Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

hanuska09
26. črc 2011

@lucka1987 to je pravda,ked musis tak musis 😀 ale to je uplne normalne,ze chodis tak vyzbrojena,ja som tiez taka,nikdy nevies co sa moze na teba nachytat a hlavne kde! nasi manzelikovia vidia kus sveta 😀 tomu mojmu to uz nieje ani vzacne,ako nam.teraz zobral mojho 17rocneho brata so sebov 😉 tak som zvedava co na to povie,kedze tato mladez nevidrzi bez pohodlicka domu a pocitacu ani chvilku 😀

lucka1987
26. črc 2011

@hanuska09 moj teraz siel so svojim 16 rocnym brachoom.. ale uz asi 4 ci 5 krat s nim ide takze pohoda.. a moj bracho siel ked mal 17 a bol rad ze sa siel previest... sice je to taky maniak do pc ale vydrzal to 😀 lebo este nebol dalej ako na morave v cz takze mal apson zazitok...
ani moj to uz tak nebre ze vidi kus sveta.... aj ked niekedy ozaj enma cas nic vidiet odstavi v priemyslelnej zone kdesi v spanielsku 30 km od mora a nema cas sa pozret ani tam a ide domov... 😖
ale niekedy je chvilka tak pobeha.. ale to vacsinou po nejakych mensich mesteckach

hanuska09
27. črc 2011

vsetci co robia na kamione su na tom rovnako 😉 len keby nemuseli byt tak dlho prec,ale nikde inde nezarobi tak ako tuto,urcite nie doma niekde vo fabrike na 3 smeny a tak. 😒

mirka200
28. črc 2011

@hanuska09 tak to určite,ved by sme nemali ani na poplatky 😒

petulka13
29. črc 2011

@mirka200 s tím musím bohužel souhlasit, počítaly jsme to a vážně by nám to nevyšlo asi o 4 tisíce jen na základních poplatcích.... navíc teď když já jdu od pondělí na rizikové 🙂

lucka1987
29. črc 2011

ahojte tak manza dosiel v stredu vecer po troch dnoch v nemecku a stvrtok vecer siel, a medzitym bol este menit olej na kamione.... ale ved dojde v sobotu zas...

inak tento mesiac dostal vyplatu a vyuctovanie... baby on nabehal za jun cosi cez 17 000 km 😅 som skoro odpadla ked mi to ukazal.... a co ma kamosov v inych firmach tak sa pohybuju okolo 9- 12 tis km ...

lucka1987
29. črc 2011

@petulka13 ahoj a preco ta dal na rizikove? mas nejake problemy?

petulka13
29. črc 2011

@lucka1987 Luci, jen extrémně nízký tlak a omdlévám, navíc pemanentně zvracím.... takže jsem v práci stejně nepoužitelná a mám bohužel i psychicky náročnou práci...(teda jak se to vezme 😀 s mojí vedoucí je to na blázinec, občas z ní jem na nervy)

lucka1987
29. črc 2011

@petulka13 tak to mas lepsie byt doma.. ja som pn od zaciatku tehu... koli tomu ze som par krat lezala v nemocke co som krvacala, takmer sme o mimi prisli vtedy... a mesiac predtym som potratila.. ale rizikove mi nedal.. len pn

petulka13
29. črc 2011

@lucka1987 já teď v tom 7týdnu mám taky jen np, rizikové mi může dát až těhotenskou průkazkou....
tak hlavně že jste s miminkem v pořádku

petulka13
29. črc 2011

@lucka1987 Ty už máš jen pár dní do porodu viď??

lucka1987
29. črc 2011

@petulka13 47 dni 😉 no par ako par... ale uteka to rychlo

petulka13
29. črc 2011

@lucka1987 ty jo to už je skoro jen měsíc 🙂 já si budu muset počkat do března 😉

hanuska09
29. črc 2011

@mirka200 presne tak ako vravis,neda sa tu normale zarobit bez toho odlucenia a to je dost smutne ☹

lucka1987
29. črc 2011

@petulka13 neboj ubehne ti to ako voda... mne sa prvych 15 tyzdnov vlieklo pomaly, kedze som aj v nemocnici lezala a nevedeli sme do poslednej cvhile na com sme riadne.. uz som cakala vseliaky konec kedze predtym to tiez dobre nedopadlo... ale sme tu.. a ot doto 15 tt to slo straaasne rychlo 😉

mirka200
31. črc 2011

@hanuska09 čo nám iné ostáva ☹ ale zase by som nechcela žiť z výplaty do výplaty 😒 poznám jednu známu,ktorá má 4 deti bývajú v 1 izbovom byte a žijú z pôžičiek lebo jej mužovi sa nechce robiť stačí ked ma čo piť a robia deti dalej.

petulka13
31. črc 2011

@mirka200 tak to mi je té slečny nebo paní opravdu líto, ale i takový nezodpovědní chlapi jsou... na druhou stranu, znám i ženský, který si poříděj děti, pak trajdají všude možně a o děti nezájem.... ☹

hanuska09
1. srp 2011

@mirka200 fiiiha...to co je za muza 😖 pre boha!!! to by som nechcela ani je teda.ale tak sa neda dlho zit predcsa!!!!!!!

mirka200
1. srp 2011

@petulka13
@hanuska09 mne jej lúto nieje,lebo si zato môže aj sama,vždy ked bola v tehu,tak fajčila a dosť aj si vypila vôbec nepozerala na bábätko,jednoducho ona nemá deti preto,že velmi chceli,ale zadarilo sa im vždy na prvý krát,niekedy si aj zobrala tú tabletky čo sa berie po sexe,aby nebola v tehu a určite tipujem,že ešte budú mať deti. 😖

hanuska09
1. srp 2011

tak takyto ludia si nezasluzia mat deti!!!!!! tak to je chyba oboch....aj ja poznam takych ludi a ty maju 6 deti....rok poroku.v takomto pripade trpia len tie deti. 😒

hanuska09
2. srp 2011

no a dnes ticha domacnost ☹ dnes mi manzelslubil,ze vezme deti von a ja nech oddychujem!!!!cele doobedie behal s jeho mamou po meste-ktovie naco aj a potom ked mal zobrat deti von tak sa zapozeral do filmu a po jeho skonceni bol uz vecer tak ze je uz neskoro brat ich von. 😠 nakoniec sa zobral on a isiel s kamaratmi na pivo 😠 skoro ma porazilo od zlosti!!!!!!takze moje oddychove popoludie nebolo a namiesto mna oddychoval a odreagoval sa on....kedy si ja toto budem moct dovolit!!!!!!!!!! 😖

jaa
2. srp 2011

@lucka1987 17000km???,A,dodržoval Aetr?Manža,když jede na doraz a,to má vyjímku,že musí na sekuriti parking,takže může třeba 30 min,přetáhnout....tak víc,jak 14000km,nedá.... 😲A,ted jdou venku dost po řidičích a jsou za to děsné pokuty..
Jinak,koukám,že řešíte děti....Tak tady ti naši nepřizpůs.spoluobčané jich mají taky i 7,8 a nestarají se o ně...My máme 4 a mají vše.Na dovči jezdíme atd...Navíc já,kdyby to šlo,tak mám dětí klidně i 10 😀 .Ale to bych musela rychle zbohatnout🙂))
Přidávám pár fotek naší dámské přesily 😀

lucka1987
3. srp 2011

@jaa no dodrzuje ako dodrzuje.... pre jeho sefa cechy ako keby nie je stat .. ten velakrat preletia na inu kartu ( nemaju kruzky uz, len na asi dvoch kamionoch) takze cez cechy ide na cudiu kartu a svoju dava az od nemecka potom mu to vychadza... ale vie ze tym riskuje.. no ked cosi povie sefovi, tak ten sa len usmeje ze tak ak sa mu nepaci moze ist prec... 😖 inak pauzy sa dodrziava na svojej karte.. ale nie vzdy to vyjde., inak mava okolo 14 tis km najazdenych .. teraz mal ozaj rekord tych 17 tis, a to mal jednu jazdu vo dvojke.
kraaasne babule mas 😉

jaa
3. srp 2011

@lucka1987 pane jo...To fakt děsně riskuje..☹Manžel používal magnet a to jen na popojíždění u firmy na rampu a už ho taky nechal doma.Ale AETR dodržuje i,kdyby se šéf měl posr..Na to máme DAS pojištovnu a ta už pak v takových situacích dost řidičům pomohla.. 😉
Z holek ještě jedna chybí....Každá je úplně jiná..a ta malá ted děsně zlobí..

petulka13
4. srp 2011

jupíííí taťka nám včera přijel domů.... 😀 konečně tu nejsem sama....
@jaa @lucka1987 holky a s tím dodržováním a nedodržováním je to děs, přítel si včera zapomněl dát přestávku, takže se mu na té kartě nezobrazila, i když stál a jel dál.... 😒

jaa
4. srp 2011

@petulka13 No,někde těm řidičům dost šlapou na paty a doslova vydírají.jenže už jich dost firmu žalovalo a ta si už dává bacha.Takže je to super...prostě přes Aetr nejede.... 😉
tak to s tou přestávkou je blbé..karta se maže ,až po měsíci a ted je teprve začátek..☹

lucka1987
4. srp 2011

taak kocky... ja uz mam muzika od soboty doma.. cize skoro tyzden.... len v pondelok bol na jednodnovom okruhu po sk a to som sla s nim.... lebo sme sli len bratislava, nitra, a trnava... takze blizko... a zajtra ide do cz ale to tiez len do zlina.. takze tiez sa pojdem previest.... taketo parhodinovky si este trufam... vsetci maju celozavodne dovolenky, takze ma menej prace.. aspon si ho trosku uzijem ... teraz je na polovacke ale az taaak dobre ked je doma

mirka200
5. srp 2011

u nás to vyzerá tak,že môj príde,tak ani nie na celý víkend 😠

lucka1987
5. srp 2011

@mirka200 no moj tiez teraz behal hodne.. doma bol vzdy tak den maximalne dva... aj to uz bol zazrak.... formu pre ktoru jazdi maju dvaja majitelia.. a jeden (ten rozumnejsi) siel na dovolenku.. cize ten druhy to tam riadi tak ze este tomu davam mesiac a boli by v cervenych cislach 😀 tak mm je viac doma teraz.. vlastne uz tydden.. dnes som bola s nim iba v tych cechach....takze kooonecne si ho uzivam doma...

mirka200
5. srp 2011

@lucka1987 tak môj si bude brať dovolenku až v zime ked príde drobec na svet,takže dovtedy len tak na víkend po dvoch týždnoch vonku 😒 ja by som sa išla tiež povoziť,len mne teraz vadí to hojdanie 😀 .