Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
4. bře 2011

ahoj holky nevím jak dlouho tu na koníku budu,zvažuju odchod ,tak jen abyste věděly,kdybych se neobjevovala .... 😝 😀 jinak mám fb,mám tam už jaa a martinamil a marti,tak kdyžtak se ozvěte a dáme se do přátel 🙂

jaa
4. bře 2011

Holky,koukám,že máte ty chlapy doma skoro pořád..U nás je pryč měsíc... 😅

hanuska09
5. bře 2011

☹ ☹ ☹ tak to je naozaj malicko.Nas ocinko,sa vrati vzdy po jednej ceste,to je jedno kam a aky je den. ale byva prec tak 6 az 8 dni prec,viac nie a doma je vzdy inak,ako ho zavolaju,niekedy je doma 2dni,niekedy aj 4 dni ako teraz 🙂 ale stava sa aj ze je doma iba 1 den. ☹ niekedy to padne ze je doma cez vikend,inokedy zase cez tyzden.vzdy je to inak a preto si nemozme ani nic naplanovat lebo neviem ci bude doma 😒

krpeska
5. bře 2011

@jaa to by mě zabilo ho měsíc nevidět takhle jsem na prášky 😖 😖
@lenkavano škoda také mám fb normálně pod svým jménem

civediamo
5. bře 2011

@jaa 🙂nie všetky moj bol od noveho roku doma len raz a už je znova tyžden preč 😒

civediamo
5. bře 2011

inak vas zdravim dievčance-neviem či si ma pametate ale mala som tu nik 28jaja28,len nejaka dobra duša z adminov ma zablokovala ani dovod neviem ,ale nevadi su tu v poslednej dobe divne praktiky,už som ani nechcela novy,ale občas potrebujem pokecat o tych našich chlapoch čo su stale preč,,,,ale ako vidim moc vas sem nechodi ☹

jaa
5. bře 2011

@krpeska alespon jsou korunky.,.. 😉
@civediamo náš byl tzaky doma jen jednou🙂

civediamo
5. bře 2011

@jaa tak sme na tom rovnako,,ach tie peniaze keby ich nebolo treba.....

jaa
5. bře 2011

@civediamo přesně tak.Čím je déle pryč,tím je více peněz...když dorazí domů,tak přehodí celý chod domáctnosti... 😀 Ale co.Víkend se užijem a pak zase frčí... 😉

andrejka10
6. bře 2011

Ahojte dievčence. Dlho som tu nebola. Nejako nestíham 😉
Nestačím sa čudovať, čo sa tu deje. 😕
@lenkavano , prečo chceš odísť z MK? Budeš nám tu chýbať??
@civediamo, fíha, zrušili ti účet? Si porušila nejaké pravidlá?? No mohli ťa najskôr upozorniť aby sa predišlo nedorozumeniam.

Jaaaj a zabudla som. Tatino je v novej firme spokojný. Som veľmi rada, že to nie je horšie. Teraz býva doma častejšie. Štyri týždne odjazdí a týždeň je s nami doma. 😵 A nie ako v starej firme, že jazdil ako blbec 6 týźdňov, doma bol dva dni a ani vyprané veci mu nestačili vyschnúť. 😉 a peniažky boli v nedohľadne.

civediamo
6. bře 2011

@jaa presne ako pišeš🙂ja som až nervozna ked dojde že som zvyknuta na iny rytmus dna s malou,ale som rada ked je doma to hej🙂

@andrejka10 -praveže som nič neporušila,prispievala som malo a väčšinou som len prečitala rady ked som mala nejaky problem,,na nič ma neupozornili a ked som napisala že prečo sa mi neda prihlasit na učet čo je za problem tak len odpisali že"asi"som nejake pravidla porušila,čo som si neni vedoma a to som si tie pravidla prečitala veeeelmi pozorne,ale nemienim sa s nikym dovadˇovať ani obhajovat za niečo čo som neurobila,su tu osoby čo denne ine osočuju a kadečo porušuju a zlizla som si to ja za nič nuž čo 😒

civediamo
6. bře 2011

@andrejka10 a kde robi tvoj muž v akej firme?

andrejka10
6. bře 2011

@civediamo , no neviem, či to tu môžem naplno napísať, aby som nerobila firme reklamu, tak ti radšej pošlem IP. 😀 😀 😀

jaa
6. bře 2011

@civediamo Ok🙂

jaa
6. bře 2011

Jinak ,náš tatík byl ted na KORZICE a povídal,že už tam jet nechce.Samá serpentina,hory,blbé nájezdy na lodě...Pokaždé tam chlapi něco urvou a ani on nebyl vyjímka...Naštěstí si to hradí sama firma,nebo jim to kompenzuje ta tabačka,kam jezdí...

civediamo
6. bře 2011

@andrejka10 dakujem🙂)

lucisa
9. bře 2011

Občas jsem sem přispívala a čtu vás, manža je taky kamioňák, a teď jsem zjistila, že @lenkavano byla zablokovaná. vysvětlení na zablokovanýh uživatelech. Asi to tušila...... 😒

petulka33
10. bře 2011

Ahoj holky, jdu vás pozdravit a tak nějak se k vám přihlásit. Táta nám nastupuje na kamion, sice jak jsem četla, tak ho budeme mít oproti vám skoro pořád doma, ale i tak to bude nezvyk. Aspoň se poštěstilo, že bude vyjíždět od nás z městečka a nemusí za tím nikam dojíždět. V těch jeho službách se zatím ještě tak dokonale neorientuju, ale i když říká, že jeden týden bude doma každý den, tak je spíš myšleno na noc, takže ho malej beztak neužije. No necháme se překvapit, jak to bude klapat. Rozhodně nebude jezdit žádné dálky, jen do SRN a zpět.

civediamo
10. bře 2011

@petulka33 🙂)tak to ako vraviš bude nezvyk,ale ešte ten lepši pripad🙂)
@lucisa ..kde sa daju pozriet ty zablokovany uživatelia??

petulka33
10. bře 2011

@civediamo no to rozhodně. manžel nechtěl odejít na dlouho od nás. Měl sice i jiné nabídky, za mnohonásobně lepší peníze, ale zařekl se, že takhle už žít nechce. Vyzkoušel si zamlada a už ho to neláká, když má rodinu.

civediamo
10. bře 2011

@petulka33 -to je dobre že to takto berie,mojho to velmi bavi,aj na ukor rodiny,čo mna velmi mrzi,ale ked teraz treba peniaze čo mame robit,ked sa všetko utrasie skusim ho znova presvedčiť aby chodil na kratšie turnusy,:((

petulka33
10. bře 2011

@civediamo budu držet palce, ať se pak zadaří a přesvědčíš ho. No u nás je to tak, že je manžel na nás hodně závislý. Bohužel ale přišel o práci kterou měl a jak píšeš, peníze jsou třeba, tak nastoupí a bude jezdit. Jezdil s odtahovkou a to ho bavilo. Už teď vymýšlí jak se k tomu vrátit, tak je možné, že ani dlouho na kamionu nezůstane.

civediamo
10. bře 2011

@petulka33 verim tomu že ho presvedčim,lebo takto sa dost odsudzujeme a mna to už takto nebavi,pripadam si ako slobodna matka,len peniaze nabehuju na učet,a čo mam s muža? 😒 je mi s toho smutno,ale chlapi to beru asi inak ☹ bud len rada kym je na vas taky naviazany to je len dobre 😉 😉 😉

lucisa
11. bře 2011

@civediamo tady: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zablokov...
Omlouvám se, že odpovídám až dnes, ale včera jsem byla celý den mimo net.

civediamo
11. bře 2011

@lucisa 🙂 dakujem ti ja som to potom po chvile hladania-patrania našla ale aj tak vdaka 😉

marti457
13. bře 2011

Holky pár fotek z dnešního výletu na Ještěd 😉

marti457
13. bře 2011
kudrlenkaa
autor
14. bře 2011

@civediamo mluvíš mi z duše 😉

civediamo
15. bře 2011

@kudrlenkaa 🙂)ahoj neviem sice čo si myslela ale som rada🙂)

kudrlenkaa
autor
17. bře 2011

@civediamo myslela, jsem to co jsi psala pro : petulka 33 , že si připadáš jako svobodná matka a další. 😉 já se cítím úplně stejně , žiju si spíš takový svůj život se synem a o víkendu to pak na mě všechno padá, každý to snášíme prostě jinak 🙂