Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katka755
24. lis 2008

nooooo pekna suma teeeeda,no v manzelovej praci tiez jednemu napalili dost masnu sumu za par mesiacov do zadu a on chudak nechapal ze zaco tak to zaplatil a odysiel stamad a potom vraj zistil ze v tom case ani v praci nebol.no ale to uz je aj jeho chyba ze si to nepreveril sam

jaa
24. lis 2008

MONTI.CO MÁ MMZA POJISTKU.NÁŠ TATÍK MĚL NEHODU V ANGLII.TAK JEN TRNU.ZATÍM MU NIC NEŘEKLI.NIKOMU NIC SE NESTALO A VINI BYLI OBA.BABA JELA RYCHLE A NEDALA MU NA KRUHÁKU PŘEDNOST.MAJÍ TO PRÝ VE VYHLÁŠCE OHLEDNĚ ŘIDIČŮ Z NEANGLICKÝCH ZEMÍ.A NAVÍC JELA RYCHLE A NEMĚLA V POŘÁDKU PNEU.ON JI NEVIDĚL VE SLEPÉM ÚHLU.
SCHÁNÍ TU BUBLINU NA SKLO,ABY VIDĚL I TAM.ALE NIKDE TO NEMAJÍ.JEN V USA A ANGLII.A NECHTĚJÍ TO ZASLAT DO ČR. ☹

caruzo19
25. lis 2008

no uz teraz radsej platime tych 4000rocne za zodpovednost a 2000 das

katka755
25. lis 2008

jeeeeeeeeeeej baby my tu mame tolko snehu 😀 😀 😀
len skoda ze sme chore a nemozeme ist von ☹ ☹ ☹

montinka
25. lis 2008

katka aj ja som chora.jaa nejaku v allianzi ale zatial mu to nedali zaplatit a asi ani nedaju

caruzo19
25. lis 2008

jasne,oni si rozmyslia ci si nechaju preplatit len cast(4 nasobok mzdy),alebo to pokryju inou poistkou co isto maju,nemozu uplatnit 2 poistky na jednu udalost totiz

a u nas svieti slniecko a moje dieta spiiiii.bude chciet ist von za tmy zase 😒

montinka
25. lis 2008

hm on si to vacsinou plati z poistky ten jeho sef aj minule mu ktosi rozbil na parkovisku zrkadlo a okno a platila to poistka

katka755
25. lis 2008

ahoj ako sa mas?uz ti je lepsie?

katka755
25. lis 2008

barborke je uz lepsie no mne a malej je este zle.strasne jej sopliky idu a odsavacku uz ani vidiet nechce

montinka
26. lis 2008

katka uz mi je lepsie ale chytila to odo mna mama.🙂

caruzo19
27. lis 2008

zienky tusite ako to je s tymi psychotestami?su povinne od toho januara,alebo nie?

montinka
27. lis 2008

ake psychotesty? 😕

katka755
27. lis 2008

no neviem poculi sme o tom ale ci budu ci nie to neviem.caruzo ale to musia vsetci co su povolanim soferi ci le kamionisti?

caruzo19
27. lis 2008

vodici autobusov urcite,nieco sa spominalo ze aj taxikari vsetci a myslim ze vsetci vodici nakladnych vozidiel,lebo tie psychotesty sa robia pre vodicov skupiny a teraz neviem.... c to je?no proste nakladaky
uz som co-to pozistovala,podla vsetkeho to bolo v tom baliku novely cestneho zakona co mal zacat platit od oktobra-co mala byt v obci 50,povinne svietenie celorocne atd,lenze to vratil prezident do parlamentu a teraz-len neviem zistit kedy-to maju zase schvalovat a vraj ked to prejde,tak je to ucinne od februara.coz je fajn,lebo tych 1400sk mozem minut na darceky.tak pockame ako to bude,ci schvalia alebo nie a pripadne urobi testy potom.lebo ma zmiatla gretka,jej drahy nastupoval teraz tam kde moj manzel a uz od neho tie testy vyzadovali

zienky,inac byt kamionistova tehotna zena s chripkou a s dvojrocnym dietatom so zachvatmi vlastnej identity je nadludsky vykon.2,5 hodiny som ju uspavala a konecne som si mohla zdriemnut a nezvoni mi telefon??kamaratka neomylne vola ked mi mala cez obed spi

montinka
27. lis 2008

caruzo asi by ma slahlo teda zavidim ti ze to zvladas.

caruzo19
27. lis 2008

no...zvladam
kricim na nu viac nez sa mi paci
ale ved ma varovali ze prvych 30 rokov je najtazsich 😀

katka755
27. lis 2008

nooo caruzo ked nieco clovek chce a nevie o tom tak len teba sa pytat ty mas snad vsetko nastudovane a hlavu asi ako globus informacii,velka poklona za to.

no aj ja mam taky problem niesom tehotna ale uz mi tu vrieskaju dve a spat hmmm to uz ani neviem co to,cez den v tehu som sa naspala az az a teraz som rada ked v tom case upracem a navarim.

caruzo19
28. lis 2008

to sa ti len zda,bola nutnost si nastudovat,kedze sme mali mat len asi 1000sk na darceky a milion pribuznych,tak mi neni jedno ci dam 1400 za psychotesty

greta24
28. lis 2008

No, nas tych 1400 neobislo, kedze to od neho ziadali. Takze nase vianoce budu velmi skromne, lebo az v januari dostane - dufam - konecne nejaku vyplatu 😕

katka755
28. lis 2008

no aj nase vianoce budu skromne mam sic pribuznych ale asi skor viac milion poplatkov,tiez to nemame teraz ruzove,no zboznujem ked mi niekto povie tu u nas ze manzel kamionista a nema dost penazi.

hhm lenze do podnajmu sme sli necakane a vsetko co sme potrebovali tak sme brali na splatky a k tomu este nase super auto co nam tolko mesacne berie z vyplaty a dalsie seky k tomu.a to este ani stromcek nemame a ked nanho bude tak na nom budu vysiet domace medovnicky asi.

caruzo ale sak to je super ze taketo veci ovladas sak len ked nieco budeme chciet vediet,mame tu na to teba,nooooo teraz uz len aby si od nas nezacala pytat za poradenstvo peniazky 😀 😀 😀 😀 😀 na darceky 😀 😀 😀 😀 nejak z rana na mna idu srandicky,hmmm este som nebola na ucte pozriet ci uz dostal tatko vyplatu ta preto

caruzo19
28. lis 2008

vidis,dobry napad 😀
myslim ze uz som veskere vycerpavajuce vedomosti na tomto fore zverejnila,este keby si chcela nejaky recept na knedlu,alebo medovniky,tak to zvladnem,ale inac tvorim len hole vety typu zavri tie dvere,nevyzliekaj si gatky...tricko... uz aj do postele... neskac na gauci...nechytaj ruru...neotvaraj ladnicku... 😅 😅 😅

no veru,aj my sme zasekovani tento mesiac 😠

katka755
28. lis 2008

hmmmm ty pocuj a na dobre medovnicky by sa mi aj recept zisiel,vies na ten stromcek to naozaj asi takto ho spravim a okrem toho jedne aspon bombule sviesky a kolekcie uz mam kupene

aj ja iba takto rozpravam a ked niekde potrebujem zo seba dostat dlhsiu vetu tak koktam az,noooo ta nasa materska dovolenka co z nas spravi ze?

jmine a tie seky ja len stale cakam kedy nabehnu peniaze na ucet a hned na postu utekam

poomenka
28. lis 2008

Ahojky všem 🙂 taky máme tátošíka kamionáka -ale tědko o práci přišel tak hledáme něco jiného ale je to bída neporadíte kam se vrtnout??nějaká slušná firma ??MKD

poomenka
28. lis 2008

Dobrý den taky máme tátošíka kamionáka 🙂 ale tědko je to s firmou nějaký nahnutý tak hledáme jinou ale je to bída neporadíte kam se vtrnout .Jinak mám 3letého prcka -zlobidlo a 18 tiletého a je to pěkná zabíračka . 😒 😖

poomenka
28. lis 2008

🙂

jaa
28. lis 2008

POOOM.CS CARGO.POBOČKY:PLZEN,PARDUBICE,ČASTOLOVICE,BRNO. 😉

caruzo19
28. lis 2008

katka medovnicky:
1kg hladka muka
25dkg tuku(maslo alebo palmarin)
25dkg med(najlepsie tmavy)
25dkg praskovy cukor
2caj.lyzicky soda bicarbona
2caj.lyzicky mletej skorice
trocha muskatoveho orieska
5 klincekov(pomliet alebo roztlct)
4cele vajcia

maslo+tuk triet,pridat vajcia,pridavat med,stale miesat+vsetko ostatne.preosiatu muku nakoniec.
cesto musi min. 1hodinu odstat v ladnicke,potom sa vyvalka na 3/4cm,vykrajuje sa,potom natriet rozslahanym vajcom
rura na 200st,potom znizit na 180.piect 7-8 minut

nam chutia velmi,hned su makke

katka755
29. lis 2008

dakujem caruzo,idem to hned prepisat a potom ti dam vediet ako sa podarili.uz teraz by som si ich dala a kedy ich pecies ty a ako dlho ti vydria

caruzo19
29. lis 2008

no minuly rok som ich robila mesiac pred vianocami,z dlhej chvile a este na silvestra sme ich jedli lebo boli z 2 kg muky,polovica padla okamzite 😀
asi sa dnes poobede do nich tiez pustim,mame doma tatina a ja som chora,tak sa stara on a ja uz mam prelezaniny za toho pol dna.boze moj,ani oddychovat neviem 😒

greta24
29. lis 2008

Mozno aj ja skusim tento rok medovnicky, a maly bude vykrajovat 😀 Tiez mam matersku demenciu, som sa bala, ze je to zacinajuci Alzheimer, ale potom som zistila, ze to ma vacsina mamiciek 😀 😀 😀