Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
30. pro 2009
marti457
30. pro 2009

Tak jsem se zasekla a taky přidala něco málo fotek 😉 zítra dodám víc a vše doprohlédnu
😀

marti457
30. pro 2009

Jo a začíná to v albu "Moje dětičky" a těšíme se na Vánoce

lenkavano
31. pro 2009

Jaa teda viděla jsem letmo fotky pak se ještě podívám já to nějak nestíhám a byla jsem unešená z kamionu 😉

jankabambulka
31. pro 2009

ahojte
Nech Nový rok splní tajné priania,
anjeli nech vaše cesty chránia.
Novoročný prípitok nech vám je na úžitok,
nech Vám dodá veľa síl, aby Vás žiaľ neťažil.
Nech vás bolesť nezraní - to je mojím želaním.PF 2010

jankabambulka
31. pro 2009

jaa tvoja malá ma neuveriteľne prekrásne rozprávkové očká. to je ako vymyslené-tak neskutočne sú krásne 😵 😵 😵

marti457
31. pro 2009

Tak holky ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010 😉

lenkavano
1. led 2010

ahoj holky 😉
marti kluci jsou jak hříbci u toho stromečku 😉
a jak jinak je?ještě máte manžílky doma?mě odjíždí dnes mezi devátou a desátou,ale měl by mít od desátého 10dnů dovolené. 😵 😵
Jaa už psal na Login tak uvidíme 😉

jola2
1. led 2010

čau holky tak jsem konečně zpátky 😵 pokazil se nám počítač tak jsem nemohla za vámi se kouknout.
jaa: |Nelinka je nádherná a ty očička jak studánky 😵 . Ten dortík je taky moc hezký sama jsi pekla???

Lea už má 4 zuby a pořád se plazí

Všem přeji do Nového roku jen vše NEJ a ať je lepší než ten minulý 😉 .

lucisa
1. led 2010

leni, my ještě taťku doma máme, ale už má naložený auťák do Anglie, jen neví, jestli to pojede on, nebo se to ještě přiloží k někomu jinému, protože tam má ještě polovinu místa, tak aby se nejelo dvěma auty.
jinak odjede v neděli nebo v pondělí, podle místa a času vykládky.

jaa
1. led 2010

Ahojky. 🙂 🙂 🙂
Jj,kukadla má nádherný,,,na těch jsme si dali speciálně záležet.Jen těch vlásků jsme napíchali nějak málo.. 😀 😀 😀
Jinak mm byl v práci od 28 do 30.pak ppřijel .jel do práce tam a zpět 1000km a ujel s kamionem 1500km 😅 😅 😅 .
marti457,Kluci si jdou do podoby.Začínají si být dost podobní.... 😉 😉 😉 .

joli.zatím se plazíte???nezkouší už na kolínka??? 🙂

leni.tak to snad vyjde 😉
Jdu přidat fotky ze Silvouše na Fb.Tak pak hodím zase odkaz.. 😉

katarinka1107
2. led 2010

ahojte vsetko dobre v r.2010 🙂 🙂 🙂 Jaa Nelis je aka kocena 🙂pekne fotecky 🙂 Nam odchadza tato do prace zajtra , tak sme si uzili celu rodinku pokope a uz ideme zas po starom , Ale co sme uz zvyknute , pekny den 😉

hanulik
2. led 2010

Ahoj holky, i my přejeme všechno nejlepší do Nového roku. A doufáme, že bude opravdu lepší než ten minulý. 😢

My máme taťku ještě doma, odjíždí až v pondělí ráno a ve čtvrtek snad bude doma. Dost se toho děsím, hodně jsem se sžili. 🙂

lenkavano
2. led 2010

ahoj Hani no právě já to mám ted taky tak.je mi nějak víc smutno.ale zítra ho na chvíli uvidím a pozítří taky.
a kam ti manža odjíždí?

hanulik
2. led 2010

Leni, toť otázka. 😀 Pojede složit to do Nymburku to, co přivezl před Vánocema a pak bych to viděla jen na nějaký okolí, protože v pátek máme pohřeb.
Je to peklo, minulý měsíc jsme pohřbili babičku a v pátek to bude strejda. Je to hrozný, bylo mu jen 56 let. Rakovina.
Vám byl taťka v práci i mezi Vánocema a Silvestrem, viď?

lenkavano
2. led 2010

Hani Nymburk je kousek od nás 😉
no manža byl jeden den mezi svátky ale nakonec byl doma víc než jsme počítali.
s tvým strýčkem je mi to líto,já jsem taky přišla o strejdy brzo jednomu bylo 43 a druhému 52.taky rakovina.ale už je to dlouho.

martinamil
3. led 2010

Ahojky holky, zdravím vás v novém roce a přeji všechno dobré.

Já mám dnes poslední volné ráno a zítra peláším naplno do práce. Tatínkovi to začne, ale zatím to zvládá velice dobře. Tedy pokud není Kryštofovi vyloženě k smíchu 😉

Kuk:

https://www.youtube.com/watch?v=VNR5OZji_TM

Já se už docela těším a zároveň mám strach. Ještě jsem nebyla od Kryštofa déle než hodinu, tak uvidíme jak to zvládnu.

marti457
3. led 2010

Ahoj Martimil, to je krásné video, už pěkně lumpačí 😉
To víš, že to oba nebo spíš všichni tři zvládnete, ale asi to bude ze začátku těžké 😝

Taky bych šla už do práce, musím si něco sehnat aspoň na pár hodin - za 3 měs. mi stáhnou mateřskou na 3,8tis ale do práce budu moct asi až od září, kdy Kubik nastoupí do školky - nemohla bych tchýni nechat oba kluky 😒

Zatím si přivydělávám těma šperkama a jedna Slovenka, která žije v Anglii mi bude posílat balik dětského značkového oblečení a já to tady budu po kusech rozprodávat tak to snad taky něco hodí 😵

lenkavano
3. led 2010

ahoj holky 😉
martinamil koukám podle videa,že chlapi si budou pěkně vegetit 😉 😀
neboj zvládnete to 😉
marti já si dala tříletou a za půl roku už pomalu začnu něco shánět 😉

marti457
3. led 2010

Já si dala taky tříletou, ale dali mi automaticky čtyřletou, protože jsem nepracovala, že jsem byla ještě na mateřské s Kubou víš? Tak mě pěkně naštvali, co mi maj co určovat, jakou budu mít mateřskou 😠 😠 😠

lenkavano
3. led 2010

no tohle je právě naprd,nechápu co tím zase sledovali.jakoby nám nemohli nechat korunu navíc,vid.třeba já bych byla ráda doma 4roky ale jen kvůli penězům jsem to dla na 3letou.ale taky mě to štve.prd by se jim stalo kdyby nechali tu sedmičku a něco do konce.ale maminky se vždycky odírali jak mohli.

jaa
3. led 2010

Tak já mám taky 4letou.Ale mohla jsem i na dva. 🙂 Nechci cpát malou mezi ty nemocné děti do školky. 😝 S Martou jsem byla 14dní doma a pak 14 dní v práci a to pořád dokola.Prostě to nemá smysl.Pokud to půjde,tak budu doma do 6ti.Uvidíme. 😉 😉 😉

Jinak Marti.Super smíšek.Při takovém smíchu mi malá pokaždé začne škytat.. 😀

martinamil
4. led 2010

Tak první den tatínek zvládl na jedničku!
Kryštof mu to sice moc neusnadnil. 2x se mu pokakal - jednou při přebalování bez pleny, poblinkal - se přejedl, ale jinak prý vše ok. Dokonce je i vytřeno! 😉 😀

Korunky jsou taky jedním z důvodů proč jsem se vracela. Z Alešovi výplaty bychom to dlouho neutáhli. Skoro celá by padla jen na hypo. A taky by si malého vůbec neužil ☹

lenkavano
4. led 2010

martinamil vidíš jaký máš chlapíky šikulky 😉 a to bylo strachu 😀

jak píšeš že by vám tatkův plat dal skcelý na splátku tak tu musíte mít vysokou hypotéku,vid? 😉

zuzik31
4. led 2010

Ahoj holky, ráda bych se přidala do klubu manželek kamioňáků. Nikdo jiný nám toitiž nerozumí, jenom my, které s nimi žijeme. vezmete mě mezi sebe ☹ ?

lenkavano
4. led 2010

zuzik určitě jen vítej 😉 a nechceš nám o vás něco napsat? 🙂

marti457
4. led 2010

Ahojky Zuzik vítej 😉

Martimil SUPER, oni to zvládnou - vždyť to jsou chlapi 😀

Nám odjel právě tatík do Německa 😝 no byl doma dlouhooo, naposledy snad někde byl v polovině prosince a od té doby doma - no dvakrát vlastně v hospodě 😕 😀 🤐

martinamil
5. led 2010

Zuzík, určitě!

Lenko, ano mám hodně vysokou. Brala jsem si jí v době, kdy už jsem "ztratila" naději, že budeme mít mimi. Ale co, zbývají poslední 4 roky, tak to snad nějak zvládneme.

Marti, takže už ponorka? Je to zvláštní, ale já se taky docela těším, až budou volat z práce, že je Finsko. Bude dál jezdit brigádně na speciálu, takže si od něj jednou za čast "odpočinu". Přeci jen nejsme zvyklý být spolu 365 dní v roce 24 hodin. 😉 Začali jsme spolu chodit, když už jezdil.