Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
4. dub 2010

Tak vejce nabarvená.Ale relax nebude.jedu s mladý klukem na auto.Svoje si rozsekal,tak schání jiné..Takže výlet do Hlinska..

lenkavano
4. dub 2010

holky nestíhám tak vám jdu jen popřát krásné velikonoce 😉

marti457
4. dub 2010

Taky všem přeji krásné a hlavně klidné velikonoce 🙂

jaa
4. dub 2010

To jsem holky zvědavá zítra na ten klid...vypínám zvonek...tak doufám,že to tady nebude problém,protože tady děl el.fakt odborník... 😅 Malá jde kolem 11 spát.Tak at má klid.. 😉

marti457
5. dub 2010

jaa to je škoda, mohli vás pěkně vyšupat 😉

adricc
5. dub 2010

ahoj nejak nestiham kvam chodit

tak vam preju krasne velikonoce 🙂 🙂

jaa
5. dub 2010

TAK U NÁS BYLY 3 HOLKY od sousedky.Mají doma ještě malého brášku,tak chodily za něj.. 😉 Jinak byl klid..Jedinné štěstí,že nás tady nikdo nezná... 😀 😀
Já prostě od mala velikonoce nesnáším.......Nic nezdobím ap...Nebaví mě to... ☹ ...
To,.....vánoce je jiná... 🙂 😉

marti457
5. dub 2010

Jaa taky mě velikonoce od mala nebaví ☹ ale výzdobu jsem aspoň nějakou udělala a objehla jsem příbuzenstvo kvůli klukům a Kuba mě pěkně štval 😠 nevím že já se vůbec snažím 😝 všude se pěkně předvedl, má nějaké blbé období, všude musí být se mnou, nesmím se od něj hnout, nikdo jinej mu nesmí pomoct se obléknout než já-jinak je pěknej řev 😕

marti457
5. dub 2010

ježiši oběhla 😀

zuzik31
5. dub 2010

Ahoj holky,
nestíhám, jsem s dětma u rodičů. Všechny zdravím a až přijedu, ozvu se.

Přidám fotku našeho malého koledníka v pyžámku. Už od rána se nemohl dočkat šibačky 😀

zuzik31
5. dub 2010

tak tady jsou

zuzik31
5. dub 2010

tak a ještě pár fotek mých zlatíček

marti457
5. dub 2010

Zuzi krásné fotečky, taky některé přidám 😉 Bohužel Kubik je vyfocený bez hodovačky, nepřesvědčila jsem ho 😝

lenkavano
5. dub 2010

holky kuk,máte krásný fotečky s dětičkama já zase musím mazat,ale zítra se ozvu.pa 😉

jaa
5. dub 2010

No,super fotky.....Krásná výzdoba v tom OC..A to kuře,co má malý v ruce...To je Zuzi čokoládové???
Marti.Lukimu to sekne..moc.. 😉
A stím mamánkováním....U nás je to to samé...Ona se tak bojí,že ji někde nechám,že mi ji ted hlídala máti jen na půl hodiny,než jsem odvezla auto a ona se odmítla svlíknout a chodila u dveří oblečená,dokud jsem nepřišla... 😅
Jinak nevím,co s ní mám dělat..Od mala je zvyklá jezdit autem a dost...A ted se mi pokaždé poblindí... ☹ 😠 😒 😖 😲 😢 ...V autě smrad,jako v opičárně....Sedačka jde blbě vyndavat...pásy smradlavý....

zuzik31
6. dub 2010

Děti jsem fotila ve Vaňkovce v Brně, výzdoba tam byla fakt super.
Jaa: to kuřátko, co má Danda v ručičce je čokoládové, vlastně bylo 😀 😀 😀 😀

jaa
6. dub 2010

krásné kuře....škoda,že už není.. 😀

katarinka1107
6. dub 2010

ahoj mamuľky 😉 fotečky parádne , výzdoba pekná, konečne je po sviatkoch 😀 .

lenkavano
6. dub 2010

ahoj holky 😉
máte taky tak nádherné počasí?
máme nemocného tatku,bolí ho krční páteř ,dnes byl u doktora a zítra jede na rtg.tak ho budeme mít chvíli doma. 😉
marti to je až neskutečný jak ti je malej podobnej 😉
danda je koledník jak vyšitej. 😉

marti457
6. dub 2010

Ahoj Leni, dneska bylo fakt krásně a kluci měli pěknou radost -táťka nám přijel ráno po týdnu z Irska a zítra vyrážíme na chatu kousek od Berouna do Nižboru. (Jaa a martimil asi budou vědět kde to je 😉
Tak se s vámi do neděle loučím PA PA

lenkavano
7. dub 2010

marti tak si to tam užijte 😉

martinamil
7. dub 2010

Marti, vy tam jezdíte pravidelně, viď? Užijte si to tam!

jaa
8. dub 2010

PÁR NOVÝCH DNEŠNÍCH A MARTI ČEPIČKA...

jaa
8. dub 2010

Leni..kde máš fotky?????Holkám jsem říkala,jaký máš krásný dětičky a chtěly se na ně mrknout a fotky pryč... 😲 😕 ☹

lenkavano
9. dub 2010

ahoj holky 😉
Jaa mám je neveřejné zkusím sem dát odkaz 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lenkavano/al...

marti457
11. dub 2010

Ahojky holky - JSME DOMA 😉
Martimil, docela tam jezdíme, je tam krásně ! Teď nám taťka vynahrazoval Velikonoce, byl v Irsku a po příjezdu byl dva dny "vyjetej" a na pátek si vzal volno. Na léto zase plánujeme 🙂
Přidám fotky, byli jsme v Plzni v zoo a v Dinoparku.
Marti-Jaa Nelče čepka sluší a jsem ráda, že ji je akorát 🙂

lenkavano
11. dub 2010

marti příští pondělí za týden ti pošlu peníze 😉 a ted jukni 😉

lenkavano
11. dub 2010

jinak je dobře že jste si výlet a pobyt užili.fotečky jsou krásný,koukám jak si tatka užíval kluků. 😉

marti457
11. dub 2010

Ježiši Leni Lenča je krááásná 😉
Kluci si taťku fakt užívali, už nám zase odjel do Německa ☹

lenkavano
11. dub 2010

marti jo každej je z kompletku unešebej,v obchodě jsme budili pozornost 😉