Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

domkalaky
19. črc 2011

@lucka1987 no si sikuliatko 😉 a neviem, ci som nezaregistrovala, no opytam sa este raz, ze ci uz mate vybrate nejake mena? a pohlavie viete? ci sa nechate prekvapit? 🙂

lucka1987
19. črc 2011

@mirka200 no viem si to predsvatit.. ja som na pn od januara 😅 len raz som bola s nim vo fr, ked ma uz doki siel vypisat do prace... no ked som sa vratila po tyzdni z jazdy tak som sa rozkrvacaa v 14 tt . redtym som lezala v 7 tt dva tyzdne.. a tak mam pn az doteraz.... tiez nuda niekedy.. a niekedy to uje rychlo lebo boli casy ked som pol dna prespala 😅 a kde do fr jazdi, mava nejake stabilky? moj do bordeaux, nantes, la bruffiere,

lucka1987
19. črc 2011

@domkalaky no mena to je problem 😀 😀 pohlavie nevieme.. mam dokiho co nerad hovori.. a manzel to ani nechcel vediet.. ten je z toho taky uneseny ze sme sa dopracovali az sem ä dlho nam trvalo otehotniet a ked uz sme tak sme o jedno babo prisli) a tak to chce mm ako prekvapko... no a ja tiez som sa nechala nahovorit na to ze nechem vediet co to bude 😅 mame pre chlapca martin po muzovi a dievca... nela, livia.. ale livia vyhrava.. lebo nela je pes mm krstnej.. takze by to bolo trochu blbe...
a ty si uz rozmyslala nad menami, ked sa zadari?

domkalaky
19. črc 2011

@mirka200 ako citam, tak sme na tom podobne, co sa muzov tyka, moj je doma tak ako tvoj 🙂 a robi v slovenskej firme? inak to ti verim, ze by si isla s nim 😉 to je od teba velmi zodpovedne, ze neriskujes, ja sa akurat chystam buduci tyzden s nim ist aspon dufam, ze to vyjde 😅 a mozno s anam podari nejake to kamioncatko 🙂

mirka200
19. črc 2011

@lucka1987 on jazdí hocikde v tej firme robí 3 mesiace a majú okolo 200 kamionov,minule som s ním bola až v medzilaborciach ale tie naše cesty fajne som sa pohojdala 😀

domkalaky
19. črc 2011

@lucka1987 jeej to je krasne, ze sa xcete nechat prekvapit, vacsina ludi, xce vediet pohlavie hlavne kvoli vybavicke a tak,ale predsa len to musi byt ine caro, ked do poslednej minutky nevies, ze ci to bude dievcatko,alebo chlapcek 🙂 . ja by som to asi tiez nexcela vediet 🙂 ,ale ktovie, co so mnou porobi zvedavost,ale samozrejme prvorade je zdravicko.Livia je krasne meno....ja som uvazovala, ze by som xcela meno pre chlapceka Leo, teda bud len Leo,alebo Leonard a pre dievcatko sa mi paci Linda, Laura...aj ked sa mi pacia velmi aj zahranicne mena, no nelubi sa mi kombinacia zahranicneho krsneho mena so slovenskym priezviskom.

lucka1987
19. črc 2011

@domkalaky keby som neni tehu beham s mojim staaaale.. ale vies co mi na tom najviac vadi??? ze ked sa mi che ict na vecko tak prave vtedy sme kdesi na dialnici a neda sa mu zastavit 😀 a ozaj kedysi som mala stresy a traumy ze ako to bude s hygienou... nakoniec som bola celkom spojona lebo mato (manzel) ma uz po tych rokoch obkukane kde su vecka a sprchy v dobrom cistom stave... a tiez aj na firmach sa sprchuju.. no to sa chlapi kukali ked som tam dorazila ze sa idem sprchovat 😀 😀 kedze tam nerozlisovali muzske a zenske.. mali len muzske 😀

mirka200
19. črc 2011

@domkalaky áno robí pre firmu v bardejove.tak nech sa vám zadarí,ja som tak otehotnela druhý krát ked som s ním bola na výlete,ale nevyšlo bohužial.

lucka1987
19. črc 2011

@domkalaky linda a laura boli aj moje favoritky.. ale mala som to zatrhnute lu lindu.. laura sa celkom pozadavala.. leo je tiez pekne.. pekne si si povyberala... no ja som Čelková.. takze Livia Čelková je ok.. mylsim ze to aj na pocutie znie tak ako keby to k sebe patrilo.. a je to slovenske meno, aj ked nie zas aaaz tak moc zauzivane ako napr zuzka katka anicka a podobne 🙂
a vybavicka sa da kupit pekna a nemusi byt cela v modrom alebo ruzovom.. mam aj obecka par kusov cito dievcenske a par kusov chlapcenske... potom povyberam ked sa narodi drobatko.. je to take ako ked cakas pod stromcekom darcek vianocny, vies ze to bude nieco straaasne super co ta potesi ale nevies co to bude... take pekne vzrusujuce cakanie to je

domkalaky
19. črc 2011

@lucka1987 ja som bola na tom napodobne, ze ako to bude s hygienou a hlavne s wc....,ale tiez je uz zabehany a vie kde sa da sprsit a tak, tiez ma drahy na firme sprchy, spolocne,ale nastastie vzdy ked sme isli , tak tam nik nebol a potom ma strazil 😀 ja som totiz strasna hamblivka 😅 fuuu, inak aj ja som kolkokrat myslela, ze mi praskne mechur,a ako naschval ani pumpa,ani parkovisko 😀

domkalaky
19. črc 2011

@mirka200 no hlavne je , ze sa podarilo a uz tahas na 21tt 😉 xiii, no ja dufam, ze sa podari, snaha je, uz len trosinku stasticka a hadam bude 🙂

lucka1987
19. črc 2011

@mirka200 no a my sme skusali dlho ze bude kamionciatko a nic... 😅 a raz ked som sa tesila na mm domov , zaregistrovala som sa na konika, lebo som uz bola zufala z toho ze sa nedari.. mm dsiel na druhy den a v ten den sa zadarilo... po 10 tyzdnoch bol koniec... no potom sa o mesiac na to zadarilo znovu pri vianocnom stromceku.. ani nevieme ako... a termin porodu mam zaahadne skoro na rocne vyrocie mojho zaregistrovania sa sem 😅

mirka200
19. črc 2011

@domkalaky toto tehu je moje tretie,to sme splodili doma vo velkej postielke 😉

domkalaky
19. črc 2011

@lucka1987 no Livia sa pekne hodi k Čelková 🙂 dobra kombinacia 🙂 no s tou vybavickou mas pravdu, ved existuje vela neutralnych farieb, takze v tom problem nie je a zas ja by som aj tak nexcela vsetko len v modrej,alebo ruzovej,aj ked su to pekne farby...no tak to vas bude ozaj cakat kinder surprise 😀 😀 😀

lucka1987
19. črc 2011

@domkalaky no ved to.. inak sme postretali par zien za volantom kamiona.. a ozaj maju moj obdiv.. no a hlavne ked jazdia same... minule sme stali v nyranoch v cz na parkovisku a vravi nam jeden kamionak ze den pred tym tam vykradli mladu kamionistku.... by som sa bala.... a mm sa vzdy pytam ze ako to tie baby mozu robit ked maju napriklad menzes... sak ja som vtedy na skapanie... a na veku kazdu pol hodinu , 😅 mm sa len smeje ze nevie ako to robia ale ze ked nejaku stretne sa jej opyta....
inak mozno tu niekde je tema ze " manzel kamionistky " 😀 😀

mirka200
19. črc 2011

@lucka1987 dobre tak to je pekne,že sa tak zadarilo a už viete čo to bude?ja by som už chcela vedieť tak uvidím či nám povie doky o 2 týždne. 🙂

domkalaky
19. črc 2011

@mirka200 xiiii, no aj my mame velku postielku, nebolo by od veci,keby to vyslo 😀 ,ale zas ani v kamione to nie je najhorsie, teda aspon na snazilkovanie 😉 lebo ja som utla,ale aj tak sa neviem vyspat vedla neho na tej uzkej posteli, darmo roztahujem sa 😀

lucka1987
19. črc 2011

@mirka200 ja tiez sem tam teraz idem s mm ale len ked ide vykladat alebo nakladat tu na sk.. napriklad v dunajskej strede minly tyzden, predtym ten tyzen na kysucach a tak.. nie moc daleko.. no tak to ta vytrialso riadne. nebola som tam.. tak nepoznam cestu ale viem si to predstavit.. mam dost ked idem po ceskej "dialnici" 😀

mirka200
19. črc 2011

@domkalaky no o spani mi hovor,my sa tak nevyspíme,ja spím dole kedže mám klastrofobiu 😀 a on hore a najlepšie je ked mi treba v noci na wc 🙂

lucka1987
19. črc 2011

@mirka200 nie nevieme akurat si o tom pisem s domkalaky. ze mm chcel od zaciatku sa nechat prekvapit.. a tak aj ja sa necham... ved uz len par tyzdnov... a teraz si nebola na tom velkom utz? co sa chodi v 20 tt?

mirka200
19. črc 2011

@lucka1987 ja tiež len tu po sr,no máš asi na mysli dialnicu panelovú z brna do prahy no môj vždy hovorí,že keby sme mali mlieko,tak sa urobí z neho maslo po tej ceste 😀

mirka200
19. črc 2011

@lucka1987 nie minulý týžden som bola v nemocnici 4 dni a tam mi nerobili a do poradne idem 2 augusta,tak asi vtedy.

lucka1987
19. črc 2011

@mirka200 hej hej.. presne tu... kraasne natriasa 😀 clovek aby cakal kedy mu co na hlavu spadne z kabiny 😀 😀 ako zemetrasenie 😀

lucka1987
19. črc 2011

@mirka200 ahaa, no tak dufam ze sa drobec ukaze pekne ako ma. a na 3D chces ist? ja som najskor chcela ale kaslat na to... len v 1 trim som bola na utz 9 krat.. kedze som skoro cely prelezala v nemocke.. no a zda sa mi to zbytocne vyhadzovanie penazi.. hlavne ak nam nejde o pohlavie.. mam asi 4 fotose z utz.. staci nam to.. potom dam drobca za tie prachy radsej fotografovi uz nafotit ako par tyzdnove

mirka200
19. črc 2011

@lucka1987 áno na 3d chcem ísť,kedže môj doky fotky z utz nerobí ani na obrazovke som nevidela a chceme mat s mužom pamiatku,že si zoberie na cesty aj drobcovu fotku.ja tipujem že dievčatko,bolo mi dosť zle ale to je kedno len nech je zdravé 🙂

mariolka
19. črc 2011

@lucka1987 on si to daval do tej skrinky na boku kamiona (kastlik to vola)a ked mal miesto v chladnicke tak daval tam...myslim ze vydrzalo nikdy nevravel ,ze by to bolo pokazene

lucka1987
20. črc 2011

no tak dnes rano ma manzelik prekvapil. mal prist az poobede a rano mi uz klopal na dvere... tak po 4 dnoch je doma.. a vecer ide zas prec.... tak take su nase "stretka" . ale ide iba do nemecka a vo dvojke, v piatok ho mam na obec doma az do nedele dufam

petulka13
20. črc 2011

@mirka200 tak to Tě naprosto chápu, taky bych nejradši odjela s přítelem, ale zatím chodím do práce, takže přes den to jde, ale večer mi je doma smutno. Mám přítele doma 10 dní a pak je pryč 3 týdny...a to jezdí celou evropu....dřív to bylo náročnější, ael teď co vím, že máme na cestě to malé stvořeníčko, tak se mi to zvládá zatím mnohem líp....

petulka13
20. črc 2011

@lucka1987 koukám, že já jsem na tom s těmi 10 dny ještě dobře 😒 nemůžu se dočkat až s tím ježděním skončí

mirka200
20. črc 2011

@petulka13 tak to máš dobre,že je aspo10 dní doma,môj maximálne 3dni a to zbehne ako voda a ked je preč,tak to je ako večnosť.ale nič iné nám neostáva robí to hlavne kvôli peniazom,aby vedel uživiť svoju rodinu,keby pracoval niekde tu v okolí,tam by sme nemali ani na poplatky.