Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

stelika
16. pro 2010

@28jaja28 Nemecko, Dánsko, Švedsko, Taliansko, Norsko, Holandsko....takéto moc daleke krajiny od domova, žiadne okolité krajiny sa nejazdia aspoň nie slováci 😠 a tvoj?

28jaja28
16. pro 2010

@stelika až na to že raz robil čechy a aj to pri prahe:(robi nemecko,holandsko,francuzko,,a tam okolo belgicka,tam maju firmu

stelika
16. pro 2010

@28jaja28 takže táááák daleko ich máme no, ale čo už raz sa nám určite vrátia 😉

28jaja28
16. pro 2010

@stelika bodaj by už bola aspon streda bud.tyžden:)ani ma nebavi chystat na vianoce,ked sme same,,len stromček som sa prinutila urobit,,,teba to bavi??

jaa
16. pro 2010

Ahojky..Tak ten můj jezdí Litvu,rumunsko,rusko,madarsko,německo,dánsko,norsko,slovinsko,řecko,švícarsko,slovensko,polsko,belgii,korziku,sardinii,italii,francii.....No,asi krom španělska celou evropu... 😉

jaa
16. pro 2010

Jo a jezdí na 4týdny...a až do německa ,kde mají firmu.. 😉

28jaja28
16. pro 2010

@jaa 🙂)no to je krasa cely svet maju ti naši chlapi v maličku,len domov nejak nepoznaju cestu🙂

jaa
16. pro 2010

Manžel jezdí nejraději západ..Hlavně kvůli silnicím...Tady je to děs a hrůza....Ještě občas jede do anglie a welesu...

jaa
16. pro 2010

@28jaja28 No doma měl už být od 13.12..ale mají nějak moc práce... 😅

stelika
16. pro 2010

@jaa pekne trasy 🙂

@28jaja28 no ani ma to nebaví akurát som len urobila šuhajdy a perníky a umyla 2 okná 😀 a dopratať sa neviem kedďže byvam s mamou a ona občas veľmi rada vybere a nesprace to su už starší ľudia tak čo už, ale s malým sa zabaviť vie a kým ona baví ja upratujem 😀

28jaja28
16. pro 2010

@jaa hej aj moj vravi že tam je hned všetko odhrabane a v poho sa jazdi(až na kalamity)a na slovensku a v čechach aby chodili rovno s lopatou🙂,,,jaj to ja poznam moc dobre velkrat ma dojst a predlži sa to o tyžden,,potom o dalši,,až som s toho total na nervy ☹

28jaja28
16. pro 2010

@stelika no na jednu stranu je ešte fajn že ju tam maš ja som cela šťastna ked mi dojde mama,alebo sestra a zoberu mi na chvilku mlu to je u mna sviatok🙂)a tiež si vtedy porobim čo inokedy nestihnem:(

stelika
16. pro 2010

@28jaja28 no ano lepšie su udržby na dialniciach, ale hreší nadáva keďže taliani mu skáču pod kolesá 😀 tam si dáva riadne bacha a nemci, holandania a dáni veľmi rady robia zápchy prenič zanič to si v tom telefone vypočujem 😀

28jaja28
16. pro 2010

@stelika tak hej to je pravda,ale su šikovnejši ako tyto naši vždy pripraveny a večne zaskočeny odhrnači🙂)))

28jaja28
16. pro 2010

ja sa na dnes lučim pokecame zas niekedy tešim sa dobru noc🙂

lenkavano
16. pro 2010

@jaa můj jezdí Trutnov,Chomutov,Jičín,Nymburk,Teplice ....................................................................atd. 😀

jaa
16. pro 2010

Jj.oni tam zavřou dálnici a uklidí ji..A pak až tam pustí auta...Tomu se říká zodpovědnost...ne jako tady... 😠
@lenkavano No,Leni počkej na jaře....Užgorod-Praha🙂)))

jaa
16. pro 2010

@28jaja28 No a dárky pod stromeček pro manžu...splnila jsem mu jeho klukovský sen...jJízda Humerem H2 a koupila mu kameru do kamionu,která natáčí ve smičkách a aktivuje se při prudkém brždění...takový důkaz doličný... 😉

stelika
16. pro 2010

@28jaja28 to je pravda aj cesty robia v noci keď nie je špička a môžu si kludne robiť 🙂 len u nás sa nič podobné nedá uskutočniť alebo to je skor lenivosť našich ľudí? si uvedomiť kedy by bolo najvhodnejšie opravovať naše cesty a taktiež aj striekať čiary? 😎 a veci podobné

taktiež prajem dobru noc na dnes uplne stačilo 🙂 a pekné sny všetkým babám 😀

lenkavano
16. pro 2010

@jaa Marti jj to mě humor krapet přejde asi,ale mluvil o Omsku tak jsem mu říkala že by mohl zajít na kafe s Jágrem aspon. 😎

lenkavano
16. pro 2010

@stelika dobrou 🙂

kaliska
16. pro 2010

Ahoj holky,pro ty,které si mě pamatujou z dob,kdy i můj chlap jezdil,hlásím,že se nám 11.12. narodila holčička Timea 🙂

lenkavano
16. pro 2010

@kaliska já si tě nepamatuju ale strašně moc gratuluju k holčičce 🙂

jaa
16. pro 2010

@kaliska Já jo....čtvrtátko další🙂)))Blahopřeji... 😉
@lenkavano jen,aby ne mongolsko🙂))

jaa
16. pro 2010

@kaliska Tak já letím honem na fotky..mrknout na malou Timi a ono nikde nic.... ☹ Ale vůbec nic.... ☹ Kolik malá vážila a měřila???

kaliska
16. pro 2010

@jaa když potvrdíš přátelství,tak ji uvidíš 😀
@lenkavano děkujeme za přání 😵 já už tady od února nechodím 😒 taťka přesedlal na zájezdový autobus 😀

jaa
16. pro 2010

@kaliska autobus ,taky skoro kamion,ne???jenmá víc oken a vozí více lidí...takže normálka chod🙂

kaliska
16. pro 2010

@jaa taky fakt a je pořád někde fuč,přes léto 28 dní v měsíci 😖 ale nalítali jsme s ním za pár dní 10tis km a kdybych už nebyla tak moc těhotná,tak jsme lítali víc 😀

jaa
16. pro 2010

@kaliska To věřím..A bylo to bájo,vid?

kaliska
16. pro 2010

@jaa paráda,lepší než v kamionu 😀 Třikrát jsme otočili Chorvatsko a jednou Ukrajnu - tam jsme byli celý týden,udělali jsme si z toho svatební cestu 😀