Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

zuzik31
27. únor 2010

Už skoro spinkáme 😉

kamionaci
27. únor 2010

To nám chcete říct,že už spíte?????

zuzik31
27. únor 2010

Ještě jste schopní psát? 😀 😀

zuzik31
27. únor 2010

Jasně, dlouhá a náročná šichta je za námi, bez vás....... 😝

kamionaci
27. únor 2010

Ahoj Zuziku,,,,,auuuuu,,....pár facek jsem dostalod manžela...tvého

kamionaci
27. únor 2010

Tvůj manžel není tak ...

zuzik31
27. únor 2010

koukněte do IP 😉

kamionaci
27. únor 2010

Co je IP???

zuzik31
27. únor 2010

úplně nahoře, interní pošta 😉

zuzik31
27. únor 2010

Holky, omlouvám se. ☹

zuzik31
27. únor 2010

už jste to chlapi našli?

kamionaci
27. únor 2010

Ano už ti píšeme

adricc
28. únor 2010

ahoj holky tak mame doma taky tatku ten prijel vcera vecer a v pondeli zase jede 😒 koukam ze jste tady meli veselo 😀 😀 😀 s tatinkama 😀 😀

zuzik31
28. únor 2010

Dobré ranko,
adricc: myslímm že tatínkové v Ženevě se velice dobře bavili 😀 😀.

martinamil
28. únor 2010

Dobré ráno, myslím že se opravdu bavili dobře 🙂

marti457
28. únor 2010

Chlapi měli spestření 😀

katarinka1107
28. únor 2010

zdravim 🙂 no tak toto bolo mile 😉 😉 myslim ta konverzacia 😀 pekny slnieckovy den , fuka tu vietor, ale inak svieti slniecko

lenkavano
28. únor 2010

ahoj holky 😉
jé koukám že jste tu měly manžílky 😎Zuzi proč ta omluva?nic špatného se přece nestalo 😉

jola2
28. únor 2010

čauvec holky moc vás všechny zdavím a koukám že tady se hodně bavíte 😀 . Mi jsme měli taďku na víkend doma a zítra zase jede. Naštěstí je prič jen týden a jezdí po vnitru 😉
Venku už začíná být pěkně už se moc těším na teplíčko 😵 . Teď má Jola jarní prázdniny tak asi pojedem k babičce aby jsme si to užili.
Jééé holky já bych tak jela s manžou no není hlídání ☹ .

lenkavano
2. bře 2010

no holky kde jste? 😕 😕 😕

marti457
2. bře 2010

Já mám dneska úklidovou, už mám hotovo, taťka byl dnes doma tak mi šel vyvenčit kluky a v noci zase jede. Ráno jsme byli s Kubikem u zápisu do školky 😎 Zato zítra jdem k zubaři 😖

katarinka1107
3. bře 2010

Ahooooj 🙂 marti tak bdes mat skolkara 😉 My sme u nasich na prazdninach 😉 tatu mame na cestach tak sme si vymenili prostredie 😀

zuzik31
3. bře 2010

ahoj holky,
my jsme ještě pořád u rodičů. Přepadla mě taky nějaká choroba, tak snad už to bude dobrý a o víkendu pofrčíme domů.

Katarinka: teď jsem si všimla, že jsi z Hlohovca. Jako děti jsme tam jezdívaly s babičkou na trhy. Bydlí ve vesničce Ardanovce. Moje sestřenice pracuje v Hlohovci v Orangi. 🙂

katarinka1107
3. bře 2010

zuzik no teda, Ardanovce poznam viem kde sa nachadzaju 😉 , No tak si mavala pekne prázdniny, blizko su aj Piestany 🙂 V orangi, tam mi pracuje aj brat mozno sa aj poznaju 🙂 Inak pozeram , ze si tiez na "prázdninachů ako ja , aj my sme u rodicov, a domov sa chystame zajtra . Nech sa barborka zadaptuje a nachysta do skoly 😀

zuzik31
3. bře 2010

katarinka: mávala som pekné prádzniny. Chodívali jsem se koupat na Sĺňavu, tam to bylo super. Tak se ho zkus zeptat, jestli zná Danku Gajderusovú a že ji pozdravuje sestřenice. Ten svět je vážně malý 😉.

katarinka1107
3. bře 2010

jj opytam sa 😉 No a dufam ze sa snad aj uvidime , co ty na to?? 😉

zuzik31
3. bře 2010

Holky, mám na vás dotaz, nemáte některá doma dvd Mrňouskové? Naše děti jsou do toho zažrané a já to nemůžu sehnat. Díky.

marti457
3. bře 2010

Ahoj Zuzi, máme doma mrňousci, běží u nás pořád - Kubikovi se to hrozně líbí 😀 jenže už to maj poškrábané 😕

zuzik31
3. bře 2010

Je to hezký seriál, povedl se jim. Koukám na to s nima, dokonce i moje mamka to teď sleduje, když jsem u nich na prázdninách 😀 😀.
Moje nejhodnější sestřička mi ty dvd sehnala v Německu, takže je děti dostanou k narozeninám. Mám radost za ně 😉

lenkavano
3. bře 2010

ahoj holky a ty mrnousci jsou animovaný?