Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
20. dub 2010

leni.od 6m by se to mělo dělat jen v narkoze...Je to děsný...Chudáci dětičky.. ☹

jaa
20. dub 2010

foto naše výlety o víkendu

marti457
21. dub 2010

Ahojky všichni 😉
Marti jaa, to jste si užívali, to je paráda a hrozně mě těší, že Nellince ta čepička tolik sluší 😎
Jestli nevadí, dala jsem si od Tebe 2 fotky do spokojených zákázníčků na MMB 🙂

Jinak kdo neví jaký si udělat výlet na tento víkend, tak je u nás pouť - myslím, že dost známá Řipská na Řípu 😉

katarinka1107
21. dub 2010

Pekné ránko 😉 😉 Jaa foto krásne 🙂 Marti čiapočka parádna , Jaa má malú modelku 🙂 😉

katarinka1107
21. dub 2010

andrejka ako ste prespali v noci ??

jaa
21. dub 2010

JJ.sluší ji moc.Každý se za malou otáčel,jaká je frajerka a,kde že ty věci na ni beru.. 😅 😅 😅
andrej-jak malá???
Pout je u nás koncem srpna.největší ve vých.čechách....To bude vítr v peněžence... 😲 😝

andrejka10
21. dub 2010

Ahojte maminky, Tak my máme za sebou aj druhý preplach. Sárina sa dnes naučia vrieskať od bolesti. Už neplače, už len kričí a vrieska. Po zákroku odmietala aj Lukáška, ktorého zbožňuje. A len čo sme prišli do čakárne, tá potvorka to tam spoznala a už začala pomrnkávať a zlostiť sa. Normálne som nechápala. Ešte zajtra ........ Vydržíme 😉
Babule, obriezku?? Ach, joj. Chudáci chlapci. 😉 Až mi srdce stíska. Ja mám obavu už z akéhokoľvek zákroku a o takom citlivom, no hrôza. Ale keď to budú robiť v narkóze, tak snáď. Dajte potom vedieť. Držím palce.
Jaa, náádherný výletík a tá tvoja slečna. Úžasnááá. Pozerám, že si už našla aj priateľa 😀 😀 😀
Marti, super čiapočka. Strááášne sa mi také páčia. Si šikovná. 😉

katarinka1107
21. dub 2010

andrejka no tak ešte zajtra držíme palce , čo??? Nech to len dobre dopadne. Veru mala Nelis je frajerka v tej čiapke?

jaa
21. dub 2010

andrej..teda já tě obdivuji..Já bych šla jednou a pak by mě tam už nikdo neviděll. 😝 Nesnáším,když musí moje dítko milované trpět..Hlavně,aby ji to pomohlo a byl už klid... 😉
JJ.čepička se moc všem líbí... 😉 😉 😉

jaa
22. dub 2010

Andrej..tak,jak malá???

marti457
22. dub 2010

Chudinka malá, umím si to živě představit, jak už musela v čekárně vyvádět, když věděla co ji čeká 😢

andrejka10
23. dub 2010

Tak babulky, my máme šťastlivo za sebou aj tretí preplach. Ostala nám len škaredá vspomienka a otlačená tvárička. Teraz by sa malo ukázať do týždňa, či už to je v poriadku. Ak nie tak znovu na preplach a znovu 3krát. To už by som neprežila. 😖 Verím, že Sárina zabudne, čo musela prežiť a bude zase taká dobručká, ako bola doteraz.
A vy maminky, ako sa darí? Čo máte nového? 😉

katarinka1107
23. dub 2010

andrejka snad už bude Sarinka v poriadku . Boli ste statočné veru obe .My nemáme nové nič, akurát sme ešte 2týzdne sami ☹ ☹ Dnes mi je akosi clivo ☹ ☹ ale to môže raz za čas nie 😀 😀

andrejka10
23. dub 2010

Katarinka, dva týždne zbehnú ako voda 😉 No a raz za čas máš dovolené byť smutná. 😵 Držkaj sa a nech tie smutné myšlienky sú rýchlo preč. Bude pekný víkend, tak si ho uži s detvákmi. 🙂

katarinka1107
24. dub 2010

ahojte 😉 Andrejka mna to lapi tak niekedy,a le zas nejako to neriešim , veď stávajú sa aj horšie veci 😉 Veru s detvakmi si užijem , ideme k babine, stretneme sa aj so sestrou a krstniatkom celá rodinka pokope 😀 😀 Pekný den 😉

andrejka10
24. dub 2010

Hej, maminky, kde ste? Či ste otvorili súkromnú tému a mňa ste nechali tu?? 😔 😔 😔 😀 😀 😀
Katarinka, dufam, že si mala super deň. 😉

jaa
24. dub 2010

andrej.Co malá???

jaa
24. dub 2010

Náš dnešní den.. 🙂

jaa
24. dub 2010

další:

jaa
24. dub 2010

3.

jaa
24. dub 2010

4

katarinka1107
25. dub 2010

Andrejka aká tam súkromná miestnosť 😉 Deň sme mali super, oslavili sme Juraja 😀 😀 😀 Povolali sme s tatinom cez skype , dnes si urobome nejaký výlet , je krásne slnečno jupííííííííííí 😉 Ako Sárinka ? Jaa tak vyzerá to , že ste mali super deŇ fotečky su krááásne. prajem peknú nedeľu 😉

jaa
25. dub 2010

katarinka..JJ,bylo to super.Dneska přemýšlím o dalším výletě.. 😉

katarinka1107
25. dub 2010

nooo my sme boli nakoniec v Piešťanoch 🙂 a bolo super, Jurko ako sme došli domov, už len do vane sa bral a spinkať 😀 😀

jaa
26. dub 2010

My byly včera an Polničce.je to kousek od Ždáru na d Sázavou..Holky se super vyřádily.. 😉

katarinka1107
26. dub 2010

ahojte, Jaa ake krasne fotky 😉

jaa
26. dub 2010

katarinka..to jste byli v nějaké botanické??Ja tam krásně upravený ten kraj chodníku s jezírkem. 🙂 A melej,jak krásně sedí u fontány...Já bych už měla Nellu v ní.. 😀 😀 😀 A ty tulipány...krásně vám to tam kvete..

katarinka1107
26. dub 2010

Jaa nie, to bolo na kupeľnom ostrove, je tam také jazierko s leknom a rybkami . A Jurko sedel pri fontáne, lebo je už starší, ekby bol ako Nelis, tak je v nej 😀 😀 😀 Tulipány boli kráááásne, tak ich tam mali vysadené

jaa
26. dub 2010

moc pěkné....Tam je koupálko,nebo lázně???

lenkavano
26. dub 2010

ahoj holky já nějak nestíhám ale koukám že už tu dlouho nebyla martinamila hanulík.a taky jola.
všechny vás zdravím holky moje kamionácký.