Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
10. srp 2010

@tangiera Já byla na všechny holky sama od narození..jen u té první byl s námi do 15 ti měsíců...Neboj,zvykneš si... 😉 Přibude pak další dítko a ani ti přes práci a běhání kolem nich nepřijde...Kde jezdí?

jaa
10. srp 2010

@jaa Jéé,já koukla na profil..Tak to už asi další mimi nebude😀DDKoukám,že je vás ještě více,než nás... 😀 😅 A taky mají všechna děcka jednoho tatínka???Na to se mě každý nevěřícně ptá.-)

jaa
10. srp 2010

trošku jsem si hrála..

andrejka10
10. srp 2010

@jaa , krásne fotky, ako vždy. Malá je vďačný objekt, ale ani kobylka nemala chybu 😀 😀 😀 Takže sa ťa pýtajú, či všetky deti sú od jedného ??? 😀 😀 😀 Toto trápi ľudí??? 😀 😀 😀
@lenkavo, fííí, tak to je super kúsok. A keď je aj jedlý tak to je už parádička. Kde také huby rastú? Do mňa by musel ten hríb vraziť, aby som ho našla. 🙂
@marti457, usilovná ako včelička. 😉 Už sa blíži koniec leta, tak budeš mať veľa záujemcov o čiapočky. Darmo, šikulka si. 😉
@tangiera, neboj zvládneš to. 😉 Je nám jasné, že ti bude drahý chýbať, ale čo si dnes navyberáš, keď korunky potrebujete. Pozri, prídeš tu medzi nás, vykecáš sa a hneď ti bude lepšie. 😀 😀

andrejka10
10. srp 2010

No a už môžem letieť znovu k malej. Dnes sa jej nechce spať. Ale tá potvorka vôbec nebere ohľad na jej mamu. Tá by spalaaaaa. 😝 😝 😝

lenkavano
11. srp 2010

ahoj holky 🙂

@tangiera vítám tě mezi nás teda tys nás trumfla dětičkama 😀 😉

@jaa je to jedlá houba ale nevím název jen vím že po rozkrojení zmodrá... 😉

jaa
11. srp 2010

@lenkavano tak to je Kovář...Ale ta nejedlá taky modrá..To je Satan. 😉

jaa
11. srp 2010

@andrejka10 JJ.ptá se hodně lidí🙂)))A bacha holky..Už hoří ten radioaktivní spad na Ukrajině a to pak budpu ty houby nepoživatelný..Ale asi obří...

lenkavano
11. srp 2010

@jaa ne neboj tohle je ten kovář 😀 😀 😀 tak lehce se mě nezbavíte 😀 😀 😀

jaa
11. srp 2010

@lenkavano Neboj..To my víme😀DDDDAle houba ,krásná!!!!

marti457
11. srp 2010

@jaa Jo takže si máme počkat a houby budou obří, ju? 😀 😝

ada80
11. srp 2010

Ahoj holky můj manžel sice není kamioňák,ale zítra odlétá pracovně do Řecka vrací se až 9.10.tak to budu muset s malou zvládnout sama.Můžu se k vám přidat?,

lenkavano
11. srp 2010

@ada80 určitě se přidej letadlo je skoro jako kamion ne? 😀 😀 😀 né dělám si legraci ale budeme rády když tu s námi budeš že jo holky? 🙂

ada80
11. srp 2010

leni dík 🙂 třeba mě to tady s váma líp uteče...

lenkavano
11. srp 2010

Adi a to jede poprvé na takovou dobu pryč?

ada80
11. srp 2010

Leni,jo jo poprvé,on dělá normálně na směny,takže má ranní,odpolední a noční a teď ho vybrali do toho Řecka tak jsem na to zvědavá.

lenkavano
11. srp 2010

@ada80 tak to máte premiéru a hned na takovou dobu a tak daleko.ale neboj to uteče.nejvíc se ty dny vlečou před příjezdem. 😉

tangiera
11. srp 2010

@lenkavano jj mám dětičky 😀 😀 a děkuji za přivítání 😉

tangiera
11. srp 2010

@jaa ahoj tak další dítě už určitě ne 😀 😀 😀 jezdí u sttransu 😉

jaa
11. srp 2010

@ada80 Jé,já bych letěla s ním....A hned... 😉

jaa
11. srp 2010

@ada80 ahojky...Hod nějaké fotečky,,,at se taky potěšíme...A,malé vše nejlepší k 2 ročkům.. 🙂

@tangiera dej taky nějaké fotečky..V albu toho moc není☹ 😉

lenkavano
11. srp 2010

@tangiera koukám že máš samé pubertáky není to náročný? 😝 mě stačí jeden ikdyž to není tak hrozný,ale už začíná i Klára a to už je jiná ....s tou si asi užijeme. 😝

merikac
11. srp 2010

ahojte babulky,,mozem sa k vam pridat:? moj mm, prave dnes siel do prace po tyzdnovej dovolenke a som prekvapena ako ma to vzalo ☹ ...

tangiera
11. srp 2010

@lenkavano jj všechny mám z prvního manželství a je to velmi náročné-zejména pak syn...

andrejka10
11. srp 2010

@merikac jasné, že sa môžeš pridať. Bude nám veselšie. 😉
A vítam medzi nami všetky nové maminky. 🙂

merikac
11. srp 2010

@andrejka10 wou dakujem pekne,,budem sa tu citi ako doma 😉

lenkavano
11. srp 2010

@merikac ahoj 😉
mě šel Tibor taky ted po 16 dnech a dnes jsem mu bulela do telefonu.taky si nějak nemůžu zvyknout,ale vím že jde opravdu o zvyk.ale ráno se tu bude stavovat tak to není tak hrozné.ale stejně je tu ted bez něj nějak prázdno...ikdyž byli i chvilečky kdy jsem si říkala že by si mohl dovču zkrátit 😝 😀

marti457
12. srp 2010

Ahoj holky, vítám nové maminky 😉

ada80
12. srp 2010

Ahoj holky tak my už jsme samy,já jsem bulela ani jsem si nemyslela,že mě to tak vezme ☹ Ale snad to bude dobrý 🙂

mel23
12. srp 2010

odcudzili ste sa ked muz chodil dlhsie na kamione.