Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

montinka
6. říj 2008

nooo ja neviem ake to bolo s mojim na zaciatku to sme sa este nepoznali. 😅

marta82
6. říj 2008

Diky holky,manzel jezdi sam. Poprve a sam

caruzo19
7. říj 2008

marta,to sa nauci sa orientovat,ale bud tam vydrzi,alebo nie,ak vydrzi,budu peniazky,pre ktore to asi robite a ked nie,tak ho budes mat doma 😉
hlavne nech zastavi ked je unaveny a trosku si zdriemne,moj manzel zastavi aj na krajnici.lepsie nez keby sa malo nieco stat 🙂
zaciatky su vzdy tazke,ked este nevie presne kde mu to hebedo velke az siaha,ale nauci sa.ale sila ze ide prvykrat a sam,to pocujem prvy krat,ze nejaky majitel firmy toto dovoli

montinka
7. říj 2008

ale baby inak nechapem preco ho poslali sameho. viem ze ked isiel nejaky novy do firmy kde robi polovicka,tak vzdy najprv isiel s nim aby sa to naucil. ale inak marti ten moj povedzme ze je podla uz skuseny v jazdeni a ked som sla s nim do Spanielska tak aj my sme raz zabludili ked sme hladali taku hlupu pumpu. 😠

jaa
7. říj 2008

Ahoj holky.
Tak jsem se chvíli utrhla z kolotoče.

Po komplikovaném cř,před kterým to vypadalo,že do 2.hodin porodím,se nám na svět vykulila Nellinka.Měla 3490g a 51cm.Já jsem ztratila 1200ml krve a musím brát léky na srovnání krve.Hned jsem unavená,tak toho moc neudělám.Navíc ta nejstarší nějak zdivočela za těch 5dní bez dozoru a je pěkně držkatá.Takže ji musím opět krotit.

Mrkněte na fotky.

Jinak taťka byl u porodu s námi a pomáhal.Teď je už skoro měsíc doma.V pondělí už,ale pojede.

marta82
7. říj 2008

jaa:gratulace
Holky jo je blby ze ho pustili,driv jezdim s busem a nakladakem,ale ne s kamionem. Taky mi ho bylo moooc lito. Je to mala firmicka,5 ridicu,tak uvidime. Dnes volal ze zmacnul nejake bocni plechy,ze tam byl kopec a nejak to spatne zlomil,

jaa
7. říj 2008

díky.To byly asi podjezdovky. 😉 To je hned.

katka755
7. říj 2008

jaa tak gratulujem a prajem vam vela zdravicka 🙂 uz to mate za sebou to je hlavne...........
no marta je to fakt blbe ze ho tak pustili sameho,manzel tiez spominal ze v ich firme uz nechcu brat na zaucenie vraj hned sameho pustaju,tiez mali niekedy dvojky a teraz to uz nechcu dovolit........,sama ta praca je narocna a este ked sam hmmmm 😒

caruzo19
8. říj 2008

jaa,gratulujem,je naadherna 😉 vela zdravicka a mliecka prajeme

marta,nech si z toho nic nerobi,urcite je poisteny,stoji to za tie 4000 rocne ta poistka,to je hned taketo nieco.moj muz na prvej jazde tiez "skrkol" novy naves chladak,ze nove auto by sme za to mohli mat 😉 aj jednu totalku uz sme splacali,nakolko sme prisli na to,ze mame nespravnu poistku,ze je to sice na skody sposobene zamestnavatelovi,ale nie u kamionistov,oni su ina kategoria 😒 holt,je to take povolanie

katka755
8. říj 2008

ahoj caruzo aj my sme uz mali dobre palky za take skrty,no bral to z usmevom lebo ked siel na kamion bolo to s cerstvym C a E,mal tak akurat skusenosti z osobnym.moj ma normalnu poistku 700sk mesacne a to aj taka poistka je pre kamionistov?

katka755
8. říj 2008

mozes napisat viac o tej poistke caruzo zaujima ma to.....

montinka
8. říj 2008

jaa gratulujem mala je chutnucka. 😵 vela zdravicka a pekne papajte.🙂 inak baby ako sa mate?

katka755
8. říj 2008

no ja sa mam tak ze uz nemam vobec naladu,nic sa mi nechce robit,uz len cakam na sobotu juuuuj a potom mi bude fajn pride mi konecne manzel strasne sa tesim no to cakanie nanho ma ubija

greta24
8. říj 2008

Jaa, GRATULUJEEEEM ! 🙂

montinka
8. říj 2008

katka aj ja uz mam vsetkeho plne zuby. uz nech byvame samy a uz nech je piatok alebo sobota. neviem kedy presne drahy pride 😔

katka755
8. říj 2008

to bolo zufale az mi smiesno montinka prislo,ze tak ocakavame koniec tyzdna.jaaaaj my len v podnajme a som stastna jak blcha,nie je nic lepsie ako si zit po svojom.......ani ym presne nevieme no do soboty by mal

montinka
8. říj 2008

hm no aj podnajom je dobry hlavne ze ste sami.🙂 veru mozme natocit zufale manzelky cakajuce na koniec tyzdna. 😀

katka755
8. říj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka755
8. říj 2008

sa smejem lebo baska ked bola mensia,ked este nevedela dobre rozpravat tak ked sli zufale manzelky kricala ze idu fenky fenky 😀 😀 😀

caruzo19
8. říj 2008

katka,mesacne,alebo rocne?asi si myslela rocne.v tom pripade ju okamzite zruste,je vam na nic.kamionisti su samostatna skupina pre poistovakov,myslim ze jedna z mala poistovni,ktora poisti kamionistov na profesnu zodpovednost je allianz.vela kamionakov ma obycajnu prof.zodp a je im k hovnu potom.aj moj muz mal a to ho dokonca poistovala kamionova firma a ked mal totalku,tak mu povedali haha,ale to je ina kategoria,dovidenia.podla zakona si smie zamestnavatel uplatnit narok na skodu vo vyske 4-nasobku hrubej mzdy,viac nie(pokial nepracuje pre mafianov pravda 😉 ) vyska poistneho je v tom pripade 10% z poistnej zmluvy,co je docela palka,ale ze kamionisti su najrizikovejsia skupina poistencov.ak poistujes muza (ako ja) cez telefon(ide to v pohode),tak je tam nejaka zlava vtedy,my platime 884 stvrtrocne,na 40tisic
vyssia poistka je uplne zbytocna,nakolko naklad poistuje prepravca,cize majitel firmy,s tym vodic nic nema.
okrem toho je dobre mat DAS poistenie,keby sefa napadlo vyzadovat viac nez ten 4nasobok hrubej mzdy,ale to maju myslim vsetci kamionaci 😉

jaa
9. říj 2008

MAMINY.Děkujeme za přání.Zatím pěkně papáme,milujeme jízdu autem a nesnášíme kočár.Ten totiž nemá motor. 😀 Jinak MM má pojistku u KOOPERATIVI na škodu způs.zaměstnavateli.Platí 2000kč ročně.Už jsme ji taky využili,když byl v začátcích. 😉

caruzo19
9. říj 2008

cesko je zem neobmedzenych moznosti 😀 😀 😀
este aj poistky maju lacnejsie,ja to kaslem 😀 😀 😀
inac aj nasa je autova,cim vacsie,tym lepsie,co vsetko je deditelne... 🙂 🙂

montinka
9. říj 2008

hm nasa ma rada aj kocar tam hned zaspi.🙂 hm keb to tak lahko islo aj doma v postielke. 😀 katka to musela byt sranda ked ta mala volala na tie zufale fenky.😀

katka755
9. říj 2008

no montinka poviem ti ze to fakt bola sranda casto nam tak slova doplietla........

caruzo dik za rozpisanie hmmm,jazdi 2roky ale take nieco vobec nespiminal,tak som az zvedava ked pride tak sa ho popytam,no myslim ze urcite pocul ale asi nehcel menit tu svoju no uvidime mu to vysvetlim uz som vdaka tebe mudrejsia 😀 a co ideme byvat do ciech? 😀 😀 😀

greta24
9. říj 2008

Moj drahy ma poistku u Allianzu a DASku, ale pevne dufam, ze ju nikdy nebudeme potrebovat 😅

caruzo19
9. říj 2008

katka,veru si to pozrite,kym nieje neskoro 🙂 treba aby bol poisteny aj v inych statoch nez len na sk,to keby ste poistovali,v allianz sa vas na to budu pytat ci aj to chcete

montinka
9. říj 2008

ahojte aky ste mali dnes den? my dobry boli sme vonku a vecer sme sa kupkali joj ta nasa potvorka uz dobre zacina vyvadzat v tej vanicke 😀

caruzo19
9. říj 2008

my sme dnes ockovali hepatitidu A,malej som vrazila cokoladu do ruky,ale co ja?? ja to vzdy nesiem horsie nez ona.tak sme ani vonku neboli,nech sa setri po tom ockovani,postahovala som omalovanky a mame ich vsadeeeeeee
zajtra nam dojde tatinko,tesime sa 🙂

montinka
9. říj 2008

hm caruzo inak to som si vsimla aj ja ze prezivam viac ockovanie malej ako ona sama teraz co ju ockovali tak som jej zakazdym zabudla pustit rucicky. 😅 aj nam by mal prist zevraj zajtra vecer. 😉

caruzo19
9. říj 2008

no my mame doktorku troska dalej,nasa obvodna rada dava na vsetko atb,tak dochadzame no a mne je normalne zle pred tym ockovanim,toci sa mi hlava,nemozem soferovat,no hrozne volaco 😀