Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

krpeska
25. led 2011

ahoj holky tak jsem přežila od začátku jsem přibrala 3kg miminku krásně bije srdíčko na kontrolu musim už každých 14 dní bohužel budu muset kvůli tomu cukru na jednodení hospitalizaci ☹ ☹ ☹ ☹ tak to se my nechce ale co se dá dělat
@matusaci Alspon ti to uteče nebudeš se nudit 😉 😉 😉 😉 a než se naděješ máte tatku doma 🙂

matusaci
25. led 2011

@krpeska to je pravda ale nemam nikoho kdo by hlidal malyho

krpeska
25. led 2011

@matusaci tak to je potíž já vím 😉 😉

lenkavano
25. led 2011

@matusaci a pomůže t někdo?

krpeska
25. led 2011

@krpeska zkus nějakou kámošku ☹

matusaci
25. led 2011

@krpeska
@lenkavano
no malovl strejda nabytek bude taky soupak a lednici mi snad daji az na misto kdyz se to platilo.ale s uklidem uz asi nikdo nepomuze ☹

krpeska
26. led 2011

@matusaci tak držím palečky at to zvládnete 😉 😉

lenkavano
26. led 2011

ahoj holčiny co děláte že nepíšete? 🙂
@matusaci tak uklízej pomaloučku polehoučku at se zabavíš. 😉
@krpeska to je dobře že je vše o.k 🙂 tak ted se budeme těšit 😉

lenkavano
26. led 2011

@balisek MM jezdí tady v Čechách.naváží kauflandy. 🙂 a kde jezdí ten tvůj? 😉

lenkavano
26. led 2011

jinak my už máme tatku druhý den doma a dá se říct že jsou dny proválené,ale od zítřka začneme makat na bytě a tak.... 🙂

krpeska
26. led 2011

@lenkavano ahojky doufám že už nám to uteče my máme dneska tatku taky doma jel jen Rakousko tak to měl šup šup ale myslím že zítra zas odjede ☹ ☹ ☹ tak bude zase smutno dneska jel jen složit bedny vzal si sebou malího a ten je v sedmém nebi jeto určitě zábavnější jak čtení 😉 😉 😉 😉 😉 to nám prostě ne a ne jít ☹

krpeska
28. led 2011

@lenkavano Ahojky tak jak jde práce ?A vůbec jak jde život .

lenkavano
28. led 2011

@krpeska ahoj dnes jsme přivezli Kubíka z logoškoly,jeli jsme poprvé vlakem a měla jsem toho dost.jako spojení celkem šlo,ale ta ztráta času,šílená.stále si užíváme tatky,až do středy,ale pořád je co dělat. 😉 ted jsme ještě přijeli z nákupu a mám toho plné kecky. 😝

krpeska
28. led 2011

@lenkavano tak to si myslím my si užijeme tatky o víkendu vrací se v noci domu .Já byla dneska taky nakoupit a byla jsem ko auto nemám nevejdu se nějak za volant 😉 😉 😉 akdyž si šoupnu sedačku tak jsem mrnavá a nedošáhnu na spojku 😉 😉 😉 tak to ještě musim vydržet ach jo ☹

krpeska
31. led 2011

Ahoj holky jak se vede co je novýho 🙂 🙂 🙂 🙂

krpeska
31. led 2011

tak my už jsme zase sami ☹ ☹ ☹ ☹

lenkavano
31. led 2011

ahoj holky tatku nám stahujou z dovolený a ještě ho pěkně vytočili sebrali mu totiž auto na Německo 😠 😝

krpeska
31. led 2011

@lenkavano Ahoj chudák nejezdí náhodou pro CS CARGO 🙂 🙂 🙂 🙂

marti457
31. led 2011

Ahoj holky 😉 jak zvládáte to počasí??? My špatně, když je Kubik konečně zdravý tak zase má Lukášek horečky, teď měl večer 39st ☹
Jinak jsem naháčkovala nové čepičky tak se s váma musím podělit 😵

marti457
31. led 2011
andrejka10
31. led 2011

Aáááhojte maminky. Tak ja sa hlásim opäť. Skúškové úspešne za mnou, už len lentý semester a štátnice. 😉 Takže budem zase chodiť tu na MK častejšie. A najnovšia pikoška. Tatino nám znovu pracuje a je zatiaľ spokojný. Tak uvidíme ako bude ďalej. 😉 No idem si vás priebežne prečítať, aby som bola aspoň trochu v obraze. 😵

@marti457 krááááásna práca, ako vždy. 😉

marti457
31. led 2011

@andrejka10 Gratuluji, já vás maminy obdivuji, co při dětech děláte školy - já bych na to neměla nervy 😅

balisek
31. led 2011

Ahoj holky,tak už jsem sem zase zavítala,po delší době,jakpak se máte? My na prd,táta už je zase v práci, už je tam skoro pořád,vrací se nám soboty a odjíždí brzy v pondělí:( Už to psychicky nějak nezvládám,vůbec si nebere dovči,v létě měl jen týden,o vánocích jen svátky, mezi nimy byl také v práci,doma je věčně utahaný,a než se otočím,tak je zase v práci,já už to nějak nezvládám:( Taky jsou ty vaši chlapi tak utahaný,že s nima o víkendu není ani řeč? Ten náš je jakoby v jiném světě,pořád se mu chce spát,nemluví, a zbytek také stojí za prd:(

balisek
31. led 2011

Dneska jsme se parádně pohádali,a já řekla,že se stěhuju.Hádáme se skoro pořád a to kvůli blbostem...začínám to většinou já,protože mě mrzí,že si mě o víkendu skoro nevšimne,neužívá si že jsme spolu, o sexu ani nemluvim,nevím ani kolikrát by to u těhlech chlapů o víkendu mělo být:D začíná se nám to nějak sypat holky,poradte mi,jak se k němu mám chovat, vy už máte nějaké zkušenosti,já po dvou a půl letech asi vůbec:(

krpeska
1. únor 2011

@marti457 jů to je krásný já vyšívám háčkovat umím ale kloboučky néééééééé je opravdu pěkné
@balisek no rada to nevím to je těžký ten můj se nám o víkendu plně věnuje ale je to asi i tím že čekáme mimi ,Ale zas nemá rád návštěvy chce být jen s náma a unavená jsem spíš víc já 😉 😉 😉 😉 😉 nevím co poradit ☹ ☹ ☹ Snad jen horu trpělivosti ale i ta má své meze 😖 😖 zkuste si normálně promluvit v klidu večer bez výčitek a hádání třeba to pomůže prostě si zkuste udělat hezkej večer a povídat si a jeden druhýho vyslechnout ale je to jen malá rada 😉 😉 😉 držím palečky 🙂 🙂

lenkavano
1. únor 2011

@krpeska jj jezdí v Cargu.
holky písnu pak později 😉

marti457
1. únor 2011

@balisek ahojky, chce to s nima trpělivost, jsou to chlapi a víc věcí najednou nezvládají. Jak dlouho ten tvůj jezdí? Ono to taky trvá než si zvykne - má to celé rozkouskované a pořádně se nevyspí, nenají a neodpočine 😝 Ten náš, když se vrátí z cesty tak si chvilku s klukama zablbne, ale chce mít svůj klid a my se radši pakujem někam ven nebo k našim ať se může vklidu aspoň vykoupat 🙂
Ten můj už neumí normálně jíst a o spaní ani nemluvím - usíná brzo večer u telky a v noci courá po baráku 😀 Já jsem vždycky ráda, že nám přijel, ale po pravdě - když mě v noci buděj kluci a do toho ještě on tak se už na druhou stranu těším, až někam zase pojede a já se trochu vyspím 😀
Ale nám nejezdí nikam na několik týdnů, ale jen tak 2-3dny, jeden den doma a zase jede takže se dá říct, že se pořád vidíme a asi bych si víc vážila toho, že je doma, kdyby nám přijel po měsíci domu 😅
Dej mu čas, ale taky mu dej najevo, že potřebuješ víc pozornosti, ale v klidu 😵 aby neměl trauma z toho, že se vrací domu a ty mu pokaždý nadáváš, že si tě nevšímá ☹
Držím palečky ať to ustojíte oba dva a bude to zase lepší 😉

krpeska
2. únor 2011

ahoj holky tak zíta mě čeká zas nemocnice tak doufám že jen ten jeden den ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenkavano
2. únor 2011

@krpeska budeme na tebe myslet neboj se vlka nic,natož doktorů 🙂

akculina
3. únor 2011

Ahojky.Taky máme taťku kamioňáka,takže jsem na dva raubíře a rostoucí bříško(jsem v 7 měsíci těhotenství) taky pořád sama.Taťka je od pondělí do pátku(někdy do soboty) pryč.Víkendy nám teda plně věnuje,ale přes týden nám tady dooost často chybí ☹ Takže také vím,jaké to je... ☹ A zatím to nevypadá,že by se to mělo v budoucnu nějak změnit☹ Ach jooo.