Mám 6 dětí, připadám si na všechno sama

zuzanalamacova
25. zář 2013

mám přítele nežijeme spolu a budoucnost reálnou nevidím i tak si případám sama , na všechno , finančně se taky starám o vše sama.. jsem takový bojovnik přijede si jen když on chce a relaxuje ve svém bytě.. a takže život na prdd.. je tu maminka takhle z dětičkama

ivajaro
25. zář 2013

Moment, máš "přítele" a nežijete spolu .. budoucnost s ním nevidíš... a přijede k tobě ( do svého bytu) kde relaxuje? 😅 To je nějk divně popsané né? 😕

lv
25. zář 2013

mas 6 deti, 3 uz jsou asi z domu, pokud mas pritele, co si zajde sem tam uzit hezky vecer, sex, ty mensi deti nejsou jeho...no je to tezky, ale co bys cekala? ze vas bude jako familii financovat? ve stejny situaci je segra, rozvedena, s 9letymi dvojcaty..rok meli jen "rande" ut+ct..ted s nimi zije, a ac ma nekdy blbe pindy, financuje i skoly v prirode, hudebky, cast najmu..trvalo to, nez se s tim srovnal ( bezdetny).

andy80
25. zář 2013

Nějak tomu nerozumím, píšete tři děti, v infu vidím 3, přítele máte, podle všeho jsem pochopila, že máte v červenci narozené miminko, tak asi musí mít tatínka. A vůbec všechny děti musí mít tatínka, tak ať se stará (starají - nevím, zda je jich víc), alespoň alimenty by pomohly k většímu bydlení nebo se pletu?

uztotakbude
25. zář 2013

Máš těch 6 dětí s ním? Jinak já moc celkově nechápu těch 6 dětí. V dnešní době...

laurital
26. zář 2013

A můžu mít dotaz?Proč si proboha pořizujete dítě s chlapem, který si k vám chodí pouze na návštěvu????????
To je vaše blbost a vaše nezodpovědnost.
Mám pocit, že někdo si tu dělá z RD povolání, chudáci děti.

zuzanalamacova
autor
8. říj 2013

chudáci děti nejsou , a netrpí hlady , kvůli tomu není tu diskuze , mám, 6 dětí a nebudu rozvádět proč nač a to jen že je tu někdo zvědavej,hledám jen maminku která muže mít podobny osud..a ne aby mě tady někdo kritizoval..uražel,každy máte svuj názor na věc .NIKDO MĚ NEFINANCUJE. ML DĚTI TÁTU ZNÁJI JEN Z FOTEK

mimule
11. pro 2013

Ahoj já měla muže děti otce a přesto jsem ho neměla a děti tátu také ne.Nevím vůbec co to bylo ? Přesto jsem je sama vychovala ,dělala mámu ,tátu .Celý život v jednom kole. Nikdy jsem si nepostěžovala ani nebylo komu .Teď jsou děti dospělé a mají své zázemí a také rodiny .A já se teď kochám.Přišla jsem teď před rokem o práci postoupila operace ,když je to za mnou ,tak jsem zažádala o poloviční důchod .Hledám práci a žádnou nemohu najít ,jako při výdělek mýt se lépe.I když volám kde se dá .Jsem jen obyčejná ženská ,která se práce nebojí .Jsem abstinent ,nekuřák ,hodná a kdo mne zná má mne rád.Držím všem pěstičky ať Vám to všem v tom životě klape a jste jen šťastni.

evahouserkova
11. pro 2013

ahoj,ja mam 7dcer s byvalim manželem,jsou uz dospele,maji sve deti,jen ta nejmladsi je bezdetna zatím.Nebylo to lehke,ale zvladlo se to,ted me delaji radost 4vnucky a jeden vnuk-v lednu a dubnu se narodi pata a sesta vnucka,moc je všechny miluju a jsem stastna ze je mam.Nikdy bych svoje dcery nevymenila za nic na svete at byli problémy jakekoliv,jsou vse co po me zustane.preji vem maminkam hodne zdravi a energie.Ted mam druhého manžela a psi slecnu a spolecne se tesime na vanoce.

zuzanalamacova
autor
21. črc 2014

uztotakbude i kdybych mela 10 deti, tak si myslím že tobě by to melo byt šumák , pořizovat si můžeš papíry ale ne děti,,, nejsem na výrobny lince, každý má tolik děti kolik psychicky zvladne a já tímto hledám kamarádku , určo ne z jedným dítětem která neví co to je se starat.. ale více dětmi my děti netrpí a nikdy netrpěli , snad jen táta chyběl ... a děti jsou my štěsti a starostí

zuzanalamacova
autor
21. črc 2014

ivajaro jo 3.5roku pečeme náš vztah, a nežijeme jako rodina ale jako nášteva jednou je u mě jednou ja za pul roku u nej , me to tam prestalo bavit k němu jezdit.. protože bych musela NAKUPOVAT A STARAT SE TAK JAK DOMA ,... nejvic to podelal když jsem pod stromečkem našla prd.. a byl jsme na vánoce u něj cela rodinka tak mě bylo hrozne , mesic po tom jsem se chtela rozejit když ani na vyroči nedojel a nic ani pak nekoupuil a muj st. syn řekl mami nedelej to on ma nějake chyby ale ma děti rad tak jsem to přetrpela

zuzana_ka
21. črc 2014

@zuzanalamacova
To, kolik máš dětí a proč nemají tátu, tu opravdu nikoho zajímat nemusí a že jich je šest, to taky neznamená, že musí trpět hlady a chodit v roztrhaných hadrech. 🙂
At si každý sáhne sám do svědomí (hlavně ti, co tu píšou stylem jak můžeš mít tolik dětí) jak by uživili tolik dětí a bez chlapa. Věřím, že by tu většina živořila.

evicka_kr
21. črc 2014

@zuzana_ka Většina by živořila, a proto má většina rozum a šest dětí si nepořizuje. Přece to není jen o tom udělat si děti. Je to o rodinném zázemí, o tom, abych těm dětem mohla něco dát. Mít partnera na prd, který vlastně skoro ani není partner, malý byt a 5 dětí, jen blázen si může pořídit další dítě, to se na mě nezlobte, to je dost sobecký.

zuzanalamacova
autor
22. črc 2014

evicka_kr neodsuzuj nekoho ani me , když me neznas , nejsem namyšlena fiflenka ktera ma domeček a treba neverneho chlapa , sobecky je to že ja aspon o tom vsem veřejne mluvim a nešlapu si po štesti , kdo jinemu jamu kopa sam do ni pada ..... ...... DEKUJI ZA PEKNE SLOVA zuzana_ka ::::::::: ........., PRITEL PRACUJE 12- A PAK 14 h smeny MA DVE PRACE proto nejsme spolu už je to jASNE ale me to nevyhovuje chtela bych chlapa mit doma a to jen skrz deti , jo ja mu tu druhou pracu nasla , BLAZEN NEJSEM JASNY KDŽ MAM TOLIK DETI OPIREJ SE O NEKOHO JINEHO SLEČNO EVIČKO A ZAMYSLI SE ,,

zuzana_ka
22. črc 2014

@zuzanalamacova
Chlap může přijít a zase odejít. Nikdy to není jistota.... ale děti zůstanou a jsou to právě oni, kdo se o tebe ve stáří postará 🙂
@evicka_kr
jen by mě zajímalo, kdyby vás ted vyhodil chlap z domu či bytu a co by jste se dvěma dětmi dělala?!?!
Mě jen zaráží kolik lidí si nepřipouští, že se můžou dostat do finanční a jiné tísně...
Pokud se člověk v tuto chvíli cítí na koni, tak se to může rázem změnit a je hloupost si to nepřipouštět!!!

evicka_kr
22. črc 2014

@zuzana_ka Nebyla bych nikdy s chlapem, který by mě chtěl vyhodit. S blbcem bych si dítě neudělala. A když už teda omylem ano, tak bych si neudělala dalších 5. A to že se o mě děti ve stáří postarají, to je vtip, ne? Chudáci děti.

zuzana_ka
22. črc 2014

@evicka_kr
Vám bude partner rozhodně vždy věrný a zapáskovaný až do vysokého stáří, nikdy vás neopustí a vždy budete mít všeho dost...

evicka_kr
22. črc 2014

@zuzanalamacova Přeju Vám a dětem hodně štěstí. Nejsem namyšlená, jen realista. Přemýšlím, než něco udělám.

evicka_kr
22. črc 2014

@zuzana_ka ano, můj manžel je tento typ člověka, proto s ním už tak dlouho jsem, proto jsem si ho vzala a rozhodla se s ním založit rodinu. Můžu se na něj 100% spolehnout.

orchidis
22. črc 2014

@zuzana_ka Zuzi, kam na tohle chodíš a kde žiješ: "jen by mě zajímalo, kdyby vás ted vyhodil chlap z domu či bytu a co by jste se dvěma dětmi dělala?!?!" 😀

Jak by mě manžel mohl vyhodit z domu, když je to náš společný majetek? Jak by mohl vyhodit své děti na ulici? 😀 To asi žiješ jinde, než my.

To vážně není, jak si představujete, holky... jsou i takové, které mají děti po úvaze, s chlapem, který je slušný, odpovědný, stará se. Jsou i takové, které s manželem vytvoří finanční rezervu, byt/dům napíší na oba, atd. Jsou i takové, které mají oporu v rodičích, rezervy na svém vlastním účtu, atd.

Jen chtít, myslet, snažit se a zařídit svým dětem slušný život... 😉.

zuzana_ka
22. črc 2014

@orchidis Jen jsem tím chtěla říct, že nic není na věky a co je ted nemusí být za deset let nebo i dřív.
Proto soudit člověka, který má šest dětí, že je sobec a že si měl vše prvně rozmyslet, je blbost, když ho neznám a nevím kde byl např. před těma jedenácti lety...
A nevím proč bych měla žít někde jinde. Kdyby byl každej takovej hrdina a vše si předem rozmyslel a bral si jen toho rozumného člověka, tak by nebyla polovina manželství rozvedena....
Dál už to nechci rozvádět neboť tohle už není k tématu.... 😉

kureeli
22. črc 2014

@evicka_kr Když ne děti, kdo se o vás na stará kolena postará? Až sama nebudete moct? Stát? Sousedi? Kamarádi? Těžko.......Já tedy doufám, že se o mne - nás - děti jednou postarají, až budeme nemohoucí, že nás nenechají na holičkách.......

orchidis
22. črc 2014

@zuzana_ka Chápu, jen si právě naopak myslím, že kdyby lidi přemýšleli než si pořídí děti a s KÝM si je nadělají, bylo by líp těm lidem i těm dětem...
Asi mám štěstí, že jsem se zamilovala do slušnýho chlapa a mám lásku i zázemí...

evicka_kr
22. črc 2014

@kureeli To máte pravdu, to je jasný, ale nemůže to být postaveno tak, že pořídím si hodně dětí(i když si to nemůžu dovolit), aby se o mě pak postaraly....

zuzana_ka
22. črc 2014

@orchidis To by měl být určitě základ 🙂

zuzana_ka
22. črc 2014

@evicka_kr Zakladatelka nepíše nic o tom, že nemá peníze, ale že se cítí sama....

denyzuza06
22. črc 2014

Takových co si byly jisté, že mají skvělé chlapy co je nikdy neopustí jsou plné soudní síně. Tomu se neříká být realista, ale být naivní. Chlap je taky jenom člověk a člověk je tvor omylný. A pak chlap nemusí jenom odejít, může taky umřít nebo vážně onemocnět to pak pořádně zatočí s rodinným rozpočtem. Jak můžete soudit někoho o kom nevíte nic krom toho, že má víc děti než byste vy zvládly a přítele co nebývá doma. Dost málo informací k veřejnému lynči.

denyzuza06
22. črc 2014

@evicka_kr krom toho že jsem se nikde nedočetla, že by si zakladatelka své děti nemohla dovolit, je tak nějak historicky zavedeno, že děti mají své rodiče v úctě a na stará kolena se o ně postarají. Pokud spoléháš na stát začni se poohlížet po pěkném státním ústavu kde tě možná bude opečovávat nějaká strhaná sestra pokud budeš mít dost velkej důchod

megy
22. črc 2014

já smekám před maminkami, co mají tři a více dětí 🙂 jde spíš o to, že ač mám v uvozovkách jen dvě děti, tak mě taky přijde, že jsem často na vše sama, co se týká dětí a mám toho docela někdy dost, ale mám pro změnu skvělého muže, což je velké plus. proto teda fakt smekám, že to holky zvládáte 🙂 je tady jedna maminka, co nyní porodila pokud se nepletu šesté miminko - holčičku - rybkamyska a co ji tady tak sleduju, tak je to skvělá ženská a myslím si, milá zakladatelko, že ty taky, jinak bys nemohla dávat tolik lásky dětem a starat se 😉

evicka_kr
22. črc 2014

@denyzuza06 stát je to poslední na co se spoléhám. Spoříme si abychom ve stáří nemuseli živořit. Ale určitě si nepořídím děti, aby se o mě postaraly, obzvlášť když se já nedokážu pořádně postarat o ně. Zakladatelka nedávno napsala příspěvek, že její 18 ti letý syn se chce odstěhovat z domova, protože jsou v malém bytě namačkaní jako sardinky, z toho usuzuju, že se moc dobře nemají.

zuzana_ka
22. črc 2014

V osmnácti letech je všem u rodičů těsno 😎