Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
26. bře 2010

Marti, ale ono se právě říká, že nejhoršími dispečery jsou právě bývalí řidiči ☹ Ty si to umí spočítat a deset minut sem, deset minut tam a ve výsledku jsou z toho hodiny. Kdo nejezdil si to tak dobře spočítat většinou neumí ☹

katarinka1107
26. bře 2010

hm asi máš marti pravdu, ale ja by som asi ako dispečer skôr poslúchla vodiča , ako on mňa 😅

katarinka1107
26. bře 2010

akurát by ma asi potom šefovia zvozili, že sa neplni plan 😀

lenkavano
26. bře 2010

holky tak to můžu potvrdit na kaufu dělá už asi 3měsíce dispečera řidič ,který tam jinak s chlapama jezdil,ještě se jim dušoval,že on hajzl nebude,a vydrželo mu to asi 14dnů,ted dělá řidičům vyloženě naschvály a dusí je jak může.taky už mu to několikrát řekli ,že mu to nějak stouplo do hlavy a brzio zapoměl jak se jako řidič rozčiloval.

kudrlenkaa
autor
26. bře 2010

Ahoj holky, jsem ráda, že se tohle fórum chytlo, po dlouhý době sem nakukuju. Jsem druhý rok na MD, můj manžel pořád jezdí, říká se , že si ženská zvykne, ale u mě je to čim dál tim horší. Jezdí asi 5 let poslední roky většinou zahraničí. Je mi smutno, líto, že Daník nemá taťku doma a v podstatě ho vychovávám jen já. Když je doma je super táta a manžel. Jste na tom někdo podobně, nebo už jste tak otrkaný 🙂

katarinka1107
26. bře 2010

ahoj kudrlenkaa , zvykne si každá snad, ale.... vždy je nejaka chvilka, kedy si povieš, že to za to nestoji, radšej , by som ho mala pri sebe a nebolo by mi smutno, trebars večer, alebo keď sa niečo vy.... ☹ Ohľadom detí, je to ľúto aj mne, ale keď je doma, tak sú na ňom navesené, teda Jurko Barka sa robí, že jej je jedno 😀 Leni, a tí "dispečerkovia -predtym vodiči" tak na tých asi plati- zabudol vôl, ze teľatom bol 😀

jaa
26. bře 2010

je to těžký..jsou to neřádi...Ale povedlo se.A táta nám jede po měsíci domůůůůůůů.!!!!!!přijede teda až někdy kolem druhé ráno.Ale přijede.. 😉
kundrlenka.Já už jsem zvyklá..mm šel hned 2 roky po svatbě dělat na montáže a jezdil mi domů za 14 dní.Pak děla pár let v místě a pak šel zase jezdit.takže já jsem od nějakých 21 zvyklá být na vše sama..Tak ysi zvykneš.Pořidte si další dítko a na nějaké stýzkání ti nezbude čas... 😉

Holky....já byla dneska poprvé sama v myčce s autem...!!!!To bude táta koukat... 😀 😀 😀 Plný program za 99.A řekla jsem bez papíru a měla jsem lux.umytí.. 😉 A stála tam halda chlapů s MKD CSC..Leni.. 😉
Jo a jinak se mm pídil,cože byla taková obr výplata a oni jsou prý nějaké 1/4 letní odměny...Takže super...!!!Doufám,že je to pravidelně.. 🙂

jaa
26. bře 2010

kat.nevíš,proč nemáte fotoblog i na MKCZ????Pak nejdou přidávat komentáře. 😠 😠 😠 😠 To se jim teda moc nepovedlo..!!

katarinka1107
27. bře 2010

ahoj 🙂 Jaa neviem preco nemame foto aj na MK cz:( ako nevidiš naše fotečky, či ako?

katarinka1107
27. bře 2010

ahá , pochopila som , ak si chcem pozrieť fotobolg z ČR 😉 tak si musím kliknúť na trebárs tvoj obrázok Jaa tam mi vyskoči tabuľka, že máš fotoblog a už kuk 😉

jaa
27. bře 2010

kati.fotečky jo..Ale nemůžu přidat komentář... ☹ ☹ ☹

andrejka10
27. bře 2010

Áááááhojte maminky. 🙂 Tak Andrejke je už konečne lepšie. Len sa jej podarilo nakaziť aj Sáru a tak sa preplachovanie kanálika musí znovu odkladať. 😖 A najhoršie na tom je, že sa jej zhoršilo aj druhé očko. Niekedy mám pocit, že sa všetko serinká. 😀 Ale toto sú také milé starosti.

Jaa, tak "blahoželám" k novému technickému pokroku. 😀 Nedá mi a musím napísať ako som bola v umývačke. Vošla som autom do umývačky a chcela som vyjsť z umývačky von, lebo keď sedím dnu v aute, keď sa auto umýva tak mi je zle. Vyjdem von z auta a v tom sa spustili všetky metly. Tak rýchlo späť do auta a ako na potvoru sa mi zasekol zámok na aute a nemohla som otvoriť auto. Tie veličizne metly boli už na späťákoch, keď sa konečne tie hlúpe dvere otvorila a šup dnu do auta. Pozrem cez sklo von z umyvárky a môj synátor sa gúľal od smiechu po zemi. No ohromná sranda. Mne až tak veselo nebolo. Ale našťastie som sa stihla včas skryť a nebola som ani mokrá. 🙂 Od vtedy zo zásady auto ja neumývam. A ani blondýnka nie som 😀 😀 😀 😀
No a ešte jeden príbeh. 😀 Išla som na skúšku do Banskej Bystrice. Potrebovala som natankovať. Uvažujem, tak za 1500 sk musím mať benzínu dosť. Tankujem, tankujem a zrazu dosť. Na stojane cena len 1300 sk. Skúšam zas, však ja chcem za 1500 a nie za 1300. Ale do nádrže už nejde. Vyberem pištol von z nádže, ja neviem čo ma to napadlo a stistem pištol. V tom začne benzín striekať. Celá smrdím od benzínu. Naštvatá nabehnem na benzínku a tvrdím, že majú pokazenú pištol, že mi nechce natakovať. Taký chlap sa nahne cez pult a s vážnou tvárou sa ma spýta. "Ste sa oliali?" , " Cítiť." Tam je toaleta chodte sa umyť a jedným dychom dodal vy už máte plnú nádrž. No hanbááááá. Opakujem nie som blondýnka. 😀 😀 😀 😀 Ale už si na mňa na tej benzínke zvykli. 😉
Páni, som sa rozpísala, som zvedavá, či to bude aj niekto čítať. 😝

andrejka10
27. bře 2010

Tak som sa rozpísala, že som aj zabudla dopísať:

Kudrlenka, chýba aj nám tatino. Zo začiatku to bývalo oveľa ťažšie. Ale chýba stále. Mám pocit, že na všetko som stále sama. Hoci, len poobede si vypiť s ním kávu, večer pozrieť dobrý film, oprieť sa mu o rameno, potešiť sa z úspechov detí, cez víkend isť spolu s deťmi na výlet ............. ale dá sa s tým naučiť fungovať. Na druhej strane, tie "horúce" zvítania.... hmmmm 😝 😝 😝 A nezabudni sú tu super baby, ktoré sú na tom podobne ako ty a keď sa vyžaluješ, tak ťa chápu. Lebo okolie ťa nepochopí, oni vidia, len to, že deti majú zase niečo nové, furt vláči plné tašky..........

Inak, s tými fotoalbummi im to nejako nevyšlo. Až doteraz som si nevšimla, že sa to nedá pozrieť vám, kt. ste na .cz. 😠 😠 Jedine len tak ako písala Katarinka.

andrejka10
27. bře 2010

Super, vediem tu monológ. Tak idem umyť okno v obyvačke. 😉

kudrlenkaa
autor
27. bře 2010

Ahoj holky, díky za zprávy. Tak dneska ja mi hůř jak včera ☹ . Měli jsme taťku doma od včerejčího večera a dneska zase jel. Vlastně jsem si včera uvědomila, že už je to 7 let, co sedí za volantem. Pro mě to začíná být nejhorší poslední půl rok, do té doby OK. Neměla jsem čas nad tim přemýšlet a pořád jsme si řikali, až z toho začne mít Daník rozum, že přestane jezdit. Další dítkoˇteď určitě nebude, chci jít v říjnu do práce. Budu smutnit, že nebudu už tolik času trávit s Daníkem, ale mám dobrou práci a sama cítim, že potřebuju mezi lidi.

Závidim vám, že tu jejich práci takhle berete, já na to teď nemám 😉

jaa
27. bře 2010

andrejka..tak sme sa super pobavili,jakonikdy..Až mi tekly slzy... 😀 😀 😀 😀 😀
kundrlenka...tak do práce nechod..To bude ještě horší..Já bych la do dalšího.. 😉

katarinka1107
27. bře 2010

no andrejka aj ja som sa pobavila 😀 😀 😀 ja zasadne nechodím do umývačky 😀 Ale keď prišiel mm domov po troch týždňoch sa pýtal, či sa nehambím chodiť s "hnojnákom " 😀 😀 😀 😀 Ja že né 😀 A tankovania čo sa týka 😀 😀 nooo, až tak som ešte netankovala 😀 len zvyknutá , že som s detmi stále, som tankovala a vedla z druhého stojana tankovali nejakí chlapi, a tak tresli s tou pištoľou , ja hned reagovala : chlapci nebuchajte s tym nie je to Vaše 😀 😀 😀 výbuch smiechu sa ma pýtali či mi netreba pomocť 😀 😀 Inak pekný deň ideme zas von , druhe kolo, jedno bolo doobeda 😉 tatino ešte 2t , dnes máme rande na skype 😀 😀

martinamil
27. bře 2010

Andrejko, super!!! Některé příhody dokáže napsat pouze život. To by nikdo nevymyslel 😀 😀 😀

Lenko a nezkoušeli jste vyměnit jeho práci třeba za vnitro? Sice méně penízků, ale necítila by jsi se tak osamocená. Že chceš jít zpět do práce chápu. Já se vrátila po 6 měsících a na rodičovské je tatínek. Aby nezblbnul doma, tak si jednou za čas odskočí kamionem. Pokud se cítíš teď blbě, domluvte se s manželem, ať si vezme dovolenou. Protože pokud máš náběh na depresy, tak to bude jen a jen horší. Ale pokud je to jen takový ten všeobecný smutek, zkus vymyslet nějaký program, který Tě rozveselí. Mě když bylo "blbě", tak jsem sbalila malého a jeli jsme někam na výlet, na návštěvu a nebo nakoupit - to ženské vždy zvedne náladu 😉

andrejka10
27. bře 2010

Veru babulky, tie moje šoférske začiatky boli veľmi srandovnéééé. 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
27. bře 2010

Martti to si vystihla, na mna nejako doľahol smutek dnes ☹ ale naštastie je večer a rano to snad bude iné....snáď.Andrejka veru u na to boli občas situacie..... aj jaj jaj 😀 😀 Ale hlavne ked potrebujem niekam , sa doveziem , sem tam nie 😅

jaa
29. bře 2010

Holky,jakou mají vaši manžílci pojistku na blbost??? 😉 Plnění a za kolik ročně??

lenkavano
29. bře 2010

jaa já ti ani nevím ale zeptám se.ale určitě má 😉 proč?

martinamil
29. bře 2010

Byli jsme na 10. měsíční. Naše nedonošeňátko má 10340g a 84 cm. Obvod hlavy 49 cm. Je prý vidět, že mu chutná

Marti, pojistka na blbost je u Aleše povinná. Mám i já. Oba u ČP za 1500,-- ročně.

lenkavano
29. bře 2010

martinamil máš doma chlapáka 😉 a že mu chutná je nejdůležitější horší kdyby tomu tak nebylo,vid.ale ta váha zase není nijak vysoká,znám i těžší a větší dítko 😉

lenkavano
29. bře 2010

holky dávám aktuální fotky Leničky 😉

jaa
29. bře 2010

On má tu pojistku taky.Ale chtěl by nějakou s vyšším plněním.Má ji u Kooperativy za 2000kč na rok.Sám platí 20% škody..Proto mě pověřil zjistit i jiné.. 😉

Marti..Tak to tu kebulku tak velkou nemá...Nella má 47cm a to už od těch 10m..Ale je fakt proti malému,jako žížala.. 😅 Taky máme v diskuzi chlapěčka sumo..Kojený do 18m a přibíral každý měsíc víc jak kilo.V 10m měl 15kg.A pak ten druhý se narodil předčasně ve 33TT a měl 2300g a ted je největší a tlustoch.. 🙂 V 18m měl 89cm a 15kg..
Leni,krásné fotečky.. 😉
Jinak už jsem psala bobovi,že nejdou nám na MK cz přidávat komentáře k MK sk..prý by to mělo jít,ale nejde..Tak uvidíme,co s tím udělají..

jaa
29. bře 2010

Jinak u ČP jsem se ptala.Plnění mají od 50 tisíc a sám si hradí 30%..Což je ještě víc,než má nyní... ☹

katarinka1107
30. bře 2010

ahoj. Marti Kyštof bude chlap ako hora 😉 Leni foto super 😉 Jaa to je aká poistka ? Za škodu ? U nas je už teaz krásne slnečno jupí konečne. A Jaa tie foto ano máš pravdu komentáre sa nedaju písať ,som skúšala a nič.... 😒 😒 pekný deň 🙂

martinamil
30. bře 2010

Marti, my máme spoluúčast 20% a hradí od 5000,-- Je to omezeno horní hranicí 100.000,-- ale to my stejně víc nepotřebujeme, protože je to na škodu odpovědnosti vůči zaměstnavateli a ten může uplatnit náhradu škody pouze dle Zákoníku práce. Pozor, samozřejmě se nevztahuje na hrubé porušení - což u řidičů je většinou nehoda pod vlivem alkoholu a nebo PORUŠENÍ AETRU!!! Zase jsme u toho.

Leni, krásná princezna 🙂

jaa
30. bře 2010

JJ.Marti.Asi 4 násobek čisté mzdy..Tj základ bez diet...Tak to máte ještě dobré..20%.ted už mají 30%... 😠 Daniel má plnění snad od 500.ted za zrcátko,co stálo 1000kč neplatil skoro nic...