Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lucka1987
22. črc 2012

@mirka200 aj ja by som sla. teraz ma svokra celozadovnu .. normalne som rozmyslala, ze by som sla s mm . teraz siel niekde do "dicembachu" neviem ako sa to presne pise . ale maly este nie vzdy prespi celu noc.. mm povedal, ze tak na rok uz to bude lepsie a pojdem opat s nim brazdit francuzske cesty 😀 je to pareada pozerat sa na vozovku z 2 metrovej vysky

lucka1987
22. črc 2012

@jaa inak naschval som pozrela typ na ktorom mm jazdi je to mercedes 1848 . 😉 teraz im maju prist nove auta, no mm nevyfasuje, toto ma len dva roky.. predtym mal taku starsiu napravu ...

mirka200
22. črc 2012

@lucka1987 tak to je paráda to ti poviem,tak na budúci rok by som šla aj ja ani mne nespí nikdy drobec celú noc,ale mama s ním nemá problém už potom bude väčší odvezieme ho na dedinu kde je mama tam sa má kde potom vybehať 🙂 tak uvidíme to je ešte daleko aj na 2 dni by som išla teraz lebo mi už začína hrabať doma 😀

lucka1987
22. črc 2012

@mirka200 no u mna je problem, ze mm ma jazdu cca 4 dni nemecko, a 6 dni francuzsko .. pokial sa nieco nezvrtne, niekedy sa to aj o den predlzi, takze je to dost dlho 😖 preto my pockame minimalne na dalsie leto. to bude mat drobec dva roky.. ja strasne dufam, ze bude dobrucky ako teraz a enbude mat problem u baby vydrzat.. sak je na nu zvyknuty

mirka200
22. črc 2012

@lucka1987 no ved to aj moju mamu znáša dobre,ved to,že to je dlho ešte ktovie kde bude robiť ten môj na budúci rok strieda roboty jaj ponožky 😀

lucka1987
22. črc 2012

@mirka200 aha no tak to je ine.. moj robi na kamione 8 rokov . a len raz mal pauzu. a to rok, vtedy chcel skusim doma makat na stavbe a byt so mnou co najviac, to bolo tesne po tom ako sme sa vzali.. no po necelom roku sa vratil. koli peniazom .. a ak pojdeme do hypo, tak ani nepocitam, ze by z kamiona odisiel 😖

lucka1987
22. črc 2012

@mirka200 a kam jazdieva tvoj ? inak vsetko uz ok , ked minule si pisala rozne statusy ? 😅

mirka200
22. črc 2012

@lucka1987 aj my chceme brať úver,takže tiež počítam,že na kamione ešte dlhú dobu ostane,teraz išiel do nemecka a potom naspät na slovensko neviem kde teraz bude jazdiť nastupil minuly týžden tu v meste k jednemu čo uz pre neho robil,aspon že necestuje,len trochu menej zarobí asi a bude častejšie doma teraz je od km platený,on robí 3 roky na kamione,ale zase on nemal rad dispečeroch čo mu rozkazovali stale sa s nimi hádal on nechce jazdiť na magnet je to riziko. 😒 no už to je lepšie sám priznal,že bol doma skoro 2 mesiace,tak sme sa tu pomaly pozabíjali 😀 tak dúfam,že ho to už prešlo uvidíme. 😉

lucka1987
22. črc 2012

@mirka200 mm prisiel v patok vecer a dnes rano o 3 uz siel prec 😖 no co uz..

jaa
22. črc 2012

@lucka1987 manža má 1841,M3
A,přijel v sobotu nad ránem..A,už balí..

lucka1987
22. črc 2012

@jaa takze to boli rovnako doma tí nasi v podstate.. no mm ma prist v stredu, ale zrejme max, vo stvrtok pojde zas .. teraz siel viest nadrozmer do DE

lucka1987
22. črc 2012

mimochodom.. tu je nas Smejo na svojje prvej mini jazde... mm siel vykladat , tak sme sli s Marekom s nim.. Ziadna trasa velka. bolo to v ramci nasho maleho mesta 😀

epsonka45
22. črc 2012

@lucka1987 vidim ze drobec by uz rad soferoval.tvoj mm robi v ramci slovenska?moj robi pre tesco chodi chvalabohu len po slovensku a tiez planoval ist na tirku ale ked sme sa dozvedeli ze cakame drobca tak to nechal a tak a jazdi stale tesco. aj ja som chodila s nim velmi rada na takjeto cesty ale uz bohuzial s bruskom a zdrav problemami to uz nejde

lucka1987
22. črc 2012

@epsonka45 nie nejazdi po slovensku. ale chodi rozne trsy, a vozi vacsinou z jednej firmy u nas v meste. tam vzdy nalozi, odviezie do fr. tam zas nieco ine nalozi a dovezie k nam ...
ja som ako tehu sla naposledy v 14 tt , potom som mm v cechach odpadla, kolegovia mu pomahali nakladat ma do kabiny a ked som dosla domov som sla lezat, co som mala akusi infekciu . ale nijako to nesuviselo s tym, ze som sla s mm . potom som sa uz aj bala, takze radsej doma som bola...

ale aj teraz sem tam ked ma mat mm volno . tak ho uzavola do prace ist do kysuc alebo do Blavy a vtedy ak je svokra doma, maleho dam jej a aj sa idem previest na pol dna 😀

epsonka45
22. črc 2012

@lucka1987 ja som bola naposledy v 19tyzdni. aha a takto byva veru casto a dlho prec. no moj robi kratke a dlhe tyzdne. dva razy do roka tyzdnovka na vychode distribucnom centre v presove a raz do roka sluzba u nich tam tahaju 24 hodin pristavujju navesy. kolkokrat si uz tiez hovori,ze by to nechal ze je to uz moc co tam s nimi dipsecery robia ale co je to dobre platene a teraz sa navyse korunky zidu

epsonka45
22. črc 2012

@epsonka45 no to hej ja som najradsej isla s nim na ten vychode ked siel

erika160669822
22. črc 2012

Pripajam sa medzi vas ak mozem.Aj ja som s mm isla tehu do Talianska v auguste a v septembri sa maly narodil.Narodil sa predcasne tak som to v auguste ani netusila ze uz v septembri bude na svete,lebo sa mal narodit v decembri.Tiez sme sa boli s malym a s mm odvies ale len Nove Mesto Malacky aj to uz bolo malemu dlho.Ja ho nemam komu dat povarovat tak uz s mm nejazdim a tiez som rada s nim chodila.Ostali sme v taliansku od piatku do nedele pri mori.Boooze kde su tie kraaaasne casi.

lucka1987
23. črc 2012

@erika160669822 no pekne.. hlavne, ze vsetko dobre dopadlo a drobec je ok .. pozeram ze mal 36 cm .. bobiatko malicke..
no ja tiez nemam komu ho dat postrazit, len svokre a to len ked nie je v praci a ona nie je v praci len vikendy, takze vlastne nikomu.. uvidim. mozno takto o rok pojdem s mm na po dlhom case dalsiu jazdu, ak maly bude posluchat tak na 3 dni by som ho dala svokruse, uviidme

mirka200
25. črc 2012

@erika160669822 ja som sa bála ísť v tehu niekde s mm,išla som ešte na začiatku tehu len tu po slovensku,ale to je dobre,že všetko dobre dopadlo🙂

mirka200
25. črc 2012

@lucka1987 aj ja chcem urobiť také foto ked príde mm domov 🙂

lucka1987
25. črc 2012

@mirka200 potom hohod sem.. malemu sa v kamione paci. skoda, ze mozme chodit len na tak kratke trasy ,eln cez mesto / teda anitoby sme nemali/ kedze sa to nesmie 😖

mirka200
25. črc 2012

@lucka1987 jasné,že hodím potom fotky 😉

erika160669822
25. črc 2012

Ja cakam kedy bude maly vacsi aby mohol ist s tatinom na cestu.Konecne by som si oddychla a za ten tyzden by som asi stihla aj vymalovat a vygruntovat cely byt.

lucka1987
25. črc 2012

@erika160669822 tam je podmienka mat tych 150 cm ze ? teda ason tak som citala...

n stale premyslam ako chodia na kamione tie rodiny.. teda mama, otec a naor 2 rocny syn .... 😅

erika160669822
25. črc 2012

@lucka1987 No to si ani ja neviem predsatvit.Neviem ci sa moze dat do kamionu podsedak.To som sa veru mm este nepytala.

lucka1987
25. črc 2012

@erika160669822 no moze, moze.. ale stale je to "predne sedadlo" a podla zakona tam nemaju co robit osoby nizsie ako 150 cm.. tak ako v aute. mozno maju v kamionoch nejake "zlepsovaky" na uchytenie autosedacky na zem. ja neviem veru.. je to dost velky risk na dielnicu ist z poriadne nezaputanym dietatom 😖

erika160669822
25. črc 2012

@lucka1987 Tych 150cm v predu ma ani nenapadlo.Aj my sme stretavali rodiny v kamionoch ale ja by som s malym nemohla ist ved je neposedny.Pockam si az podrastie,to je sice este daleko ale co uz pockame si.

janine01
8. srp 2012

Ahojte,rada by som sa pridala,,tiez mam manzela kamionistu :D Jazdi tak na dva tri tyzdne,uz asi 7 rokov,,,

mirka200
10. srp 2012

@janine01 vitaj medzi nami 😉

kristina.mihalovicov
10. srp 2012

Ahojte, náš tatík chodí na víkendy domov, jazdí hlavne Nemecko, Rakúsko a tak.. Chcem sa Vás spýtať, ako zvládate výchovu a samotu, my bývame zatiaľ u mojich rodičov, tí nám veľmi pomáhajú, no hádkam sa nevyhneme 😢 Rozmýšľame, že sa odsťahujeme, ale neviem si to predstaviť. Naposledy boli obe deti choré 😢 syn má 7 a menší 4 mesiace a potom som bola aj ja 😀, týždeň katastrofy. Svokra tá nepomože s deťmi nikdy.