Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

civediamo
29. dub 2011

@jaa -vieš ked si sam nevie uvedomit že tym rozhadzovanim obera rodinu ,tak to je ťažke,on si na to zvykol a pripada mu to normalne,,ved ja by som si tiež zvykla dat si a kupit čo mi oči vidia a srdce pišti,ale to by som bola v hlbokom minuse,,,nechapem prečo si to nechce uvedomit,možno by pomohlo keby spišeš na papier čo minie on LEN NA SEBA a čo miniete vy ako cela rodina teda deti a ty za ten isty čas,ved nech sa uvedomi dočerta,takto minať,,a čo že zarobi dosť ked si to minie sam,,,,budeš to musieť nejak zatrhnuť,lebo sa to vymkne a nakoniec to može skončiť aj dlhami,,,a neda sa vo firme vybaviť aby tolko z firemnych nebral??moj dostane od šefa len tolko čo potrebujue a on na tie peniaze nesiaha,akože by si pre seba kupil to nie,,,toto mu treba v prvom rade zatrhnuť,,, 😒 no rozčulila som sa akoby to bol moj 😉

jaa
29. dub 2011

@civediamo Měli jsem už pár pohovorů.Včera jsem psala šéfovi na firmu,aby s tím něco udělala.Takhle to dál nejde...Nejhorší na tom je,že on klidně sáhne na kreditku,co je schovaná pro PŘÍPAD nouze a roztočí peníze...Mají to geneticky v rodině.Jeho otec a děda jsou to samé...Ale nikdy takový nebyl..Trvá to pár let,ale zase tak dlouho ne.Dříve šetřil jako blázen a ted prostě opak..začlo,když viděl,jak rodiče cpou jeho bratrům a jemu nic..A,chtěl mít také to samé.Naposledy to byl mobil za 10tis.Který mu stejně nevyhovuje...Ted zase básní o satelitu,lux.hodinkách ap....Takže mu dám nůž na krk....Mám toho dost...

civediamo
29. dub 2011

@jaa to ti verim,ako možem povedať že aj moj si dopraje,ale len do vyšky akej može nieže by si kupoval mirnix-dirnix na čo si spomenie a to som mu už aj zatrhla,lebo musime šetrit,tak teraz som mu povedala že ma všetko čo potrebuje a zbytočnosti len na vychyr že ma naozaj nepotrebuje,,,ty to musiš riešiť a to že rodičia pchaju do surodencov a jemu nie nuž je smutne,ale nepomože si predsa preto nezrujnuje rodinu(vas)len aby sa im vyrovnal ved to je chore 😒

schnucki
29. dub 2011

@jaa tak to je opravdu sila ... nestacim valit oci ... to u nas si nakoupi veci na cestu a po ceste si kupuje jen to nejnutnejsi ...
ale souhlasim s @civediamo, resit to nejak musite, treba mu dat fakt nuz na krk bud a nebo .... je to smutne co delaj jeho rodice ale kvuli tomu znicit rodinu ....

uf

jaa
29. dub 2011

@civediamo
@schnucki Tak jsem to ted počítala.Trvá to asi 3 roky..S jeho rodiči je problém od začátku.Cpou jen bratrům a to mladším a jejich dětem..A na nás a naše děti se..u.Jeho táta dotuje ty dva pořád...telefony,peníze,jídlo...A on nechce být pozadu,že????Má 5 navigací..Pořád nemohl najít tu pravou a už zase básní o jiné.Prý super spešl pro kamiony...Telefonů měl nepočítaně,A jeho první úchylka byly hodinky..To měl snad každý rok jedny.Klidně ty původní rozbil,nebo někam zašil,aby si mohl koupit jiné...Ale to se ještě dalo ustát...Jednou za rok 500-1000kč..Ted naposledy se mu rozbil notes..Hlásil poruchu HD.Tak říkám:dáme ho spravit a bude zase ok...To bylo keců..,že to nestihnou,než odjede ap...No,tak si koupil nový,.Ale ten mini,že prý je lepší..No a ten nemá mechaniku,..takže nový exter.HD..Ten se proletěl po kamionu a je ko...Takže má můj a já kulové...A,kdyby jste viděly,co má hadrů...To nemám ani já s holkama dokupy..On musí mít 6tery rifle ap...Ted si koupil sandále...1200..protože ty lonské si blb nechal na schodech zmoknout a ony mu ztvrdly.. 😠 Tak je chudák nemohl nosit a místo,aby je namazal,tak je vyhodil..A,to nepočítám,kolik bot už jen tak postrácel ze schodů...Další úchylka byly čepice...ty by mohl rozdávat..Jsem mu řekla,že mu je naházím do hrobu..

schnucki
29. dub 2011

@jaa ja normalne nemam slov ... promin ale tohle fakt neni normalni .... neni on prevtelena zenska?? ... ale mel by fakt zacit myslet na vas, vzdyt co by jsi mohla holkam za to poridit, nebo dovcu a co ja vim co ....
to fakt musite nejak poresit, nejlepe asi zkusit toho sefa aby nemel takovy pristup, to fakt uz neni normal
drzime moc palecky at se to nejak vyresi

civediamo
29. dub 2011

@jaa 😀 prepač tou poslednou vetou si ma rozosmiala,ale 😔 hanbim sa neni to do smiechu,je to hrozne,keby som vedela ti poradit ako to maš vyriešiť 😒 ale neviem,,on to musi hlavne pochopiť,jednak že mate dost deti ktore vela potrebuju a nebudeš im s prepačenim od huby odtrhať,len aby mal novu navigaciu ,hodinky či notebook,,,,,je chore že on na seba tolko minie a vy ostatny čo???a po druhe rodičov si nevyberame aky su taky su,,moj otec a my sme boli to iste u starkych ako vy vždy davali otcovym sestram a ich detom a nam nič,už som s toho"vyrastla"možu ma bozať,,,musi sa od toho odosobniť,lebo ho to iste žerie vnutorne,ale nezmeni to,nech to do čerta pochopi a nech už žije s tym,,,,a nove hodinky navigaciu a ostatne hovadiny mu nedovol,ani keby čo ....skus nejake ultimatum možno sa spameta,,vela sil a šťastia ,no daj vediet ako ste pokročili 😉

jaa
29. dub 2011

@civediamo
@schnucki Holky díky.
Má dorazit někdy v noci,tak si s ním o tom zase promluvím..U něj je problém,že se nechá rychle zlákat chlapama na parkovišti.Dříve ,ani z auta pomalu nevylezl a ted s nimi táhne kamkoli.Dříve pořád vařil a ted jen vymetá restaurace.Myslím vše na parkovištích....Soused jezdí u stejné firmy a šetří,jak může.A taky ušetří...Jenže mm mi tvrdí,že všichni chlapi utratí min 200e + co mají z domu...A tomu teda nevěřím..Já byla s holkama 2 týdny u moře..jsem ráda,když tam mohu jet.Miluji to tam..Ubytko na 10m2 a sebou na každý den jedno sušené jídlo.Já nejedla a vše nechávala holkám.Každý den jedna zmrzka za 1,5E a obden Gyros za 1,7.A vyšla jsem v poho.Někde se člověk musí uskromnit,aby mohl mít něco jiného..Já to umím,on bohužel ne..A.to jako dítě měl kulové...Ještě v 19 chodil postrojený,jako hastroš..Na tu dobu hrůza..Já ho naučila oblékat,odnaučila ho kouřit..Ted, asi rok kouří zase.předemnou ne.To se bojí,ale smrad z oblečení mi stačí...To,co doveze.. 😠 Takže v tom utopí také haldu peněz..A jen tvrdí,že to má z nervů,že kouří všichni,co tam jsou...

marti457
1. kvě 2011

@jaa Teda Marti 😕 já snad začnu být na toho mého trochu hodnější, po tom, co čtu jak utrácí ten tvůj 😅 vždyť víš, jak měl teď tu pokutu a před Vánocema dvě pokuty - to víš, že mu to vždycky dávám pěkně sežrat 😝 a dneska jsme byli nakupovat na cestu (jenže to je něco úplně jiného, jezdí jen na 3 dny a je doma) ale nadávala jsem mu taky kvůli cigaretám, jak ten nákup hned strašně vyletěl kvůli nim 😲 hrůza !!! Normálně jsem mu řekla, že mu koupím tu elektronickou, že se to vyplatí - bude to levnější 😀
Když oni ti chlapi nevidí to, že se musej uskromnit, nevidí totiž, kolik stojí normální chod domácnosti - já bych si netroufla tomu mému svěřit peníze na měsíc aby se postaral o rodinu, to by jsme měli po 10 dnech hlad 😝

Snad se ten tvůj chlap umoudří a přestane rozhazovat 😉 držím palce

jaa
1. kvě 2011

@marti457 Marti,měli jsme pohovor.Tak říkal,že už utlumuje neřesti...Tu el.mu chci taky koupit...Nakoupil si sebou jen za 500 😉

tinika
1. kvě 2011

@jaa čo mna teraz napadlo ako prve, povedz mu ze po jeho minani je vysledna suma vasho prijmu taka, ze kludne moze ostat doma robit niekde blizko a viac sa vam venovat, na čo je dobre potom ze stale cestuje? fakt neviem ako inac na neho aby si to uvedomil, asi tak ako ti radila civediamo spisat na papier jeho a vase vydavky

jaa
1. kvě 2011

@tinika No,já doufám,že se mu rozsvítilo a uskromní své nároky na minimum... 😉

civediamo
3. kvě 2011

@jaa no som teda zvedava ako to dopadne,dufam len že sa uvedomi a spamäta,ved hlavne kvoli vam ako rodine 😉 držim palce

jaa
3. kvě 2011

@civediamo tak ted přišel výpis z uvěrovky a stihl za dva dny vybrat 11000kč.. ☹ je to výpis za minulý měsíc..

civediamo
4. kvě 2011

@jaa preboha to na čo mu bolo????ja by som ho asi prizabila 😖 on uplne zbytočne jazdi,ved to može aj vo fabrike robit a ked ho budeš mat pod kontrolou vyjde to na rovnako,,,

jaa
4. kvě 2011

@civediamo Tak už vím ten výběr...Doplácel bráchovi auto.Dost v nevhodnou dobu teda... 😠 A těch 11tis z výplaty....Doufám,že už dostal rozum..Nebo ho zabiju..

civediamo
4. kvě 2011

😀 a zavru ťa jak za človeka 😉 nuž nepojde to lahko a bude ta to stat vela sil,ale verim že sa kvoli vam polepši 🙂

katarinka1107
4. kvě 2011

zdravím maminy 😉
@jaa to máš ešte pekne pevné nervy........ Ako s tými cigaretami je to aj u nás des... 😝 😠 na 3týždne ide na cesty napakuje si 3 kartony( ja za tú sumu urobím nákupy na 2,5týždňa) a áno vraj je to také zamestnanie, že fajčí tam každy........ jedlo si zavarí sám ... 😅 ... nákup celkom v pohode.... zoberie si zo sebou nejakú hotovosť.. ale minule si doniesol udicu na ryby, lebo bola vonku v akcii... na tom by nebolo nič, keby na tie ryby chodil... vraj bude... na rok 😒 😝
@marti457 tak s tou cigaretou máš dobrý nápad... 😀 ... Inak mne niekedy mm povie , že mám sa skromniť, ale keď zrátam čo miniem ja +domácnosť... ja som dobrá 😀 😅
@civediamo ,tinika @,
@schnucki vitajte, ja som tu dávno nebola, tak zdravím nové maminky 🙂

tinika
4. kvě 2011

@katarinka1107 dakujem za privitanie, ja som tu nahodou "zabludila" 🙂) moj manzel nie je kamionak .)) chodi domov kazdy večer 🙂) inac aj my mame vo vybere barborku 🙂) ak bude baba

martinamil
5. kvě 2011

Holky, argument, že všichni kouří jim nenechávejte. Např. MM, ten nekouří vůbec 😉 🙂 🙂

A ke kapesnému a útratám? I MM utratí hodně. Ale je to jinak. Když nespí v kamionu, ale je na hotelu chodí na jídlo s ostatními do restaurace, kupuje v hotelu pití,.... takže takhle je to dost. Je ale pravda, že on zase bez 3 bas piva neodjíždí. Ale má to tak, že s ním pijí pak i ostatní (od zákazníka), ne že by to vypil sám.

Za co ale utrácí každou cestu - je jedno, zda je to 2 denní Německo či 3 týdenní Madeira - za dárek pro Kryštofa. Z každé cesty mu nějakou hračku doveze. Ještěže těch krátkých cest není tolik, protože to bychom se za chvíli pro hračky nevešli 😉

katarinka1107
5. kvě 2011

@tinika, Barborka u nás viedla skoro od začiatku 😉 dokonca keď sme čakali Jurka moja polovička navrhla ako dievčenské meno Barbaru 😀 😀 .. ale to vtipálek, lebo sme vedeli,že to bude chlapček.... 🙂 😉
@martinamil to je teda pravda.... už by si si mohla otovoriť aj obchod s hračkami 😀

civediamo
6. kvě 2011

@katarinka1107 🙂)dakujeme za privitanie,,,
@jaa moj tiež nefajči,a u nich vo firme je dosť kamionistov a dneska som sa akurat pytala kolky fajčia a vravel že 5,takže nieje to tak a to zas neni vyhovorka že fajči on tak aj ja,ved to by sa aj na ine veci dalo aplikovať,,jaaaj pevne nervy to je naozaj na nervy s tymi chlapmi 😕

martinamil
13. kvě 2011

Kamioňačky z Čech, kdo jedete s partnerem na Kamionshow tento víkend do Hradiště? Klidně přijďte na kafe, budeme stát vedle "Sdružení pro řidiče". 🙂

Právě jsem klukům dodělala na sraz dortík, tak se podívejte jak dopadl. Byl to můj první potahovaný sýrem. Tak snad k tomu pivu bude chutnat. 😉

andrejka10
14. kvě 2011

@martinamil , škoda že len z Čiech. 😉 Raz dva by som prišla na kafčo. 😎

katarinka1107
15. kvě 2011

ahojteéé 😉 @martinamil mňááám 🙂 parádna je tortička....
@andrejka10 😉 😅

martinamil
16. kvě 2011

Holky, díky za pochvalu. Dortík měl úspěch. Překvápko se povedlo, i chutnal. Jen pár lidí bylo sklamaných, protože si mysleli, že nesu kus uzeného.

kuk jak vypadal z boku, opravdu se to dalo zaměnit http://www.facebook.com/media/set/?set=a.166557...

a takto jsme se měli: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.166834... ještě tam budu fotky přidávat, až dodají fotky ostatní. My jsme skoro nefotili.

@andrejka10 - tak si to za rok naplánujte taky 🙂 dáme kafe spolu a třeba i nějaké to vínko 😉 🙂 😀

civediamo
20. kvě 2011

☹ škoda veru že u nas tiež nebol taky zraz

martinamil
27. kvě 2011

Holky, byli tam i kamiony ze Slovenska. Viděla jsem Nové Zámky, Levoču, Žilinu, Zvolen. Resp. ti s námi seděli a jeli spanilku. Třeba jich bylo víc. Příští rok bude zase, tak naplánujte cestu 😉

civediamo
28. kvě 2011

@martinamil :ani som nepočula o tej akcii,škoda ked tam boli aj z SK ,asi to nemalo u nas taku propagaciu

martinamil
28. kvě 2011

Ono je to z 80% sraz Truck fóra něco jako my tady máme Modrého koníka. 😉