Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mazouchovatereza
12. lis 2010

@marti457 Ále tak je to aji dobré,manžel sice není s rodinou ale zase holky byly na hodně místech.Ve Francii,v San Adres,Laura byla v Columbii,Byli jsme v Wachau,v Nysi, a v Monacu,Berlíně,..... je toho hodně 😀

jaa
12. lis 2010

@mazouchovatereza Tak jsem omrkla fotečky a jsem fakt zvědavá na mimčo..Manža není zrovna tmavý typ tak se uvidí,kam se geny přikloní... 😉 Já mám mm tmavocha a dvě holky jsou hodně tmavé a dvě méně,ale do hodně černa se opalují.. 🙂

mazouchovatereza
13. lis 2010

@jaa :D 😀 To jo.
Ahoj holky,kde pak jste?Byla jsem tady hodněkrát a nikdo tu nebyl.Musím doma dokola úklízet v teplácích a poslouchat ABBU 😀

jaa
13. lis 2010

@mazouchovatereza taky mám ráda ABBU 😉 A moc to stím úklidem nepřeháněj..Jo a víš,co budeš mít???nebo to necháváš ,až na sál???

marti457
13. lis 2010

@jaa Terka Tě bude následovat - čeká další holčičku - jsem už někde vyčetla 😉 Snad se teda nepletu 😝

jaa
13. lis 2010

@marti457 Tak to je super....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andrejka10
14. lis 2010

@mazouchovatereza , veru tatinko bol síce kratučko doma, ale vieš ako sa povie, lepšie ako s drôtom do oka. 😀 😀 😀 Ale to len prechádzal cez dom, lebo na budúci týždeň máme stužkovú, tak bude doma. "Až" tri dni. 🙂
A váš tatino teda jazdí riadnu diaľku. 😵 To ako v Čechách má voz a naloží a potom loďou??? Náš tatino jazdí západnú Európu a na kamione bol najdalej asi v Británii. A okrem toho musia jazdiť aj to Rumunsko, čo mi až tak nevonia. 😝

Naša Sárinka ešte spinká, keď sa zobudí chceme ísť do Madarasu do SNV. Dúfam, že nebude tma, kým vstane. Penký zvyšok nedele. 😉

mazouchovatereza
14. lis 2010

@jaa Budeme mít holčičku,ale nevím jestli jméno Alexandra nebo Sofie 😀

@andrejka10 Ano někdy i lodí a někdy jen k lodi a jede zase zpátky.No nevím pořádek v tom zrovna nemám 😝 😀

jaa
14. lis 2010

@mazouchovatereza Tak to byhc dala asi obě.Obě jsou krásné...Alexandra Sofie..... 😉

marti457
14. lis 2010

@jaa A nebo jsi myslela teď Alexandru a potom Sofii 😀

marti457
14. lis 2010

Jako mít potom ještě jednu holčičku jsem myslela 😉

jaa
14. lis 2010

@marti457 nn.dvě jména🙂

marti457
15. lis 2010

@jaa já vím, já jsem Tě pochopila 😉 to byla jen srandička 😀

jaa
15. lis 2010

😉 🙂 já vím...

kadlinecka
19. lis 2010

ahoj maminky chtela jsem se zeptat jsem na rodicovske dovolene a marodim a syn take a manzel ma narok jit na paragraf...mate nekdo zkusenost a jak je to vubec se zamestnavatelem.nemuze mu to zakazat nebo kdykoliv ho zavolat do prace a jak je to resene financne?ani jeden z nas nikdy nebyl jeste na paragrafu tak nemame tuseni dekujem za radu

lucka1987
19. lis 2010

@kadlinecka no moj manzel aj ked mal ist na paragraf(cize mam na mysli navstevu ulekara) alebo bol chory jednoducho ostal doma a nesiel na jazdu, cize nemal kilometre, cize nemal peniaze..... unho vo firme ako aj vo vascine firiem v nasom meste taketo veci neriesia.. jednoducho ostane doma, nepojde na nakladku a tym pride o moznost ist na jazdu, a caka kym nanho znovu nepride rad ..tak je to v mensich firmach u nas, neviem ako je to vo vacsich 😕 😕 😕
ale aj mna to hnevaaa, ze nemoze ani marodit, teda moze ale nema zaplatene nic

kadlinecka
19. lis 2010

@lucka1987 tak u nej presne nevim ale vim ze kdyz jezdi po cr tak to nemaji placeny kdyz jede do italie tak od pondeli do patku ji jede 2 takze v pondeli vyjede ve stredu se vrati a zase odjede za 4 hodky a vrati se v patek a dohromady za ten tyden ma 100euro a ma hrubou vyplatu necelych 10000kc mesicne i s tema dietama mel ted asi 18000kc a to jezdil porad 😒

lucka1987
19. lis 2010

@kadlinecka cooo??? no tak to neni nic moc. moj jazdi nemecko : vtedy ide v pondelok, pride v stredu a odide v stvrtok a pride v sobotu.... alebo ide do spanielka vtedy ide v pondelok rano alebo nedelu vecer a pride v piatok... no mesacne ma cca 1000 eur. v tyzdnu bud potiahne dve kratke jazdy alebo jednu dlhu.. no ked sa mu dari ze ma 4 spanielksa tak ma aj 1200 eur... ale diety im nedava.. na vyplatnu pasku mu da 350 eur a zvysok do ruky.... to tiez nie je ktovieco...
ale toho vojho doslova zdieraju 😕 😕 🙄 ani si ho doma neuzijes...

lucka1987
19. lis 2010

@kadlinecka a kd jazdi po CR tak im vobec neplati od kilometra?ked mm ide len do bratislavy nieco zaviest to je tam aj spat 300km tak ma za tiez peniaze

kadlinecka
19. lis 2010

@lucka1987 no snad se brzo postesti ze se najde jina prace

kadlinecka
19. lis 2010

@lucka1987 oni nejsou placeny ani od km proste to tam u nich nechapu.a to tam jezdi uz 4 roky a jako vysledky nikde vyplata je spise cim dal na prd

lucka1987
19. lis 2010

@kadlinecka no to ma pekne na kocku.... ked bola kriza, tak muz mi nosil domov 300 eur.. ale bol dom amal len dve jazdy do mesiaca.... to sa neda nic nezarobit a este ani nebyt s rodinou..

lucka1987
19. lis 2010

@kadlinecka jednu super vyhodu to ma, ze som s muzom pobehala veela kilometrov...

mazouchovatereza
22. lis 2010

@jaa To je skvělí nápad 😀 Alexandra Sofie :D

mazouchovatereza
22. lis 2010

Ahoj,holky
Manžel volal,prej je tam nádherně,al tady u nás prší.

jaa
22. lis 2010

@mazouchovatereza mě se to moc líbí...Já jsem chtěla Jassicu Ellu.

marti457
22. lis 2010

@jaa Tak jakto že máš Nellinku? 😀

jaa
22. lis 2010

@marti457 Marti..mm chtěl Lauru,já Jassicu Ellu a holky Nellu... 😀

marti457
23. lis 2010

@jaa Tak jste dali takovou "směs" všeho 😀 Nemyslím to zle, Nellinka je hézké jméno

jaa
23. lis 2010

@marti457 JJ.přesně tak🙂)))