Maminky samoživitelky, které jsou s prckama samy

girl.misel
8. čer 2008

ahojky zakládám toto téma abych si mohla poklábosit s mamčama které jsou ve stejné situaci jako já

bursma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kasparkovci
11. bře 2014

Pro brňandy a okolní doporučuji tento projekt o samoživitelství, přihlášky zasílejte až do 15.3.2014:

Veškeré projektové vzdělávací aktivity budou probíhat v Coworking Centru na Lidické 77 v Brně.
Hlídání a občerstvení bude zajištěno. Dejte mi vědět, prosím, kdo z vás bude požadovat hlídání.
Co Vám tedy nabízíme?

1. dubna 2014
9.00 Seznámení s projektem
10.00 Coffee break
10.15 Problematika slaďování pracovního a soukromého života (work-life balance)
12.00 Oběd
13.00 Time-management a sebeřízení (stanovení priorit a nástroje řízení času)
15.30 Ukončení semináře

Ke vzdělávacím aktivitám, které budou následovat, obdržíte informace později. Zatím uvádím pouze data seminářů.
7.-9. dubna Mapování kompetencí

29. dubna 2014 Právní školení se zaměřením na práva samoživitelů/ek v ČR

Těším se na vás🙂 Laura

blacklyn
13. bře 2014

Ahoj holky,moc rada bych se pridala ke skupine.Jsem mamina na materske a mam tri deti a na vse sama.Dekuji

blacklyn
13. bře 2014

@kasparkovci mohu se zeptat kde muzu sehnat prihlasku a vic se dozvedet o projektu?dekuji

blacklyn
13. bře 2014

@anatanka dobry den muzu poprosit o prijeti do skupiny?jsem maminka trech deti na MD a nekonecne dlouhem rozvodovem rizeni.Otec neplati ani se nestara.dekuji

anatanka
13. bře 2014

@blacklyn Jsi tam 🙂

blacklyn
13. bře 2014

@anatanka dekuji 😉

elgereta
17. bře 2014

@anatanka ahoj, mohu taky poprosit o přidání do skupiny? děkuji

evcaef
17. bře 2014

Ahojky, taky bych se rada pridala 🙂

zickemartina
22. bře 2014

take se rada pridam

mehlo
25. bře 2014

Ahoj! Můžu se taky přidat? Samoživitelka jsem zhruba rok, rozvedená půl roku. Ex manžel výživné taky platí neplatí.

zickemartina
5. dub 2014

@aponchie
@girl.misel
take bych se rada pridala do diskuze -

zickemartina
5. dub 2014

jo holky pokud jste nekdo z prahy - malej se rozrusta prez cely byt tak redukuji muje kramy - mam tu spoustu obleceni - malo noseneho - jiz se do toho nevejdu a asi ani nikdy nosit nebudu - je to vetsinou H&M velikost 40-42 a nejaky sacka 46 -48 - jsem vysoka a tak jsem kupovala sirsi aby spadli rukavi - bylo to kupovano pred cca pred osmi lety - je mi lito to vyhodit - pisnete mi a muzete se stavit rada dam dal - nekomu komu to trochu pomuze -

zickemartina
5. dub 2014

@anatanka mohu taky poprosit o prijeti

anatanka
5. dub 2014

@zickemartina Přidáno 🙂

anatanka
5. dub 2014
anatanka
5. dub 2014

@elgereta
@evcaef
@mehlo
Jste přidané, tak se tam juknete.

paegaska
6. dub 2014

@anatanka Ahoj, ráda bych se taky přidala.
Jsem po rozchodu s dítětem sama .
Kdysi jsem tady v jedne diskusi byla, tebe si pamatuji, ale nevím jestli jsi nemela samostatnou diskusi.

anatanka
6. dub 2014

@paegaska
Pridavam. Ona to neni moje diskuze, jen zakladatelka je uz stastne zadana, tak pribiram nove cleny ja 🙂

dradra
12. dub 2014

Ahoj sem uz rok s malou dcerkou sama manzel od nas odesel k mladsi,s k terou ceka dite

ivular
12. dub 2014
shalis822
28. zář 2014

@blacklyn mohu se zeptat, odkud jste? premyslim o spolubydleni...

rioko
2. lis 2014

Můžu se přidat a zeptat se na některé věci? Budu odcházet od manžela ☹

kasparkovci
5. lis 2014

@blacklyn Omlouvam se, admin to bloknul a tvuj like se mi ukázal až ted. Mrkni na www.coworkingcentrum.cz

titanie
5. lis 2014

Ahojky holky,můžu k vám?Taky budu v nejbližších dnech sama...☹

snezenka123
7. lis 2014

Ahoj holky, já už k vám sice nepatřím,ale také jsem byla matka samoživitelka,půl roku. Vím, říkáte si,že to není dlouhá doba, přesto jsem na sebe i na vás,co to zvládáte,pyšná.
Pracovala jsem v nepřetžitém provozu dvanáctihodinové směny,denní/ noční,našla jsem si paní na hlídání-placenou.
Začátky nebyli jednoduché,pocit samoty, obav. Ale jakmile se to trochu srovnalo,začala jsem si to užívat,chodit s dětmi na výlety apod. A i když jsem chlapa žádného už nechtěla ani vidět, nakonec to dopadlo úúplně jinak 😵
Jenom jsem vám všem chtěla napsat, že všem držím palečky a posílám hodně sil.
Nemáte to jednoduché, naštěstí žena-matka zvládne(protože musí) víc, než člověk 😉

andelka
7. lis 2014

@titanie pojď do soukromé skupinky (najdeš vlevo ve Fotoblozích přehledu všech skupinek).

lenuseee
4. pro 2014

Ahojky,chci se zeptat,když jsem těhotná a bydlela bych sama jestli mám nárok na nějaké příspěvky ? Děkuji za odpovědi 🙂

andelka
12. pro 2014

@lenuseee zeptej se na sociálce. 😉

teriszek
1. led 2015

Ahoj jsem sama s malym a rada bych pokecala s někým kdo je na tom stejně.