Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
5. srp 2010

@andrejka10 tak ste sa aspoň na chvíľku videli 😉 Víkend je tu čochvíľa, , náš príde až 22. augusta ☹ Ako sa inak darí, robíš prázdninový program babuľkám, , tak prajem dámy pekný večer 😉

jaa
5. srp 2010

@marti457 Marti.máš ho tam🙂nenašla jsem u tebe v albu tu beruškovou..Už ji máš prodanou???

jaa
5. srp 2010

Náš nový kočár... 😉

marti457
6. srp 2010

@jaa mám tam tu s beruškou vyfocenou, ale už si jí jedna paní u mě objednávala 😉 Já doma nemám žádné čepičky, vždy vyfotim čepičku, kterou dělám a ještě jsem ji neměla a dám si ji do bazárku, že i takovou mohu udělat 🙂
Kočárek je pěknej, ale ta černá barva je hrozná - taky mám černé golfky a je na nich všechno vidět 😠

jaa
6. srp 2010

@marti457 Aha..Jinak,Marti,je to černotmavo.šedá kostka.a fkt super matroš...camku jsem měla taky černou a fakt záleží na materiálu..Já ho viděla před objednáním na živo v prodejně a měla jsem jasno.. 😉

marti457
6. srp 2010

@jaa Marti nezlob se, ale vy jste nějak ulítlý na kočárky, viď? 😀 Kolikátej už má Neluš?
My máme při dvou dětech dohromady 2. kočárek 😀 , je fakt, že je mám kluky za sebou a kočárek jsme měli ještě moderní 🙂 a vlastně jsme kupovali ještě třetí kočárek - za 500,- ty obyč golfky aby je mohli mít naši s sebou na dovču, když brali dvouletého Kubu do Bulharska 😉

jaa
6. srp 2010

@marti457 teprve třetí...a 😀 poslední asi... 😀 Do golfek bych ji na zimu nedala a v půl metru sněhu se s nimi nedá ani jezdit...Camku mám prodanou a na golfky mám inzerát..Tak se mi to tu nehromadí... 😉
U té první jsem měla 5 kočárků...A všechny pak prodala 😉 Na druhou a třetí jsem si kočárek nechala,ale 9 let bych kočár neschovávala 😅

marti457
6. srp 2010

Právě, máš pak velký věkový rozdíl - teď jsou úplně jiné kočárky než před 10ti lety 😉 Tak hlavně že nemáte plnou kočárkárnu 😀 😀 😀

martinamil
6. srp 2010

😀 😀 😀

Marti, na kočárky jsem ujetá já. Kryštofovi je 14 měsíců a teď jsem mu koupila sedmý kočárek. Tedy je pravda, že 1 jsem již prodala 😉 a teď budu prodávat další. Ale má to své důvody. Teď jsem koupila použitý sourozenecký Herqules, protože chůva je těhotná a bude potřebovat vozit Kryštofa i miminko a bylo potřeba, aby bylo miminko v hluboké. Ty dvojčatové golfky (co v nich jezdí nyní Kryštof s Anežkou) budu nyní prodávat. No a pak přeci potřebuji kočárek na chalupu (nebudu pořád vozit) a taky golfky do auta (ale vzhledem k věku je to vlastně plnohotnotný sportovní kočárek). No a pak ještě naše srdcová záležitost MUTSYnka. A tu musíme mít v provedení 4 i 3 kolovém 😉 Sousedi se smějí, že 1 auto musí stát venku, protože se přes kočárky nevejde do garáže (máme dvougaráž místo sklepa, takže kočárkárnu fakt nevyužíváme).

Jsem ujetá, já vím, ale když už mám jen to jedno miminko, víckrát si to užít nemohu ☹

Marti (Jaa), tak už je kočárek doma. Já jedu do Furthu příští sobotu.

To už se snad konečně vrátí po 3 týdnech domů Aleš. Vlastně odjel 1.7. a mezitím byl doma 36 hodin a z toho 14 hodin byl na nakládce a vykládce a zbytek prospal. Bude doma 3 dny a pojede zase na 3 týdny. Pak týden doma a zase 3 týdny pryč. No a potom už začínají 12 denní turnusy na Sever. Má nyní velké dilema. Volali mu z jiné firmy, kde ho znají a jezdil jim při mateřské brigádně, že kupují nová auta a chtějí ho. Je to jeho milovaný mrazák, ale je to až v Benešově. Tak uvidíme jak se rozhodne. Ale zase se mu nechce odcházet odsud, když se tam teď po půl roce vrátil a vlastně mu celou dobu drželi jeho auto, návěs i práci. A byli rozhodlý držet 2 roky (nemohli vědět, že se po půl roce vrátí).

jaa
6. srp 2010

@marti457 mám jen golfky a sporták 😲 Nic víc...

@martinamil Marti.Jj.včera tam ségra byla..chtěla ještě do Chamu,že si tam dokoupí věci.,,postýlku ap..Ale pak to vzdala,protože se jim to do auta už nevešlo.. 😅 A ke všemu jsme každá dostaly ještě krásnou velkou hrací panu za 30e...

marti457
6. srp 2010

@martinamil 😀 😀 😀 to je jasný, to si musíš užívat 😀 To pak ty kočárky musíš prodávat fakt jako nové 🙂 to je škoda, že už další mimčo nechci, normálně bych si od Tebe nějaký kočárek odkoupila, to musí být totiž hrozně výhodný nákup - téměř nepoužívaný, garážovaný..... nějaká sleva na něm 😅 😀

@jaa tak to jooo, já myslela, že jich máte víc - to jsem si Tě asi spletla s martimil 😀

martinamil
6. srp 2010

@marti457 no nevím, ty dvojčatové kupuji použité. Zase až tak šílená nejsem 😉

jaa
6. srp 2010

@marti457 Marti..tak ještě holčičku.ne????!!!!!A je to..Marta má sice kočárky do modra,ale to neva...Já zase miluji černé... 😀

jaa
6. srp 2010

Garážovaný....málo používaný...to by byl kauf... 😉 😉 😉
Marti,prober to s tm a bude další na kamion... 🙂

jaa
6. srp 2010

Jsem zapomněla..To je pro Marti457..další mimčo.. 🙂

Jinak jsem srovnala kvalitu Německého a Italského kočárku.....camka byla pečlivěji dělaná..vše lícovalo...a uložení lož.kol bylo mnohem lepší....ten Německý zase krásně péruje... 😉

katarinka1107
6. srp 2010

ahojte 😉 Noo téma kočíky 😀 😀 my sme mali pri juráškovi 2ks, ale ten jeden mal viacero funkcii, tak som ho využivala ako hlboky, ako šporťak ,potom néo nato golfy, a tie boli tiež super 😉 mali nánožnik , striešku letnú , aj normál , slnečníček 😉 , ale pokukávala som po ďalšom ešte donedávna 😅 😅 ,Ja som za to nech je fáro pre mimčo poriadne , nie? 😉 😉 Marti , ako si napísala , ak máš mať len jedno mimo, tak pri ňom to vychutnať 100% . Prajem pekný večer 😉

andrejka10
8. srp 2010

Ahojte babulky, tak my sme opäť sami. ☹ Tatino odišiel včera večer. A to som si myslela, že budeme spolu celý víkend. fňuk, fňuk.... ☹
Čítam, že ste zaťažené na kočiariky. 😀 😀 😀 Ja som skôr zaťažená na rifle. 😀 Také, onaké, iné a hlavne stááále málo. 😵 A to je jedno, či mne, alebo dievčatám. Ale môj syn má na to odôvodnenie. Totiž my sme nesmeli za komošov nosiť rifle do školy. To bolo propagovanie "západu". Pekne nás vypoklonkovali zo školy a keď sme neprišli prezlečené do dvoch vyučovacích hodín, znížená známka zo správania. Bože to boli strááášne časy.

katarinka1107
8. srp 2010

andrejka 🙂 😉 😀 😵 aspoň si in pre deťúrence tvoje 😉 prajem peknú nedeľu

andrejka10
10. srp 2010

Hmm, vidím, že je pekné počasie a vás tu niet. 🙂 Tak ja pôjdem žehliť. Ale radšej by som si skecla s vami. 😀

marti457
10. srp 2010

Ahoj Andrejko, taky jsem jen nakoukla a mám doma práce jak na kostele 😝 A navíc se mi začínají opět docela ozývat na čepičky 🙂

lenkavano
10. srp 2010

ahoj holky já absolutně nestíhám 😝

lenkavano
10. srp 2010

chodíte na houby?tady je trošku inspirace 🙂 😎

marti457
10. srp 2010

Leni tchánovci chodí a přinesli pěkné koše - fakt rostou 😉
Ale na toho vašeho hřiba nemaj 🙂 😅

lenkavano
10. srp 2010

já k němu přišla jak slepý k houslím ,našel ho kuba byl v lese s kamarádem. 😉

jaa
10. srp 2010

@lenkavano Leni,co to je zač?Kovář??My jsme našli takhle velký vždy jen hořčáky,nebo satany.. 😅

tangiera
10. srp 2010

Ahoj

tangiera
10. srp 2010

Ahoj,asi je nás hodně co mají svou lásku v kamionu..a smutníme... ☹ ☹

jaa
10. srp 2010

pár foteček..jo a ta kobyla...Nella jedla housku a vyplivla kus na kočárek..Kobyla si naskočila a cpala se s tím asi 1km,co s námi jela..Zbytek pak vzala do kusadel a lezla po konstr.na horu k Nelle.. 😀

jaa
10. srp 2010

No,poslední dobou už moc nesmutním... 😠 Co jezdí..zapomíná na svátky,narozeniny... a začal hulit..A to nesnáším!!!!První den doma je to ok a pak už jsme všechny rády,krom malé,že zase frčí....Konec komandace a okupace gauče.. 😀 😀 😀

tangiera
10. srp 2010

@jaa ten můj jezdil autobusem,ale bylo to za málo peněz a tohle je nesnesitelné...máme 3týdenní mimi a jsem tady sama... ☹ ☹