Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

klararas
3. srp 2008

Ahojky holky,

tak se hlásím (pokud teda můžu) taky do klubu manželek kamioňáků 😉

Můj manžel jezdí EU, doma je taky jen na víkendy ☹ , ale já mám asi malinko štěstí, že jsem v tom vyrůstala, můj otec je taky kamioňák a už i za komančů jezdil ven.

Je to opravdu o výdrži, ale hlavní je, že máme ty děcka, jinak je to snad o hodně horší.
Tak ja už se tady psalo:,, Vydrž Prťka, vydrž" 🙂

mila01
4. srp 2008

Ahoj Klararas,vítám tě do party. 🙂 Já v tom sice nevyrůstala,ale otec mého manžela také jezdí a ikdyž Vojta jezdí teprve 4 roky,jsme spolu už 10 let,takže určitou představu jsem měla. 😖

Jinak víkend jsme přežili - jezdili jsme po výletech,docela to šlo.Byl v Belgii připojenej na internet ( maj tam volnou síť ) a stál tam i s tchánem,tak jsme kecali aspoň přes Skype - každý má svůj noťas.Poslali krásný fotky,myslim,že si to docela užili. 🙂

Akorát mě štve,že měl být doma a už jsme měli uklidit tu novou kuchyň,řikal zedník,že do konce týdne bude hotová koupelna,příští víkend jsme se mohli nastěhovat zpátky domu.Takle je to pořád staveniště,sama nemám šanci to zvládnout. / máme byt v rekonstrukci a bydlíme už čtvrtý týden u tchýně ). 😒 😉

kudrlenkaa
autor
5. srp 2008

Ahoj holky, jéé to jsem ráda, že se nás našlo víc. Nějakou dobu jsem tu nebyla a teď mě překvapilo, kolis se nás našlo. Koukám, že je to všude skoro stejný. My máme sice jedno mimčo, ale taky předěláváme byt, takže je na to člověk sám. Ještě k tomu jsme měli v červnu svatbu a manžel přecházel do jiné firmy, tak to byl taky mazec. U nás je to asi tak, že jsme si o víkendu určitě vzácnější, ale ten týden mi přijde někdy hrozně dlouhý a člověk je na vše sám.

greta24
5. srp 2008

ahoj Kudrlenkaa, pozeram, ze mas rovnako stare babo ako ja. Kedy presne sa ti narodilo ? Moj je 9. 10

montinka
5. srp 2008

ahojte tak pridam sa k vam aj ja.aj moj chodi sice na trochu mensom ako je kamion ale tiez je doma vacsinou len cez vikend a sice sa nam venuje a mna sa snazi odbremenit hlavne v noci ked mala vystraja ale cez ten tazden no niekedy uz nevladzem.ale tak co vybavujeme uver a tak sa kazda koruna zide.aj ked obcas mi to staci a to ju mam doma iba dva tyzdne asi. 🙂

kudrlenkaa
autor
5. srp 2008

Greta - náš se narodil 15.10. 🙂 tak jste starší 🙂

mila01
6. srp 2008

Ahoj montinko - vítám tě.Neboj,bude to lepší,máš Tamarku ještě moc malou,to vyžaduje hrozně moc péče,ale až ti trošku odroste,uvidíš,že to není tak hrozný. 🙂
Jinak včera nám udělal tchán překvápko ( jezdí s manželem u stejné firmy ),skládal v Děčíně,tak ve 2 odpoledne přijel a byl s náma až do dneška. ( bydlíme teď u nich - kuli rekonstrukci bytu ).Ale taťku jsme bohužel viděli naposledy minulé pondělí. ☹ ☹ Ach jo. 😢

kudrlenkaa
autor
6. srp 2008

Montinka - já byla asi tak první dva měsíce úplně mimo, ležela jsem v posteli se zánětama, koukala z okna a brečela, hrozně jsem si přála mít chlapa doma. Zvládli jsme to a dneska bych spíš potřebovala, aby ho třeba večír pohlídal nebo si ho vzal na procházku. Všechno zvládneš uvidíš 😉 Já jsem se taky nevyspala už skoro 10 měsíců 😨

Mila - tak to je manžel pryč asi víc co ? co děláš o víkendu, když jsi sama?

montinka
6. srp 2008

babula ved ja viem ze to zvladnem(teda dufamň ale proste obcas by sa ten ocinko zisiel aj doma castejsie.🙂 ale ten pocit urcite poznate.mila a kedy bude vas ocino doma? ci nevies?

mila01
6. srp 2008

No holky,já asi padnu.Dneska vjel Vojta do Čech,tak jsme kecali aspoň po telefonu,zjistili,že díky šéfovi nemaj správný zkoušky na profesák ( pořídil jim zkoušejícího,který na to nemá oprávnění ),tím pádem jim propadl profesák a musej se vzdát řidičáku E a jít znova do autoškoly.Dobrý,ne?Já myslela,že padnu.Takže taťka by měl díky tomu v pátek přijet a být týden doma,ale ne proto,aby byl s náma,nebo abysme konečně dodělali ten byt,ale aby si udělal řidičák.No mám dost. 😠 😖

Jinak víkend docela šel,tím že bydlíme teď u tchýně a tchán taky zústal v Belgii,tak jsem v sobotu naložila holky do auta ( včetně tchýně ) a jeli jsme na výlet k mým rodičům na chalupu a v neděli jsme jeli se švagrem a švagrovou do Ústí na Větruši - to je taková rozhledna s zrcadlovým bludištěm a pěkným hřištěm a do Zubrnic do skanzenu.Tak to docela uteklo,ale s tátou by to bylo lepší - moc moc moc chybí.

mila01
6. srp 2008

jo,jinak taťka už je zase v Německu.

montinka
6. srp 2008

mili nas isiel teraz pre zmenu do anglicka.a tiez na chyba.teda malej este nie ale mne ano.

kudrlenkaa
autor
7. srp 2008

Holky, já bydlim na vesnici, takže auto je pro mě taky veliký vysvobození a dojedu si kam potřebuju, vůbec si to tady bez auta nedokážu představit. Tak náš taťka je pro změnu na Slovensku 😉 jinak jezdí taky všude možně.
Teď jezdí u firmy, kde se domu v týdnu nepodívá vůbec, předtim jezdil u jiné a to byl doma furt, dokonce i dopoledne nebo někdy celý den 🙂 , jenže taky ta firma zkrachovala, ale byla to pohodička.

mila01
7. srp 2008

Ahojky holky,tak náš taťka už je v Čechách,ale kdesi u Tábora,ale snad zítra nějak dorazí.

kudrlenkaa - máš pravdu,bez auta si to taky neumim představit,je to vysvobození.Neumim si třeba představit nákupy - bydlim na sídlišti na okraji města a s kočárkem se tu dostanu jen k jednomu vietnamcovi,který má potraviny,jinak nikam.Navíc tim,že funguju za mámu i tátu,tak ho prostě potřebuju - vozim holky po zábavě - Kája 2x týdně kurz plavání,Andrejka každý týden jízda na koních - bez auta bych se tam nedostala.

No holky - babička uspává,jdu odpočívat,jsem dneska hotová - den u bazénu,ale jsem utahaná jak kotě. 🙂

kudrlenkaa
autor
7. srp 2008

Mila - tak kéž by ten náš byl u Tábora, v okolí bydlíme 😉 ten je momentálně zas někde v Maďarsku, doufám, že se zítra vrátí, ale bude to zas v noci a kdoví jestli ne v sobotu 😒 Jak dlouho jezdí ?

marta82
7. srp 2008

Holky za chvili se pridam k vam. Manza uz dal vypoved a pujde na kamion. No jsem zvedava

mila01
7. srp 2008

Ahoj Marta,vítáme tě. Jinak Vojta jezdí 4 roky - ale připadá mi to jako věčnost a konec je v nedohlednu.Docela se divim,že jsme dokázali zplodit druhé dítě. 😀 😀

Jak dlouho jezdí vaše zlatíčka?

greta24
7. srp 2008

Moj jazdi 3 roky, vacsinou EU a bol aj v Turecku, ale nastastie len raz, je to daleko a nebezpecnejsie

kudrlenkaa
autor
7. srp 2008

Tak náš taťka asi 5 let, chce to ukončit tak za 1,5 r. , že pak půjde jezdit s Tatrou 😀 , ale myslim si, že je namlsaný velkýho, čistýho auta. Už vyzkoušel pár firem, z čehož já byla vždycky na prášky, protože nesnášim časté střídaní zaměstnání.

jaa
7. srp 2008

Ahoj holky.

marta82.Manžel to udělal stejně.A oběma to vyhovuje. 😉

jaa
7. srp 2008

Jezdí jen EU.A vozí nám dobrůtky.Jsme si vzácnější,vždy se na něj po 3-4 týdnech těšíme.Náš vztah se tim upevnil.je to fain. 😉

kudrlenkaa
autor
7. srp 2008

Tak já se těšim už po 5 dnech 🙂 Po 3 týdnech už bych byla ukňučená 🙂

jaa
7. srp 2008

A,kromě EU,ještě Švícary,Anglii..

jaa
7. srp 2008

Ono to rychle uteče. 🙂 Když přijede dříve,tak se všichni divíme,že je už doma. 😀 😀 😀

jaa
7. srp 2008

A,taky ho vozíš a jezdíš pro něj na parkoviště??Já musím. 😒 Praha,Častolovice.....

jaa
7. srp 2008

Je tu nějak mrtvo.Dobrou.

mila01
8. srp 2008

Ahoj holky ,tak je pátek,snad nám ti naši taťkové dorazí domu,ne? 😀
Náš už volal,jede do Říčan naložit Kaufland,pak ho do Ústí složit a snad konečně dorazí domu.No,ono to hned tak nebude,Kaufland vždycky hrozně trvá - počítám že dorazí v noci.

Ale snad odpoledne dorazí děda,ten zrovna nakládá v Plzni a jede domu,tak se holky hezky zabaví.On je taky moc miluje a jakmile přijede,skoro se od nich nehne. 😀 🙂

mila01
8. srp 2008

Jinak jsem se chtěla zeptat,jezdíte někdy na cestu s chlapama?Já mám to štěstí,dokud jsme měli jen Andrejku,tak jsem jezdila každý rok na týden,loni to nešlo,byla jsem celé léto v nemocnici s Kájou,ale letos už jsem týden byla - sice jen v Německu,ale hlavně jsme byli spolu a v září mám slíbenou ještě jednu cestu - těšim se jak malá holka,vždycky si hrozně odpočinu. 😀 😅

marta82
8. srp 2008

Holky a kam vsude jezdi manzele a jak casto je vidite? A jsou spokojeni? Ja kdyz vidim ze kazdou chvili nejaky kamion boural,tak mam obavu,ale snad se nic nestane

marta82
8. srp 2008

mila01:ja bych taky chtela s tatkou obcas jet a smalym,ale letos jeste ne,to je brzy,tak treba za rok,uvidime