi, přestože mají jiný pohled na svět 🙂. Upřímně bych víc než 2 děti nechtěla, ale to mi nedává právo odsuzovat jiné. Stejně tak mě nikdo nemůže odsuzovat, že nechci hodně dětí. A tak to je ve všem, ne jen v počtu dětí 🙂.
Soc. dávky.. Ale těch 6 dětí bude zase platit důchod nám 😀.

zuzana_ka
11. únor 2015

@luj89 přesně tak🙂

marsrutka
11. únor 2015

nevšimla jsem si, že by tu někdo odsuzoval, že má šest dětí, jen jsme si všimla, že tu odsuzujete ty, které této paní nefandí či to nechápou, jízlivosti z vaší strany je více než dost, a nechápu, kdo fandí neúplným rodinám, já myslela, že je to vždy prohra...naštěsti mí rodiče mi takové dětství nepřipravili

zevina
11. únor 2015

Docela me prekvapuje, jak dokaze vic nez rok stara diskuse najednou vstat z mrtvych a neuveritelnym zpusobem zvirit prach, navic bez ucasti zakladatelky. Ale, pro zastankyne jednoho, ci druheho tabora, neni to nahodou stejna maminka, co kdysi "Hledala tatu a mamu", ci potrebovala "Chuvu v akci"? Ac reality show muze byt od skutecne reality na hony vzdalena, tak prece leccos napovi 😉

marsrutka
11. únor 2015

@zevina tam to by by mazec 😀

zevina
11. únor 2015

@marsrutka jj, nakonec staci jen juknout na Google, at si z toho kazdy udela obrazek sam...

marsrutka
11. únor 2015

no a jsme u toho, něco mi v tom jejím příběhu nesedělo...ostatní se jí tu zastávaly, no snad se chytnou za nos, když se tak snažili rýpat do těch, co se jí divily..

marsrutka
11. únor 2015

jinak počtení její osoby v centrálním registru dlužníků je taky výživné...zodpovědnost žádná a ještě si pořídí šesté dítě,nechápu 😒

luj89
12. únor 2015

@marsrutka Ale co vám je do toho jestli je v registru dlužníků nebo chtěla jít do reality show? To z ní dělá automaticky špatného člověka? Já netvrdím, že je špatný nebo dobrý člověk, já říkám, že člověk nemůže nikoho takhle odsoudit, aniž by ho znal.. Ale jestli se potřebujete babrat v někoho životě, zkuste to u sebe.

nov777
12. únor 2015

@luj89 Tak kdyz svuj zivot vystavim v reality show, tak asi babrani v osobnim zivote od cizich lidi musim ocekavat.

nov777
12. únor 2015

@marsrutka
@ilaura100 Souhlasim s vami. Na tomhle zivotnim stylu neni nic k obdivovani a dokonce ani k politovani. Kazdy sveho stesti strujcem.

zuhra
12. únor 2015

Zakladatelku neznam. Ale vidím, jak lidi dovedou byt nelidsti jen proto, ze někdo ma 6 deti a bere na ne přídavky. Máme sousedku, žiji sporadane s manželem, v domě rodičů, deti mají výborně nebo průměrně známky, jsou čisté, v uvozovkách normální. Na moře nemají, tak jezdí k machaci. Každé díte ma nějaký kroužek od školního veku. Proste norma. Jeden ze sousedů se baví tim, ze na deti řve ciganata, na matku přes plot prci prci udělej si další a no jo, kaficko a návštěva a makat ne. Je to hnus