Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
17. črc 2010

Martinky, všechno nej k svátku!

Já mám Aleše ještě týden pryč. Měl by přijet 24.7. domů. Bude doma 3 dny a pak zase na 3 týdny pryč - na Madeiru.

Kryštůfek krásně roste, už má 12 kg. Já chodím do práce a dovolenou snad až na začátku září. Nemáte někdo zkušenost s tímto hotelem? http://www.agapibeach.gr/ Píšou, že je přizpůsoben pro děti. Dětské postýlky a židličky na požádání.

marti457
17. črc 2010

Holky koukejte co jsem vyrobila pro ty mý rošťáky - zítra máme ještě pokračování oslavy tak pak večer vložím fotky z oslavy 😉

katarinka1107
18. črc 2010

ahooooj 😉 Marti , pekní sú Pat a MAt 😀 😀 . Martinamil tak si zase v jednom kole , prišlo som vas pozrieť, čo máte nové, my sme dnes odprevadili tatina ☹ ☹ ☹ išiel na 5t a potom bude 3t doma, snáď nám to rýchlo prebehne . My už sme zvyknutí na tie 3t , že to utečie ako voda . Pekný deň 🙂 😉

marti457
18. črc 2010

Tak máme po oslavě a vkládám nějaké fota 😉 Lukáška jsem pěkně vyfotila (poslední fota) a vypadá fakt boží 😀

marti457
18. črc 2010

Já jsem teda čecha 😀 nějaká fota 😝

lenkavano
18. črc 2010

marti teda ty máš ale šikovné ruce 😎 ten pat a mat nemá chybu 😀 😀 😀 😀
katarinko a kam vám tatka odjel?náš odjel dnes byl doma od včera ... ☹ ale tak dá se to...
martinamil kryštůfek je chlapák 🙂

katarinka1107
19. črc 2010

ahoj 🙂 Leni kam nám odišiel ? no on do Belgicka a odtil vyráža do F , a späť B a a tak dookola 😉 a ako píšeš dá sa to, je leto , sme stále niekde 😉 😉 pekný večer 😉

katarinka1107
19. črc 2010
lenkavano
19. črc 2010

katarinko no u nás se to dá jen že jezdí po čechách s cizinou už by to bylo horší.navíc se doatane domů ikdyž je v práci tak to není tak zlé. 😉
teda koukám jakou máš velkou slečnu...klára si od sestřenice přivezla nějaké podprsenky takové miniaturní,když jsem ji vybalovala kufr tak jsem si tak říkala jestli na ně není ještě brzy...ale koukám že za rok se to může změnit.jj utíká to. 😉 a Jurko je teda fešák... 😎

marti457
20. črc 2010

Katarinko super fotky - Jurko je pěkný rošťák, co? 😀 😀 😀 A to je Barborka??? Koukám, že je nějak vyvynulejší než já ve 30 letech 😲 😀 😀 😀

jaa
21. črc 2010

Ahojky..hlásím návrat z dovči..celé týdny teplo kolem 4é stupnů a voda 36...fakt kafe...Tady pár fotek..

katarinka1107
21. črc 2010

ahojte 🙂 Leni, Klárka tie podprdy ponosí veru čochvíľu. U nás sa už asi rok nosia. Bara nemá s tým problém ako ja kedysi 😀 😀 😀 Oni celkovo v triede s tym nemalú problém 😉 Jurko je už mládenec veru , rýchlo to utieklo 😅 . Tatina si užijete aspoň viacej , no my potom budeme spolu celé tri týždne 🙂 🙂 Jaa , pekné dovolenkové foto , Nelis je aká iná , ale uživala si to , to je vidno 😉 🙂 . My sme sa vrátili od našich, boli sme sa aj kúpať, taK teraz oddychujeme , pojdeme sa už len prejsť, keď "dopečie",

jaa
21. črc 2010

ještě pár..je jiná...černá....

marti457
21. črc 2010

Jaa paráda 😉 normálně tiše závidím 😀 😀 😀 Jste se měli krááásně a máte plno zážitků a vzpomínek 🙂
Co to je za zvířátko na tom písečku ??? Snad ne krokodýlek??? 😀

martinamil
21. črc 2010

Holky vůbec nestíhám. V práci jsme ze 7 TŘI!

Neuvěřitelná ostuda pořadatele Rallye Azory. Nezaplatil za trajekt, takže dopravce omítl vydat týmům kamiony. Řešilo se celý den, nakonec plný trajekt musel opustit přístav a čeká na volném moři na vyřešení situace a řidiči v hotelích na kamiony. Takže tatínek nám v sobotu určitě nepřijede. ☹

A to ve středu ráno odjíždí na 3 týdny na Madeiru ☹

jaa
21. črc 2010

@marti457 Nn.To je gekonek...Nella si s ním hrála a chtěla ho domů... 😉 Říkala mu albínek... 🙂

@martinamil Tak to je teda ostuda...Hlavně,aby to dořešili... ☹

jaa
21. črc 2010

Jinak,ta kytka..to jsou banány... 😉

jaa
25. črc 2010

@marti457 mám pro tebe kšeft..kdeepak jsi???

marti457
26. črc 2010

Ahojky jaa, jakýpak kšeftík máš ???

jaa
26. črc 2010

@marti457 čepičky pro novorozenou holčičku..Bílo.růžové..jednu oh 35 a druhou 34...hloubka asi 13cm...Převaha bílé a olemovat+ nějakou ozdůbku..něco jemného...Díky... 😉

marti457
26. črc 2010

@jaa Tak ju, teď zrovna taky dělám pro malinkou holčičku oh 35cm tak si to aspoň vyzkouším a už to budu mít v oku 😉 Budu dělat tu první. Myslíš něco takovýho?

jaa
26. črc 2010

@marti457 JJ.marti..jednu tu menší víc dírkatou a tu větší .jako jsi mi dělala tu s beruškou🙂

katarinka1107
28. črc 2010

ahojte 🙂 marti ty si táááááák šikovná 😉 som nakukla, každý je asi vonku 😉 prajem pekny podvečer 😉

andrejka10
2. srp 2010

Ááááááhojte babulky. Prišla som vás po dllllllhej dobe pozdraviť, Ako sa mi tu máte, užívate si kráásnych slnečných dní??
U nás všetko postarom. Stále sama ☹ , no čo už, náš údel - manželiek kamionistov. Tatino chcel dovolenku cez prázdniny, dostal až v septembri. Staré auto nás zradilo, ostalo stáť na 3 kolesách ........ a tááák všetko dokola. 😀 😀 😀

@jaa náááááádhernééé fotky z dovolenky. Krásne prostredie, super pohoda. Muselo byť fajn. 😉

@marti457 škoda, že si z Čiech. Aj mne sa veľmi páčia také čiapky. Isto by si aj mne jednu robila. 😉

@martinamil , dúfam, že si už poľavila z toho vysokého pracovného tempa. Nezabudni, od roboty ak kone kapú ... 😀 No a s tým nezaplateným trajektom, si to viem živo predstaviť. Také problémy mala aj manželova firma. Stáli natankovaný na benzínkach aj dva dni, kým prišli najaké eurá na karty. Fuj, táá hanba. Ináč na slovenskej profesii hľadajú dve české firmy vodičov kamionov, jedna bola tuším Cargo a tá druhá ani neviem.

Tak babulky, pekne som sa vyrozprávala a idem si užívať prázdninovej pohody dalej. 🙂

jaa
2. srp 2010

@andrejka10 JJ,bylo to super..na CS cargoi bacha..už to tam stojí zaprd a řidiče hledají..
@marti457 čepičky došly..Jsou super!!!!Díky..korunky budeš mít na účtu dnes,nebo zítra.. 😉

marti457
3. srp 2010

@jaa korunky mám - děkuji za obchůdek, jdu Ti napsat hodnocení 😀 😉

marti457
3. srp 2010

@jaa ať hledám jak hledám, já Ti nemám kam napsat hodnocení ☹ asi když nemáš žádný inzerát tak to nejde 😨

jaa
3. srp 2010

@marti457 Marti,myslíš na MMB??Tam jsem vše stáhla.Ale jít by to mělo.. 😉 Pošli mi tvůj odkaz,taky ti ho písnu... 😉

marti457
3. srp 2010

@jaa Chtěla jsem Ti tady na MK napsat hodnocení, já mám zatím 4 🙂
Jinak na MMB mám ID 171062

andrejka10
5. srp 2010

Joj, babulky nám tatino príde domkov na víkend po mesiaci. Ech, ale sa stráááášne tešíme. Dnes išiel cez dom a zastavil sa na dve hodinky. Keď nasadol do kamiona a odfrčal nakladať VSŽ tak sa Andrejka rozplakala. ☹ Bolo mi jej ľúto, ale čo si dnes navyberáme. 😖 No cez víkend si ho užijeme, teda aspoň dúfam. 😀 😀 😀