Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lucisa
27. led 2010

jo a já mám manžu v Německu, už dopo vyložil a čekal na výtěžku zpátky, tak snad už něco má, pak už jsme spolu nemluvili....

kaliska
27. led 2010

Já to maso nejprv peču normálně a pak ho zavařuju,taky v normálním hrnci.Přidám vypečenou šťávu s cibulkou,doleju vodou.Stačí to pak zavařovat hoďku a maso je úplně měkkoučké,na dovče mi to hrozně chutnalo 😀

lucisa
27. led 2010

kalis, taky se to dá, ale když to má na takovou spotřebu do auta, tak si s tím nehraju, šupnu tam syrové a šlus. já mám takové maso ze sklenky ráda i po studenu s chlebíkem, k tomu ten rosol... mňamky

jaa
27. led 2010

tak s tím se zatím nedělá..No,třeba na to taky dojde.. 😀
Je mi už líp.jen se motám.. 😅
Ted volal mm.je v ČR.Malá,jak slyšela táta,tak mi sbalila mobil a kecala si sama.Táta,máma,brm,brm...chrrr.V překladu.Mami volá táta.Jede autem a dělá rámus.Jo a ještě pápá.A smutný výraz,že jako není doma.nakonec mu řekla čau.A mobil nechěla ani pak pustit.Tak jsem si s ním fakt pokecala.Ono z něj byla úplně paf.I on říkal,že na to,že má spát,tak má nějak rozkecáno...
jo a spí mi ted celou noc.Od 20-21h do 8-9h a odpoledna 2,5-4h.

marti457
27. led 2010

Jaa ty máš teda spáče. Mě teda taky spí od 21hod do 8 ráno, ale v noci je tak 3x vzhůru, cucne si čaje a spí dál. Odpo pak spí přesně 2hod. No Nellinka je pěkná treperenda 😉 , mě chce Lukášek taky telefonovat, ale dělá do telefonu jen hm a kejve hlavou jo a ne 😀

adelinka
28. led 2010

ahojky
tak u nas zase kotel snihu napadlo 😝
muj jede z nemecka do rakouska a tak by nam mohl vyjit spolecny vikend 😀

ty space vam zavidim..petan spi tak od 20-21h do 7h ale je hore tak za noc i 10x 😝 😝 😝

martinamil
28. led 2010

Jdu vás v rychlosti pozdravit. U nás klasika, já nic nestíhám, ale Aleš naštěstí funguje perfektně včetně normálního úklidu.

Tady se rozdávají prsa? Já se přidávám, ale na stranu dárkyň. Docela vážně uvažuji, že si je nechám plasticky zmenšit. Jsou strašně težká a záda trpí. Před těhu jsem měla 75E a po porodu došla k 75H. A podotýkám, že v porodnici, když se nalily mlékem, tak mi i to H bylo hodně těsné, ale větší podprdu máma nikde nesehnala. Tak jsem musela hodně povolit ramínka. Při mé velikosti 156cm a váze 50kg to je docela mazec. Ale jsem celkem symetrická. zadek mám taky pořádný 😉 😀

Spaní v noci. Já si libuji. od srpna (jeho 3 měsíců) spí celou noc, tedy od 18-19 hod. do 6-7 hodin rána. Ale přes den skoro vůbec, možná 2x 10 minut.

A co si libuji, je to šikula. Už se sám obslouží, když má žízeň. Vezme si lahvičku s vodou a napije se. 🙂

marti457
28. led 2010

Adelinka, to se změní neboj 😉 mě teď začal trochu spát, jinak jsme byly taky snad každou hod vzhůru. To může být zoubkama 🙄

zuzik31
28. led 2010

Ahoj holky,
já zavařuju maso v troubě. Hodím ho tak na půl hodinky, i víc, na horkovzduch, když peču buchtu a krásně drží. a víčka s červenou gumičkou nepoužívám. 😉

zuzik31
28. led 2010

jo a manža večer volal, že už mu to povolilo, tak se roztopil, chudák. Bylo mi ho líto.

ma.minka
28. led 2010

ahojky holky dnes jdu z ohromnou prozbou kde vaši mužíčkové jezdí a u koho a jak jim tam platí zháním novou práci pro manžu dělá u nicotransu a už jsme změnili názor horší firma už asi není nutí jezdit řidiče hodně přeš aitr a na cizí karty jsou vulgární a když se jim člověk postaví tak jim daj horší nakládky za málo peněz a nepustěj chlapi dom dnes ráno se opět se potvrdilo že když člověk proně dělá nemožné a stane se průser tak je to pak nechaj ještě víc odskákat dnes ráno boural mladý řidič od nicotransu u prahy usnul vyčerpáním naštěstí se mu nic nestalo byl plně naložen muž u toho stál přijel tam milí pan dispečer a začal se tam strašně rozčilovat že naboural noví kamion a cituje je to v pi....sakra sotva novej kamion a ten blbec ho roseká tën kamionák jezdil na zátah řím na dvě karty a za jeden mizernej plat a ještě si to chudák odskáče na manžu toto skoušej pořád pořád po něm milí dispečer řve a když poněm chcou nemožné jako např za dva dny musí dojed do říma vyložit jet 200km na jinou nakládku a na další ještě dvě a hned pak vykládat druhý den v čr v praze na čerozu a když to nestíhá tak mu pak dá ještě další přepravi aby se nedostal dom a popřeje mu krásný víkend a když příde na výplatu tak hrůza prosím pomozte mi

adelinka
28. led 2010

no muj stoji v kolone pred rakouskem..jsou tam vybourane 4 kamiony 😖 tak vik asi nehrozi ☹

no u nas se nespi od narozeni.. 😠 😠 😠 😠

martinamil..no ja taky rozdam..jsem na tom stejne jako ty..uz v 8tr.jsem mela 4 prsa...ted mam taky H..a taky chci po druhem na zmenseni..trpim bolesti zad asi od 14 let 😢

marti457
28. led 2010

Tak já na bolesti zad taky trpím od "mládí" a prsama to není, bo mám stěží 2ky 😀

marti457
28. led 2010

Jo dneska se mi povedla super čepka s bambulkama, mrkněte do albíčka - Kubik mi dělá modela 😀

zuzik31
28. led 2010

Ma.minka: odkud jsi? Koukala jsem, že nicotrans je v Českých Budějovicích. Našla jsem Ti v okolí dost práce, ale peníze asi nic moc, tak mrkni n odkaz http://ridici.mfx.cz/

jaa
28. led 2010

maminka.To by možná bylo lepší jít k CSCargo.. 😉

jola2
28. led 2010

čauvec holky díkec za radu no zkusím to mi jsme to teda taky dělali jak píše kaliska nejdříve upéct to syrové teda koukám 😕

Martinamil:co to je za velikost H aE? K takovým velikostem jsem se v obchodech ani nedostala bo jsem vždy zůstala na začátku při stojankech mojich 75B a ještě pus ap nejlépe gelové jinak jsem jak plochatica 😀 asi budu vycpávat ponožkama 😀

ma.minka:no síla ale ono to je všude asi stejné 😒 .

jaa:to ti hezky spinká 😵 . Mě se teď Lea pohoršila usne kolem 22 - 23h. spí tak do sedmi a během noci dvakrát mléko. Nechápu to vždycky usla sama v postýlce kolem 20h. a najednou takhle 😠 . Možná zoubky ale už to trvá dlouho 😒

katarinka1107
28. led 2010

ahoj 🙂 mamulky, troska som vas sem prisla okuknut zas , co nove 😉 U nas snehu vela, som odpratavala z auta s pred bytovky, tatina mame uz na cestach od nedele ☹ , Marti(mil ) mne ta velkost ostala 😀 😀 na E -cku amam vysku 165 a o nejake kilecko viac ako ty, al eobcas mi to veru zavadzia 😝 😀 75 obvod v poho nie? ale kosik najmä pri behani obcas velky 😀 😝 . prajem pekny vecr a idem si vas docitat cele , lebo ste pekne vela popisali 😉 Jaa a mala Nelka ina telefonistka co? Som sa pobavila, a spi ti ozaj krasne , my ako sme sa este kojili, to bolo cez noc malo spania pre mna, to cucal furt 😝 , ale teraz uz dobre , Ved sme uz starsi 😉

martinamil
29. led 2010

ma.minko, bohužel musím konstatovat, že se nedivím. Je to o Nicu veřejně známé (koukni co jsem Ti psala pár stránek zpátky). Kdo bere přímo ve vašem regionu nevím, ale hodně podobnou práci - mrazáky, zeleninu apod. jezdí CZECH TRANSPORT SERVIS spol. s r.o. z Netvořic u Benešova. Je to firma Ing. Stibůrka, který vlastní i ELTSEN v Benešově. Manžel je bude určitě znát. Dispečery jim dělají z Eltsenu. AETR i 561 se dodržuje, peníze normální, žádné miliony, ale kluci si nestěžují, po nástupu jako střídač na auta, po osvědčení vlastní auto. Třeba Ti to pomůže.

Jolo, velikost E jsou sešité 2 čepičky pro novorozence 😉 😀 možná o něco málo větší

Katarinko, neděs mě, že to zůstane. Pokud ano, tak jdu na zmenšení!

Musím jít něco dělat, večer zase nakouknu. Na víkend jedeme na chalupu, tak jsem zvědavá zda nezapadneme sněhem. Aleš má v plánu si jít zalyžovat a taky zabruslit a zahrát hokej na rybníku. Tak jsem zvědavá. Ještěže nemám brusle, bo by určitě vymyslel nějakou ptákovinu 😉 😅

katarinka1107
29. led 2010

marti neboj, oni sa trosku predsa len zmensia, ale aj tak to obcas zavadzia 😝 Pobavila som sa na tej vysvetlivke pre jolu, ze E je velkost ako pre capicky novorodencov 😀 😀 😀 si ty cislo . Maminy , prijemny vikend 😀

kaliska
29. led 2010

😀 čepičky pro novorozence 😀
Náš taťka je v Rakousku, a v noci nebo ráno by měl dorazit domů 😉 ale nikde není psáno,že ho hned někam nepošlou.
Jezdí pro Quicktrans,sídlo je u Zlína,ale berou jen řidiče s bydlištěm do 100km od firmy 😕 ,měla by to být jedna z mála firem,co platí včas a jezdí se podle aetru...teda aspoň to tvrdí a psali to i kluci na truckforu 😀

martinamil
29. led 2010

Ta definice není moje, ale mého bratra, když viděl co mi máma dovezla do porodky 😉 Ptal se o kolik je to větší než čepička novorozence a jal se to porovnávat. Chtěla jsem ho zabít, protože jsem byla po císaři a smát se mě strašně bolelo 😉

marti457
29. led 2010

To musela být prča v tý porodnici, když bratr porovnával čepičku s podprdou 😀 😀 😀

adelinka
29. led 2010

ahojky
tak me dneska dorazil muzik domu na vikend tak jsem rada 😀

martinamil
29. led 2010

Marti, chtěla jsem ho zabít. Víš jak to bolelo?! 😠

marti457
29. led 2010

Nevím, já nebyla císařem 😝 ale v deseti jsem byla na slepáku, mám asi 5cm jizvu na břiše se 4mi stehy a to si pamatuju, že to bolelo hrozně 😢 Tak císař musel být asi horší ☹

katarinka1107
29. led 2010

ahoj 🙂 😉 marti (mil ) necudujem sa , boli to dost 😝 , bracho je tiez asi cislo co ?? 😀 mala si mu povedat, ze to su dve ciapocky , to pre dvojcata 😀 😀 😀 😀 Marti 457 presne si vies teda aka je to bolest 😝 adelinka tak si uzte vikend s polovickou, nas tato je na cestach ☹ pekny vecer 🙂 😉 a vikend , hlavne uz menej nasnezeny 😠 😒

martinamil
29. led 2010

Vidíš to mě nenapadlo. Oni jsou dvojčata a byli tam oba. Já měla v té chvíli trochu jiné starosti 😉

Jj, my jsme střelení všichni tři. Když začneme kravit, tak se za nás naše polovičky stydí. Např. v Ikee je v průchodu do dětské části taková prole´jzyčka se skluzavkou. Byli jsme tam všichni. Jasně, že jsem se sklouzla (32let) a moji bráškové (jsou o 2 roky mladší) taktéž. Jen naši partneři dělali, že nás vůbec neznají 😀

Marti, tak asi tušíš jaké to je. Kýchat, kašlat, smrkat, smát se. To vše je strašný problém.

Ale oni mě nešetřili. Má matka se pokoušela o mou vraždu taktéž. Byli nám v Německu pro postýlku (ležela u strýce, protože ta firma neposílala do Čech). Já už byla v porodnici, tak jí máma vyprala a žehlila, aby to nemusel Aleš. A přišla mi sms: Vyřiď Kolumbusovi, že si ty nebesa příště žehlí sám! Já málem umřela. Taky mu jinak neřeknou než Kolumbus. Máma neumí vyslovit správně R, tak z Kryštofa udělala Kolumbuse a je to. Ale v té sms to bylo poprvé použité.

katarinka1107
30. led 2010

😀 😀 😀 no marti(mil) aspon si sa v Ikee nenudila , Kolumbus ? to ma dobru prezývku 😀 😀 , No a nebesa predpokladam nezehlil 😀 . Marti 457 ako pise marti (mil) nesmrkat nekaslat a nekychat, a uz toboz sa nesmiat , jaaj ako to boli 😝 . Inak vsetkym pekny den , u nas zas snezi 😝 😠 😝 😔

jaa
30. led 2010

Máme tátu doma!!!!!!!!!!!!!veze drahý nákklad a nesmí ho nechát nikde stát.a,že ho nestihl kvůli kalamitě vyložit,tak musel na firmu do D a jel domů.Snad mu tam tu drahotu dobře ohlídají...

martimil.Kdybych byla nyní těhu,tak beru tu postýlku hned...Takovou jsem potřebovala.Hlavně kvůli místu...
No,nic..Možná jindy,...