Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lucka1987
20. říj 2012

@mirka200 a kedyze sa vrati ?

mirka200
20. říj 2012

@lucka1987 mal by o týžden išiel do anglicka a naspäť.

lucka1987
20. říj 2012

@mirka200 tak nech vam to rychlo ujde.. moj sice dosiel vcera , ale dnes siel pomahat ku svokrovcom, dojde vecer, potm mame navstevu, , zajtra bude este doma a v pondelok do Francuzska na 6 dni

mirka200
20. říj 2012

@lucka1987 tak si to užite 😉

zaninka1
20. říj 2012

@mirka200 áno je to niekedy hrozné,keď som na všetko sama,ale chvalabohu mám tu blízko rodičov,ktorí mi pomôžu a strašne dobrú kamarátku,ktorá nemá problém pomôcť aj o pol noci.V španielsku bolo super,ale 2 týždene ubehli ako nič,preto v lete pôjdeme na celé dva mesiace.Už sa teraz nevieme dočkať 😀

mirka200
20. říj 2012

@zaninka1 tiež mám len mamu ktorá mi pomáha,ale nieje vždy doma inač som tiež na všetko sama inač by som to velmi ťažko zvládla,super mm hovoril,že v španielsku sa mu velmi páčilo ked tam chodil 🙂

zaninka1
20. říj 2012

@mirka200 to ano,je tam krásne,a kde jazdí tvoj drahý? Možno my opustené žienky ani nevieme a niektorí sa navzájom stretli po parkoviskách

mirka200
21. říj 2012

@zaninka1 vieš teraz je v novej firme,tak tam väčšinou ževraj jazdia anglicko a španielsko zatial išiel druhý krát do anglicka,a tvoj len po španielsku jazdí?

zaninka1
21. říj 2012

nie tam majú priamo firmu a jazdia aj tam,ale aj Belgicko,Francúzsko,Holandsko,Taliansko,proste viac krajín,ale Anglicko nie.A Tvoj je už dlhšie na kamione? Lebo môj plánoval len chvíľu a už je z toho 6rokov,síce predtým chodil na turnusy,tak bol častejšie doma,ale potom ich prepúšťali a prvá možnosť,ktorá sa mu naskytla po troch mesiacoch bez roboty,kedy sme žili len z úbohej materskej bolo toto španielsko,len s tou nevýhodou,že má španielsku zmluvu,nie ako predtým,že bol zamestnaný cez slovenskú pobočku,musel si nahlásiť aj pobyt všpanielsku a má nárok len na normálnu dovolenku,nie turnusy a vyzerá to že ešte pár rokov bude musieť potiahnuť,kým sa nezbavíme všetkých splátok a niečo by sme chceli porobiť aj v byte.

mirka200
22. říj 2012

@zaninka1 môj už tretí rok jazdí,tiež kvôli financiam,ale určite tam zarobí lepšie ako tu na sk kamionisti nie?môjmu ešte bývali zamestnávatel nezaplatil za august vyplatu takže je to na prd teraz 😒

da_n_ka
22. říj 2012

@kudrlenkaa Ahojky my sme na tom rovnako...Prisiel v sobotu o tretej a v nedelu o siestej vecer zas siel :(

zaninka1
22. říj 2012

@da_n_ka tak to ste si spoločné chvíľky ani poriadne neužili ☹ ,lebo to poznám podľa seba,že keď príde po 4mesiacoch na dva týždne ani nezbadáme ako to ubehne a už zas odchádza.To si sa ani nestihla spamätať,že je doma.

zaninka1
22. říj 2012

@mirka200 tak to je naozaj blbé,keď je od rodiny preč a ešte za to nedostane ani zaplatené.Zarobí určite lepšie ako sk kamionisti,preto išiel skúsiť toto miesto,ale na úkor rodiny,ale verím,že to už dlho nebude trvať,keď človek si zas v tejto dobe veľmi vyberať nemôže.Musíme vydržať kočky.

da_n_ka
22. říj 2012

@zaninka1 No a o to tazsie bolo splodenie nasho synatora 🙂 🙂 ale uz sme si zvykli...V dnesnej dobe sa za hranice musi, ak sa chce nieco zarobit a mat sa dobre.

zaninka1
22. říj 2012

@da_n_ka tak to ti verím 🙂pri takýchto rýchlych pobytoch doma 😀 a vystihla sa ty presne...tu na Slovensku sa nedá zarobiť obyčajným ľuďom tak aby mohli slušne žiť,ale len na to aby prežili a niekedy ani na to prežitie ☹

mirka200
24. říj 2012

baby mal už váš mm defekt na kamione,ak áno kto hradil škodu?

lucka1987
24. říj 2012

@mirka200 no mal.. vysiel kolesom na obrubnik, ale vtedy karoval jeho kolega... akosi to urobili cez poistku . teda ason nieco take sa mi mari

mirka200
24. říj 2012

@lucka1987 mne hovoril mm,že poistka také nepreplatí,že to musí on zaplatit len sa mi to nezdá to je dosť penazí ☹

lucka1987
24. říj 2012

@mirka200 no oficialne nepreplati. zalezi do sefa .. viem, ze vtedy to u mm nejako urobili.. nepreplatila vsetko ale len cast ostatne strhli tomu kolegovi .. bolot o uz davno tak neviem presne ako to bolo

mirka200
24. říj 2012

@lucka1987 super ked sa darí tak sa darí 😖

lucka1987
25. říj 2012

@mirka200 netrap sa tym... myslim, ze toto sa moze stat komukolvek.. budme radi, ze su zdravy a zivy 😉

mirka200
25. říj 2012

@lucka1987 ved určite,len tento rok sa nám darí čo sa týka penazí a pokút,ale hlavne,že sme zdraví a živý ako rozprávaš 😉

lucka1987
25. říj 2012

@mirka200 presne.. to zdravie. ono si to clovek ani neuvedomuje, a trapi sa nad pokutami ( aj ked to nastve, ked penazi nikdy nie je nezvys ) , no ked strati zdravie, tak ho uz ani pokuty netrapia.. su to len veci ...

kitinka76
2. lis 2012

můj manžel se už týden doprošuje svého zaměstnavatele o zimní pneumatiky 😠 před týdnem už sněžilo, ale jemu ještě pořád přijde zbytečné ojíždět nové zimní gumy!!! 😠
@mirka200 jinak defekt má skoro každý měsíc, protože ty gumy co fasujou přes léto jsou staré ludry na dojetí, které nic nevydrží!! Výměnu jim ale platí zaměstnavatel 😒

didda139
3. lis 2012

ahoj,moj drahy chodi na mesiac a tyzden je potom doma takze si malu ani neuzije.ked bola mala este babetko tak som chodila na mesiac k nasim,ale bola to otrava lebo byvaju v inej dedine a musela som vsetko prenasat,no hruza...
😉

monrei
6. lis 2012

@kitinka76 :ahojky to znám....manžel se doprošoval u bývalého zaměstnavatele o každo opravu a pořád se mu kousali brzdy........ten debil mu říkal že je to v řidiči né v autě 🙄 🙄 🙄 ......blbec nakonec onemocněl a pak ho donutili dát výpověd........jo a sranda byla taky že v 21 stol. si zjištoval stav nafty v nádrži tak že strkal klacek do nádrže 😨 😨 😨 ted nastoupil do Icomu tak uvidíme 😅 zatím píše že je to OK

kitinka76
6. lis 2012

@monrei s to naftou mě to pobavilo!! Kdyby to nebyla pravda, tak by to byl dobrý vtip!!! 😅 když se pak stane nějaká nehoda, tak lidi řeknou, že s takovým autem neměl ten řidič vůbec jezdit... jenže známe to, nepojede jeden, pojede druhý 😖 na pracáku čeká spousta lidí

monrei
6. lis 2012

Ono tam těch potíží bylo víc a manžel řekl že se nehodlá zabít máme půlroční dcerku.......tak šel prostě o dům dál.

danculike
8. lis 2012

Ahojte dievčatá ani som nevedela že je tu takýto príspevok tiež mám mužíčka kamionistu takže velmi málo sa zdržuje doma máme spolu 3 deti 13, 8, 1 rokov tak to mám doma pestré ale to sme tu viacero vždy sa na neho tešíme ked príde domov a je nám smutno ked odchádza ale čo už niekto robit musí a peniažky su nám treba ale o to sme si vzácnejší ked príde a vážime si jeden druhého ked je doma moc sa o nás stará ☹

malinke1
8. lis 2012

ahojte :( tak moj mnzel zmenil robotu dnes isiel prvy krat na tri tyzdne :( som s toho upne hotov este aj obidve detičky su nezdrave :( tak som len smutna, nervozna a je mi o plaču pri spomienke ze sa uvidime az o tri tyzdne :( myslite ze sa nato da zvyknut ? podla mna nikdy :(