Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
8. kvě 2010

Marti, myslím že pokud nemá očka červená, tak mrkání alergií není.

Marti (Jaa), Ty bereš léky na alergii a kojíš? Mě řekli, že žádné takové nejsou, ani vakcíny.

Kryštofovi začalo téct z nosu, ráno byl zahleněný a měl červené uslzené oči. Dala nám Aerius sirup a pomohl skoro hned, takže je to jasné ☹ Já beru Aerius tablety.

jaa
8. kvě 2010

Marti..Brala jsem je celé těhu..Jinak bych asi umřela...Zkusila jsem to 4 dny bez a byla to hrůza..Svědí mě celé tělo a kýchám celé dny...prostě to nešlo bez... ☹ Beru.ZODAC,ZIRTEC,ANALERGIN...Ten váš sirup...co je ve složení??Jaká je ůčinná látka,??

Ona ho ta očka můžou jen škrábat...Já je taky nemám červená,ale večer mě svědí koutky a ráno je mám úplně zalepené.. 😒 A dělají se mi takové hrudky těsně na lemu oka a ty škrábou...

jaa
8. kvě 2010

Ajeje..zase mi přeskočio to U..úúúúú 😅

martinamil
9. kvě 2010

Marti a doktoři to věděli? Já jsem umírala a měla jsem přísný zákaz. Bere toto http://www.docsimon.cz/zbozi/aerius-sirup-120ml

jaa
9. kvě 2010

Můj dr jo..Ale je to kůn...On by mě klidně nechal chodit do práce a pracovat s cínem a olovem a tahat 20kg věci,když jsem byla od začátku otevřená na 2 prsty... 😲 Já bych bez těch léků fakt být nemohla..Nebrala jsem je jen u moře...

martinamil
9. kvě 2010

Marti, já se právě strašně divím. Já jsem bez nich nemožná všude kde něco kvete. Řekli mi, že to musím vydržet, vyhýbat se riziku = chodit ven. Antihistaminika jsou prý pro plod a kojence nebezpečné. Takže jsem je začala brát až teď po odstavení.

jaa
9. kvě 2010

Marti ,beru pořád....I,když kojím...Četla jsem o tom,že tam riziko je.Jde o malformace plodu... 😒 Ale přežít víc,jak dva roky bez léků...to bohužel nejde....Snažila jsem jen první 3 mtt brát obden...
U té druhé jsem brala léky pod dohledem alergoložky.Prostě to bez nich nejde...Místo Zirtecu jsme brala Zodac,nebo Analergin..Ty jsou slabší a méně účinné...A ještě a to jen vyjímečně,když nebylo zbytí ,tak Rhynocord..
Můj děda zemřel na astma a táta má invalidní důchod..Nemůžu si dovolit to nechat zhoršovat.. ☹ .Myslím,že je plno jiných léků.které by mohly miminku ublížit...
Já brala hodně vitamínů,magnézium,calcium,jogurty,Caro,mlíko,kyselinu listovou...ovoce a zeleninu..Byla jsem hodně venku a v pohybu.Prostě to kompenzovat vším lepším... 😉 🙂 A,holky jsou v pořádku🙂

marti457
10. kvě 2010

Tak nás dětská dr posílá s Kubou na oční a pak na alergologii s tím jeho mrkáním, taky má podezření na alergii, když prý má i ten atopický ekzem a teď je ještě do toho osypaný a má to pravidelně na jaře 😕
Jinak pinďourek už nám jde dobře přetáhnout 😝

jaa
11. kvě 2010

Marti,nemá takové bílé pupínky nepravidelně rozmístěné a,když se namočí,zčervenají???To má Nella.začlo ji to na rukách a ted to má už po celém těle... ☹

marti457
11. kvě 2010

Má úplně pidi červené, jeden vedle druhého a moc 😒

jaa
11. kvě 2010

Hmm.to my máme bílé..Jakoby krupici.Ale na tom jejím černém těle je to dost vidět...A ve vaně zčervenají..

lenkavano
11. kvě 2010

ahoj holky já vím jsem lajdák ,už jsem tu nebyla pěkně dlouho,ale nestíhám. 😉
marti já si taky myslím že kubík to má na něco alergickou reakci.a konečně to máte za sebou s bimbáskem,to jsou starosti vid 😉 \nevím co mám psát musím vás nejdříve dočíst kočky 😉

jaa
11. kvě 2010

Marti...
Mám pro tebe kšeftík...

marti457
11. kvě 2010

Pro mě ??? 🙂

jaa
12. kvě 2010

jj

marti457
12. kvě 2010

A o copak pro mě máš?

jaa
12. kvě 2010

čepičku.. 🙂

andrejka10
13. kvě 2010

Aáááhojte maminky. 😉
Pááni, ako tak čítam, tak žiť s alergiou, teda nie je žiadna sranda. Máte to babulky veľmi ťažké. Ja kolabujem len pri prechladnutí a som nervózna, že nevládzem a potom nestíham. Tak sa držkajte a nech toto peľné obdobie je rýchlo preč. 😉
Lenkavo, to je fajn, že Kubík to má už za sebou a je to v poriadku. Supééér, teším sa spolu s vami. 🙂

My máme teraz nejaké topánkové obdobie. 🙂 Jedného krásneho upršaného dňa, mi Andrejka záhlásila - Mamííííííí mám vodičku v topánočke. No praskla jej podrážka. Nájsť pekné botasy v Poprade horor. Na druhý deň poobede v školke odtrhla remienok z ortopedických sandálok, čo mala na prezutie. Nohy boľavé od chodenia, no jej číslo sme nezohnali. A aby nebolo málo, tak sme z prechádzky s malou Sárou prišli domov len s jednou topánočkou. Skoro som infakrt dostala, keď z kočiarika na mňa vytrčila len ružovú pančušku bez topánočky. Aj sme ju išli hľadať no už sme ju nenašli. Tak také teraz papučkové obdobie máme. 😀 😀 😀 😀 😀

martinamil
13. kvě 2010

Andrejko, botičkové období 😉 chápu Tě, ale já se pořádně zasmála.

Pylové období bude pro mě ještě dlouhé. Končím podzimem, takže daleko. Na jednu stranu i naštěstí.

Děvčata jedete někdo o víkendu na Truckshow do Mnichova Hradiště? My tam budeme určitě. Letos sice bez kamionu, ale oni nás strejdové do nějakého určitě pustí 😉

Před rokem jsem tam byla ještě s pupíkem, ve středu po tom jsem se vdávala a další úterý se Kryštof narodil. Pro tatínka to bylo jako rozlučka se svobodou 😉

katarinka1107
13. kvě 2010

ahojte 🙂 hlásim sa po niekoľkých dňoch 😉 . Pekne ste popísali 🙂Alergia bŕŕ . NO marti s pipmpulom ideme aj my s Jurkom , , uvidíme , ako to dopadne, dám vedieť, ideme 9. júna na zákrok . Andrejka, už sú tie tvoje babuľky ako holywoodske hviezdy s tými topánkami 😀 😀

marti457
13. kvě 2010

Katarinko tak to ti nezávidím s tím pinďourkem s Jurkou. Kubikovi to jen přetáhli a docela ho to bolelo - hlavně po čůrání, to jsme po každém čůrání si šli sednout do vany, ale už je to ok, i je rád, že mu to jde už dobře a má snad už klid 😉

Jinak jsme byli na oční kvůli tomu mrkání a říkala, že už si to myslela před 2 rokama, že to je alergické. Dětská nás poslala na alergologii tak tam jdem 27. 5. tak pak dám vědět na co jsme alergické ☹

Marti mil, jo jo, loni jste to měli perné 😀

lenkavano
13. kvě 2010

ahoj holky po delší odmlce se opět hlásím. 😉
martinamil v mnicháči je track?no škoda ,tatku máme v práci jeli bysme aspon na kukačku.ale to tam je nově ne?nebo už tam někdy bylo?
marti to mě mrzí s tou alergií pro ty děti to musí být šíleně otravné. ☹ ještěže my nic takového nemáme .ťuk,ťuk 😝

martinamil
13. kvě 2010

Lenko, myslím, že třetí ročník. Vždyť můžete přijet i bez táty 😉 Je to na letišti za Hradištěm hned u dálnice.

kaliska
13. kvě 2010

Ahojky holky...
Jaa: děkuju za přání a komentářek k albu 😵 ..náš taťka dal výpověď a už více než měsíc nejezdí..opět problémy s výplatama,na tohle fakt nemáme nervy,aby se dva týdny po výplatním termínu dožadoval toho,co mu práve patří 🙄 ..asi to dneska nemá u žádné kamionky smysl,ti co neberou,tak platí,ti co přibírají,tak je jasné,že je nějaký problém 😠 ..však Truck forum je toho plné 😨
..takže bacha na Quicktrans Slušovice 😠 řidičům bylo přímo řečeno,že oni jsou jediná položka,na které se dá ušetřit,protože nafta a dálnice se platit musí,navíc dva víkendy v unii,pak jeden doma(nepsané pravidlo),platí se od km- ne diety jak bývá v unii zvykem,při nástupu ovšem říkají,že se občas stane,že je řidič na víkend mimo(za to je 20éček,o které se pak ještě účetní do krve hádá 😨)
A hezky nám to vyšlo,při představě být tady se čtyřma sama...brrr,stejně by musel před termínem přestat jezdit,to byla podmínka,když chtěl další mimčo 😀

martinamil
14. kvě 2010

Děvčata, dnes vydám anketní otázku:

Máte pro svá dítka životní pojištění?

Docela mě teď rozhodila finanční poradkyně, proč mám pro Kryštofa životní pojištění, jestli čekám až umře. Abych to zrušila a ty peníze, které mu tam posílám raději dávala na stavební spoření.

Jak jste na tom vy ostatní?

My máme pro Kryštofa:
- životní pojištění Sluníčko,
- úrazové pojištění - prvních 5. let zdarma od zdravotní pojišťovny,
- stavební spoření,
- bankovní účet Berušku (spoření na studia).

Moc děkuji za odpověď (třeba i do IP)

martinamil
14. kvě 2010

Kalisko, ani jsem si nevšimla, že jsi těhulka. Gratuluji!!!!

S prací je to někdy opravdu na hlavu. Ve všem je nutné vidět pozitiva, tak pozitivum v Tvém případě je, že s Vámi je a bude doma! 😉

marti457
14. kvě 2010

Ahoj martimil, já mám u Lukáška taky Sluníčko a Kubovi jsme dělali s delfínem Filipem a nedávno u mě byla nějaká poradkyně a vymlouvala mi obě tyto pojištění, že jsou nejhorší a bla bla bla 😠 tak jsem ji poslala někam, že pak zas přijde někdo a bude mi vymlouvat to co máme a nutit něco jiného 😝 😀

martinamil
14. kvě 2010

Marti, já to na její popud teď počítala a fakt je to na ho.... Platíš 60% pojistného pro případ úmrtí - tedy pokud nezemře, tak to splachuješ do záchoda.
V neděli budu mít víc času, tak to přepočítám a asi mu zvednu úrazovku a zbytek hodím na Berušku. Vůbec mě to nenapadlo. Já ekonom stydím, stydím ☹

marti457
14. kvě 2010

Já vím, nám to dělala mamka ( dělala všem vnoučátkům a má tam nejnižší placení a kdyby to měla všem měnit tak by jí to vyšlo i na mnohem víc peněz a to už nemůže víc dávat) a tak jsem řekla, že to prostě měnit nebudu, že to maj kluci od babičky a maj to jako pojistku a ne jako spoření a spoření máme s liškou.

martinamil
14. kvě 2010

Holky soused dnes udělal moc hezkou fotečku kluků, tak můžete i vy porovnat, zda je Kryštof celý táta.