Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mirka200
28. srp 2011

@lucka1987 tak aj môj robil pre jedneho u nás v meste,ale nič moc,tak cestuje necelých 100km do práce,ale na výplatu sa nestažuje,platia načas a celkom slušne.

lucka1987
28. srp 2011

@mirka200 no moj cestuje 20 km, lebo sme z dediny... a tiez s vyplatou ani raz nemeskali.. co v nasom menste poznam straaasne vela firiem, kde meskaju, alebo maju nejake problemy... oni si so sefom tykaju, poznaju sa uz 7 rok. a je to mala firma asi s 10 kamionmi. aj chlapy su tam celkom fajn az na jdeneho garazmajstra, ten tam intrigy splieta, ale co uz. teraz ked bol tak dho doma tak preto, ze firma , od ktorej maju 70% prace mala celozavodnu. ale inak tiez je spokojny.. aj ked teraz mal take kriticke obdobie ked bol doma ze mu vadilo vsetko na tej firme... ale ked sme porovnavali s inymi tak nebolo o com... ono je pravda ze s platom nejde nejako moc vysoko.. nad 2 tis este nesiel. ale nejde ani nejako nizko pod. a na to ze nejazdi uniu na mesiac ci viac to je celkom fajn. aj ked je doma za tyzden len den... vzdy je to lepsie ze sa vidime ako raz za mesiac

mirka200
28. srp 2011

@lucka1987 určite je to lepšie,ani môj ešte nemal nad 2tis,jeho brat robí pre taliansku firmu,jazdí vo dvojke a je vonku asi 6 týždnov a zarobí okolo 2tis,ale to má dve deti a skoro vôbec ich nevidí,tiež nič moc.

lucka1987
28. srp 2011

@mirka200 niekedy tie prachy za to nestoja.. my sa snazime taky zlaty stred.. keby je doma tak nema nad 600 eur kdesi vo fabrike a to je zalostne malo.. ale zas ani do unie ho nezeniem aby bol dlhe tyzdne prec.. toto je taka zlata stredna cesta, bude aj drobca vidiet a aj zarobi cosi. teda dufam... keby sa nechystame stavat tak mi to je jedno.. nech je aj doma.. ale byvame v malom dvojizbaciku a to je nic moc teda. a ako prebieha tehotenstvo? ok? uz citis riadne kopance co?

mirka200
28. srp 2011

@lucka1987 no dúfam,že je všetko v poriadku vyzerá,že áno,už dáva kopance niečo silnejšie,ale do rebier a pod.ešte nebolo,už by som bola najradšej keby už bol december a mám ho už pri sebe 🙂

lucka1987
28. srp 2011

@mirka200 to ti verim... to cakanie je strasne..ale mne to strasne rychlo preslo... nahhorsie boli prve tri mesice ked som aj v nemocke bola a nevedela som ze ci vobec vydrzi drobatko, a kedze som uz jendu zlu skusenost mala ked sme prislo o drobca, tak som sa straasne bala... mna zacalo do rebier az tak po 30 tt kopkat... a kukam ze tiez chlapcek... sa akosi vela chlacov rodi.. my sme dve bytovky novostavby na dedine pri sebe a teraz za posledny pol rok sa narodilo 4 chlapci. nas bude 5ty 😀 neviem veru ako si frajerku najde 😀 😀

mirka200
28. srp 2011

jedine v inom meste 😀 ale susedia majú 4 mesačné dievčatko,tak mi nemáme problém 😀 ja som myslela,že to bude baba,ale nevadí,v mužovej rodine sú skoro samí chlapci takže sa nečudujeme 🙂

lucka1987
28. srp 2011

@mirka200 no aj my sme mysleli ze baba.. mm si viac prial dievca... a u nas sa rodia tiez samí chlapci.. tak dievcatko by bodlo... v susednej dedine sa zas rodia same dievcata, su tam aj holky dvojicky, je to dedina odkial pochadza mm, takze na striedacku... 😀 😀

mirka200
28. srp 2011

tak budeme mať malých kamiončiatkoch 😀 a hlavne nech sú zdravý to je najdôležitejšie.nemáš strach z pôrodu?ja aj áno.

lucka1987
28. srp 2011

@mirka200 no ani moc nie.. teda snazim sa nemat.. beriem to tak ze je to nevyhnutne... ja mam viac strach z toho aby bol drobec zdravucky. ked dnes vselico citam a kukam v telke ze je ok a apri narodeni mu zistia nejaku vadu... toho sa bojim najviac

mirka200
28. srp 2011

@lucka1987 ja na také ani nemyslím radšej,len by som sa trápila,snažím sa myslieť pozitívne.

lucka1987
28. srp 2011

@mirka200 ved tak aj treba.. je zbytocne si robit prehnane obavy o tom co sa moze stat..
ked tam pridem tak sa budem snazit na slovo pocuvat pokyny lekarov.. porodili miliardy zien..zvladneme to aj my 😉

mirka200
28. srp 2011

@lucka1987 jasné,že áno,ja ked spomeniem mužovi,že aký mám strach tak mi povie prečo myslím len nato zlé,že sa zbytočne trápim a má pravdu,prežila som si toho dosť prežijem aj toto ved to bude najkrajší zážitok v živote uvidieť vlastné bábätko 🙂

lucka1987
28. srp 2011

@mirka200 presne to hovori aj moj mm. ze naco nad takym cimsi rozmyslam.. ked mu poviem ze sa bojima by bol drobec zdravy.. on povie ze bude a basta

mirka200
28. srp 2011

@lucka1987 presne ako môj aj ti závidím,že už budeš mať o chvílu maličkého pri sebe,ale aj mne to prejde ako voda a budeme mať najkrajšie vianoce 🙂

lucka1987
28. srp 2011

@mirka200 budete mat najkrajsi darcek.... 😉 my mame 5 okt. vyrocie tak tiez to bude super... a uz satesim na vianoce v trojke.. ani si to neviem predstavit ake to bude pekne 😉 . neboj ubehne ti to... trosku horsie su tieto posledne dva tyzdne.. zacina sa mi to vliect

lucka1987
28. srp 2011

tak mm volal pride maximalen o 3 rano.. super.. cely pondelok doma a v utorok ide so mnou na poradnu. aspon nieco. 🙂 🙂 jeeej ako potesia taketo veci

mirka200
29. srp 2011

@lucka1987 super🙂aj ja mám zajtra poradnu,len ako vždy sama idem.

martinamil
29. srp 2011

Ahoj děvčata, hlásím se po delší době. U nás běží čas strašlivě rychle. Nestíháme nic. Ve čtvrtek nastupuje Kryštof už do školky. Strašně to uteklo ☹ Za chvíli půjde do školy, pak již maturita, VŠ, svatba,.... 😉 🙂

Holky - kdyby jste o někom věděli prodávám náš kočárek s obrovskou výbavou.

MUTSY Urban Rider čtyřkolový s pěnovou rukojetí a nákupním košíkem
- hluboká korba - středně modrá s nánožníkem a pláštěnkou,
- sportovní sedačka - středně modrá s nánožníkem, madlem,
- sportovní sedačka - světle modrá Iceblue s madlem (bez nánožníku),
- speciální pláštěnka na sportovní část - se zipy,
- fun set (ta sedačka s řidítky a velkým košíkem),
- sluneční stříška černá,
- jídelní pultík černý,
- board pro druhé dítě,
- pláštěnka a hlubokou korbu,
- pláštěnka na sportovní část,
- přebalovací taška - středně modrá - na rukojeť - lze i umístit na opěrku zad kočárku,
- přabalovací batoh - IceBlue - světle modrý - lze umístit na opěrku zad kočárku,
- EMITEX šedá froté podložka,
- EMITEX fusak Combi Exklusive světle/tmavě modrý (od narození do 3 let),
- EMITEX středně modrý slunečník,
- EMITEX bílá moskytiéra,
+ přidám modrá deka "larisa", prostěradla do hluboké korby, Lamaze hračky na kočárek, a mnoho dalšího

Pořizovací cena všeho cca. 25.000 Kč (1.000€) - prodám za 10.000 Kč (400 €). Používaný minimálně, však mě znáte. Měla jsem celkem 7 kočárku, ale věřte, už s nimi končím. Nechám přes zimu ještě Loolu a pak i ta půjde pryč. Přece jen už bude od čtvrtka školkář, tak nebude jezdit v kočárku 😉

martinamil
29. srp 2011

Nepřidala jsem fotky

nikolka4
29. srp 2011

Ahojte moje chudence ženy kamionistou :( ale asi ani jedna to nemate take ako ja že za 40dni rodim muž je už druhý mesiac vonku a ešte mesiac ma v pláne ale potom chce byť pri nás cca mesiac doma joj už nech to ubehne rýchlo. 🙂 a venuje sa nám v plnom prúde
🙂

jaa
29. srp 2011

Tak náš táta si zítra přebírá v D nový kamion Mercedes...Vůbec ho nechce a je naštvaný.nechce se mu loučit s jeho starou herkou🙂)))

sniperka
30. srp 2011

My máme po spoločnej dovolenke a zajtra skoro ráno mi mužíček odchádza do Švajčiarska.Zase mi bude smutno 😢 😢 😢

lucka1987
31. srp 2011

@nikolka4 ahoj... no mas to takze... 😖 ale ked porodis aspon s vami bude mm. 😉 treba to brat tak... nas bol teraz doma 3 tyzdne. nemali pracu ,kedze boli celozavodne dovolenky, a teraz ekd ho najviac potrebujem mat pri sebe , ked aj nejake probelmi s drobcom prisli, tak tu nie je ☹

lucka1987
31. srp 2011

@martinamil kraasny kocar.. skoa ze ja uz mam, inak by som ho brala hned 😀 inak ta foto... nie je to v lešnej v zoo? chodime tam kazdy rok a ta cesta a kriky su mi povedome 😀 😀

martinamil
31. srp 2011

@lucka1987 - ano je. Dala jsem schválně toto foto, protože podle fotky toho Funsetu se to umí málo kdo představit. Já jsem ten Fun set se sluneční stříškou využila nejvíc. Nemohu proti Mutsyně říci jediného křivého slova. Je to fakt vychytané, myslí snad na všechno.

lucka1987
31. srp 2011

@martinamil ozaj si aj super cenu hodila... aj farba by mi velmi sedela.. no len skoda ze uz sme kupili 😠 ale mylsim ze nebude mat problem s predajom 😉 ked som zhanala nejaky lepsi kocik cez bazar tak zeny dali ze povodna cena 1000 eur a prdavali ho za cca 800 eur... co som ja az tak nechcela investovat do kocika.. nas strop bol 500 😅 žgrloš som co? 😀

sniperka
7. zář 2011

Mamičky, kde ste všetky? 🙂 Môj manžel je momentálne na ceste do Rumunska , išiel sám, tak mám trochu nervy.Kolegovia čo tam boli mu hovorili, že je to tam hocijaké, vraj nemá zbytočne zastavovať, lebo ho vyrabujú, že keď bude na benzínke tankovať, musí si nechať umyť okná a dať každému minimálne 5 eur, lebo inak mu tie okná porozbíjajú a tak. ☹ Nemajú vaši muži takú skúsennosť? Ja ani spať nebudem. ☹

mirka200
7. zář 2011

@sniperka ahoj,no je to tak v rumunsku,môj tam bol tiež sám a povedal,že už v živote tam nepôjde,sú tam také otravy,môj bol teraz celý víkend v srbsku to je to isté a tam im musel dat za vybavenie papierov vždy nejaké eura inak by sa tam načakal.neboj nič sa mu nestane ani nato nemysli🙂

lucka1987
7. zář 2011

ahojte.. tak pisem zas... mm dostal pokutu 😠 v nemecku stal na parkovisku s dalsimi kamionmi a pokutu 150 eur dostal len on 😠 😠 😠 vraj sa tam nemohlo parkovat, no mm hovori ze ani znacka ani nic tam nebolo a ked tam videl aj ine kamiony tak tam odstavil... aach nerva mam no nevadi.. nech len uz dojde domov

@sniperka n do rumunska by som ho ani nepustila.. moj dosiel s napadom ze ide jazdit rusko a afganistan. ze o tam ktosi volal do firmy.. hned to bolo zamietnute