Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
8. čer 2010

Tak dneska si vzali naši malou ven do parku...Máti ví,že je holka dost rychlá a má si dávat na ní bacha... 😀 Jenže jaksi si to nevzali náležitě k srdci a za hodinku byli zpátky...Táta mokré sandále a Nella klobouk... 😅
No,mamka ji nabádala,at hází do vody travičku...tak házela....Povídala trávu ne a šup,klobouk...Tak děda chce,neche musel v botách chytat v potoce klobouk... 😅 A malá mi pak doma povídá...Děda mokrý botinky....čistý....A měla takový důležitý výraz,jak se ji povedlo donutit dědu,aby si umyl boty... 😀 😀 😀

katarinka1107
9. čer 2010

jaa 😀 😀 😀 😅 Nelis je jednička 😀 😀

andrejka10
14. čer 2010

Aááááhojte maminky. 🙂 Ja sa hlásim po dlhšej odmlke. Nebolo ani chvíľku voľna, aby som Vás prišla pozdraviť. Hanbím sa, ale už sa určite polepším. 🙂 Lukáš nám maturoval, ja som mala ešte nejaké študijné povinnosti, do toho sme všetci dostali črevnú chrípku - pekne postupne nás držala vyše týždňa. Chúďa Andrejka tá zvracala najviac 7x. ☹ Ale už je dobre a všetko zlé je za nami. 🙂 Dokonca aj tatino nám príde tento týždeň. Jeho mamina oslavuje 60. Takže sa veeeeľmi tešíme. Babulky a Vám ako sa darí?? Čo máte nového?

Zatiaľ som si Vás len tak zbežne dočítala a musím napísať:
Jaa, máš veľmi šikovnú dcéru, keď dokáže urobiť také pekné veci. Šikulka je to, veď má sa na koho podať. 😉, celá mamina. A malá na fotkách, no nemám slov. Musí vám robiť veeeľkú radosť. 🙂
Lenkavo, deťúrence sú na tých fotečkách nááádherné. A malá má nááádherné kučeravé vlásky. Taký malý anjelik. Strááášne zlatučká. 🙂
Martinamil, Kubíkovi k jeho prvým narodeninám takto dodatočne prajem veľa, veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky, splnenie všetkých aj tých najtajnejších snov. A nech má stále takých skvelých rodičov akých má, ktorí ho budú sprevádzať na každom kroku jeho života. 🙂 Inak, na tej svadbe ste úžasní, vidno, že si to poriadne vychutnávate. A mamina, aká kočena z nej.......hmmm, hm. Nech tato dáva pozor na svoju drahú 😀 😀

martinamil
14. čer 2010

Tak nám tatínek pomalu, ale jistě emigruje zpátky na kamionku. Jestli se nic nezmění, tak se vrací od 1.7. na plný úvazek.
V neděli večer odjížděl jako střídač brigádně u jiné firmy s mrazákem do Německa (moc se mu po mrazáku stýská) a 5.7. by měl odjíždět se svým speciálem na Azorské ostrovy. Tak uvidíme....

lenkavano
14. čer 2010

ahoj holky 🙂
Andrejko a jak to má malá s těma očičkama už je to lepší?

zuzik31
15. čer 2010

Ahoj holčiny,
zdravím vás po několika měsících. Všem dětičkám, co měly narozeniny přeji dodatečně všechno nejlepší, marodům brzké uzdravení a maminkám pevné nervy 😉 😉 .
U nás došlo k několika změnám. Manžílek přestal jezdit a zase se vrátil k původní profesi - kuchařina. Je každý den doma, děti si to užívají a já taky. Jsem víc v klidu, žádný depky. Tak snad nám ten klid vydrží. Manžílek pořád mlsně pokukuje po kamionech, už mu to chybí.
No a já jsem čerstvě nahlášená na úřadu práce. Kdybych věděla, jak se ke mě bude paní úřednice chovat, vzala bych si se sebou skrytou kameru nebo diktafon a milou paní nahrála a potom pustila panu řediteli. Její chování mě teda dost rozhodilo, paní to využila a smlsla si na mě. Přišla jsem se zaevidovat - musela jsem jít i s Danečkem, protože babička neměla čas, jako vždy, a manža byl v práci. Hned ve dveřích na mě milá paní spustila, že vidí, že mám zařízené hlídání, tak je to všechno ok. Řekla jsem jí že hlídání nemám, že mi Danečka vezmou do školky až od září. Tak na mě začala řvát, co tam dělám, že nesplňuji podmínky do zařazení evidence uchazečů. Nakonec mě zařadila a hledala termín, na další schůzku. Listovala v červnu, pak šla do července - samozřejmě frkla mi tam 2. července a já jsem na ní viděla, jak s chutí mě tam pozvala. Jako, abych se náhodou neválela s dětma u vody. No a informovala mě, že když mi najde práci, tak ji budu muset vzít. Odcházela jsem od ní úplně zdrcená a venku jsem se rozbrečela. Hrůza děs. Tak se bojím, jakou práci mi paní najde. 😠

martinamil
15. čer 2010

@zuzik31 Nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Není pravda, že jí musíš vzít!

lenkavano
15. čer 2010

ahoj kamioňačky 😉
Zuzko marti má pravdu nemusíš ji vzít musí se brát taky v úvahu pracovní doba ,směny a taky jak to máte doma.já byla na UP když už M jezdil a brali v úvahu že nemůžou být doma sami tak se pořád hledalo.vždy když byla něco na obzoru tak to pro tento důvod nemohlo dopadnout a tak se hledalo dál.ale tvůj M už nejezdí já vím. 😉

andrejka10
15. čer 2010

Martinamil, takže tatino sa vracia k jazdeniu. Vieš, ja sa ani nečudujem, táto práca sa robí srdcom a keď nachvíľu prestanu tí naši drahí jazdiť, tak sa im časom začne po volante cnieť. 😉

Zuzka, tak na mňa, keby takto vyletela "milá" tetuška z úradu práce, tak v tej chvíli by to oľutovala. Ja som v pohode, ale keď ma niekto napáli a zvlášť urazí, alebo zaútočí, akýmkoľvek spôsobom na moje deti, tak vytrčím riadne pazúry. Tetuška mala z kanclu vychádzať s plačom. 😠 Ona sa takto vôbec nemôže správať a vôbec nemá čo komentovať, že ty si tam s dieťaťom, ju je figa potom. Nech sa stará o svoju prácu. Napíš oficiálnu sťažnosť, ani neváhaj.
Neviem, ako to je u vás, akú prácu môžete prijať a akú odmietnuť, ale u nás myslím, že musíme zobrať aj prácu o jeden kvalifikačný stupeň nižšie. To znamená, že vysokoškoláčke neponúknu upratovačku. A ak naozaj danú prácu nechceš zobrať, dajú sa vybaviť rôzne potvrdenia, že danú prácu nemôžeš vykonávať. Tak si mojko zlatučké, zo zlej tety, ktorá sa zrejme zle vyspala nič nerob. Držím ti palce, aby ti to všetko dobre dopadlo. 🙂

Lenkavo, malá má očká v poriadku. Pomohlo to preplachovanie na 100%. Som veľmi rada, konečne máme pokoj. Len má na tom pravom očku má kratšie mihalničky, ako na ľavom. Zrejme od večného umývania. Verím, že časom dorastú. Keď tak rozmýšľam s odstupom času, asi sme to mali dať prepláchnuť skôr. Ale keď ja som sa tak strááášne bála. ☹
Hmm, dobre som sa rozpísala, dúfam, že to aj niekto čitať bude. 😝 😝 😝

marti457
15. čer 2010

Ahojky holky 😉 vše jsem přečetla, i od Andrejky 😀
Já byla včera a dneska od 8-17hod v práci. Teď jdu až v sobotu, Kubik jde totiž ve čtvrtek na operaci s moluskama (dětské bradavičky), nic mu na ně nezabírá, tak mu je seškrábnou a vyčistí pod narkozou 😝 Zítra máme být ve 13hod v nemocnici na příjmu, ale pustí nás domu se vyspat a ve čtvrtek ráno nástup do nemocnice, večer nás budou pouštět - tak se moc netěším ☹ Ještě že si Kubik z toho moc nedělá - vyprávěl to sedmiletému bratránkovi a on mu řekl ať se nebojí, že on byl taky na operaci s nosními mandlemi - tak si kluci o tom poklábosili 😀 , já je neslyšela, Kubik mi to až doma potom vyprávěl 🙂
Mějte se

jaa
15. čer 2010

Teda holky..Tolik nových zpráv... 😀 Dokonce víc těch pozitivních,krom toho úřadu práce...bych babu asi někam poslala...Jistě víte kam.. 😀 😀 😀 Na děti si taky sahat nenechám... 😠
marti..Molusky jsou svinstvo..Hlavně,že jste to od něj nikdo nechytl..je dost nakažlivé....Snad to už po zákroku bude ok... 😉
martimil...Tak tatka si moc na MD nepobyl..No,hlavně,že bude spokojený v práci a o Kryštůfka se postará hodná teta.. 😉
Andrejka..No.nella je číslo...Včera mi povídá,že spinká v tatínkově posteli a až on přijede,že mu tam udělá místo a budou tam spolu spinkat...Pořád to mlela dokola a kontrolovala to místo vedle ní,jeslise tam táta bude vejít... 😀 😀 😀Mně řekla,že jsem hodná,dala mi pusu a řekla,že mě má ráda... 🙂 🙂 🙂Zlatíčko moje..No potom,co sobotu a neděli tak děsně zlobila,už bylo na čase,aby se uklidnila... 😀...
Jinak máme konečně už 11,1kg.. 😀Maminy holčiček..mrkněte sem..jestli by jste některá neměla o něco zájem..Týká se to těch,co mají mladší holčiny,než je Nelluš..
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=197181&i...

marti457
16. čer 2010

Marti to víš, že to Lukášek chytil, ale u něho na nic nečekali a hned mu je doktorka seškrábla - říkala, že to je nejlepší, jak se jich zbavit. Kubik jich má dost tak mu to budou dělat pod narkozou 😖

lenkavano
16. čer 2010

marti a jak ty boláčky vypadají,já vůbec nevím o čem mluvíte?

marti457
16. čer 2010

Leni to jsou dětské bradavičky, jsou hrozně nakažlivé - přinesou si je děti ze školky nebo z bazénu. Jsou to takové malinké vodnaté pupínky a Kubik už má některé větší a ty už jsou normálně bradavičky.

lenkavano
16. čer 2010

@marti457 jo tak to si pamatuju že jsem to měla na chodidlech z bazenu.tenkrát bmě to máma mazala nějakou žíravinou co ji dovezla známá z lékárny.pamatuji si že když mi to mazala poprvé tak ji slezla kůže z prstu jak držela vatu pak už mazala jen vatou na špejli.ale to byli takové hluboké bradavice jako kuří oka.ale pamatuju si že jsem to měla po plaveckým výcviku na základce z bazénu. 😝

lenkavano
16. čer 2010

ted už jste asi v nemocnici,no myslím na vás prdelky 🙂

marti457
16. čer 2010

@lenkavano jsme doma, byli jsme dnes na příjmu, ale pustili nás na noc domu a máme přijít ráno 😉
Jo ty bradavice na chodidlech jsem měla taky a pořádně jsem si je užila ! Nejmíň 5x mi řezali obě chodidla pod prstama 😝

lenkavano
16. čer 2010

@marti457 já to měla na patáchnemohla jsem ani chodit byl to hnus.

marti457
17. čer 2010

Holky, máme po zákroku - JSME DOMA 😉
Nejdřív děs, kubik se hrozně bál, když ho odváželi, brečela jsem i já, a když ho přivezli, tak šíleně brečel, že ho to hrozně bolí, že mu je špatně a že to už nevydrží a ještě říkal - já nechci umřít 😢 HRŮZA !!! Pak se trochu sklidnil a usnul, a když se vzbudil, bylo vše už ok. UŽ NIKDY 😝

lenkavano
17. čer 2010

ahoj Marti teda to je hrůza prdelka malej a ted je mu už líp?doma se mu určitě uleví.hlavně že už to máte za sebou.

andrejka10
17. čer 2010

Oooo, môj zlatučký, tak dúfam, že už je Kubíkovi dobre. 😉 Že mu tetka z Popradu robí fuuu, fuuuu na bibinko. 🙂

Náš tatino mal prísť domov tento víkend. Ale blbec dispečer sa na to vykašľal a ešte ho poslal do Rumunska vykladať. A to svokra oslavuje 60. No a najväčšia sranda je, že vezie vínko na oslavy zo Španielska. 😀 😀 😀 😀 😀 No a vínko sa dovezie týždeň po oslave. 😀 Dúfam, že na budúci týždeň už bude doma, lebo to bude už 7 týždeň, čo je von. 😠

jaa
17. čer 2010

marti..teda chudák malej...Hlavně,aby je nechytl někde znovu..je to svinstvo...Snad bude lépe..
Nella má konečně za sebou tetravakcínu..tak snad nebude velká reakce..jsem lehčí o 1800kč.. 😝
andrejka..To by jsem poslala disp..někam...kam,asi víš...Blb jeden.. 😠

katarinka1107
17. čer 2010

ahoooj , ja len na skok, máme doma tatina, som len nakukla, čo máte nové, , zdravím Vás a pekný víkend 😉 🙂 😀

andrejka10
21. čer 2010

Jééj, babulky, kde ste?? 😕 Celý víkend vás tu nebolo. Či už ste ponastupovali do kamiónov k svojim drahým a už trajdáte po Európe?? 😀 😀 😀

marti457
21. čer 2010

Ahojky 😉 kdepak, párkrát jsem jela s MM do Německa a do Tater a 😝 bylo mi zle z té cesty 😅
Tady se jukněte, co jsem zase vyráběla 😀

andrejka10
21. čer 2010

Marti to červené malé čudo je super. To je z nejakej rozprávky? 🙂 Povedz, kde na to berieš čas. Pošli recept, aj ja by som chcela toho stíhať viac.
Ty si bola s tatinom v Tatrách?? A si mi nedala vedieť?? Jééj, veď ja by som ti aj dobrý koláčik napiekla, alebo na pizzu by sme zašli. Tak nabudúce sa v pohode ozvi, že tu máte cestu. 😉 Veď to by bola sranda, keby sme sa stretli, normálne by si ma potešila. 🙂

marti457
21. čer 2010

Andrejko, já tam byla, když jsem ještě kojila Kubika - musela jsem si cestou odsávat mléko 😀 takže to je víc jak 3 roky 😉 Jeli jsme tam do nějakého hotelu s kulisama k divadlu 😀
Teď už toho času moc na háčkování nemám, ale stejně si ho někdy udělám - baví mě to 😉
Tenhle hroznej medvídek se jmenuje Kuky, teď asi běží v kině (snad teda běží v kině - kino fakt nestíhám) je to film pro dospělé od Svěráka - nevím, jestli Ti Zdeněk Svěrák něco říká, hrál hlavní roli ve filmu Kolja, Vratné lahve ...

jaa
22. čer 2010

@marti457 Marti..tak Nella hned volala KUKY!!!!!Včera viděla upoutávku... 😀
Jinak tak za 14 dní ti pošlu tu práci pro novorozeně🙂)))
Jinak mm jel do Dánska... 🙂
Jo a někdo mi ostříhal malou...Až přijdpou holky domů,tak si je podám..V pátek měla ještě všechny vlasy stejné a dneska koukám..na jedné straně upajznuté..kačeny pryč..nahoře vše stejně dlouhé.....A jednu stranu má netknutou....Je zabiju....zmetky...mrnavý.... 😠

jaa
22. čer 2010

Mám nové fotky v albu..

katarinka1107
22. čer 2010

jaa foto super 😉 je to hviezdička malá Nelis 😉 Marti , si šikulinda 😉 Andrejka Tatry ach joooooo , tam je krásne 😉 , prajem pekny den , aj keď zamračený, utekám 😉 🙂