Mamka samoživitelka, která by s námi jela na dovolenou?

catja
9. čer 2015

Milé maminky samoživitelky,
rozhodla jsem se ukončit internetové hledání partnera (a tatínka pro malého) - nechám tomu volný průběh, ten pravý se určitě nakonec najde 😉 - ale nechci rezignovat na letošní dovolenou. Jsem na rodičáku s 2letým synem a ráda bych s ním vyrazila klidně už i k moři (nebo i tady po ČR nebo jinde, dle domluvy) a tak hledám akční maminku samoživitelku bez partnera s jedním nebo dvěma prcky (ať se tam vejdeme) a nejlépe i autem (můj starý feldík by už k moři asi nedojel 😀 , ale v řízení se můžeme střídat, to mě baví 😉 ). Moje ideální představa je vyrazit v klidu, bez stresu, zastávky, jak budeme my a děti chtít, když cestou něco zajímavého potkáme, tak tam zastavíme... a pak už záleží, jak moc vše naplánovat, zajistit ubytování atd. Tak co, jdete do toho někdo se mnou? 🙂 Jo, jsem z Val. Mezu (Zlínský kraj), ale vzdálenost není rozhodující, jen bychom se určitě měly ještě i párkrát sejít a seznámit děti 🙂

kartoteka
28. dub 2017

Zdravím maminku,

já bych také ráda letos někam na dovolenou, jsem maminka s 2 dětma ve věku 3 a 2 roky. V současné době žijící v Praze, ale budu se vracet k mamce okr. F-M, severní Morava. Takže přes léto, se můžeme více poznat. 🙂