Maminky samoživitelky, které jsou s prckama samy

girl.misel
8. čer 2008

ahojky zakládám toto téma abych si mohla poklábosit s mamčama které jsou ve stejné situaci jako já

apoli
25. zář 2013

@smardik Ahoj teď jsem objevila tvůj příspěvek.
Nějak jsem pak nedokoukala jak ti to dopadlo...........?Jak jsi se s tím srovnama-srovnáváš?A co on?
Jsem na tom úplně stejně-jedno mimčo necelý rok, teď podruhé těhotná,v dubnu požádaná o ruku a v květnu mám na pračce dáreček od jeho milenky.Myslíš,že takový chlapi někdy budou jiní?Jde tomu věřit?A co když uvěříme a oni pak budou akorát opatrnější?

apoli
25. zář 2013

Máte taky některá ještě navíc problém s jeho matinkou?jako,že to nakonec ještě vyčte vám a s mimčem se nekontaktuje?

andelka
25. zář 2013

@apoli pokud vím tak smardik je s mužem pořád, byly jsme v kontaktu než se jí narodil mladší syn a mi starší. Asi to ustáli 🙂
Hele, každej kdo v tom vztahu nebyl s váma bude mít svůj názor. Každý sám sobě soudcem..musíš být rozhodnutá a nic moc od okolí nečekat. U rodičů je to takové...většina brání svoje dítě..a úplně do holubky stejně nevidí. Drž se.
Taky jsem chtěla odejít když měl starší rok, ale dala jsem ještě šanci, nebyla jsem si úplně jistá, otěhotněla a pak to bylo ještě mnohem horší a končím teď, se dvěma prckama.

apoli
25. zář 2013

Aha.........víš zajímají mě osudy jiných protože si připadám tak trošku jako letadlo.
Ani nejde o názor jiných na náš vztah, protože vím,že každý to vidí jak to vidět chce a každy "by se rozhodnul"jinak,jen jsem chtěla věd jak to řeší ostatní a jestli má né první ale už druhá šance vlastně smysl?

langina
25. zář 2013

Ahoj holky taky se k vám přidávám,mám 3 letou holčičku a 5 měsíc těhu.. Ještě vychováváme jeho kluka 10 let.Chlapovi jsem přišla na nevěru v dubnu a odtěhovala se..No prosil,sliboval tak jsme se vrátili,následkem udobřování vzniklo mimi..Teď je všechno ve starých koejích chodí do hospody vrací se ráno..Už mu nemůžu vše odpouštět..Hledám nějaký levný podnájem.Bydlíme na 100 let starém vlhkém baráku máme ho na hypotéku,všude plíseň děti jsou z toho nemocné,peníze na zimu a topení nejsou,a do tohohle nechci přivezt další dítě.Dneska jdu na sociálku uvidím co mi poradí..Snad i moji rodiče pomůžou. 😖

andelka
25. zář 2013

@apoli pokud oba chtějí upřímně si tu druhou šanci dát, opravdu odpustit minulost a v budoucnosti se chovat jinak, a ještě s emají opravdu rádi a chtějí spolu být, tak asi má, ale když už je pozdě..ani poradna nepomohla, prostě už tam nic není..už dlouho.

@langina držím palce.

apoli
25. zář 2013

děkuji..........opravdu

apoli
25. zář 2013

@langina Ahoj.Taky to nemáš jednoduché........držím pěsti

yesu
25. zář 2013

@apoli rok a čtvrt...

apoli
25. zář 2013

No to máš doma taky pěknýho mrňouska 🙂

smardik
25. zář 2013

@apoli ahoj ustáli jsme to a jsme spolu a jde to i když někdy mám chut mu to vyčítat

apoli
25. zář 2013

@smardik Víš já se ptám proto,že jsem v podobné situaci a nevím jak se s tím vypořádat......Na jednu stranu stojím na vlastních nohou a jediné k čemuho potřebuju jsou moje děti ale na stranu druhou tam je ta křivda-že mě podváděl když čekáme druhé mimčo a kdy mě požádal o ruku.Musíš být asi hodně silná,že jsi se s tím vypořádala

yesu
28. zář 2013

@apoli jj to mám, pořád se snažím hlavně kvůli malýmu, ale zase si myslím, že do budoucna udržovat neklapající vztah kvůli dítěti taky není dobrý řešení...Nás ve středu čeká poradna, tak sem zvědavá jestli mě to někam posune...

apoli
29. zář 2013

Chodíte do poradny?Já nad tím taky přemýšlela,ale zatím jsme to nezkusili.Byla bych docela ráda kdyby jsme byly v kontaktu a pokud by ti to nevadilo,pak bych ráda věděla jestli je sezení k něčemu.Já mám někdy dojem,že mám naprosto jasno a pak příjde nějaká věc-situace a to mě naprosto rozseká v rozhodnosti.

mammka
15. říj 2013

Ahoj mamky, tak se přidávám, čekám v lednu mrnouska a budem sami... Jak to všechno zvládnu nevím,ale na výběr nemám, tak jako vy všechny. Ach jo, proč jen to tak bolí :(

wwhite
21. říj 2013

Já jsem zůstala sama s nemocným dítětem.Jsme sami 4 měsíce,práci neseženu a utáhnout nájem je něco,ale zase si říkám,že to vše musím zvládnout..pro syna

andelka
21. říj 2013

@apoli jestli ještě můžu..záleží na pracovníkovi té poradny.My jsme měli psychoterapeuta mediátora skvělého, pracoval s náma výborně,individuálně,nabízel řešení,resp.hledal všechno s námi..bohužel mi akorát při druhém sezení došlo,že to fakt nemá cenu.Ale díky té zkušenosti vím,že to je nabeton jisté.Co vím,tak Yesu narazila na psycholožku,která by měla vrátit diplom,pokud ho vůbec měla. 😒

bursma
6. lis 2013

@girl.misel podobne to mame taky. otec se zbalil kdyz sem byla ve 4. mesici a nechal me tu u rodicu.....nemam tuseni kde je. v RL neni ale premyslim o tom ze bych se s nim soudila....preci neni mozny aby nemel zadne nasledky....udelat si dite a nestarat se....hodne o tom premyslim....same pro a proti,.....tusim ze by mi neplatil a maleho by stejne videt nechtel ale nechci aby mu vse proslo

buffo
16. pro 2013

Tak od včerejška jsme s prckem zůstali bez tatínka!bude to boj ale,musíe to zvládnout! 😔

s222a
6. led 2014

@girl.misel
Ahoj, mohu se přidat?
Já budu taky na miminko sama... S ,,tatínkem,, jsme se rozešli ale postará se, zaplatí atd. tak snad to dodrž (nejde mi o to placení, to sem mu řekla hned na začátku!!!! ale spíš když bude třeba pohlídat nebo tak). Jinak sem taky u našich a je to blázinec, ale všichni se těšíme (nejsme soc. slabá rodina, ale i tak 3 plus jedna - mamča, taťka, já, sourozenec a pes a teď bude i mimi🙂
Tak nezoufejte holky, vždycky může být hůř (např. kdybych neměla naše, tak nevim nevim)

anatanka
7. led 2014

@bursma
@s222a
@buffo
@andelka
@mammka
@langina

Pro vas a ostatni: Mame tu uz nekolik let pomerne aktivni soukromou diskuzi "Maminky samozivitelky a jejich deticky" - pokud se chcete pridat, zazadejte o vstup 🙂

taleia
16. led 2014

@anatanka
Ahoj Anatanko. Muzes me, prosim pridat do skupiny?

anatanka
16. led 2014

@taleia Jsi tam 🙂

kaccenaa
20. led 2014

zdravím, nevím jestli to sem patří, ale ráda bych nějaké mamince věnovala oblečení po malé (zatím do 1roku), přebalovací podložku a nějaké drobné hračky... snad to nikoho neurazí, kdyby měla některá maminka zájem, případně kdyby jste o někom věděli, napište prosím zprávu.., díky 🙂

jenyska4
4. únor 2014

@smardik VY JSTE TO NAKONEC SLEPILI?

smardik
4. únor 2014

@jenyska4 ano jsme spolu a musím zaklepat dobrý 🙂

atinenka
11. únor 2014

Krásný den všem! Ráda bych poprosila, zda jste, nebo zda někdo máte známé osamělé maminky, o kterých víte, že by jim nevadilo si se mnou trošku popovídat, dali byste mi na ně kontakt nebo je poprosili, zda by zkontaktovali mě? Jednalo by se o pár otázeček, naprosto anonymních...Jedná se o mou bakalářskou práci. Děkujuuuu! Moje e-mailová adresa je lifelike@seznam.cz nebo klidně volejte na 723625606 🙂

Zdraví Vás Veronika

buffo
12. únor 2014

@kikula86 to určitě né!taky jsem na tom podobně!

nenulka4
20. únor 2014

ahojky .. no já jsem už od konce třetího měsíce těhotenství sama ..
takže v podstatě už se taky považuji za samoživitelku ( rodím až v březnu ale )
bydlím v podnájmu a mám se skvěle .. málá v bříšku je mým hnacím motorem + moji rodiče ..
holky to přeci sami zvládneme .. dle mého názoru jsme hrdinky 🙂

migulin78
22. únor 2014

Ahoj , Já jsem také sama mám 3 dětičky a jedno postižené .
takže vím jak je vše těžké . Rodinu nemám a nikoho kdo by mi pomohl takže mi občas pomůžou i cizí lidé a to se cení protože vlastní nepomůže!