Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

krpeska
3. únor 2011

@akculina ahoj vítá tě koukám že v noci taky moc nespíš 😉 😉 😉

akculina
3. únor 2011

Ahojky.Děkuju za přivítání😀 Jjj.Taky nemůžu spát.Dětičky marodí,z nosánků jim teče jak z kohoutku a hlavně s tím velkým bříškem už se mi špatně leží.☹Nevím,jak usínat,i když jsem unavená jak štěně...

akculina
3. únor 2011

Jééé!Tak nám dneska přijede taťka domu!!!Ale jen do zítřka a pak zase pofrčí☹Takže tentokrát nám nevyjde asi ani víkend☹☹☹

lenkavano
3. únor 2011

ahoj holky zdraví vás marod. 😝 😅
@akculina vítej další opuštěná duše mezi námi.my měli tatku doma na chvíli ted ,prospali jsme odpoledne,on byl u zubaře tak se hojil a já a malá máme chřipajznu,děs a hrůza.asi jsme na tatku něco i prskli protože prý ho pobolívá taky v krku a tak rychle zdrhnul 😝 😀 ale myslím si že rychlostí jak to přepadlo nás tomu stejně asi neuteče 😝
koukám že se tu budeme těšit na další miminko,to je fajn a zase na princeznu. 🙂

marketakucova
3. únor 2011

Ahojky ja mam take manžela kamionaka,jezdi celou tu dobu co jsme spolu pres 7 let,takze jsem si i zvykla,ale jak jsme bydleli na byte v podnajmu jak se dcera narodila tak mi to ani nevadilo ze je pryc,vzdy jezdil od patku do patku pak treba tyden byl doma,jelikoz jsme bydleli samy tak mi to nevadilo,alespon byli pekne penizky...🙂2 roky bydlime u jeho otce a ja ho nesnasim tak vzdy namitam aby nekam jel a nechal me tu s nim...☹ Vzdy se jenom pohadame a jsem protivna...Jelikoz chci jit pryc...Bydlet zase samy,mit soukromi ktere nemame...Dnes se mi vraci manzel tak snad uz vyresime to bydleni....

jucuska
4. únor 2011

Ahojte, aj moj osud sa spolcil s kamionistom- sme spolu 6 rokov a z ttoho je 7 na kamione,v auguste sa budeme brat...jeho praca ma vobec nerobi stastnou, a aj ked je do tyzdna 2x doma, mne je to malo-som mlada, potrebujem citit lasku, opateru.Ked sa mi nieco podari, netesim sa z toho, lebo tu nie je a naopak, ked som smutna, placem iba do vankusa ☹
Chcem sa vas opytat, ako toto povolanie vplyva na deti? Maju deti radi svojich otcov kamionistov?Jednemu znamemu, sa narodil syn a on siel na 4 tyzdne na kamion...po case ked sa vratil, prisiel domov, manzelka otvorila dvere a syn sa opyatal mami "Mami, kto je ten ujo?"...Znamemu to velmi zle padlo a uvedomil si, ze rodina je najdolezitejsie... 😒

stelika
4. únor 2011

Ahojte babulky, tak som tu po dlhšom dlhšom čase 😀 včera som práve bola vyberať drot z ruky už ju musim len rozhybat a vybrat jeden steh 😀 dufam, že sa mi podarí vas dočítať 😎 akurat som len zahliadla, že @ andrejka 10 ma za sebou skušky tak gratulujem prave som tento utorok bola na vasom sidlisku, ale to len v sekači 😎 a pri krsniatku 😲 @jucuska na ake dlhe turnusy chodi nas tatik min. na 4 týždne a dva týždne doma, ale ked sa da tak mu co najcastejsie volam ked je maly hore hlavne cez skype aby ho videl a ked nema internet tak cez telefon, aby ho videl a aby si zapamatal jeho hlas takze ked pride domov sa ho vobec neboji 😎 zatial uvidime co to bude teraz napr., ale dufam, ze to tak ostane myslim, že matka by mala zachovavat a pripravovat ho na prichod ocka, aby si ho co najviac zapamatal alebo ukazovat fotky ja to riesim tak 😉 Nas tatik teraz v januari tiez odchadzal s tazkym srdcom a placom od nas ☹ ale ked peniaze treba tak sa neda nic robiť... ☹ musime to len pretrpiet a tak za 4-5 rokov ako planujeme uz druhe tak hadam sa nam podari ho zamestnat uz aj doma 🤐

krpeska
4. únor 2011

@lenkavano Ahoj tak co už je líp já to přežila ale vyfasuju prý domu glukometr tak si budu ubližovat sama ☹ ☹ ☹ mimi zž má 720g a je to prý holká tak jsem měla fakt radost 🙂 🙂 🙂
@jucuska můj se snaží být víkend co víkend doma tak uvidíme až se mimi narodí co bude 😉 😉 😉
@marketakucova držím palečky je lepší když rodina bydlí sama 🙂 🙂

balisek
6. únor 2011

No holky, děkuju moc za rady🙂 jenže přijel domů a je to ještě horší než to bylo..jezdí už hodně dlouho, mrzí mě,že si všímá jen malého a mě skoro vůbec, jenže nejvíc mě trápí,to že se mnou nechce spát.j to strašně těžký,jsme spolu dva roky a už máme pěknou krizi..je pravda že od dubna jezdí v jiné firmě a někdy spí přes týden dost málo,jenže připadá mi divný, že nemá po týdnu chut na sex, že mu to stačí jednou a tím to končí:(

lenkavano
6. únor 2011

ahoj holky 🙂 my máme ted tatku chvíli doma ,ted to vychází že je doma každý den 😉 od uterý má volno.....
@marketakucova to je mi líto,chtělo by to opravdu svoje bydlení a vyřešili jste něco jak byl manžel doma?jako abych ti řekla pravdu s mým tchánem společné bydlení...pro mě šílená představa.
@stelika je fajn že už je ruka v pořádku steh je asi to poslední už 🙂 jinak s těma dětma je to někdy opravdu smutný,my měli spíš problém v tom ,že se táty děti stranily,byli navyklý jen na mě a tak se nechtěly nechat od táty ani pochovat nic.někdy byl taky z toho zklamaný ,ale říkala jsem mu že se nesmí divit když je pryč.změnilo se to až jak začal jezdit tady.je častěji doma a je to znát.ale ted je právě dobrý i ten skype,že si můžeme zavolat a vidět se.my ho nepoužíváme ale kdyby jezdil cizinu tak určo jo.. 🙂
@krpeska tak už si ubližuješ?to mě mrzí teda to si musíš jako píchat?promin jestli se ptám jak blb.jsem ráda že se potvrdila holčička,v bráchách bude mít prima ochránce,přesně tak jsem to měla v dětství já.
@balisek taky jsme měli takové krize když jezdil manžel ven ,pak třeba přijel a pohádali jsme se pak mě štvalo že volný víkend byl total zabitý a přes telefony jsme si pak psali jak jsme hloupý že se vidíme málo a ještě se v ty dny hádáme.ale jeden čas byla taky krize.občas se to prostě stává a i ted se to stane ne vždy to prostě vyjde tak že je ženská doma pořád v dobré náladě a zrovna když se jí vrací muž.jinak co se týče milování nebo tak ,u nás tohle není problém takže v tomhle nevím,je možný že si člověk odvykne,ale já mám celkem náruživce takže ten by si asi neodvykl...každopádně je to trochu zvláštní to je jasný.jinak s tím spaním to je asi mor všech kamionáků,mě vždycky štve když se první den u nás prospí......v práci chlapi i krafají nejdou spát a pak doma lehnou 😝

krpeska
6. únor 2011

@lenkavano v uterý dostanu glukometr a budu se píchat do prstu a měřit hladinu cukru v krvi už se nemůžu dočkat ☹ ☹ No jsem zvědavá jak to budem řešit s mimčem my ale tatka se nám snaží být doma jeden den v týdnu a víkend někdy to vyjde někdy ne 😉 😉 No máš pravdu kluci se těšej pořád koukaj jak se my hýbe bříško a hladěj ji tak uvidíme začínáme už dávat dohromady i výbavičku ještě pár věcí 🙂 🙂 🙂 🙂

balisek
6. únor 2011

Holky,může to být i tím,že máme problémy s penězy?Jsme na tom tak blbě že už jen přežíváme. Já už skoro ani normálně nežiju, ted tady byla mamka a s tou normálně mluví, dělá kraviny, napadlo mě, že je v tom ženská,jenže to mi nepřizná, holky, mě je tak smutno, chce se mi strašně brečet ale nejde to, aby se mi alespon malinko ulevilo:( Na malýho taky skoro celej den jen něco má, celej den prospí, od soboty do neděle a v pondělí jako by ožil a se super náladou do práce, takže to bude asi mnou,nevim jak se mám už chovat, tolik bych chtěla aby ke mě přišel a dal mi třeba jen pusu,nebo mě jen obejmul:( Každej večer co je doma se tady na něj připravím,uspímm brzo malého a sednu si k němu k televizi a sotva přijdu tak on se jde umýt a pak mi řekne jdeš spát nebo budeš koukat...ráno jsem se o něco pokoušela a on mi na to řekne,že se mu nechce..:(asi je to hodně osobní,já vím,ale jsemtakovej zoufalec,že už nevim,od koho bych si nechala poradit:(

lenkavano
6. únor 2011

@balisek později ti napíšu ip 😉
@krpeska napiš mi do ip adresu 🙂

balisek
6. únor 2011

Dobře, tak já jdu koupat🙂 a jdeme baštit, zítra se ozvu, dneska už se k tomu asi nedostanu🙂 pa pa holky a dobrou noc

marketakucova
6. únor 2011

@lenkavano no vyřešili jsme tak akorat že jsme se pohadali a od čtvrtka se nebavime,jen kdyz je to nutne tak si neco reknem... 🤐 No hruza,ja se proste vidim nekde jinde ale manza ne a ne odejit takze to je tezke,porad nad tim premyslim a uvazuju....Ach jo,tak si preju kdyby rekl sam od sebe ,,dupo pojd odstehujem se'' ale to se stat nemuze... ☹ Uz nevim jak na nej...

lenkavano
6. únor 2011

@marketakucova a proč se to stát nemůže copak on by nechtěl bydlet sám?to je těžký když ho nemůžeš přesvědčit to je škoda. 😒

krpeska
7. únor 2011

@marketakucova ahojky taky si myslím že to je škoda zkus ale vydržet třeba na to sám přijde potíž je asi i v tom že často pryč ach jo nemáme to lehký myslím že žádná z nás 😉 😉 😉
@balisek Zkus vydržet každá krize jednou přejde at dopadne jak dopadne jezdí sám nebo ve dvojce no a s penězma bojujeme taky hodně bývalí mě zanechal ohromný dluhy neplatí ani alimenty a Stána nás živí ale na splátky nemám nevím kde brát takže vím že peníze jsou problém a mateřská nic moc.Oni problémy a starosti jsou všude 😉 😉 možná se ho zkus zeptat jestli mu v životě nepřekážíš a uvidíš ☹ ☹ Bud statečná a zkus před ním nebrečet 😒 😒 😒 Je to těžký ale jde to věř my ale stejně ti nikdo neporadí na všechno přijdeš sama bohužel 😖 😖 takže Ti držím palečky 🙂 🙂 🙂 🙂

stelika
7. únor 2011

@lenkavano 🙂

marketakucova
7. únor 2011

@krpeska
@lenkavano No ja bych klidne pockala ale za chvili porod a nevedet zda budem bydlet tam nebo tam...Uz se to trochu udobrilo,byla jsem za nim v praci tak uz byla pusa,tak vecer se na neho vrhnu at se rozhodne.Bydlime totiz 20km od mesta,tady umrela i kocka,ja vyrostla ve meste a chybi mi lidi...tady jen babky cuci z oken...☹ Manza musi dojizdet,ja malou musim vozit autem do skolky,jelikoz tu ani spoje nevychazi...Snad delam dobre a ze mi to nekdy nevycte ze jsem ho ktomu az donutila,ale radeji budu platit podnajem a budu vedet ze prijdu tak to bude jak jsem odchazela a ne jak ted prijdu do kuchyne a tchan si tam dela bordel a ani si po sobe neuklidi,ja jsem pak nasrana a to je tak zevsim,vytiram a on si projde po kuchyni v botech..No nezabili by jste ho?Jenze manzelovi to rikat muzu tisickrat ale chlap ma proste jine vlastnosti nez zenske,my to vidime jinac,chceme mit svuj klid,soukromi,pohodu...

krpeska
9. únor 2011

Ahoj holky tak co je novýho nikdo dlouho nepsal jak to s váma vypadá? My se máme celkem fajn malá kope a kope dneska přijede tatka ale zas odjede takže normálka jo v páte přivezou kočárek tak jsem zvědavá pak půjde k bráchovy až se pokochám aby nebyl doma 😉 😉 Pomalinku začnu na mimi i prát jen potřebuji ještě nějakou komodu abych to měla kam rovnat 😉 🙂
@marketakucova Jak to s Tebou dopadlo doufám že v tvůj prospěch 😉 😉
@balisek Tak jak se daří už je líp 😉

whitemouse
9. únor 2011

Ahoj holky 🙂 našla jsem vaši diskusi, tak snad se můžu přidat. Taky máme taťku kamioňáka - jezdí přes 10 let. Není to zrovna lehký, ale bohužel dělá to jen kvůli penězům ☹

balisek
9. únor 2011

KRÁSNÉ RÁNKO HOLKY🙂 No mezi námi už je to lepší, jen se snažíme řešit tu naší finanční krizi, je to opravdu na houby, přestala jsem se trápit tím,že někoho má...nemyslím na to, protože určitě nemá...přes telefon zatím dobrý, uvidíme až dorazí o víkendu domů.a co vy? jak se vám daří?

marketakucova
9. únor 2011

@krpeska No jo i ne...Rekl mi ze jeste pockame...Ale nedovedu si predstavit ze budu rodit a pritom se stehovat.... 😝

jaa
9. únor 2011

tady vám hodím pár dnešních úlovků 😉

lenkavano
10. únor 2011

ahoj holky nestíhám ted psát stěhujeme se.až to bude jen chvilku možné napíšu víc.
@balisek 😉
@whitemouse vítej 🙂

krpeska
10. únor 2011

@whitemouse Ahojky tak už jsme těhulky 3 a jak tak koukám já budu rodit poslední ikdyž porod vypadá spíš na duben i oba kluky jsem měla dřív 😉 😉 Ach jo holky tat přijel ráno vyspal se a o půlnoci zas odjel tentokrát i přes víkend ☹ ☹ Bude strašný smutno ☹
@lenkavano kam pak kam pak nás to asi taky čeká jen doufám že až po porodu 😉
@jaa krásný fotečky 🙂
@marketakucova Držim pěstička aby jsme se nestěhovali 2 😉 😉 😒 😒
@balisek Tak doufám že se dohodnete dej vědět myslím na tebe a peníze neřeš my jsme na tom taky šíleně 😉 😖 😖

jaa
10. únor 2011

@krpeska díky🙂

marti457
10. únor 2011

@balisek Ahojky, tak to jsem ráda 😵

@jaa Nellinka je prostě krásná holčička, sluší jí to 😎

jaa
10. únor 2011

@marti457 děkujeme... 🙂

lenkavano
11. únor 2011

holky já absolutně nestíhám kdy už to stěhování skončí krucinál,nechápu že máme tolik verků,bez pardonu vyhazuju jinak bych se asi zbláznila 😝 pak se vám ozvu.