Maminky samoživitelky, které jsou s prckama samy

girl.misel
8. čer 2008

ahojky zakládám toto téma abych si mohla poklábosit s mamčama které jsou ve stejné situaci jako já

aponchie
8. čer 2008

ahoj ,ja sice nejsem samozivitelka,ale obcas si tak pripadam,jsem vecne sama s malou,bez rodicu a blizkych ,ale obdivuju vas,vy co to dokazete sami se starat o deti 😉

girl.misel
autor
8. čer 2008

já sem u našich nic jinýho mi ani nezbylo.......... na nájem bych neměla...... takhle jsem aspoň s lidma doma a pomůžou mi s malou..... a s penězma je to bída....ještě když otec neplatí ☹

aponchie
8. čer 2008

no to verim aspon,ze jsi mela kam jit,ja kdyby prislo na vec nemam absolutne nikoho 😝 a co vasi jsou v poho?pomahaji a snazi se chapat?a co malicka jak to snasi ,zna tatu nebo ne?

ria80
8. čer 2008

Ahoj ,taky bych se přidala. 🙂 Diskuse,do který jsem chodila,se tak nějak rozpadla,tak bysme mohly založit novou,třeba se k nám někdo přidá.Aspon budeme mít s kým prožívat svoje starosti.
Já jsem v rozvodovým řízení,sama jsem s malou od jejích 3.měsíců,ale už předtím,jsem byla vlastně jako sama.Rozdíl žádný.Otec se nezůčastnoval,naopak .Taky jsem u našich,opravdu nevím,kde bych byla,kdybych tady nemohla být.A samozřejmě se nedostanu z domu,tak jsem ráda,že se mám s kým bavit aspon tady na koníkovi.

girl.misel
autor
9. čer 2008

aponchie naši sou v poho snaží se mi pomáhat jak jen to jde.malá tátu vůbec neviděla nebo spíš on jí..... zdejchnul se někam 2 měsíce než se narodila .v 5 měsící sem od něj odešla a pak sem ho snad viděla už jen 2x a teď nikdo neví kde je tak je hledanej soudem ohledně určení otcovství a neni zapsán ani v rl

ria80 vítám tě..... tuhle diskuzi jsem založila abych si měla s kym poklábosit, když neni s kym.přesně jako ty.....a co alimenty? platí bývalý? já nedostávám ani korunu jelikož neni zapsán v rl tak ho hledá soud a on jako by se vypařil ....

smardik
9. čer 2008

já se k vám možná přidám a budu s malým sama ☹ i když jsem ted v pátém měsíci a nedávno jsme zařídili datum naší svatby

nensy
9. čer 2008

proč se možná přidáš když píšeš že máš datum svatby 😀

smardik
9. čer 2008

nensy: asi před 14dny jsme zařídili datum svatby ale ted v sobotu jsem zjistila že mě podvádí, mám chut ho vyhodit a být s malý sama ☹. takže pokud to ukončím přidám se k vám

girl.misel
autor
9. čer 2008

smardik . vim jaký to je,zažila sem to taky akorát s tim rozdílem že sme se neměly brát...... můj bývalý měl jen řeči že se změní atd a nzměnil,tak sem zbalila věci a odešla...... je to docela síla když tě podvádí když máte už datum svatby........... já být na tvém místě tak bych to ukončila nebo při nejmenším bych zrušila svatbu. vim že to zní jednoduše,ale bylo by to tak lepší....kdybych to nezažila taky bych tomu nevěřila

aponchie
9. čer 2008

ja bych tu svatbu odlozila 😉 navic da se zit i bez ni ted kdybych se rozvedla a zili sme dal rozdil ani nepoznam snad jen financni 😀

smardik
9. čer 2008

mě nesere ani ta svatba ale to že čekám jeho syna ☹, uvidíme jak to bude dál. Ve středu mu chci sbalit jeho věci a at si za ní jde když chce, myslím že přijde na to že mnohem víc ztratil než získal

girl.misel
autor
9. čer 2008

chápu tě.já sem to zažila a navíc prcka chtěl se mnou on,jinak bysme asi ještě počkaly ale chtěl ho a pak začal podvádět.tak nechápu jak ty chlapy myslí

smardik
9. čer 2008

girl.misel: chlapi snad ani nemyslí, ale pořád jsme jeho rodiče, uvidíme jak to bude dál

unka7
9. čer 2008

Ahoj Holky,

mohu se k Vám přidat? Sice přítele mám, ale na vše jsem sama

ria80
9. čer 2008

U nás je to trochu jinak,manžel bere malou jako nástroj k pomstě pro mě.Snaží se mi pomocí jí vydírat apod.Jediný,co si přeju,aby někam odjel a už jsme o něm nikdy neslyšely,ani peníze od něj nechci.Radši se budu chodit pást než s ním mít kontakt.

Dobře jste udělaly,když jste zjistili,že vás chlapi podvádí.Takový chlap si nezaslouží vás ani děti,to je ubožák,podvádět těhotnou ženu.

Unka,jak je to u vás?

unka7
9. čer 2008

To, co jsi Rio napsala to mě moc mrzí a myslím si, že i Vaše Michalka to musí cítit. Není lepší od takového člověka odejít?

U nás je to spíš tak, že přítel má moc práce a nemá na nás čas, takže na mě je domácnost, starání se o dcerku, studium(když se zítra zadaří, tak tohle odpadne) a moje malá, ale zavedená firmička, takže kolotoč hadr 🙂

ria80
9. čer 2008

Však spolu nejsme,jsem psala,že se rozvádím.Ale je to hrozný.

Unka,to jsi fakt dobrá,neumím si představit,jak se to dá zvládat.Tvoje dítě asi musí být hodně samostatný.Nebo ti někdo hlídá?

unka7
9. čer 2008

Občas zastoupí dědeček a nebo sestra, ale jinak Vanesska je takový samorost, takže toho spolu zvládneme spousty.

Je to hrozný, ale ty máš navrch, máš krásnou dcerku a ta ti vše dokáže překonat. Tvůj manžel musí být vůl, když nechá odejít, tak hezké baby

girl.misel
autor
9. čer 2008

sem ráda že se to tu rozjíždí 🙂 🙂 i když je škoda že se takovéhle diskuze vůbec musí zakládat ☹ 😢 😢 😢 chlapy myslí rozkrokem a to nemá s rozumem nic společnýho

osobně si myslim že když chlap začne podvádět ještě navíc těhotnou tak že se nezmění a bude to dělat dál,třeba to neudělá pár let ale pak znovu.takový lidi se nezmění,když je nezastaví ani jejich vlatní krev která se vlastně ještě ani nenarodila...........

a já zapoměla napsat že bývalý má už 3 děti s předchozího vztahu,malá je 4

ria a pokud to dítě ještě využívá o to větší sviňárna to je .........

ria80
9. čer 2008

On dělá samý svinárny.Je to hrozný,ale závidím tem,kde partner zdrhnul ještě před porodem a nehlásí se.Co bych za to dala.Coval se tak,že jsem já odešla od něj,a on chce zpátlky,jakýmkoliv způsobem.Napíšu vám to tady,ale bude to dlouhý.

Tím samozřejmě nechci říct,že je to v pořádku.Je to hnus a takový člověk se nezmění,jak říkáš.

majinka2
10. čer 2008

tak jsme zabrousila náhodou do vaší diskuse, a můžu říct jenom jedno...je to hnus jak se některý chlapi dokážou chovat......co ženská, ta vydrží ladacos,ale jak ty děti k tomu přijdou?????? to si doprčic ty chlapi neuvědomujou tu zodpovědnost ??????? ach jo.......holky držte se !!!!

girl.misel
autor
10. čer 2008

majinko chlapy nemmyslí na nic. jak už sem psal ten muj bývalý má už 3 děti a je mu 33 tak by člověk řek že už bude mít rozum a ono ouha

ria ono je to zase na druhou stranu děsný když on malou ještě neviděl a ani nechce,trhalo mi to srdce .ješět v porodnici sem mu nap že se malá narodila a on mi nap ať na ní dávám pozor že je to náš poklad a že nás miluje a od tý doby žádná komunikace.má jiný číslo atd

ria80
10. čer 2008

Ano musí to být hrozně smutný,když tam za ostatníma maminkama do porodnice chodí tatínci a za tebou ne.Asi je to nenapravitelnej člov+ěk,když už 3 děti má.Asi je nejvyšší čas se přestat trápit a začít koukat dopředu.Však on se někdo hodný najde.

To já se ho pořád snažím přimět,at na nás zapomene,a změní si číslo.On je psychicky nemocný člověk,ale to jsem pochopila pozdě.Ted můžu jen doufat,že to malá po něm nezdědila.

girl.misel
autor
11. čer 2008

já už sem se přes to přenesla i když mi to trápilo hodně dlouho a občas si na vzpomenu.zapomenout úplně nejde.psala sem i min týden týden na soud jak je daleko pátrání po něm tak uvidíme co nap.on je hledán i pro neplacení dluhů!!!vzal si s bývalou přítelkyni 3 půjčky a nelatil je.já za celou dobu žití s ním sem o tom nevěděla!!!!!až když sem odešla a on zmizel a já se jela podívat na barák tak měl polepené dveře od exekutorů tak mi to sousedka vše řekla..proto asi taky zmizel.....

rio on na vás nezapomene,pokud malou takhle navádí tak určitě ne... ale myslím kdyby se s váma přestal stýkat a přerušil kontakt tak že by malá po něm nebyla.myslim že záleží dost na výchově.... ale přestat se s ním stýkat asi nepude jelikož jako otec má právo dítě vídat

girl.misel
autor
14. čer 2008

nějaké mrtvo ☹

kikula86
7. srp 2013

Ahoj,jsem s maličkou taky sama.Bývalej mě podváděl už v těhotenství.Teď se odstěhoval a já jsem z toho už na prášky.Co to prasklo,tak jeví o malou velký zájem.Bydlím s malou sama a žádám si o příspěvek na bydlení.Nic jiného mi nezbývá.Nemáme kam jít.Plánuji,že se opět vrátím do práce,ale další otázka je hlídání.Nemáme to všechny jednoduché,že holky???

titanie
10. srp 2013

@kikula86 Ahojky,je mi to líto...Drž se,bude určitě lépe!!!!

apoli
13. zář 2013

Ahoj Holky.
Jsem moc ráda za tento blog........aspoň si nepřipadám tak "sama"Koukám,že se tady řeší stejné otázky a problémy kterými bohužel taky procházím.
Před čtyřmi měsíci jsem přišla na to,že mě přítel podvádí(Jeho milenka mi doma nechala dáreček) a pár dnů na to jsem zjistila,že čekám druhé miminko.Strašně mě to vzalo a až nepřirozeně jsem hubla,což v prvním trimestru nebylo moc dobré.Tak jsem sebrala veškerou sílu a s Františkem se odstěhovala.Teď mám stejnéproblémy jako vy všechny.........samota,peníze,bydlení,hlídání a někdy mám dojem,že tohle už neustojím........
Doufám,že tady najdu spřízněné duše a že si časem řekneme,že zase tak zle není....... 🙂

yesu
24. zář 2013

@apoli A můžu se zeptat kam jsi šla bydlet? Já taky přemýšlím, že odejdu od přítele, ptž máme dost problémů, on to nechce řešit a mě už to tak nebaví! Ale řeším kam jít bydlet, táta daleko, máma má malej být a s mateřskou podnájem těžko utáhnu!

apoli
25. zář 2013

Já mám naštěstí svůj byt.......teda zatím je na 20 let banky,ale máme kde složit hlavu.
Trošku mi s tím pomáhá socka,ale znáš to....pořád je jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná.
Je to bída s těma chlapama,že?!Jestli můžu doporučit,tak pokud je to opravdu nevyhnutelný,tak si najdi nějaký podnájem blízko maminky,protože bez hlídání a celkově bez návštěv lidí co jim na tobě záleží je to dost na bednu.Já se odstěhovala 200km od všech svých kamarádů a i když tady mám rodinu tak je to dost těžké.
Jak jsi říkala s tím podnájmem,tak kontaktuj nějakou sociální pracovnici a ta ti poradí,Socka myslím přispívá na bydlení i když bydlíš v podnájmu.Jak máš vlastně staré-malé-dítko?
@yesu