Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
9. bře 2010

Tak mi byli od rána do teď po doktorech. Dopoledne jsme jen obíhali jak kubik spolknul tu kuličku tak že jsme ji už vykakali a běželi jsme s tím papírem ještě k naší dr, ta tam nebyla, že ji chytli záda, ale sestra tam byla tak nám potvrdila i papíry k přijetí do školky. Přijeli jsme domu přesně ve 12hod, naobědvali jsme se, Lukáška jsem dala do postele a Kubik začal, že ho bolí ucho a pořád si ho držel a bylo to horší a horší až jsme kolem 2. hod jeli k jiné dr, když ta naše tam není a to už Kubik dobrou hodinu šíleně brečel a pořád dokola říkal - to bolí to bolí. Ta dr na něj koukla a hned ať prý jedem na Mělník do nemocnice, protože ušař má u nás dovolenou 😠 No cestou na Mělník Kubik přestal brečet a tam u doktorky vypadal, že mu nic není, ale má to prý z rýmy, napsala do papíru nehnisavý zánět 😖 Dostal kapky a na bolest ibalgin. Pěkný den jsme měli ☹ Moje mamka si naštěstí vzala Lukáška, tak jsem ho nemusela táhnout s sebou 🙄 Už jsem nějaká z těch dětí utahaná - jsou už přez týden pořád nějaký nemocný 😝

marti457
9. bře 2010

Jo Leni, na poštu zajedu asi až zítra, už se mi tam nechce 😅

zuzik31
9. bře 2010

Ahoj holky,
tak chvilku tady člověk není a samý trápení tady máte ☹ . Nefungoval mi počítač 😠 ,byl v opravě, tak doufám, že už bude 😉 .

Chudáci dětičky. Andrejko: kamarádka taky byla s klučíkem na propichování očních kanálků. Doktor ji poslal pryč z ordinace, aby to neviděla. Po pravdě, nevím, jestli bych na to měla. Stačilo mi jenom, když jsem musela držet Danečkovi hlavičku, když mu propichovali ouška a sestra mi říkala, že s ní nesmí pohnout, jinak se doktor netrefí a bude zle. Nevím, jestli to byl vtip, ale nebylo mi zrovna dobře. A to byly jenom ouška. U těch očiček je to určitě horší. Masáž snad pomůže, nějaký kapičky na to nejsou? Chudinka malinká.

Marti: taky máš veselo ☹ . V takovýchto situacích bysme měli dostat medaili, co všechno dokážeme bez manžílků zvládat. Protože musíme!!!!

Ke kojení. Vím, proč mladé holky odstavují děti tak brzy. No přeci, aby mohly chodit trsat a chlastat!! To dá rozum. Narozením dítěte se přece nebudou omezovat ve svých radostech!!! Pár takových v okolí znám, co tohle prohlašují.Nechápu.

lenkavano
9. bře 2010

ahoj holky 😉
marti to vůbec nevadí,stačí až se ti bude chtít nebo až budeš mít cestu oklo pošty. 😉

spetra
9. bře 2010

Ahoj holky,
omlouvám se že vám sem lezu. Manžel je taky kamionák. Přišel teď ze dne na den o práci. Nevíte náhodou o nějakém volném místě ve středních čechách - benešovsko, praha východ...

marti457
9. bře 2010

Ahojky Spetra 😉
Poradí Ti asi Martinamil až sem nakoukne a nebo jaa 😉
Jinak vítej a choď sem mezi nás 😎

jaa
9. bře 2010

Ahojky..S prací to bude asi horší...
Ale,co zkusit Rosner MB???Ty jezdí automobilky a práci by mít měli.. 😉

marti457
9. bře 2010

LENI ZÍTRA URČO POSÍLÁM 😉 Mám to tu zabalené, připravené a ono do toho vlezlo kuby ouško ☹

katarinka1107
9. bře 2010

Marti teda chudatko Kubik ☹ Uz je mu lepsie ??? Andrejka, ja sa ti necudujem ze si usla, nasmu Jurkovi robili vysetrenie usiek pod narkozou a ako som s nim bola vnemocnici, a davali mu sirupcek namiesto narkozy , a pocula som ako reval, tak..... ja som plakala vedla, A to nebol nejaky bolestivy zakrok, len musel vypit ten sirup, aby zaspal ale on neee.To mal 7mes. a bolo mi to velmi luto , takze neviem ako by som zvladla ocka, ☹ ☹ My ideme s pipikom na zakrok a uz teraz mam zimomriavky brrrr ☹ 😒Drzim palce nech to nemusia robit vobec. Zuzik , este dodavaju mlade niektore, ze si nebudu kazit prsia 😀 😀 😀 Ale aj tak uz to nemaju co predtym nie ?? 😀 😀

jaa
9. bře 2010

JJ.prsa si nechtějí kazit a hlavně se chtějí bavit,pít aa kouřit...Psaly to tam..už ,aby jsem nekojila,,nemůžu nikam jít...nemůžu pít....ap....fakt je nechápu... 😲 Já jsem ráda,co jsem ušetřila peněz..A,když se mi prsa nebudou líbit,,tak amputace taky řešení,ne??? 😀 😀 😀

Jinak s těmi marůdky je to ted hrozný...Počasí,jako na houpačce.... 😠

jola2
10. bře 2010

čauvec holky mi máme doma tichou domácnost (je to sranda když nikdo není doma a držím jí sama 😀 😀 ) Jsou vaší manžílci nerváci???? Ten můj mi připadne někdy MEGA a z toho je úplná flegma 😒

andrejka:tak jak jste dopadli s očíčkem???? Mi jsme na tom byli taky ještě s Jolankou. Nejdřív jí to dělala dr. jehlou a pak nás poslala do speciální nemocnice do Zlína (byl to tehdá mazec byla malilinkatá a jeli jsme takovou dálku myslela jsem že to nevydrží bo jsme měli problémy s prdíkama tak byla protivná ale zvládla to) Tam jí dr. udělal speciální vyšetření a říkal že ty slzný kanálky má srostlé a že by chvíli počkal jestli se to samo otevře (jako když trochu poporoste) nebo ne mělo se to ukázat do měsíce. Pořád jsem jí to masírovala. Naštěstí se to samo otevřelo tak jsme nikam nemuseli 😵 😵 . Ale jak říkáš je to hrozné když tak pláče ale já jsem si vždy říkala je to lepší teď když je miminečko než až je větší.

marti:to úplně nesnáším takový den ale co se dá dělat pak si připadnu jako BOREC že se to vše zvládlo 😵 😵 😵 Jsi šikovná holka 😉 . Ale jak píše Zuzík měli by jsme dostávat medaile 😀 😀 😀 To by bylo zlata doma 😀

marti457
10. bře 2010

Jolo někdy si už připadám jak ve snu 😨 ale jak to může vše zvládat Lenka s Jaa, které mají 4děti fakt nevím, mě ty mý 2 stačí 😝

lenkavano
10. bře 2010

marti jo někdy je to opravdu náročný,ale dá se to 😒 .ale občas mívám i depky,kdy prostě jen sednu a brečím,musím to ze sebe nějak dostat 😔 .ted mám doma jen Kubíka s Lenčou a tatka nám právě před 5minutama odjel.je mi smutno.ale co se dá dělat.Bobeš je na intru a Klárka u bráchy na prázdninách.děti ted koukají na animáčka.
ale holky máme to vážně všechny těžký to je fakt ☹

lenkavano
10. bře 2010

marti a co Kubík a ouško?už je to lepší?
na záněty hodně trpěla naše Klára,museli jsme pokaždé do nemocnice na pohotovost,jednou ji uši i píchali. ☹

lenkavano
10. bře 2010

Andrejko pokud to bude nutné jdi na ty očička se Sárinkou co nejdříve,čím víc bude růst,tím víc to pro ni bude těžší,ikdyž je to těžké já vím ☹

marti457
10. bře 2010

Leni ouška zatím dobrý, dávám mu kapky a nestěžuje si 😉

lenkavano
10. bře 2010

marti tak to je dobře 😉 a co máte za kapky ?Otobacid?

marti457
10. bře 2010

Přesně ty máme 🙂

lenkavano
10. bře 2010

jo tak ty jsou dobrý kláře rychle zabíraly. 😉

lenkavano
10. bře 2010

Yuyko ted dávají ty Mrňousky,je to fakt nádhera,Lenča na to kouká s otevřenou pusou 😀 😀 😀

andrejka10
10. bře 2010

Ďakujem Lenkavo. Nezlepšuje sa jej to ani o trošičku. Mám pociť, že sa to naopak zhoršuje. Začínam ľutovať, že som z tej ordinácie zdrhla. V pondelok budem volať očnej a objednáme sa znova. ☹ Ach joj......
Maminky, naozaj to máme ťažké. Všetučko je na našich pleciach. Tak keď budú za to rozdávať medaile, určite máme zlaté. 🙂

katarinka1107
10. bře 2010

andrejka veru ano 😉 😉 No a nemoze sa to uz malickej Sare zlepsit?Chuda male ☹Veru Jaa a lenka su ine bojovnice 😉 ja mam tiez tych dvoch obcas dost, ale tiez sa sem tam vyplacem a idem dalej 😉 to najmä vtedy, ked sa toho nakopi nejak vela, nastastie to nebyva casto 😉 Pekny vecer dámy 🙂 😉

lenkavano
10. bře 2010

jé koukám jak jsem zuzce zkomolila jméno tak to se omlouvám.
andrejko musíš si říct ,že je to pro Sárinčino dobro.já třeba taky trpím když Kubík není týden doma,ale pomáhá mi vědomí,že je to pro něho dobré,pak bych si to třeba vyčítala. ☹ neboj bude to dobré,já i holky tady na vás budeme myslet 😉

andrejka10
10. bře 2010

Joj Lenkavo, keď ja som chcela to menšie zlo a dúfala som, že sa to upraví. Včera tam jednému dievčatku tiež preplachovali kanálik, bola len o jeden deň mladšia od našej Sáriny, to bolo plaču. 😖 Ale ja to zvládnem, rozdýcham a určite zvládnem. 😉 A ty lenkavo budeš mojim vzorom. 😉 Verím, že to máte ťažké, ale aj tak obdivujem hlavne tvojho Kubika, že to zvláda. Je to malý šikulka. 😉

lenkavano
10. bře 2010

andrejko já vím,ale určitě to zvládnete a za tvoje slova děkuju,taky mi to hodně pomáhá,když mě někdo povzbudí.a hlavně vy to máte na chvilečku ale my ještě minimálně na rok.zvládnete to uvidíš 😉

zuzik31
11. bře 2010

Ahoj holky,
Andrejko, to zvládneš 😉 ., držím pěsti. Opakuj si, že je to jen pro její dobro a snad to půjde líp. I když tě to určitě bude moc a moc bolet........ ☹

Holky mám dotaz: Daneček se mi začal zadrhávat na začátku větu. První slovo opakuje snad 6x, než se vymáčkne. Máte s tím zkušenosti? Vzpomínám si, že Karolínka mezi 2 - 3 rokem taky zadrhávala, ale všichni mi říkají, že takhle moc ne.

Marti: my jsme taky měli Otobacid a do 2 dnů bylo Danečkovi vždycky líp. Tak snad už Kubík netrpí ☹-

Holky, všem posílám virtuální zlaté medaile s diamantama 😀 😀 😀 😀. Užijte si je, protože si je právem zasloužíte 😉.

lenkavano
11. bře 2010

marti balíček přišel díky moc,ale ještě jsem ho nerozdělala,nějak nestíhám. 😉 jsi zlatíčko 😉

lenkavano
11. bře 2010

marti tak jsem to ted rozdělala a je to nádhera,škoda že už není teploučko moc se těším až Leninu nastrojím.a ještě navíc bonbonky,no díky moc 😉

katarinka1107
11. bře 2010

zuzik ty budes veduca vyboru ked rozdavas medaile 😀 😀 Na sJurko sem tam opakuje slovo lebo to chce rychlo povedat. Tak uvidsi, ved neprezil nejaku traumu , aby mal nejaku takuto reakciu , nie ?? ci to nemusi byt len s tym spojene ??Pekny den mamulky , u nas je porasok snehovy a slabucko sype este 😒 😠

marti457
12. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem měla dneska úklidový den 😝 Ráno jsem kluky odvezla k mamce do školky - tady u nás jsou jarní prázdniny tak mají školku poloprázdnou a mamka mi je přivezla až ve 4hod odpo. To jsem si toho stihla udělat hafo 😵 ale až dám kluky spát, můžu uklízet nanovo 😀 Zas je tady všechno rozkramařený 😝 😝 😝

Martimil jak zvládáš ??? Ani na nás nemáš čas, viď 😅