Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

matusaci
11. led 2011

@berenika39 hele uz dost zacala jsi a ja te uz po nekolikate zadam aby sis me nevsimala asi to ale nechapes.....omluvila jsem se holkam tak se laskave uklidni....doufam ze uz od tebe nedostanu ani jeden vzkaz ani komentar dekuji

berenika39
11. led 2011

@matusaci ne. není důvod.

hanulik
12. led 2011

@matusaci Taky bych nejradši občas šla do práce, ale nějak ještě ani nevím, jestli dostanu školku, navíc bychom rádi alespoň tři děti a neschci to poslední rodit ve čtyřiceti. Bohužel mám genetický dispozice ke tloušťce a asi bych to už neutáhla fyzicky (těhu).

@skatarina jj, měnil se 4 letý rodičák. Dřív se vyplácelo 7600 do 21 měsíců (tuším), a pak 3800. Teď to stáhli na 3800 od devátého měsíce. Nejvíc mi vadí, že bych teď neměla možnost si vybrat, automaticky bych musela jít na 4 roky. Naštěstí jak psala matusaci, všechno se dá obejít.

krpeska
12. led 2011

Ahojky já mám doma něco podobnýho ale tenhle týden veselo dnes vrací a bude asi celej víkend hurááááá 😅

matusaci
12. led 2011

@hanulik tak to me je teprve 20 a nerada bych si deti udelala ted a pak ve 30 kyz bych chtela mimco aby me manzel neposla nekam ze uz nechce proto radeji pockam sice jsem chtela tak druhy az malymu budou 2 roky ale to asi neklapne

krpeska
12. led 2011

@matusaci já už jsem tet ve svým věku s mimčem ani nepočítala ale najednou šup šup a už to bylo 🙂

krpeska
12. led 2011

@hanulik neboj utáhneš já jsem taky hodně silná a a těhu zvládám je fakt že uplně bez problému to nejni ale do 40 mě moc už nechybí a vše je zatím v pořádku nemusela jsem ani na plodovku problém je jen tlak a cukr jinak to zatím jde 🙂 🙂 🙂 a na tom že jsi silná nic nejni na mě jsou hodní přibrala jsem zatím jen 2 kila tak jsem na sebe i pyšná 🙂 🙂

skatarina
12. led 2011

@hanulik aha konecne to chapem o com ste sa bavili 😉
@krpeska mas uz doma velkych pomocnikov,tak o malicku sa ti postaraju 🙂 🙂 🙂
@matusaci este mas malinke babo,sama uvidis kedy bude treba surodenca 😉 .Moja 3rocna dcera by uz potrebovala surodenca.Sama sa nudi.chodi ku nam jej rovesnicka a vidim na nej,ze to potrebuje.snad bude coskoro

krpeska
12. led 2011

@skatarina tak ti držím pěstičky at se ti to povede pomocníky mám ale jsou to kluci a pěkně čilí tak nevím nevím 😉 😉

katarinka1107
12. led 2011

ahojte 🙂 vítam aj ja nové maminky 🙂 Ale ste to tu pekne rozpísali, prečítala som 😉
@skatarina riešiš rovnakú dilemu , ako ja... nebývame s rodičmi, ale 10km od seba, takže keď t reba, fungujú.... našťastie. Ako ste písali, aj keď niečo lepšie zarobia naše polovičky, má to svoju daň ... ☹ . Mm by už asi ani nič iné nerobil, aj keď má asi niekedy toho dosť, neviem si ho inde predsatviť 😝
@krpeska vybrala si kráásne meno pre dievčatko 🙂
@matusaci matyáš je rozkošný 🙂

skatarina
12. led 2011

@katarinka1107 dakujem ...ja mam rodicov 100km od seba 😀 😀 😀 ale zato susedu,ktora ma 3 dcery co radi pomozu
akurat mi manzel pisal,ze dostal ponuku chodit s kamionom do Iraku 😅 😅 😅 😅

krpeska
12. led 2011

@katarinka1107 dekuji jen doufám že to děvčátko bude prý to je na 90 procent a vybíral ho náš tatka a co se týká financí jsme na tom uplně stejně jako ty ostatní možná ještě hůř v tom že můj budoucí manžel živí ty moje dva kluky který nejsou jeho a jejich otec neposílá vůbec nic někdy to je hrůza ale Stána ani okem nemrkne a jen mě utěšuje proto ho tolik milujuuuuuuuuu 🙂 🙂

lenkavano
12. led 2011

@krpeska vítej ty jsi od České Lípy?tam jezdíme za prababičkou kousek za Lípu 🙂 Manžel se v Lípě narodil.

lenkavano
12. led 2011

je dobře že máš v muži takovou oporu,musí být fajn,já mám nejstaršího syna taky z předešlého vztahu a manžel ho vzal jakoby za svého hned co jsme spolu začali chodit a žít.syn mu hned začal říkat táto.o svého biologického přišel při autonehodě.

hanulik
12. led 2011

@krpeska Tak to je super, já taky v těhu moc nenabrala cca 6 kg, za to mi už zůstaly. 😅 A tlak se doktorovi nelíbil už teď. 😠 Jsem se svým dr. maximálně spokojená, ale když tak nad tím přemýšlím, jemu se asi nelíbí nic. 😀

@skatarina Jejda, já bych se bála pustit manžu i do Ruska, natož Irák. Jsem asi přecitlivělá, ale děsím se i ze Španělska, ty drby co o nich jdou jsou hrozný.

Se Vám musím "pochlubit". Dneska jsem uklízeli hračky do velkých plastových krabic z Ikei. No a Staník jednu vzala a hodil jí po mně. Mám krásně sedřený čelo. Hned běžel mami promiň a foukal mi to. 🙄 Si tak říkám, co mi to doma roste...

hanulik
12. led 2011

@lenkavano Manža je velký charakter. Takových je málo. Držím palce, aby i dál všechno u Vás probíhalo tak jak má. 😉

lenkavano
12. led 2011

@hanulik Hani ted nám probíhá těžká puberta je to krapet náročný 😉 jinak manžel taky koketuje s Ruskem .Stáník je teda vykuk ,ale je hezký jak ti čelíčko hned pofoukal prdelka malej. 😵

hanulik
12. led 2011

@lenkavano Manžovi kamarádi tam jezdí na montáže, vždycky na několik měsíců, tak vím, že to tam už asi není taková divočina jako dřív, ale mám to v sobě tak nějak zaklíněný a nemůžu se toho zbabit. naštěstí se tady jezdí jen Ukrajina a to ještě s malejma autama, tak jsme z obliga.
Puberta? No nazdar, snad budou naše děti klidnější než jsem byla já. 🙄
Vykuk to on je, dostane na prdýlku a přijde taky mami foukej. 😀 On je v tomhle hrozně vnímavej, teď jsme marodila, tak mi pořád chodil foukat hlavičku a krček. Nejdřív pofouká, pak dá pusinku a nakonec pohladí. A to už pak přeci nemůže nic bolet. 😀 😀

lenkavano
12. led 2011

@hanulik no to už bolet nemůže to je jasný když máš takového doktůrka doma který pofouká 🙂 jj snad to opravdu už není taková divočina a taky to mám v sobě zaklíněný.,taky bych měla strach.ale jezdili by ve dvojce to by mě trošku uklidnovalo.ale nevím jestli to vůbec dopadne.

krpeska
12. led 2011

@lenkavano ano ano opora je moje veliká a veliká láska prošla jsem si peklem a tet se my to všechno obrátilo .......jojo jsem přímo z Lípy kampak jezdíte ? 🙂 🙂

lenkavano
12. led 2011

@krpeska to je dobře moc ti ted přeju spokojený život taky mám plno trápení za sebou s prvním manželem a tak celkově.jezdíme do Valteřic 😉

hanulik
12. led 2011

@krpeska tak tak, taky charakter. Holky, já si myslím, že mám maximálně hodnýho chlapa (i když mi občas leze na nervy) a vím, že kdybych byla ve stejný situaci jako vy, taky by se k tomu postavil jako biologickej táta, ale když tak nad tím přemýšlím, nikoho takovýho dalšího ve svým okolí neznám.

krpeska
12. led 2011

@lenkavano tak to je opravdu kousíček tam my jezdí i sousedka ......... oto si toho štěstí pak dokážeme vážit 🙂 🙂 🙂

krpeska
12. led 2011

@hanulik Takový chlapi se hledaj jen s lupou 😉 😉 😉 😉

lenkavano
12. led 2011

jo holky to máte pravdu 🙂

skatarina
12. led 2011

@hanulik ...aj ja sa o neho bojim...ale hocikde sa mu moze nieco stat.Ci doma,alebo tisice km.Snazim sa na to nemysliet.Manzel mi hovoril,ze v Rusku to je trosku civilizovanejsie ako na Ukrajine.Ale z Ukrajiny nosi take dobroty 😝 😝 😝 .On chodi sam a do kabiny nikoho nepusta.Ma tam tak cisto,ze sa musim vyzuvat ked idem dnu 😀 😀 😀 .Skoda,ze to nepraktizuje aj doma 😉 😉 😉 .
mas doma sikulku aspon nemas cas bat sa o muza 😀 😀 😀

hanulik
12. led 2011

@skatarina Tak to jsou na tom s manžou stejně. V práci se přezouvá a já vždycky v pondělí likviduju víkendový bordel. 😀 K sobě si taky nikoho nepustí, ale bojí se třeba na trajektech do Anglie,aby mi někdo nevlezl pod plachtu a tak. 😖
jj, moje dítě je maximálně akční. Závidím všem maminkám, kterým dítě vydrží alespoň chvilku koukat na pohádky. U nás frčí jen Večerníček a to s ním musím ležet v posteli a občas "strejda Up". Což je hrozná slátanina, ale děti to očividně bere.

matusaci
12. led 2011

@katarinka1107 dekuji jen se kazdy hadame po kom je

krpeska
12. led 2011

@hanulik muj mužskej taky rád v autě pořádek taky se přezouvá tet má sebou staršího syna ten je v sedmim nebi plnej zážitků měl jet tento týden na hory ale ze zdravotních důvodů nemůže tak to má jako kompenzaci aby nemusel jít do jiný třídy ....No já jsem zvědavá nato naše mimi v bříšku pěkně vyvádí a já mám strach že jsem všechno zapoměla 🙂 🙂

skatarina
12. led 2011

Tak moja dcera je pravy opak. Ona by pozerala rozpravky v kuse.Teraz ficime na Mickey mousovi.Uz som jej dovolila pozerat len pred spanim,lebo zacala robit sceny,ze chce pozerat telku.
Inac dost mi vadi,ze mame nejaky system a pride tatik a vsetko jej dovoli.Moja praca tak vyjde nazmar.Chapem,ze je s nou malo,tak sa necha obalamutit 😉 .