Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mamiinka
19. led 2010

jo papiry jsou dnes drahy a o profesaku ani nemluvim jsou to supaci toje jasny ,ale neboj ono jim to dlouho nevydrži ty ceny protože čřidiči nebudou vis

martinamil
19. led 2010

To my je jasné. Dřív si většina kluků udělala papíry na vojně a pár nadšenců mimo. Ale aby stály papíry na C+E 86 tis a D+E 150tis. a pak vydělali jen to co vydělají..... 😠 😠 😠

mamiinka
19. led 2010

jo toje uplne nelogicky vid i ja to rikam zeto nejni mozny uz zadny penize zato poradny nejsou a jeste ktomu jak to delaji u vsech firmaf plati te z fakturace nebo od kilometru atd no jedinec stim nikdy a nikde nicneudela bud pojede zato co nabyzi nebo pojede jiny no jeto hruza co se unas deje ale co nic nenadelas a jeste ktomu det jim vsem nahrava kryze a jsme uplne v p......................

martinamil
19. led 2010

No moment, Ty nemáš každou výplatu milion? No tak to tu nemáš co dělat 😉 Bo my tady všechny ty miliony z měsíčních výplat přehazujeme vidlemi, aby se nezapařily 😀 😀 😀

Jsem sarkastická, já vím. Ale to je ten náhled na kamioňáky - berou miliony, překáží na silnicích a úmyslně se pomalu předjíždějí 🙂

Krize postihla všechny, nás jako firmu taky a dost, ale to není omluva.

mamiinka
19. led 2010

http://profil.lide.cz/kotik0720/videa/?id=17715... je odkaz na me video na stremu jak to vypada v anglii ve vsedni den kdyz lidi jezdi z prace azadny zakazy jizdy tam neexustuji v zadnem dnu v tydnu mrkni se

mamiinka
19. led 2010

Tak se zatím dnes loučím a myslím že vás tady zase má žene mistni malinka drba vyštoura už zítra tak zatim dobrou noc přeji.

martinamil
19. led 2010

Já to znám 🙂 ale oni nejezdí na chalupy. Respektive nejezdí v pátek odpoledne jejich politici na chalupu a tak jim nepřekáží kamiony na dálnici. To je jen u nás - Český fenomén - chalupaření. V Anglii není ani zákaz jízdy v neděli či ve svátek.

Jdu spát. ráno jedeme do kanceláře (i s Kryštofem). Teď jsem si dala 2 dny voraz a dělala z domova. Zítra už tam ale musím.

Marti (Jaa) jak je malé? Už je lépe?

jaa
19. led 2010

Ahojky.
Nevím,jestli je jí lépe.Má zpátky ten divný přidušený kašel. ☹ Malinko už začíná mluvit.Ale mě už to fakt na viry nepřijde.To má být rychle pryč...myslím,že ona to má bakteriální.No,uvidíme zítra.každé ráno čekám,že na mě už normálně promluví,místo toho sípání.Má ten hrtan pořád dost oteklý a sípe.Navíc,když je marod,tak má hodně agresivní moč a je děsně opruzelá.namazala jsem ji vším,co mám,tak snad to bude mít ráno lepší.Do toho všeho nám rostou ještě stoličky a pořád má v puse dva prsty,jako,když se učí pískat....Jo a začala do toho nudlat... 😠 😠 😠 Nevím ,proč ji ty atb nedala hned.Já mám taky chřipku a pak mi to stejně vleze na průdušky a jdu pro atb...

mamiinka.pěkná několikaproudovka.Fuj... 😀 😀 😀

marti.že se nesmí vyjíždět od krajnice a šup rovnou přes dva pruhy????Málem mě tak sejmul MHD autobus.Já mu uhnula do vedlejšího a jela a on šup až ke mě.Málem byl ve mě v-l jeden...To dostal jmen...
jinak kamion krásně omrzlý..... 😉

jaa
19. led 2010

zuzik.Taky jsem přemýšlela jet přímo na ORL.jezdím do Chrudimi k dr Černému.Je taky fain.Jen těch lidí u něj.Dříve tam nebyla noha... ☹

lenkavano
20. led 2010

ahoj holky teda vy jste se rozjely to je fajn 😉
marti ta čepička je Klárky,proto jí je velká,ta její ji sedne jak poklička na hrnec 😵 .dnes je vyfotím jak jsem slíbila,já vím jsem hrozná.nestíhám. 😒

marti457
20. led 2010

Jéé Leni to je tím stěhováním, nevadí 😀 já si počkám 😀 ale moc se těším - dělá mi to radost, když se trefím, čepička se líbí a je akorát 😉

lenkavano
20. led 2010

a to si pak ještě u tebe objednám další s tím počítej 😀 😀 😀 😀 😀

marti457
20. led 2010

Klíďo jsi zlato 😉 😉 😉 😉

adelinka
20. led 2010

dobre ranko
tak muj dojel ted na vanoce taky 23,12.v pul desate vecer a ani do finska nemusi 😀 😝

ja chci taky kloboucek ale chybi me ta holka ☹

martinamil..co delas ze musis do prace?

lenkavano
20. led 2010

adelinko neboj určitě se princezny brzy dočkáte 😉

marti457
20. led 2010

Adelinko vždyť mě taky chybí holčička, proto háčkuji na ostatní - jinak by byla asi celá háčkovaná 😀 😀 😀

adelinka
20. led 2010

marti..jo vidis 😀
lenka..no snad ano..kartarka rekla ze to bude holka a jak ne tak to ditko ji zanesu 😀 😀

lenkavano
20. led 2010

marti a neuháčkovala by si nějaké pěkné šatičky?to by ale byla asi piplačka vid?

lenkavano
20. led 2010

adelinko ale nezaneseš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marti457
20. led 2010

Leni tak až se budu fakt nudit tak je můžu zkusit - ty by byly asi na dýl 😀 ale do léta času dost 😵

marti457
20. led 2010

Jdu si sušit hlavu a jdem na rok a půl prohlídku s Lukáškem - ještě, že už začal jakžtakž chodit 😀 jinak nevím, kam by nás zase dr poslala 😕 ještě aby začal aspoň trochu mluvit a bude to OK 😎 ale dneska tady pořvává MAMA tak jestli to bylo na mě nevím, já si myla hlavu 😲 😀

lenkavano
20. led 2010

marti to volal určitě na tebe 😉

martinamil
20. led 2010

Marti (Jaa), vyhláška říká, že máš autobusu umožnit vyjetí ze zastávky. Tedy pouze do 1. pruhu. V druhém pruhu Tě nesmí on ohrozit ani omezit. Ale na jeho malou obranu podotýkám, že se mi to v autobuse stalo taky. Pokuď je to auto těsně za Tebou nebo skoro na Tvé úrovni, tak ho má v zrcátku v mrtvém úhlu a nevidí. ☹ Ale vina by samozřejmě byla 100% na něm.

Adelinko, já jsem kancelářská krysa v managerské pozici. Jsem v plném pracovním poměru, na rodičáku je oficiálně Aleš.

Adelinko, my čekali taky holčičku, dokonce ještě v 25.tt. a je to kluk jako buk 😉 Ale hlavně, že je zdravý.

marti457
20. led 2010

Holky četly jste to? Na dálnici D8 mezi Ústím a Německem se srazilo 16 kamionů 😲 mě se manžílek vrací z Německa, ale bere to přez Pomezí 😝

lenkavano
20. led 2010

marti teda to je hrozný ☹ chudáci ženy chlapů co v nivh jeli.to musí být šílené pocity.a kde jsi to četla?

marti457
20. led 2010

Hned když otevřu počítač, tak mi skočí seznam a mám tam nejnovější zprávy. Teď o tom mluvili i ve zprávách v TV na jedničce. 20 aut, z toho 16 kamionů. Naštěstí jen 2 lehce zraněný. Prý jeden začal brzdit a už do sebe začli bourat. Asi prý kvůli mlze.

lenkavano
20. led 2010

jo už jsem to taky četla.

adelinka
20. led 2010

martinamil..aha..no muj chce taky na materskou s druhym..do te doby chci malej obchudek tady u nas...ale ted se snazim sehnat poradneho dodavatele obleceni..neznate nekoho??

lenka..no ja vim ze nazanesu..ale chci holcicku strasne moc 😀

to je hruza..no muj je v rakousku a naklada zase do zlina..pac ma nahlaseny volny vikend..u nich jsou dispeceri kkti..kdyz jim minule petr volal ze chce jit jako uz dom a byl pryc asi 20 dni tak mu dispecer rekl prej jestli to ma nahlasene..toz nevim jestli chcou aby tam byly kluci pul roku ci co kuwa

mamiinka
20. led 2010

Ahojik kudrlenko prace na kamionu je hrozna a bere si hroznou dan zato ze priveze domu trochu vic penez vid,ale ja si myslim ze naněj to taky padá jako na tebeta samota i on to nema lehky a jeste si myslim ze jen tak ty prace nedokaze nechat uvidíš jeto potom moc težky z toho odejit .

jola2
20. led 2010

čauvec holky tak manža už taky hezky maká 😉 . Jeho auto se jim ale nepodařilo zpravit tak vyfasoval po nějaké m frajerovy nebo zpíž nějakému vydlákovi 😝 , který chodil do auta v botech bláto nebláto, všechno upatlané,špinavé a včera mi volal že mu tam nefunguje bufík no tak si užil chudák v té zimě.